Opinie o Polski Prąd S.A w Warszawa

Polski Prąd to ogólnopolska firma energetyczna, której zakres działalności obejmuje sprzedaż energii elektrycznej, a także audyty i projekty techniczne. Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorstw, które chcą obniżyć koszty energii. Polski Prąd tworzą ludzie z pasją i ogromnym doświadczeniem zdobytym na polskim rynku energii. Naszą wiedzą chcemy dzielić się z klientami. WYKORZYSTAJ SWOJĄ SZANSĘ I DOŁĄCZ DO NAS!

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Prąd S.A w Warszawa

migdał

nieważne jaki powód, ważne efekty. a pp ciągle idzie do przodu jako firma. jeśli teraz ktoś miałby być niezadowolony z warunków, to już nie wiem czego trzeba. zresztą widać,że hejterów ubyło ;) dla mnie ta podstawa to nie była najważniejsza rzecz ale jeśli ktoś potrzebuje takiej stabilizacji to też ją ma :)

wiork
@migdał

z podstawa jest na pewno stabilniej, a prowizja zalezy tylko od nas, wiec mozna powiedziec, ze jak sie ktos stara to ma wyniki i jest zadowolony

Roberto
@migdał

A kto ma być niezadowolony, po zmianach na stronie nie ma negatywnych komentarzy, widać komuś zabrakło argumentów, można spokojnie pracować.

Chodak
@migdał

mi też tu jest dobrze i w fajnym zespole osób pracuje. chciałbym również jak najdalej się wspiąć, gdyż wszystko co tu wkładam ma odzwierciedlenie w wynagrodzeniu!

Ryś
@Chodak

wszystko co włożysz z siebie w pp zostaje zauważone i odzwierciedla się w wynagrodzeniu! jestem bardzo zadowolony, że się zdecydowałem na krok zmiany pracy.

adam
@Ryś

to prawda. i to pod względem finansowym i takim ludzkim, ma się poczucie, że to co się robi ma sens i jest docenione. praca tak naprawdę w efekcie zespołowa bo dokonana wysiłkiem wszystkich.

marcin

skoro zmienili warunki na podstawe i prowizje, to na pewno warunki finansowe sa duzo lepsze, zwlaszcza dla tych, ktorzy angazuja sie w prace

Puca

Myślę czy nie zmienić pracy od nowego roku, z tego co czytam to w PP jest teraz naprawdę nieźle, Premie dodatki i podstawa tego każdy chce, na tym można budować swoją pracę, wiesz że sensownie zarobisz i utrzymasz rodzinę.

Romero

Czego by nie mówić to zmiany są taką wczesną gwiazdką, jest czas by zwiększyć wysiłek i na święta mieć ekstra kasę.

Przedstawiciel Handlowy

Spotkanie w kawiarni w Łodzi z prezesem PP

Pytania banalne dotyczace doswiadczenia. pytania dotyczace spraw osobistych kredyt i rodzina.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kucharz do nowoczesnego hotelu w Centrum - praca stała
Leonardo Hotels Warsaw Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
KI

.....a co ma jedno z drugim wspólnego ? a może firma właśnie przez te negatywne komentarze w końcu dostrzegła że nie tędy droga

franek

wygdala na to ze przeorganizwoanie dzialu handlowego wychodzi wszystkim na dobre

waldek

moje zycie zawsze w jakis sposob bylo zwiazane z tematem energii, wiec ucieszylem sie jak udalo mi sie tutaj dostac prace i do tego nie siedzenie za biurkiem tylko kontakt z ludzmi, mi sie to podoba

jacek

zawsze wszedzie znajda sie maciwody, ale jak sie okazuje firma idzie do przodu i nawet takie dziwne osoby nie sa w stanie tego przystopowac

wse

Ja tam nie wiem kto ma z kim jakie sprawy. Ze mną mają wszystko uregulowane i jakoś w środku nie słysze o jakiś nieścisłościach. Wydaje mi się, że ktoś niepotrzebne zamieszanie wprowadza

michu
@wse

u mnie to samo. jest ok jeśli chodzi o kasę, zresztą w pp nigdy nie było problemów z rozliczeniem. a teraz jak jest podstawa to wychodzę na tym jeszcze lepiej. inna sprawa,że szkolenia i wsparcie są na wysokim poziomie, więc jak coś jest nie tak można na nich liczyć.

michu
@wse

marecco

prognozy to paranoja, nie raz i nie dwa były z tym problemy. dobrze więc że są takie firmy jak pp które wprowadzają inne formy opłat. zresztą o pp myślę jak o przyszłym pracodawcy więc zacząłem się interesować tym co oferują.

olek

No zawsze warto poszukać, bo wilu ludzi jest z przyzwyczajenia w jednej formie i często okazuje się, zę przepłaca

karin

mnie osobiscie te prognozy tez juz denerwuja, bo czesto dobiegaja od rzeczywistosci, wole placic rozliczenie na biezaco, wiec musze zobaczyc co dokladnie oferuja

zoska

zastanawia mnie ta nowa cena na 2015 rok, mam nadzieje ze bedzie korzystna, bo szukam wlasnie jakiejs alternatywy

karol

Przepłaca labo niedopłaca co u mnie niestety było częste i potem niemiła niespodzianka z rozliczeniem. Dla mnie sytmem prognoz nie jest najlepszym rozwiąanimem więc ja cieszę sie na tą zmianę

ktoś

mi ten system bardzo pasuje. miała być prowizja, jest podstaw ale jak chcę wyrobić więcej to się też da, bo więcej pracuję i zależy ode mnie ile uda mi się ugrać. ogólnie szkolenia mi trochę pomogły, w wątpliwych sytuacjach, do tego moje poprzednie doświadczenie i wychodzę na tym całkiem nieźle. do tego atmosfera spoko i wszelka pomoc zawsze na czas.

Mateusz
@ktoś

Dobrze słyszeć bo sporo różnie piszą, wiadomo że każdy chce zarobić po to pracujemy. Najważniejsze że można dobrze zarobić.

karina

rzoliczenia zamiast prognoz uwazam za dobre posuniecie, bo prognozy czesto bywaja mylnie obliczone i sie niepotrzebnie przeplaca

pled

Rozliczenia rzeczywiste w moim odczuciu są mega fajne, bo nie ma jak dostać rozliczenie na koniec roku i przy świętach mieć dopłatę

@pled

roliczenie rzeczywiste to standar w kazdej firmie :) a 230 a za ile trzeb sprzedać za 280? bo do 230 to chyba handlowiec musi dopłacić.

piko

premia na mnie zawsze dzialala motywujaco, do tego prowizja tez jest motorem napedowym, dobre zmiany

Kogan
@piko

I o to chodzi bo praca ph do łatwych nie należy, lecz gdy widzisz że na koniec za ciężką pracę masz dobry zysk to się poświęcasz.

kurk

z tego co widze duze zmiany nastapily w pp od kiedy pracowalem, dobrze, oznacza to tyle, ze ktos sie zastanawia i mysli nad tym zeby bylolepiej

mnie się podoba :) bazówka jest 230, bo widzę że ktoś pytał. I rozliczenia rzeczywiste dają, a nie prognozy

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Prąd S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Polski Prąd S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Prąd S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Prąd S.A?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polski Prąd S.A?

Kandydaci do pracy w Polski Prąd S.A napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polski Prąd S.A