DoubleTree by Hilton, Warszawa

DoubleTree by Hilton, Warszawa

Opinie o DoubleTree by Hilton, Warszawa

Pawel K

Spędziłem tam rok na kuchni. Masakra jakaś. Praca od rana do nocy, pieniądze małe. Szef kuchni paz Zbigniew Ł. Totalny idi...a i (usunięte przez administratora) Jeśli ktoś lubi totalną tabake przez 16 godzin dziennie za psie pieniądze odnajdzie sie idealnie. Ostatnio 3/4 personelu kuchni wręczyło mu wypowiedzenia. Nie polecam i nigdy tam nie wróce. Prezes nie ma żadnego doświatczenia, dyrektor b&b (usunięte przez administratora) i prostak a gm totalna porażka. Ci którzy mogli już downo odeszli. Dotyczy to wszystkich stanowisk.

Czy ktoś może opisać, jak aktualnie prezentuje się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Warszawa.

domi

Bardzo milo wspominam prace w DoubleTree by Hilton w Warszawie w dziale Recepcji i Careline. Mlody, niezwykle pracowity i zgrany zespol. Kazdy zna i nalezycie wykonuje przydzielone mu obowiazki wychodzac jednoczesnie z wlasna inicjatywa pomocy kolegom. Kierownik recepcji p. Jan B. i Menadzer p. Anita S. to niesamowicie zyczliwi i wyrozumiali, a jednoczesnie wymagajacy przelozeni z wysoka kultura osobista. Z wielkim profesjonalizmem i zaangazowaniem podchodza do swojej pracy i dbaja o zapewnienie jak najwyzszego standardu uslug hotelu. Cenie to miejsce przede wszystkim przez mozliwosc szybkiego poznania branzy od podszewki poprzez praktyke. Komunikacje z zespolem. Swietna organizacje hotelu na kazdym poziomie. I, co niezwykle dla mnie istotne - rodzinna, zyczliwa atmosfere sprzyjajaca pracy. Oby jak najwiecej takich pracodawców w branzy hotelarskiej (i nie tylko)! Mozna oczywiscie przyczepic sie do stawki wynagrodzenia, specyfiki pracy na recepcji (np. duze ilosci grup konferencyjnych), charakter franczyzowy hotelu, lokalizacje czy inna polityke, ale biorac pod uwage caloksztalt nie mam wiekszych uwag :)

Adrian

@so, mówisz o jakiejś konkretnej rekrutacji w DoubleTree by Hilton, Warszawa? Może brałeś w niej udział? Rozszerzysz swój wpis? Będzie on interesujący dla innych użytkowników?

so

nikogo nie przyjęli ?

M.

W tej firmie pracownicy, szczególnie na kierowniczych stanowiskach zmieniają się bezustannie. Hotel został otwarty 3 lata temu, a ma już czwartego GMa, piątego DOSa, czwartego F&B dyrektora, przez dział bankietów i sprzedaży przewinęło się wiele osób. Jest to typowa dyktatura, w której kierownicy działów oraz dyrektor hotelu nie mają absolutnie żadnego wpływu na nic. Właściciel (czterdziestoletni prymitywny facet bez wykształcenia i bez doświadczenia) wpływa na wszystkie procesy. Od decyzji strategicznych (co zrozumiałe) po kwestie takie jak to gdzie kto ma siedzieć i jakie ma mieć biurko, nie mówiąc o wtrącaniu się w pracę np hskp. Miejsce ok, żeby nabrać know-how z sieci Hilton - ale trzeba sie ewakuować szybko. Jest to miejsce nie do wytrzymania. Ostatnio właściciel zrugał publicznie swojego przyjaciela z dzieciństwa, którego zatrudnił. Tenże odwrócił się i wyszedł - tak się skończyła i współpraca i znajomość.

Gol
@M. 10.12.2017 14:04

Rotacja duża, ludzie odchodzą bo nie chcą pracować w takiej atmosferze syfu.

Mikolaj

Ja tez nie polecam, utkniesz w nieciekawym miejscu. Kasa tez nie atrakcyjna. Wiadomo hotele placa ksiegowym mniej niż inne branża na rynku. Lokalizacja na dojazd bardzo ciężka. No i nie jest to prawdziwy Hilton.

adi

Poza tym nie jesteś pracownikiem jakby się wydawało Hiltona tylko zwykłej spółki z.o.o. Polaris itp. Nie ma się co łudzić. To zwykła franczyza.

Chcesz szczerej opinii ? Więc, krótko - Nie polecam, a nawet odradzam. Są w Warszawie dużo atrakcyjniejsi pracodawcy, szczególnie w branży księgowej.

kandydatka

Mam pytanie dlaczego zwolniło się stanowisko Gł. Księgowego ? Podobno zwolnił go Dyrektor Finansowy. Prośba o informacje. Nie chciałabym trafić w szambo, sami rozumiecie. Poza tym opinie o tym Hotelu jako pracodawcy są różne. Nie koniecznie pozytywne.

Zostaw opinię o DoubleTree by Hilton, Warszawa - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DoubleTree by Hilton, Warszawa