Opinie o MPO WARSZAWA w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie MPO WARSZAWA. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MPO WARSZAWA o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MPO WARSZAWA w Warszawa

miecho

widziałem ogłoszenie na mechanika - wiecie coś wiecej? jaka kase dają?

Kierowca

Witam chciałbym się dowiedzieć czy warto się przyjmować do mpo warszawa jako kierowca jakie zarobki praca na zmiany czy nie jaka atmosfera w firmie

@Kierowca

Witam, praca na zmiany z nakładem że większość na rano przychodzi. Co do zarobków do sprawa indywidualna jedni mówią 18 zł inni 16, ale do tego dochodzi premia, 50% za nadgodziny + wiele innych czynników. Praca nie jest zła, kierownik normalny nie (usunięte przez administratora) jak gdzie nie gdzie.

To ja
@anonymous

Co ty za brednie wypisujesz jakie 50 procent premii chyba dla tych dziobaków co świnie noszą kierownikowi

Roni
@anonymous

Ten kierownik to na jakiej bazie normalny?

to ja
@Roni

pewnie chodzi o R-6

Kierowca
@Kierowca

Taka bedzie atmosfera jaką stworzysz

Tomasz

Jak dla mnie pracodawca w porządku. Przejrzysty zakres obowiązków, dobre warunki pracy bez obaw o zdrowie czy bezpieczeństwo, no i wysokość pensji też mi odpowiada, zawsze na czas. PS. Jestem na stanowisku kierowcy śmieciarki. Na ich stronie widziałem, ze obecnie szukają trochę nowych ludzi, więc pewnie warto aplikować.

No siemanko, zainteresowała mnie praca w MPO przy ulicy Zabranieckiej. Mam do wyboru pracę jako ładowacz albo kierowca pojazdu do 3,5 tony. Pytanie - na które stanowisko warto aplikować, no i przede wszystkim czy w ogóle warto?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Jeszcze robię...wtem.mpo.

Robię od niedawna wtem.mpo..i.co....komunistyczny.skansen....gadki...w.poniedzialek..ile..to.wodki..wychlali..w..wekend..i.to.jest..dopiero..ynteligencja..barahla.tam.pracujacego...poziom.pracowniczy...i..podejscia..5987.lat.p.n.e...epoka.kamienia..lupanego..to.sie.nieumywa...jaśnie wielmozny... mechanik..mpo..dyzurny..nie..wlozy.. Ci. Rak.. Do samochodu..bo.tak.jest.spracowany...ze...cie..wysyla..na.tatarska...smiech....poziom.techniczny.samochodow.mpo.........karoce..juz.chodza.lepiej....czlowiek..wtej..firmie.sie..czuje..jakby..pracowal..w....psychiatryku...wisza.kartki..ze.nie..beda..zwalniac...a..chodza..sluchy...ze...maja..zwalniac......najlepsze..sa..samozwancze..ekipy..niezastapionych........ze..kto...do..nich..nie.przyjdzie..to..sie.nienadaje.....bez nich mpo..... Wyschnie.... plotkowac i odrabiać tyłek to w mpo szybko cię nauczą..... Poziom.. Tych.. Ludzi.. Tam.. Pracujących.. Postawa... Tych.co..pracuja..po2000lat.wtem.mpo....To.. Zabija.. W.. Człowieku.. Ambicje............. Motywacje....Kliki..klany......patrzysz na nich... To... Ci... Się.. Odechciewa... W.. Trasę.. Jechać..........tu..sie.nawet.niechce...nikomu..mowic....czesc...........syf emocjonalny..... Japy...to...maja...od..piet...do......antenek..na..glowie.........zarobki......wtem.mpo......................... To.. Sobie...... Oceńcie.......... Co... Wy... Na. To.... Ekipa... Niezniszczalnych ludkow.mpo....cu............malo..sie...dzieje.... Natym..forum..zacznijta coś pisać......

Ramzes
@Jeszcze robię...wtem.mpo.

A jakie zarobki jesli można wiedzieć są na ładowacza?

Rybka

Witam. Chciałabym aplikować do działu finansowego. Jakie są warunki zatrudnienia płace i atmosfera?

Norbert

Witam. Widziałem ogłoszenie o pracę w autobusie. Interesuje mi ładowacz. Proszę o szczerość bez zbytniego naciągania. Jak wygląda miesięczne wynagrodzenie? Obecnie mam 3000 brutto plus bon żywnościowy 150zl/m-c plus premię półroczną taką ala drugą pensję, paczki świąteczne dla dzieci, raz na rok 250 zl od Związków Zawodowych i weekendy płatne 100% oraz wczasy pod grusza 1500zl i zwrot za kolonie dzieci, opieka medyczna w LuxMed. Tak więc czy warto zrezygnować z obecnej pracy i iść do MPO? Jeśli tak to jak tu płacą, podstawa plus ewentualne premie i jakie są godziny pracy? Pozdrawiam wszystkich!

Janek
@Norbert

Do Norberta . Chłopie lepiej pracuj tam gdzie pracujesz w MPO jako ładowacz zarobisz tyle samo a robota szkoda gadać. Co do bonów żywieniowych to mamy od listopada do końca marca za każdy przepracowany dzień jedna karteczka 8 zł☺ jest grusza i paczki na święta dla dzieci i karpiowe☺230zł☺ Powiem ci tak szczerze jak pasuje ci być Polskim białym Mużynem to zapraszam. Praca od 5 -14 i 14-22/23.

Bolo
@Norbert

Facet, Ty masz złotą pracę . Nie rezygnuj! !!!

Krzysiek
@Norbert

Daj namiar gdzie masz te robotę jak możesz. .szukam pilnie pracy..z góry dziękuję

Bolo

Nie polecam. To co firma pisze o zarobkach to totalna bzdura. Pracuję ponad cztery lata. Żadnej podwyżki. Mile widziana dyspozycyjność 7 dni w tygodniu 24 h na dobę. Nie polecam bazy przy ul. Kopijników 13 E-4

Rabin

Rejon 05 na Utracie, Auta to szroty z wypożyczalni w Sokołowie, ciągle się psują. Notorycznie jest kradzione paliwo z zaparkowanych smieciarek na terenie bazy.Ostatnio nawet sam widziałem jak podczas tankowania, stażem stary pracownik nalał sobie 20 litrów oleju napędowego do kanistra plastikowego. Kradną z szafek pieniądze jak zostawisz otwartą i pójdziesz się umyć. Teraz o pracy, Roboty jest tyle że trzeba biegać, nie ma przerwy na śniadanie a o pauzie kierowca może zapomnieć. Praca jest ciężka fizycznie.Z reguły nawet Ci twardzi gasną po trzech czterech godzinach. A teraz plusy,kierownik i reszta biura jest bez zarzutu (miłe zaskoczenie). Płacą na poziomie minimum socjalnego, Są nadgodziny, dają ciuchy ,buty itd. Pieniądze zawsze na czas.

Karol

Witam! Czy ktoś może wie jakie panują "klimaty" w biurze MPO? Czy warto tam pracować? Czy poza pensją podstawową są jakieś dodatki czy premie (np. świąteczne)?

Kierowca R6

Na ursusie obcinaja co się da ,soboty nie płatne odbiór w środę przewaznie. Wypłata ok 2600. Roboty tyle że trzeba biegać. Samochody w stanie oplakanym. Brak poszanowania,brak przerw na śniadanie czy 45min.

Leon

Jaka macie atmosferę w firmie? Na początek można na takiej stawce pracować.

@Leon

Jest dobrze. Można zarobić 5 tysięcy brutto. Są bonusy, gruszowe, karpiowe, paczki dla dzieci

Axel
@anonymous

Co ty za głupoty piszesz ????

Grzesiek
@Leon

Atmosfera dobra. Jest umowa, dodatki, socjal. Na początek 18 zł + 20% utrudnienia + 20% premii + 25% za każdą godzinę w mniejszym składzie. Za godziny nadliczbowe uczciwa zapłata. Kto chce pracować jest zadowolony. Są też ciągle narzekający, ale z MPO nie odchodzą. Tu jest dużo lepiej niż w prywatnej firmie.

To ja
@anonymous

Co ty za brednie opowiadasz lecz się człowieku przyjdź na bazę E-6 do Ursusa to zobaczysz kompetencje kierownika

Ariel

Zapraszam wszystkich cwaniaków do pracy w Mpo daję wam 3 miesiące góra☺ miękie kluchy☺ Tam trzeba twardzieli Tytanów Ze Stali . Pozdrawiam panowie i duży szacunek za waszą ciężko wykonywaną pracę!!!!

Bogdan

Zapraszamy do MPO zarobki 9000tyś brutto przy 300godzinach☺ Miód cud i orzeszki☺ A Świerzaczki nie piście głupot o warunkach pracy i zarobkach jak nie macie o tym pojęcia☺ Przepracowali co niektórzy z was miesiąc lub dwa i piszą takie bzdury jakby Przepracowali 30 lat. Pozdrawiam starą gwardię MPO. Bogdan.

Honorata

@anonymous, jak wyglądają początkowe warunki zatrudnienia w MPO WARSZAWA? Czy są one dla Ciebie satysfakcjonujące? Czy orientujesz się może, jak zmieniają się wraz ze stażem pracy? Odpowiedzi na te pytania będą ważne dla osób zastanawiających się nad złożeniem kandydatury do tej firmy więc zachęcam Ciebie do aktywności na forum.

Honorata

@Nowy driver, jako że, jesteś nowym pracownikiem MPO WARSZAWA zachęcam Ciebie do podzielenia się z użytkownikami Twoimi doświadczeniami i wnioskami z procesu rekrutacyjnego. Jak wyglądał jego przebieg? Czy rozmowa o pracę przebiegła w sposób merytoryczny?

@Honorata

Jaka rozmowa?To jest porządna firma .Teraz takich juz nie ma.Mam prawko kat bce, karte kierowcy ,srednie wyksztalcenie 3 lata praktyki na solówce .Spełniłem warunki i dostałem od razu skierowanie na badania.Zrobiłem je i pracuje .Rozmowa ograniczyła sie do tego, że bardzo miła Pani z kadr wyjasniła mi ile można zarobić itp.

Honorata

MPO WARSZAWA na swojej stronie internetowej zwraca uwagę na to, że przywiązuje ogromną wagę do bezpiecznych i higienicznych warunków pracy. Odzież robocza, talony żywieniowe, szkolenia czy szczepienia ochronne to przykłady świadczeń, jakie firma zapewnia pracownikom. Możecie powiedzieć jak to wygląda w praktyce? Czy firma realizuje swoje zapewnienia?

Ktoś
@Honorata

Co Wy tu wszyscy piszecie!Kazdy chcialby super socjal pensja i w ogole.Wszystko DAJ!!!!Tymczasem 8 ładowaczy nie przyszlo do pracy po wypłacie.ZACHLAJUSY!!!!!!

Nicita
@Ktoś

Nie zachlajusy, tylko stwierdzili, że za taką pensję nie będą wykonywać tak ciężkiej roboty.

Hejka. Jak jest na dziale obslugi klienta telefonicznego? Jakie warunki?

Nowy przyszly pracownik

Witam mam przyjsc od Poniedzialku do pracy jako Kierowca Ładowacz moje putanoe brzmi jakie sa faktyczne zarobki oczywiscie chodzi o rejon Mokotowa bo podobno teraz szukaja na ten rejon z gory dziekuje za odpowiedz. Jeszcze umowy nie podpisalem dla tego chce sie dowiedziec czy sie opalaca czy szuka dalej...

darek
@Nowy przyszly pracownik

Przychodź, Nie czytaj też głupot wypisywanych przez zawsze niezadowolonych. Jak się chce to można dobrze zarobić nawet więcej niż 7 tys. brutto z nadgodzinami.

Nowy driver
@Nowy przyszly pracownik

Jestem nowo przyjętym kierowcą-ładowaczem.I piszę tu szczerze od serca.Nie zrażajcie sie !Poczekajcie do wypłaty!Firma jest panstwowa i lepszej w Warszawie nie znajdziecie.Ja z pierwszej wyplaty jestem mega zadowolony.Trzepie nadgodziny i wziąłem super kasę.Pytam sie wszystkich(usunięte przez administratora) i podburzaczy?Lepiej bedziecie mieli u prywaciarza za najnizsza krajową?To do prywaciarza idzcie!Pełno tego prywaciarskiego syfu na olx.Tu jest pelen ZUS i nikt Was nie oszuka.Tyle w temacie !Amen.

Pawelo911

Witam jak jest z praca jako ładowacz ile oni mogą wyciągnąć faktycznie i gdzie robią badania wstępne okresowe

brzoza
@Pawelo911

Ile możesz wyciągnąć jako ładowacz? Jakieś około 20 ton na 8 godzin czyli coś około 300 pojemników.

Zostaw merytoryczną opinię o MPO WARSZAWA - Warszawa

• Jak się pracuje w MPO WARSZAWA?

Zobacz opinie na temat firmy MPO WARSZAWA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MPO WARSZAWA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MPO WARSZAWA?

Kandydaci do pracy w MPO WARSZAWA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MPO WARSZAWA