Opinie o Cer-Motor w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Cer-Motor. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Cer-Motor na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cer-Motor w Warszawa

Damnxx

Współpraca odbywa się bez żadnych problemów, dlatego też nie mam żadnych zastrzeżeń

Marian

Jak dla mnie jest to bardzo dobra firma, warunki pracy są świetne, do tego ogólnie podejście do pracowników jest też jak najbardziej na plus

Adriann

Najlepsza firma! Faktycznie podejście do klienta jest super i co ważne zamówienia są szybko realizowane

Arek

Wybór tutaj jest naprawdę bardzo szeroki, od razu wybrałem coś odpowiedniego dla siebie i faktycznie co do jakości to nie mam zastrzeżeń

Brałeś udział w rekrutacji do Cer-Motor. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Kupione tutaj części okazały się naprawdę bardzo porządnie wykonane. Dodatkowo też cena nie była wcale jakaś zbyt wysoka

Mirek

Firma godna polecenia. Ogólnie warunki zatrudnienia są dobre, zarobki również, dlatego jestem bardzo zadowolony ze współpracy

Joanna

Cieszę się, że wybrałam tą firmę. Faktycznie cała sprawa została załatwiona bardzo profesjonalnie i w dosyć krótkim czasie

Julia

Bardzo polecam! Obsługa jest rzetelna, mają dobre podejście do każdego klienta i co ważne sprawy załatwiane są bardzo szybko

Magda

Bardzo dobre podejście do zleceń klientów i co ważne zawsze też można liczyć na profesjonalne doradztwo ;)

Kamil

Szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tą firmą. Co do zarobków to nie mam na co narzekać, jak dla mnie są bardzo dobre

Z czystym sumieniem polecam. Bardzo dobre wynagrodzenie, z urlopami też nigdy nie miałem żadnych problemów ;)

Dawid

Pracuję tutaj już od dłuższego czasu, ogólnie jak dla mnie jest to świetna praca i co ważne nie spotkałem się z żadną nieprzyjemnością ze strony tej firmy

Robur

Warunki do pracy dobrze, można się rozwinąć i dobre pieniadze zarobić. Też jak potrzeba to się w każdej kwestii da dogadać.

@Robur

To chyba żart z tym dogadywaniem??? Nie akceptują żadnych negocjacji! Kontrola jest wszędzie. Jakie warunki? Woda i kawa? To tyle. Ale za długo nie można siedzieć w kuchni, bo zaraz przyjdą (i dlatego niektórzy w ogóle nie wychodzą z pokoju, jedzą przy komputerze, a ci, co wychodzą na obiad mają na to 30 min, max. 31, ale 32 min, to już za dużo). No i obowiązkowe (rotacyjne) sprzatanie pomieszczeń.

@Robur

To nie jest prawda - co do warunków i dogadywania się. Nie wiem jak z zarobkami: ogólnie, w większości są słabe - ludzie o tym mówili wprost w kuchni, ale słyszałem też, że są premie, więc możliwe jest, że ktoś mógł zarobić 'dobre pieniądze'.

Dex

W firmie pracuję już jakiś czas i jak dla mnie wszystko jest ok. Uczciwe , terminowe płatności, dobra atmosfera i kontaktowi przełożeni.

Sid

Bardzo dobry pracodawca. Pracowników traktuje się tutaj normalnie, wynagrodzenie jest uczciwe i wypłacane w terminie. Nie mam na co narzekać. Koledzy i koleżanki są w porządku

PoP

Pracuję tu już długo i chwalę sobie pracę. Wszystko się zgadza, atmosfera w pracy jest ok. Nigdy nie było żadnych problemów z urlopem czy wynagrodzeniem.

Felixx

Pracuję w tej firmie już długo i nie ma na co narzekać. Współpracownicy są w porządku, szefostwo kontaktowe i zawsze można wszystko załatwić. Co jednak najważniejsze uczciwe wynagrodzenie zawsze wypłacane w terminie.

Nik

W tej firmie pracuję już jakiś czas i jestem bardzo zadowolony. Warunki pracy są "ludzkie" pieniądze naprawdę fajne i zawsze na czas. Generalnie mi pracuje się bardzo dobrze, przełożeni nie robią problemu i można się z nimi zawsze dogadać.

Pracuję od niedawna i wszystko jest w porządku. Wypłata na czas, bardzo dobry kontakt z przełożonymi i z kolegami z pracy, którzy są kontaktowi i pomocni.

KiKo

Bardzo fajne warunki pracy. Dobre podejście do pracowników, miła atmosfera. Wynagrodzenie zawsze dostaję na czas i wszystko się zgadza.

Zostaw merytoryczną opinię o Cer-Motor - Warszawa

• Jak się pracuje w Cer-Motor?

Zobacz opinie na temat firmy Cer-Motor tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 264.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cer-Motor?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 247, z czego 231 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cer-Motor