DoubleTree by Hilton, Warszawa

Opinie o DoubleTree by Hilton, Warszawa

so

nikogo nie przyjęli ?

M.

W tej firmie pracownicy, szczególnie na kierowniczych stanowiskach zmieniają się bezustannie. Hotel został otwarty 3 lata temu, a ma już czwartego GMa, piątego DOSa, czwartego F&B dyrektora, przez dział bankietów i sprzedaży przewinęło się wiele osób. Jest to typowa dyktatura, w której kierownicy działów oraz dyrektor hotelu nie mają absolutnie żadnego wpływu na nic. Właściciel (czterdziestoletni prymitywny facet bez wykształcenia i bez doświadczenia) wpływa na wszystkie procesy. Od decyzji strategicznych (co zrozumiałe) po kwestie takie jak to gdzie kto ma siedzieć i jakie ma mieć biurko, nie mówiąc o wtrącaniu się w pracę np hskp. Miejsce ok, żeby nabrać know-how z sieci Hilton - ale trzeba sie ewakuować szybko. Jest to miejsce nie do wytrzymania. Ostatnio właściciel zrugał publicznie swojego przyjaciela z dzieciństwa, którego zatrudnił. Tenże odwrócił się i wyszedł - tak się skończyła i współpraca i znajomość.

Gol
@M. 10.12.2017 14:04

Rotacja duża, ludzie odchodzą bo nie chcą pracować w takiej atmosferze syfu.

Mikolaj

Ja tez nie polecam, utkniesz w nieciekawym miejscu. Kasa tez nie atrakcyjna. Wiadomo hotele placa ksiegowym mniej niż inne branża na rynku. Lokalizacja na dojazd bardzo ciężka. No i nie jest to prawdziwy Hilton.

adi

Poza tym nie jesteś pracownikiem jakby się wydawało Hiltona tylko zwykłej spółki z.o.o. Polaris itp. Nie ma się co łudzić. To zwykła franczyza.

Chcesz szczerej opinii ? Więc, krótko - Nie polecam, a nawet odradzam. Są w Warszawie dużo atrakcyjniejsi pracodawcy, szczególnie w branży księgowej.

kandydatka

Mam pytanie dlaczego zwolniło się stanowisko Gł. Księgowego ? Podobno zwolnił go Dyrektor Finansowy. Prośba o informacje. Nie chciałabym trafić w szambo, sami rozumiecie. Poza tym opinie o tym Hotelu jako pracodawcy są różne. Nie koniecznie pozytywne.

Zostaw opinię o DoubleTree by Hilton, Warszawa - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DoubleTree by Hilton, Warszawa