Opinie o Instytut Sportu w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Instytut Sportu. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Instytut Sportu na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Komponenty elektryczne/elektroniczne - Pozostała Działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instytut Sportu w Warszawa

Odradzam zarobki marne atmosfera dziwna nikt nie powie ci wprost co od ciebie wymaga strzeli focha i przestanie się odzywać każdy do każdego się uśmiecha a za plecami obrobi mu 4 litery To nie jest firma w której się rozwiniesz będziesz podnosił swoje kwalifikacje tylko będziesz chłopcem na posyłki wynieś przynieś pozamiataj i bądź kierowcą (usunięte przez administratora)

Krzysiek

Bzdura. Jak ktoś chce pracować, stara się to zarabia bardzo przyzwoicie. Atmosfera jest taka, jaką sobie stworzysz. Jeśli umiesz się dogadać to z atmosferą nie ma kłopotu. Instytut Badawczy to nie miejsce dla każdego. Jak ktoś przychodzi z myślą, że nic nie będzie robił, a pensja sama wskoczy to jest w grubym błędzie. Wykonywanie wielu zadań nie jest byciem chłopcem na posyłki, no chyba że przyszło się to z myślą o wciskaniu jednego guzika bądź siedzeniu tylko za komputerem. Powyższa opinia jest ewidentnie opinią sfrustrowanego byłego pracownika/pracowniczki, który/która nie może pogodzić się z porażką. Instytut jest bardzo przyjaznym miejscem, można tu wykonywać unikalną pracę, spełniać się naukowo, pracować w koleżeńskiej atmosferze, dobrze zarabiać, awansować.

@Krzysiek

Szkolenie w ten firmie to kompletna klapa nie można liczyć na pomoc przełożonego w tak naprawdę nikt cię nie wyszkoli zarobki strasznie marne nie polecam

Paulina
@Michał

Marne, to znaczy jakieś? Najniższa krajowa?

Marta Nowy wpis
@Michał

Nie zgodzę się. Pracuję w IS, dyrekcja zgadza się ma wszystkie moje zawodowo ważne szkolenia, a zarobki dobrego specjalisty nie są strasznie marne. Pensje odbiegają od korpozarobków, ale przy rzetelnej pracy, obowiązkowości, byciu specjalistą w jakieś dziedzinie to zarobki są godziwe. Zawsze mogłyby być większe, to naturalne ????.

Zbigniew Nowy wpis
@Marta

Ok. A jeśli chodzi o awans to są jakieś szanse? Na wyższe stanowiska przyjmują tylko z zewnątrz czy pracownicy też są brani pod uwagę przy takiej rekrutacji?

Pracownik Nowy wpis
@Zbigniew

Są szanse na awans, jestem tego przykładem.

Urszula Nowy wpis

Brzmi dość prześmiewczo. Uzasadnisz czemu według Ciebie od razu cyrk? No widzę, że opinie tutaj są dość zróżnicowane

Maria

Ktoś tutaj napisał, że nie można liczyć na wynagrodzenie, które zostało wcześniej umówione. A zostało ono zawarte na umowie? Czy ustnie...

A ja sądzę, że po prostu nie było chęci do pracy, nie każdy spełni się w takim miejscu. Ogólnie bardzo dobra firma godna polecenia.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Instytut Sportu? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Dawny pracownik

Pracowałem tam kilka lat. Omijajcie to miejsce szerokim łukiem. Za waszą pracę nie możecie liczyć na godziwe wynagrodzenie, nie możecie liczyć nawet na wcześniej uówione wynagrodzenie, nie usłyszycie nawet "dziękuję". Zarobki tragicznie małe. Jednocześnie na każdym kroku widzi się ile zasobów i środków zostało zmarnowanych na rzeczy, które nigdy nie zostały wykorzystane. Jeśli cenicie sobie swój czas to nie zaglądajcie nawet na oferty z tego miejsca.

Ona

Ile jest etapów rekrutacji?

Nick1

Odradzam

@Nick1

O co chodzi z tym Instytutem? Atmosfera czy dyrekcja, czy zarobki?

@Nowy

1) dyrekcja 2) zarobki 3) atmosfera

Wiktor

@nick1 odradzasz, bo?

Iwo

Może wiecie czy potrzebują kogoś do pracy? Na starcie mają konkretne wymagania?

Xxx
@Iwo

Odradzam

@Xxx

Jeśli możesz to powiedz, dlaczego taka opinia?

Marzena

Zachęcam osoby związane z firmą Instytut Sportu oraz te które w przeszłości pracowały dla tej firmy, do napisania swojej opinii na temat tego pracodawcy. Nowe wiadomości dotyczące obecnego zatrudnienia oraz aspektów atmosfery w pracy będą przydatną informacją dla nowych kandydatów, których interesować będzie praca dla tej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Instytut Sportu - Warszawa

• Jak się pracuje w Instytut Sportu?

Zobacz opinie na temat firmy Instytut Sportu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Instytut Sportu
  • Trylogii 2/16