Opinie o Cer-Motor w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Cer-Motor. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Cer-Motor na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cer-Motor w Warszawa

Marecki

Śmiało mogę polecić pracę w tej firmie. Bardzo dobrzy kierownicy, świetne zarobki i przede wszystkim nie ma tutaj żadnej dyskryminacji

Wisz

Co jak co, ale praca tutaj jest dla mnie udana już od samego początku, a pracuję tutaj już dosyć długi czas. Umowę mam bardzo dobrą, na wynagrodzenie też nie mam co narzekać

Arlin2

Praca w tym miejscu bardzo mi się podoba. Panuje tutaj świetna atmosfera, która bardzo sprzyja pracy ;)

panek007

Pracowałem w paru podobnych firmach i tutaj jako jedyni zaproponowali mi umowę o pracę. Płaca jest taka jak ustalono na rozmowie kwalifikacyjnej oraz wszystkie moje prawa jako pracownika są tutaj respektowane. Jeszcze nigdy nie spotkałem się z żadną nieprzyjemną sytuacją jeśli chodzi o pracę tutaj.

Brałeś udział w rekrutacji do Cer-Motor. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Joka

Od pół roku pracuje na tym stanowisku i jeśli ktoś lubi tego typu robotę to myślę, że nie będzie miał na co narzekać. Kasa jest w porządku, mili współpracownicy i fajna kadra kierownicza. Ja akurat zwracałem uwagę aby móc pracować na umowę i w tej firmie jest ona gwarantowana, także wszystko się zgadza.

Maurycy5

Firma spełnia moje oczekiwania jako pracownika - jasno wyznaczone warunki pracy, możliwość awansu, całkiem godziwe pieniądze i co najważniejsze stabilność zatrudnienia.

Zbyniu

W pracy jak to w pracy, zależy na jakich ludzi się trafi, ale ja mogę śmiało powiedzieć, że spotkałem tu same życzliwe osoby. Mam umowę o pracę, stałe zatrudnienie i tak naprawdę to jest to na czym mi najbardziej zależało.

Michu7

Jestem stosunkowo nowym pracownikiem, ale osobiście nie mam żadnych zastrzeżeń do pracy tutaj. Pieniądze są w porządku jak wszędzie, ale przynajmniej nie ma żadnych opóźnień czy oszukiwania przy rozliczaniu. Współpracownicy też ok, z kierownikami spokojnie można się dogadać.

@Michu7

Fajnie że można się dogadać z ludźmi bo to ważne. A jak z umową? Tez stabilna i bez żadnych udziwnień typu zlecenie?

Czarek

Witam wszystkich. Chciałbym się dowiedzieć na jakie wynagrodzenie może liczyć osoba z 3-letnim doświadczeniem w logistyce w Cermotor. Zależy mi na pracy w dobrej firmie. Mam złe doświadczenia z poprzednim pracodawcą.

orlik

Jak najbardziej mogę polecić. Jeśli chcecie mieć jasno określone zadania, spokojne warunki pracy i zależy wam na godziwych zarobkach to jak najbardziej warto się postarać o stanowisko w tej firmie. Mi właśnie na tym zależało.

Ognik

Jestem całkiem zadowolony z pracy tutaj, w końcu trafiłem na uczciwego pracodawcę i mogę powiedzieć, że atmosfera jaka panuje u nas w firmie sprawia, że chce się przychodzić na te 8h.

korel

Pracowałem tu jakiś czas i jako do firmy oraz szefostwa nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń. Nie było nigdy żadnych problemów z wypłatami - zawsze na czas i z dodatkowymi premiami, wystarczyło się tylko trochę postarać. Oprócz tego przyjemna atmosfera i dobry kontakt z szefami.

Bazan

Warunki pracy sa dobre, tym bardziej, ze panują tutaj jasne zasady i każdy wie co do niego należy. Mnie pracuje sie dobrze, a jestem juz tutaj dosyć długo

Dorian99

Firma jest bardzo dobra. Rzetelne podejście do pracowników, świetna atmosfera, az chce się tutaj wracać

Tomcio

Naprawdę dobre miejsce. Pracuje mi się tutaj całkiem ok, z przelewami też nigdy nie było żadnych problem, zawsze są na czas co jest dla mnie ważne :)

Kriss

Polecam! Świetne szefostwo, które bardzo dba o swoich pracowników, zawsze można liczyć na ich pomoc. Co do warunków pracy to nie mam zastrzeżeń

Mati

Jeśli chodzi o pracę tutaj to szczerze mówiąc jak dla mnie jest bardzo dobrze. Świetna atmosfera, ekipa jest bardzo zgrana, no i w sumie zarobki są dobre

Madera

Polecam to miejsce jeśli chodzi o pracę. Odpowiadają mi zarobki, nie sa one jakieś niskie, nie miałem też nigdy problemow z wzięciem urlopu

Erni

Dobra i przede wszystkim rzetelna firma. Zarobki są dla mnie bardzo dobre, nie ma żadnych cięć, do tego wypłaty mam na czas

Janko

Polubiłem to miejsce ze względu na to, że organizacja pracy jest tutaj naprawdę dobra. Kierownicy sa bardzo dobrzy, no i jest możliwość rozwoju :)

Zostaw merytoryczną opinię o Cer-Motor - Warszawa

• Jak się pracuje w Cer-Motor?

Zobacz opinie na temat firmy Cer-Motor tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 264.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cer-Motor?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 247, z czego 231 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cer-Motor