Opinie o MPO WARSZAWA w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie MPO WARSZAWA. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MPO WARSZAWA o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MPO WARSZAWA w Warszawa

Dorsz

Witam. Może ktoś zdradzić ile mniej więcej na rękę wyjdzie dla nowo przyjętego kierowcy? I czy kierowcę interesuje tylko prowadzenie śmieciarki czy też zajmuje się ładowaniem koszy?

Jola
@Sprytek

A tamto 4500 w zeszłym roku? to była goła kwota czy jednak także z sobotami? Chce sobie po prostu sprawdzić ile po takim roku wpada podwyżki. należy się spodziewać kolejnej? I czy soboty są dla chętnych?

Sabrina Nowy wpis

Dzień dobry. specjalista w Dziale Rachunkowości i Controllingu na jakie zarobki może spokojnie liczyć przy tych wymaganych pięciu latach doświadczenia? myślę o złożeniu CV ale chcę się rozeznać przed rozmową.

Zirytowany Kierowca Nowy wpis

Witam Wszystkich. Jestem kierowcą ładowaczem w firmie MPO Warszawa i muszę stwierdzić, że jestem bardzo zawiedziony sposobem naliczania pensji. Dostaliśmy w lutym 2024 podwyżki (ja - 700 brutto) i żadnych podwyżek na pasku od tego dnia nie widać.Wypłata jest taka jak przed podwyżką. 4700-5100 kierowca śmieciarki-to jakaś PORAŻKA!!! Ja przed podwyżką tyle zarabiałem a z moich wyliczeń wynika że w tym miesiącu orżnęli mnie na 600 zł. Co to za polityka zniechęcania do siebie pracowników. Przecież w Polsce brakuje 700 tys kierowców zawodowych i będzie coraz gorzej. No chyba że Pan Prezes i całe to lewackie towarzystwo z ratusza myślą zatrudniać u siebie uchodźców. Oni przecież tacy pracowici są!! Róbcie tak dalej a będziecie mieli wirtualnych pracowników takich jak wasze pensje.

@Dorsz

Na ręke 3800 jest to ruchoma stawka. Kierowca jest zobowiązany pomagać ładowaczom,ale jest to kwestia dogadania.

@Pracownik MPo

Dziękuję panu. A ciężko się dostać na stanowisko kierowcy MPO w WWA?

@Dorsz

Kierowców zawsze szukają, więc warto podjechać i zapytać.

Młody
@Dorsz

Kierowca pracuje na etacie kierowcy - ładowacza więc też pomaga przy załadunku (usunięte przez administratora) ????

@Dorsz

PRZYJMUJESZ SIĘ NA UMOWIE KIEROWCA ŁADOWACZ I W TYM MOMENCIE BĘDZIESZ TARGAŁ FAJANSY PO 100 KG I WIĘCEJ A SIĘ SESRA.... PANIUSIU

@Dorsz

Robisz wszystko masz stanowisko kierowca ładowacz zamiatacz i robisz równo

@Janisz 25

Dosłownie wszystko? A w jaki sposób jest to opisane tak właściwie na umowie? Zawarty w niej jest zakres obowiązków? Są jeszcze jakieś istotne zapiski?

Poziomus
@Dorsz

Ok 4500 zależy od miesiąca.Tak ładujesz też kosze,trzeba mieć formę.

Sprytek
@Dorsz

Praca raczej nie należy do lekkich,trzeba się trochę pobrudzić czasem , naciągać koszy noi te ciasne wjazdy osiemdziesiąt procent jazdy tyłem.Praca dla prawdziwych twardzieli,nie dla panieneczek.Ale zarobki spoko 6300 z dwoma sobotami.Pełen social a to się liczy.

Sprytek Nowy wpis
@Dorsz

Praca ogólnie spoko , jeśli ktoś myśli że przy śmieciach jest brudna robota to jest w błędzie, przeważnie wszędzie jest kostka asfalt pojemniki cioga się po terenie utwardzonym.Praca na dworze raz pada deszcz,raz jest upał ale taka praca.Jesli chodzi o jazdę śmieciarką to osiemdziesiąt procent jazdy tyłem.Zarobki 6300 z dwoma sobotami,pełen social.

Jola Nowy wpis
@Sprytek

Zdolny kiero

Witam chciał bym się dostać do MPO na kierowcę śmieciarki, do tej pory pracowałem w Lekaro ale nie wytrzymałem z pseudo szefami i godzinami pracy. 290h pracy brak urlopu....

@Zdolny kiero

I co? Mija prawie miesiąc odkąd została wyrażona tu chęć przyjęcia się, czy udało się już dostać? po jakim czasie od rozmowy? oni w ogóle na niej cos sprawdzają czy tutaj raczej okres próbny wszystko przesadza? Ile trwa?

logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Psycholog

Czyli tutaj z urlopami nie ma problemu żadnego? Tak rozumiem po tym, że kandydat z tego powodu się tu pojawił w ostatnim czasie. Mimo to tak z ciekawości w jakim stanie są te cale auta? ja akurat za oferta do biura patrzę, ale ciekawi mnie co się dzieje poza nim. W sumie warto wiedzieć gdzie się pracuje

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie MPO WARSZAWA na Konserwator? 4 marca ogłoszenie na GoWork.pl.

Ile trwa teraz mniej więcej rekrutacja? Widzę, że ludzie o różne stanowiska tu pytają, lecz ostatnio cos bez odzewu, czy mnie się uda? Chodzi o elektroenergetyka, na dział inwestycji i rozwoju kogoś teraz potrzebują, a przynajmniej taka oferta wisi. Mam doświadczenie wiec potrzebuje poznać stawki by wiedzieć czy dalej się interesować, czy możecie mi je podać? i jeśli ktoś pracuje teraz na dziale to może opisać atmosferę?

Witam przeprowadziłem się z Koszalina 17 lat pracowałem jako kierowca śmieciarki w Pgk Koszalin , szukam pracy w branży potrzebujecie może kierowcy?,znam doskonale specyfikę pracy, jestem dyspozycyjny i gotów do współpracy.

Cześć, na ich stronie internetowej znalazłam ogłoszenie na stanowisko główny specjalista ds. kadrowo - płacowych. Czy ktoś może wie ile firma posiada pracowników w tym dziale? W jakich godzinach się pracuje? Jakie jest wynagrodzenie? Tego mi zabrakło w ofercie :)

Zart

4800 brutto kierowca 3800 ładowacz To jest jakiś żart....

Cin Cin obiektywnie

W Pre Zero kierowca teraz 6700 zarabia z dwoma sobotami

Gabriela

Czekaj za jedną sobotę jest 850 pln czy źle liczę? Tak wynikałoby z tego co tu piszecie. I tak po za tym o co chodzi z tym odebraniem? Kiedy do niego doszło? Tamta opinia jest z połowy czerwca. Zaszły jeszcze jakieś zmiany?

Czy MPO WARSZAWA organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Dzień dobry. Jak wygląda praca w biurze MPO ? Interesują mnie przedział godzin, zarobki netto mniej/więcej, atmosfera.

Poziomus

Brak podwyżek od ponad roku,mimo galopującej inflacji.Likwidacjia tras przez nowego kierownika na Ursusie przez co pozostałi mają więcej pracy za te same pieniądze.A jak wstawiasz za często auto do serwisu to możesz pożegnać się z trasą bo brakuje śmieciarek.

Robert

I gdzie te podwyżki?????

Grzybek
@Robert

Od 1 lipca 2022 roku MPO podnosi wynagrodzenia dla pracowników i to już oficjalne info.

@Grzybek

I jak tam po podwyżkach? Ile wyszło?

Grzybek
@Zuzanna

500 brutto dla każdego

Grześ
@Grzybek

chyba nie podnieśli, bo protest był 7.XII

Franciszek
@Grześ

Jak to? Może ponieśli tylko ie tyle co obiecali? Ty chcesz iść tu do pracy że się interesujesz? Szukają teraz kogoś?

podniesli
@Grześ

podnieśli o 500 zl, masz setki za soboty. Jest ok praca, dofinansowanie do wypoczynku dla ciebie, odrebnie dla rodziny, masz wszystkie prawa pracy przestrzegane. 26 dni w roku masz wolne.

Weronika
@Grześ

Witam.. 30.03.2023 Proszę docenić pracowników firmie MPO o numerze taborowym 4766 z plastyku co dzisiaj byli na ulicy sterniczej 129/131. Za pomoc starszej pani ledwo chodzącej żeby tacy ludzie jak oni byli wszecie na tym świecie... ???? P.S dziękuję wam za pomoc wiem że mają imię P. Marcin P. Krzysztof P. Kamil dziękuję wam jeszcze raz

Aaa

Strzała. Panowie, mam pytanie do kierowców/ładowaczy. Przyjmują zwierzaków po kursie na C z przewozem rzeczy? Czy trzeba gdzieś ustukać doświadczenie ? Polecacie ogólnie tą pracę? Dobre warunki socjalno-płacowe ? Pozdro!

@Aaa

Witam, nie polecam tej pracy z prostej przyczyny. Bardzo mało się zarabia jak na obecne realia rynku pracy Kierowca z doświadczeniem w tej firmie zarabia 3800 z dodatkami które też zależą od wykonywanej obecnie pracy, więc można zarobić nawet mniej co jest śmieszne.. Obecnie wygląda to tak że mają coraz więcej wymagań, a gdy pada pytanie o podwyżki tematu nie ma... Kierownicy działają na zasadzie krzyków i wymuszania posłuszeństwa, notoryczny mobing i mszczenie się za niepodporządkowanie. Wiem co mówię pracowałem w tej firmie 3 lata, zwolniłem się nie dawno bo za te pieniądze rodziny się nie wyżywi. Pozdrawiam i radzę przemyśleć sprawę

Aaa
@Pracownik MPo

Dzięki panu za odpowiedź. Zadałem to pytanie, bo jestem w trakcie kursu na kat. C i zastanawiam się nad pracą na miejscu, gdzie są stabilne warunki zatrudnienia i godziny pracy. Zainteresowałem się MPO, ponieważ czytałem wiele komentarzy, że pracownicy są zadowoleni z warunków płacowo-socjalno-godzinowych. Ale nie ukrywam, że przemyślę temat po tym, co pan napisał. Dzięki i pozdrawiam.

Pracownik mpo
@Pracownik MPo

Dawno tutaj nie zaglądałem i widzę że mnóstwo tutaj "obsrywaczy". Mściwych i zawistnych pyskaczy którzy nie potrafili żyć w zgodzie z załogą i kierownikiem i zwalają na mobbing. W MPO Warszawa NIE MA żadnego mobbingu!!! Jest za to mnóstwo podpie*dalaczy i sprzedawczyków którzy biegają do kierownika z byle wyimaginowanym problemem. Bo to im jakiś kierowca lub ładowacz nie pasuje lub samochód za duży lub nie wygodny. Banda przedszkolaków. Kierownik nie czepia się o byle co. Dobrze pracujesz to Ci powie, że jesteś dobrym pracownikiem. Jak po weekendzie walisz w ch**ja i nie przychodzisz do pracy bo zalałeś robala to twój problem. Nie pyskuj i bądź w porządku to wszędzie będzie ci dobrze.

?
@Aaa

Niestety nie przyjmują zwierzaków, tylko ludzi. :)

Bezrobotny
@Aaa

Nie przyjmują zwierzaków, praca tylko dla ludzi, przykro mi. :)

Bezrobotny
@Aaa

Kurcze nie zauważyłem, że ten mój komentarz jednak wszedł za pierwszym razem i niechcący się powtórzyłem. Może któryś z adminów mógłby usunąć jeden z nich, bo teraz to głupio wygląda. Pozdrawiam wszystkich.

podniesli
@Pracownik MPo

w bysiu masz gorzej, pseudo prezes nie przestrzega praw. Tutaj masz te 26 dni robocze wolnego, idziesz na urlop jak normlany bialy czlowiek. Masz paczki swieteczne dla dzieci, premie kwartalne, dofinansowanie do swiat karpiowe, dofinansowanie do wypoczynku dla ciebie, rodziny, dzieci, mozesz wziac pozyczke za grosze na np. remont mieszkania. jest naprawde spoko

Matka

Czy zatrudniają tam osoby niepełnioletnie,syn szuka pracy na umowę zlecenie ,w lipcu będzie miał 18 lat

Irek

Ale (usunięte przez administratora) 400 karpiowego obciach

@Irek

A PO ILE DOSTALI CI Z GÓRY PREZESIKI I INNI TEŻ PO 400 ?

@DARECKI

Na których stanowiskach masz pewność że 400 wleciało? Ciekawa też Jestem jak było z tym w tamtym roku. czyli tak naprawdę na różnych stanowiskach otrzymuje się co innego z tego co piszecie? jakie mogą być różnice? z innymi dodatkami jest podobnie?

Daniel

Witam. Ile teraz dostaje kierowca ładowacz na start? Jakieś nadgodziny? Mieszkam na ursusie i mam rzut beretem, ale jeśli stawka śmiechu warta to wolę dojeżdżać. Pozdrawiam i dzięki za odpowiedź

Edyta
@Daniel

Cześć, pytasz bo jakaś rekrutacja jest czy tak sam z siebie pomyślałeś o tej firmie? Ciekawa jestem właśnie, bo małżonek szuka pracy :) A nie widać zbytnio nic w sieci.

Daniel
@Edyta

Wejdź na ich stronę, wisi ofertą pracy na kierowcę.

Doobik
@Daniel

Chyba nie jest za dobrze bo strajkują, po MPO pewnie MPWiK zacznie strajk

@Daniel

JAK SIĘ ZATRUDNISZ DO ROBOTY W ROK MASZ ODŁOŻONE NA NOWE MIESZKANIE + DOBRY SAMOCHÓD

@Doobik

Trzeba strajkować bo pensja śmiechu warta jest coraz gorzej a nie lepiej

@Doobik

Trzeba strajkować bo pensja to porażka

@Janisz 25

A jest perspektywa tak wgl, żeby miało być lepiej? Pzt., tak z ciekawości to już strajkowaliście kiedyś może? Był jakiś konkretny efekt czy trudno jest się wam tutaj jakoś dobrze zorganizować w takich kwestiach?

Hgaqwrrty

Widziałem ogłoszenie na suwnicowego. Ktoś może powiedzieć jakie zarobki, jak praca?

Franciszek
@Hgaqwrrty

Gdzie widziałeś bo na stronie MPO nie ma żadnych aktualnych ofert. Ty już pracowałeś jako suwnicowy czy chcesz się w razie co przyuczyć?

@Hgaqwrrty

11 TYS

@DARECKI

co konkretnie się na to składa? to chyba nie jest sama podstawa? i to już płaca z doświadczeniem tak? bo tu wyżej pisali o jakimś przyuczeniu, przyuczają normalnie?

Zostaw merytoryczną opinię o MPO WARSZAWA - Warszawa

• Jak się pracuje w MPO WARSZAWA?

Zobacz opinie na temat firmy MPO WARSZAWA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MPO WARSZAWA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MPO WARSZAWA?

Kandydaci do pracy w MPO WARSZAWA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MPO WARSZAWA