Opinie o MPO WARSZAWA w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie MPO WARSZAWA. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MPO WARSZAWA o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MPO WARSZAWA w Warszawa

E-6

Chcesz się dowiedzieć jaka atmosfera panuje w MPO - zgłoś się na E-6, zobaczysz jak jest miło, fajnie, iserdecznie i z szacunkiem dla pracownika... hłe, hłe, hłe

Darek

Roboty nie do przerobienia choć chyba już nie potrwa to zbyt długo ponieważ sprzęt (samochody) to jeden wielki złom (nawet nowsze Scanie).Ludzie nie chcą wykonywać ciężkiej,brudnej i niewdzięcznej pracy za niską płacę. Plusy tej pracy to terminowe wynagrodzenie i składki odprowadzane regulaminowo

@Darek

Trzeba przyjść i zobaczyć. To uczciwa firma. Nigdzie tak nie szanują ludzi jak tu. Będą podwyżki.

Lolek

Czy możecie powiedzieć czy warto się przyjąć w MPO jako kierowca smieciarki?pozdrawiam

Maniuś
@Lolek

ciezko powiedziec jesli zalezy ci na zarobkach to dzis na start daja 18zl wiec wielkich kokosow nie zarobisz

Lolek
@Maniuś

18 zł do ręki?

Mirek
@Lolek

Warto. Jest umowa. Ubezpieczenie. Pensja od 4500 do 5500 zł brutto. Ekstra dodatki takie jak wczasy pod gruszą, w grudniu karpiowe i paczki dla dzieci, fundusz socjalny. Fajni ludzie

Honorata

@kolo, czy nie można w żaden sposób wpłynąć na zmianę jego postępowania? Jak to wygląda od strony wewnętrznych regulacji w firmie MPO WARSZAWA? No i oczywiście podstawowe pytanie, czy są jakieś pozytywne aspekty pracy w tej firmie?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
kolo

powiem tak kierownik na bazie E-6 to tragedia zachowuje się jak ..........wpiszcie sobie co chcecie traktuje ludzi ja śmieci tylko kablarze mają dobrze

Norbert

Pewnie fajnie się pracuje i dlatego nie piszecie.

Stefan

Jakieś dodatki socjalne są w firmie?

Ar
@Stefan

Tak

Pracowałem na sortowni na Gwarków i nie było tak zle .

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Driver
@Zainteresowany

Oczywiście. Brakuje ludzi cały czas.

sikor

dużo lepiej niż w prywaciarz gdzie wczesniej pracowalem. Wypłata na czas i 8 godzin pracy a nie 12

Ja chce się zatrudnić w mpo. Chyba najlepiej zgłosić się na bazę. Szwagier pracuje od 10 lat i nie narzeka, praca stabilna i mówił, że ludzie w porządku. Z kierownikiem idzie się dogadać

Bolo

Ładować 13 letnim startem ma 14 50 burrito i zarabia 2 200zl i zerowe się na podwyżkę a mpo ma kasę kupują 38 nowych samochodów a kasy niech dać wiece niech tylko 4 przyjdzie na spalanie buta się bandzie dyyyyymmmm i dobrze zacnie się

Arek
@Bolo

Następny co okalecza język POLSKI . Ale wstyd ???? Co za matoł ????

Legia88

Witam powiem tak krótko pracuję w MPO w Warszawie Pesja jako kierowca z 24 letnim stażem + nadgodziny + 2 soboty= 3400netto .Jest to wykańczania ludźi , obuz PRACY???? Nawet Ukraińcy nie chcą już pracować ☺ Nie wspomnę o traktowaniu nas przez społeczeństwo, wyklinanie, wyzwiska, bluźnierstwa itd. Pozdrawiam R.-3

Arek
@Legia88

Matole naucz się pisać ????

Gerwazy

Początkujący kierowca ma 16zl brutto a nie 16.50. Atmosfera słaba.Jest wielu takich co chodzi na górę i podpi... .Jak nie masz wujka ciotki itp na obozowej to jesteś rzucany jak (usunięte przez administratora) po podłodze.Złomu nie pozbierasz bo kierownik robi nalot na trasę i kontroluje samochód.Bez sobót zarobisz 2300-2500 netto.Podwyżki w tym roku były ale tylko dla tych co mają umowy na stałe czyli znajomości.Reszta pracowników robiąca ta sama robotę i pracująca kilka lat na umowy na czas określony odeszła się smakiem.Bałagan nie polecam.Można zniszczyć zdrowie i nic z tego więcej.

klon

A co do stawek to kierowca początkujący dostaję 16,50 Brutto umowa na czas określony ( na stałe nie dają no chyba że rodzina) i taka stawka utrzymuję się przez około 7 -12 lat ponieważ spółka nie ma pieniędzy;) A co najważniejsze musisz wyrobić się w 8 godzin pracy ( ok. 21 ton śmieci) 2 pełne samochody.

klon

Zniewaga ludzi brak podwyżek tak było i jest do dnia dzisiejszego. Ludzi mają za roboli pracujących za marne grosze jeszcze rok i Ukraińcy będą pracować zamiast Polaków .

j23

A kto tak chwali?Same lajzy i podpierdalacze.Rodzinne klany kumoterstwo.Wykorzystuja wszystkich jak moga Totalne lekcewazenie i lamanie czasu pracy kierowcow.Protestujesz to wysla cie na przeladunek oddzielac szklo od smieci E6!!!nIE ODPOWIADAJA NA PODANIA O PODWYZKI.

KOLN

Wiem, że warunki może nie są dla niektorych odpowiednie...niestety budynki są dość letnie... ale pracodawcy dbają o pracownikow, szkolenia BHP również są regularnie przeprowadzane...jest ok.

@KOLN

NA KTÓREJ BAZIE TAK SIĘ TROSZCZĄ O PRACOWNIKÓW ?? A CO Z KIEROWNICTWEM NA ZAKŁADACH ? ZA KAŻDY SPRZECIW NAGRODA TYDZIEŃ PLAC I MIOTŁA NAWET KIEROWCA.

Zostaw merytoryczną opinię o MPO WARSZAWA - Warszawa

• Jak się pracuje w MPO WARSZAWA?

Zobacz opinie na temat firmy MPO WARSZAWA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MPO WARSZAWA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MPO WARSZAWA?

Kandydaci do pracy w MPO WARSZAWA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MPO WARSZAWA