Opinie o Cer-Motor w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Cer-Motor. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Cer-Motor na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cer-Motor w Warszawa

Rafcio

Pracuje w tej firmie od jakiegoś czasu i doceniam tu absolutnie wszystko. Tutaj nie ma tu limitów, ile zrobisz - tyle zarobisz. Uczciwe podejście.

Olek22

Bardzo dobra atmosfera tutaj panuje, tym bardziej, że ekipa jest bardzo zgrana, można zawsze liczyć na pomoc ;)

adixxx

Tutaj od razu przypadły mi do gustu warunki pracy. Nie pracuje sie tutaj pod presją co jest dla mnie także dużym plusem, do tego zasady są jasne

Lelek

Co do pracy w tym miejscu to ogólnie nie spotkałem się do tej pory z żadną nieprzyjemnością, a pracuję tutaj długi czas. Zarobki są dobre, przelewy na czas

Brałeś udział w rekrutacji do Cer-Motor. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Pawlo

Jeśli chodzi o pracę w tym miejscu to nie należy ona do ciężkiej, dobrze mi się tutaj pracuje, nie było też żadnych problemów co do wypłat

Jeff

Po powrocie z zagranicy postanowiłem tutaj aplikować i to była dobra decyzja. Praca nie jest wcale ciężka, trudna, wszystko miałem dokładnie wyjaśnione, a co do umowy to też nie mam zastrzeżeń

kewin

Mogę powiedzieć tyle, że jak na tyle firm gdzie pracowałem to jednak tutaj najbardziej mi się podoba. Nie chce niczego zmieniać.

Jarecki

W końcu znalazłem dla siebie odpowiednie miejsce. Plusów jest naprawdę sporo i przede wszystkim nie ma tutaj żadnych (usunięte przez administratora)

Tadla

Jak dla mnie pracodawca jest naprawdę bardzo dobry, mam tutaj umowę o pracę i jest ona korzystna, dodatkowo do pracowników podchodzi się z szacunkiem co jest bardzo ważne

Radzio

Bardzo fajne miejsce, w którym jest też szansa na rozwój. Podoba mi się to, że nie stoi się w miejscu, więc polecam jak najbardziej!

Żuk

Mnie bardzo spodobało się w tym miejscu, że wszyscy pracownicy traktowani są na równo, kierownicy są bardzo sympatyczni ;)

Roki56

Polecam! Uczciwy pracodawca, sympatyczni kierownicy i współpracownicy. Można tu spokojnie pracować i dobrze zarobić a także mieć pewność, że nikt nas nie oszuka.

Maks

Polecam firmę Cer-Motor w Warszawie! Fajna nieskomplikowana praca w przyjaznym gronie pracowników. Proste obowiązki wymagające jedynie zaangażowania i uważności. Pieniądze całkiem w porządku, do tego zatrudnienie na stabilnych warunkach :)

ozony00

Praca nie jest trudna i dobrze płatna. Jeśli wypełnia się swoje obowiązki można także liczyć na dodatkowe premie. Pracodawca oferuje umowę o prace i stabilne zatrudnienie. Wiadomo, że trzeba mieć jakąś podstawową wiedze, ale jeśli jesteś chętny wszystkiego nauczą Cię od podstaw.

BWM

Zalety pracy z firmą Cer-Motor - atrakcyjne wynagrodzenia, możliwość pracy na umowę, elastyczne godziny pracy, dobra atmosfera między pracownikami, przyjazne kierownictwo

Alex

Jeśli chodzi o warunki pracy to jak dla mnie są one dobre, co do umowy to nie mam też co narzekać i szczerze mówiąc cieszę się, że tutaj pracuje

Horacy

Praca dość prosta ,wymagająca skupienia, za to godziwie wynagradzana. Firma zapewnia wszelkie niezbędne środki do pracy. Atmosfera między pracownikami w porządku. Polecam pracę tutaj.

Adamowski

Jako obecny pracownik mogę z czystym sumieniem polecić pracę tutaj. To co mają do zaoferowania to na pewno dobre warunki pracy, czyli: wypłaty na czas i dobre zarobki, obowiązki dostosowane do pracownika i dobra atmosfera między ludźmi.

Blacki027

Witam! Ja także byłem tu pracownikiem przez pewien czas. Dobrze wspominam sama pracę jak i ludzi z którymi miałem okazję współpracować :) I z tego co widzę na szczęście nic się w tej kwestii nie zmieniło. Słyszałem nawet od młodszych kolegów, że zarobki uległy podwyższeniu chociaż i jak na wcześniejsze czasy wynagrodzenie było dosyć atrakcyjne. Na pewno to dobre miejsce dla młodych osób.

erykos

Dobra atmosfera i terminowe wypłaty. Czego chcieć więcej? Kierownictwo i ludzie tam pracujący również na plus. Jestem zadowolony ze współpracy z tą firmą.

Zostaw merytoryczną opinię o Cer-Motor - Warszawa

• Jak się pracuje w Cer-Motor?

Zobacz opinie na temat firmy Cer-Motor tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 264.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cer-Motor?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 247, z czego 231 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cer-Motor