Opinie o Cer-Motor w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Cer-Motor. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Cer-Motor na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cer-Motor w Warszawa

masternik

Każdy ma swoją opinię, ale ja polecam złożyć CV i przekonać się samemu. Jak dla mnie to bardzo dobra praca jeśli ktoś potrafi być uczciwy, ciężko pracować i zaangażować się w wykonywane zadania. Bo zapewniam was, że pracując tak można w tej firmie bardzo dobrze zarobić i jeszcze zyskać uznanie wśród pracodawców, co zawsze jest odpowiednio nagradzane.

Michna

Pracowałem tutaj jakiś czas temu i nie mogę złego słowa powiedzieć o tej firmie. Podejście do pracowników jest naprawdę bardzo dobre

Polos

Nie mam zastrzeżeń ;) Jeden z nielicznych pracodawców, który potrafi zaoferować dobre wynagrodzenie, stabilne zatrudnienie i pracę bez wyzysku. Polecam popracować tu parę lat, na pewno początki nie są łatwe jak wszędzie, ale tutaj akurat im dłużej tym łatwiej i lepiej pod względem wynagrodzeń

marco005

Złożyłem swoją aplikację do tej firmy, bo zachęciły mnie warunki oferowane przez pracodawcę i musze przyznać, że po rozmowie kwalifikacyjnej to się nie zmieniło. Oferują solidne wynagrodzenie jak na początek oraz sporo dodatkowych benefitów. Obecnie czekam na telefon od rekrutera.

Brałeś udział w rekrutacji do Cer-Motor. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Booster

Przyjemna praca i sensowne warunki, dzięki którym, zdecydowałem się zostać w firmie na dłużej. Można tutaj sporo zarobić przy odpowiednim zaangażowaniu i paru latach stażu. Ogólnie jest to bardzo fajne miejsce jeśli szukacie czegoś stabilnego na dłużej ;)

Atos

Firma z ugruntowaną pozycją na rynku, toteż warunki pracy dla pracowników są b. dobre a dodatkowo stabilne. Wszystko zawsze na czas, oprócz swoich obowiązków nie trzeba dopilnowywać innych rzeczy. Atmosfera też jest w porządku. Warto wysłać CV, bo najbardziej opłaca się tu długoletnia praca.

Cinek

Dla mnie współpraca jest mega udana. Cieszę się bardzo, że trafiłem na tą firmę :)

Markus

Pracuję tutaj od jakiegoś czasu i mogę śmiało polecić tą firmę! Co do zarobków to są dobre, nie ma żadnych opóźnień z przelewami

Denis

Bardzo mi się spodobało jak traktowani są pracownicy, nie ma żadnej presji, atmosfera jest bardzo przyjazna. Polecam!

Kubuś

Szczerze mówiąc nie mam na co narzekać. Wynagrodzenia są na czas, podejście do pracowników też jest świetne

Manik

Polecam jak najbardziej! Bardzo miła atmosfera, aż chce się tutaj pracować, również zarobki są bardzo dobre ;)

Raku

Ogólnie nie mam żadnych zastrzeżeń co do tej firmy, przez ten długi czas co tutaj pracuję to nie spotkałem się z żadną nieprzyjemnością

Domin1

Pracuję tutaj długo i chwalę sobie pracę, zarobki są ok, szefostwo jest bardzo kontaktowe, ogólnie jak dla mnie jest to świetne miejsce na rozwój

Arczi

Jak dla mnie jest to jednak najlepsza firma. Płatności są uczciwe i przede wszystkim terminowe, przełożeni też są w porządku

Kamiś

Bardzo się cieszę, że tutaj pracuję. Podoba mi się to, że podejście do pracowników jest tak dobre, ogólnie w firmie panuje miła atmosfera ;)

Mark32

Polecam. Jest to miejsce, w którym nie stoi się w miejscu tylko jest szansa na rozwój. Takiej pracy właśnie szukałem ;)

Igi

Nie mam żadnych zastrzeżeń. Bardzo udana współpraca, wynagrodzenie jest dobre i co ważne atmosfera tutaj jest świetna, aż chce się pracować

Alex

W końcu znalazłem naprawdę dobrą pracę, faktycznie co do zarobków to są bardzo dobre, z wzięciem urlopu też nie było żadnych problemów

Łuki

Podoba mi się to, że jest tutaj możliwość rozwoju, że nie stoi się w miejscu, dlatego polecam jak najbardziej ;)

Rafik

Polecam! Pracuję tutaj już od dawna, faktycznie firma jest rzetelna, dbają o pracowników, a co do zarobków to jak dla mnie są one dobre

Zostaw merytoryczną opinię o Cer-Motor - Warszawa

• Jak się pracuje w Cer-Motor?

Zobacz opinie na temat firmy Cer-Motor tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 264.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cer-Motor?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 247, z czego 231 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cer-Motor