Opinie o Roboty Ziemne Andrzej Gajowy w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Roboty Ziemne Andrzej Gajowy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Roboty Ziemne Andrzej Gajowy o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Roboty Ziemne Andrzej Gajowy w Warszawa

Tadam

Uwaga na ala kierownika Pawła to cel z rodziny szefa beż żadnego wykształcenia o kierowaniu firmy wykonuje tylko co powie mu wujek

Tadam Nowy wpis

Czy można liczyć w Roboty Ziemne Andrzej Gajowy na prywatną opiekę medyczną?

leon Nowy wpis

Jak sobie ją sam wykupisz

B@T3K Nowy wpis

uwaga koledzy operatorzy na tego pracodawcę, poczytajcie opinie za nim się zdecydujecie podjąć tu pracę GOWORK moja opinia nie jest hejtem ani także jakimkolwiek pomówieniem!!! to po prostu przestroga aby inni nie zostali oszukani jak ja, informuję WAS iż mam kopię tego posta i jeżeli ją usuniecie to ponownie ja tu wkleję(GOWORK stosuje zabiegi usuwania postów które im przeszkadzają i są nie wygodne dla ich klientów, zasłaniając się regulaminem), jestem także świadomy tego co napisałem

trabancik

witam znam dość dobrze firmę i znam pracowników przynajmniej od 10 lat i wiem ze jest różnie ale sam fakt ze pracują w tej firmie po kilka lat i nie odchodzą o czymś świadczy a to ze właściciel handluje maszynami ze je remontuje czy maluje to raczej nic złego nie robi widzę ze tylko przeszkadza to takim co popracować 2 dni lub rok i chcieli kasę za nic a co do Karola to on opinie ma raczej zła nawet u kierowców i operaktorów w tej firmie mieliśmy kiedyś okazję rozmawiać i dość dużo klamst wyszło od człowieka więc weź się chłopie za robotę i nie szukaj afer

@trabancik

Robotę to mam normalną,a nie w takim (usunięte przez administratora) jak firma Gajowego.Ludzie tam pracują bo sie boją co kolwiek odezwać,a o kodeksie pracy to niektórzy tam wogóle nie słyszeli,a jak słyszeli to boją się przedstawić swoje opinię.A ty koordynatorze od siedmiu boleści siedzący w biurze liż dalej pupkę swojemu wodzowi i nie cukruj tu na temat tej firmy.Dziwne,że jakoś do dziś mam fajne kontakty z kierowcami i operatorami a nawet ukraińcy do mnie dzwonią i opowiadają co słychać.Afer żadnych by nie było ,gdyby p.Andrzej wszystko robił zgodnie z prawem.Inspektorów PIP można łatwo przekonać do swoich metod prowadzenia firmy,ale przed sądem już będzie trochę trudniej.Jak pisałem wcześniej ,zrobienie złodzieja z kogoś to już jest poważna sprawa,a tego nie daruję tej rodzince.Tak więc ,co się odwlecze to nie uciecze.Na wszystko przyjdzie czas i pora.Emocje nie są dobrym doradcą,tak więc poczekajmy troszkę,a oliwa zawsze sprawiedliwa i na wierzch wypływa.Pozdrawiam wszystkich trabancików biurowych,bo ja się chociaż nie zasłaniam jakimiś zmyślonymi nickami.Zero odwagi cywilnej trabanciku z kartonu,Wstyd i żenada

@trabancik

Policz człowieku ilu ludzi z tej firmy odeszło,a ilu zostało

@trabancik

żal mi ci żałosny typie, a i wróć do szkoły podstawowej bo nawet nie potrafisz sformułować poprawnie zdanie, jprdl co za łeb z ciebie szkoda mi nawet wysilać palcy na klawiaturze na takiego ...... każdy niech sobie sam określi tego typa po przeczytaniu jego wypocin(usunięte przez administratora)

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Roboty Ziemne Andrzej Gajowy? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Operator koparko-ładowarki, koparki.
logo firmy Konstruktor
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Kierowca C+E

Nie polecam, pracowałem bardzo krótki okres czasu 2 lata temu... Ciągle wysyłanie na wolne podczas okresu zimowego, najniższa że stawek godzinowych w Warszawie... Chyba do tej pory tak jest

B@T3K

widzę że po moim poście na temat tej pseudofirmy wylała się fala komentarzy i bardzo dobrze(usunięte przez administratora). Zapomniałem przy pisaniu posta ocenić firmę Andrzejka więc teraz to czynię, 1na gwiazdka ode mnie Andrzejku haha. (usunięte przez administratora)

Co wchodzi w socjal Roboty Ziemne Andrzej Gajowy?

Karol

W tej firmie nie ma czegoś takiego jak socjal.Za twój socjal to właściciel jeżdzi do SPA

Krecik
@Karol

A w której małej firmie jest Social? Socjal mają wielkie przedsiębiorstwa typu Biedronka, poczta polska... PS: nigdy nie widziałem by właściciel jeździ do SPA. A jeśli już jeździ to za swoje. Bo każdy ile wyrobi to tyle zarobi nic ma za darmo.

@Krecik

Gościu z biura mógłbyś sie trochę dokształcić z przepisów prawa pracy.A gdzie ubranie robocze,a gdzie buty robocze i inne przysługujące pracownikowi przywileje.A odnośnie SPA to niech się szeryf nie chwali na stołówce swoją opalenizną i filmami z nurkowania w ciepłych krajach ,bo tylko wkurw..a swoich pracowników,którym nie popłacił pieniędzy za różne prace wykonane dla niego.I właśnie za tę kasę się tak ładnie opala,a ludzi uważa za frajerów,których można (usunięte przez administratora) na prawo i lewo.Kolega Robocop dokładnie też wie co się w tej firmie dzieje,w końcu to jest najbliższa rodzina i też był rodzinnie dymany.Takie firmy powinny być zamykane,a właściciel powinien dostać tak surową karę by mu się odechciało więcej kombinacji i oszustw.

Robocop

Witam jestem rodzina do tego (usunięte przez administratora) pracowałem tam sporo czasu że względu na rodzinę byłem nie zarestrowany przez 1.5roku ludzie tak traktuje się rodzinę on nie tylko dymal pracowników wydymal nawet wspul właściciela na potężne pieniądze tak się (usunięte przez administratora) bawi ale kłamstwo ma krutkie nogi i wjada mu wreszcie ludzie co się nie boją tak jak kiedyś wyjechali (usunięte przez administratora) na bazę i zakazał chandlowac sprzętem firmy caterpiller

Benek

Pewni jesteście, że nic pozytywnego nie dzieje się w firmie? Łatwo jest zaszkodzić, gorzej naprawić.

KIER
@Benek

DNOOOOOOOOO

B@T3K

Moja opinia na temat firmy Roboty ziemne Andrzej Gajowy jest jak najbardziej prawdziwa,nie jest kłamstwem ani także hejtem.Jestem świadomy tego co tu pisze i co mnie spotkało podczas współpracy z ta firmą i jestem wstanie zeznać to co tu napisałem przed Sądem pracy pod przysięgą. Szukałem pracy w charakterze operatora koparko-ładowarki/koparki zadzwoniłem do tej firmy z zapytaniem czy szukają na to stanowisko.Otrzymałem odpowiedź iż tak,więc zdecydowałem się na prace w tej firmie.Przybyłem do siedziby firmy na ul. Płochocińską 65,dawne zakłady zbożowe.Zaproponowałem że interesuję mnie stawka 18PLN na co przystali kierownicy.Zapewniono mnie iż będzie umowa,jak się okazało umowy nie otrzymałem.Wspominałem kierownikowi Pawłowi dwa razy o umowie,powiedział mi iż umowa będzie.Minął tydzień umowy nie dostałem,więc postanowiłem zabrać zarobione pieniądze które mi się należały.Pracy na koparce był tylko jeden dzień,reszta dni spędzona na rozbiórce,za którą liczona mi już nie 18PLN lecz mniej.Jak gdzieś czytałem na internecie,nie pamiętam strony,ktoś dobrze napisał że obstawiony jest Andrzej Gajowy rodziną.W biurze pracuje żona właściciela i synowie jego brata/braci,nie jaki Paweł i Sebastian.Żałosne cwaniaczki,buraki którym wystaje słoma z butów.Pracują tam także Ukraińcy a także nasi rodacy.Firma oprócz tego iż zajmuję się robotami ziemnymi,prowadzi handel maszynami.Odnoszę wrażenie że są one używane i odpicowane,tak żeby wyglądały na nowe.Przyglądałem się im z bliska i daję sobie uciąć rękę że te maszyny są tylko pomalowane i odpicowane żeby wyglądały na nowe.Porozmawiałem z pracownikami i okazało się że na zimę ciężko z pracą na koparce.Jakoś mnie to nie interesowało zbytnio ponieważ po 3 dniach pracy zdecydowałem że kończę współpracę z nimi ze względu na to iż nie doczekałem się umowy.Taki zarobas,a umowy nie daje.Podobno ma aż 3 konta bankowe,moim zdaniem jest to zwykły oszust!!!Nie zawaham się ani sekundy i napiszę donos/skargę do Państwowej Inspekcji Pracy na tę firmę.Pracodawca który nie daje umowy oszukuję Urząd Skarbowy jak i Skarb Państwa,nie płaci podatku ani także ZUS'u na tego pracownika.Każdy wie iż podlega to karze,moim obowiązkiem jest zatem złożyć donos/skargę do PIP co uczynię. GOWORK informuję WAS iż mam kopię tego posta i jeżeli ją usuniecie to ponownie ja tu wkleję, jestem także świadomy tego co napisałem i gotów powiedzieć to pod przysięgą przed Sądem.

Ksieciunio
@B@T3K

Sama prawda

@B@T3K

Kolego trzymam za słowo i mam nadzieję ,że zgłosisz to wszystko gdzie trzeba.Ja już ten proces zacząłem,ale czym więcej takich zgłoszeń tym dla wszystkich nas pracowników lepiej.Zawsze możesz na mnie liczyć i mogę w sądzie też spokojnie zeznawać.Pozdrawiam.

Karol

Proszę omijać firmę szerokim łukiem.Właściciel to cwaniak i naciągacz.Pracowałem tam rok jako kierowca wywrotki.Pierwsze wrażenie miałem naprawdę dobre.Właściciel wydał mi się konkretny i miły i nawet go polubiłem.Ale sielanka nie trwała długo.Podczas gdy tylko zaczęły się przestoje w pracy i brak zleceń,zaczęły się kłopoty z płatnościami.Możesz siedzieć miesiąc w domu i nie dostaniesz nawet złotówki, nawet zagwarantowanej prawem podstawy którą masz na umowie o pracę.W moim przypadku skończyło się odejściem z pracy i zgłoszeniem sprawy do inspekcji pracy.Właściciel zrobił ze mnie złodzieja paliwa i człowieka który nie stawiał się do pracy przez miesiąc mimo jego telefonów.Paliwo oczywiście było rozliczone przy moim odejściu z pracy ,a telefonu oczywiście nigdy do mnie nie wykonał,bym stawił się w pracy podczas gdy nie było roboty,wręcz ja dzwoniłem kilka razy cały czas słysząc,że przestój dalej trwa[są bilingi].Wykręcił się sianem przed Inspektorami pracy.Ale p.Gajowy pierwsza bitwa przed inspekcją wygrana przez Pana,następna będzie w Sądzie pracy,a tam już tak łatwo Panu nie pójdzie.Zrobił Pan przed inspektorami ze mnie złodzieja paliwa.Tylko czemu rozstaliśmy się za porozumieniem stron i nie było mowy o pociągnięciu do odpowiedzialnośći za jaką kolwiek kradzież.Zrobienie ze mnie złodzieja Panu nie daruję.Sąd pracy ,Urząd skarbowy ,ITD i wszystkie pozostałe instytucje będą powiadomione o Pana przekrętach .Ja mam czas i spokojnie wszystko po kolei będzie zgłaszaneJego działalność skupia się teraz na lewym zatrudnianiu ukraińców i wykorzystywanie ich na maxa.Pan prezes żyje dalej w czasach w których można wszystkich robić w trąbę,a prawo pracy to przepisy bez pokrycia i te ,które jemu odpowiadają a pracownik to pleps i czarnuch do pracy bez prawa głosu.Otóż nie Panie "PREZESIE" ,czasy komuny i wyzysku na szczęście się kończą,a na rynku pracy to pracownik jest poszukiwany przez pracodawcę,a nie na odwrót.Pozdrawiam wszystkich ,którzy chcą się w firmie P.Gajowego zatrudnić i mam nadzieję ,że otworzyłem choć trochę oczy i wykasują numer tel do tej firmy. Na koniec mojej opini mogę powiedzieć moje hasło -NIGDY WIĘCEJ Panie Gajowy

B@T3K

Halo halo koledzy operatorzy jak się WAM pracuję w firmie Roboty Ziemne Gajowy Andrzej mam na myśli warunki pracy jak i atmosferę panującą w firmie, jak się WAM pracuje, ile na rękę tzn. jaka stawka jest oferowana, premie, dodatki, socjal, czy operator oprócz operowania koparką/koparko-ładowarką ma jakieś inne obowiązki? czekam na Wasze opinie, serdecznie dziękuje za wszelkie informacje/opinie na temat firmy Roboty Ziemne Gajowy Andrzej.

Nadal czekamy na aktualne wieści. Napiszcie co wiecie o firmie Roboty Ziemne Andrzej Gajowy w mieście Warszawa. Wasz komentarz się liczy!

Zostaw merytoryczną opinię o Roboty Ziemne Andrzej Gajowy - Warszawa

• Jak się pracuje w Roboty Ziemne Andrzej Gajowy?

Zobacz opinie na temat firmy Roboty Ziemne Andrzej Gajowy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Roboty Ziemne Andrzej Gajowy
  • Pancera 22 lok. 21