Opinie o Sale Zabaw Fikołki Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Sale Zabaw Fikołki Sp. z o.o. sp.k., jak również Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sale Zabaw Fikołki Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sale Zabaw Fikołki Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Wanda Nowy wpis

Cześć, widziałam informację, że Sale Zabaw są tymczasowo zamknięte. Jaka jest tego przyczyna? Domyślam się, że może być to spowodowane pandemią, ale nie jestem pewna, więc może tutaj ktoś mi powie. Jeżeli informacja jest nieprawdziwa i jednak przyjmują, to oczywiście też bardzo proszę o odpowiedź.

_Xksa Nowy wpis
@Wanda

zgodnie z rozporządzeniem obiekty typu sale zabaw były zamknięte do czerwca 2021

Pytanie Nowy wpis

Jak szefostwo w Sale Zabaw Fikołki Sp. z o.o. sp.k. traktuje ludzi?

Iks Nowy wpis
Kandydat

Na jaką pensję netto może liczyć Konsultant ds Sprzedaży w BOK? Jak wygląda kwestia premii? Czy dominuje nacisk na osiąganie celów sprzedażowych?

Świetna atmosfera w zespole. Menedżerowie fajnie integrują zespół. Praca odpowiedzialna, więc nie polecam 18-19 latkom, którzy nie są pewni, czy lubią pracę z dziećmi, a liczne rodzeństwo to najlepzse doświadczenie - to w przypadku animatorów. W recepcji trzeba z kolei poznać sporo produktów i ogarniać kilka rzeczy na raz, szczególnie w weekendy. Moja opinia na podstawie Fikołków w Arkadii

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Sale Zabaw Fikołki Sp. z o.o. sp.k. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Manager Placówki. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jak szefostwo w Sale Zabaw Fikołki Sp. z o.o. sp.k.? Spoko traktują ludzi?

Animator 2
@Pytanie

Przecież poniżej jest obszerna wypowiedź jednego z animatorów, po co się powtarzać.

Wanda

Jak się obecnie pracuje w Sale Zabaw, w porządku? Ile godzin dziennie pracujecie? Jak możecie, to powiedzcie jeszcze, czy praca jest bardzo stresująca. Dzięki.

Animator
@Wanda

Grafik jest ustalany zależnie od osoby i dnia. U każdego jest inaczej, jednak ciężko być tam "na pełny etat". Raczej to praca gdzie raz pobedziesz 4h, raz 6, raz 8, raz 12 a potem całe dnie nie bedziesz wpisany w grafik mimo swojej dyspozycyjności. Praca z dziećmi, więc trochę stresująca bywa.

animator

Na początku cechowało mnie pozytywne nastawienie, gdy poznałam animatorów, którzy ze mną wpółpracowali (cudowni ludzie, z którymi mam przyjacielskie stosunki). Jednak najwiekszym problemem było tutaj kierownictwo i dział kadr. Umowę zlecenie dostałam po ponad miesiącu pracy(!) mimo, że upominałam się o nią. Menagerowie niejednokrotnie stosowali mobbing i byli zmorą animatorów. Sami potrafili całymi dniami siedzieć na telefonach i jeść, a wszystkich pracowników rozstawiać po kątach i karać, gdy wyszło się na siku. Ponieważ praca w tym miejscu była moją pierwszą, mam wciąż koszmary, i traumę po tym, jak menagerka psychicznie się na mnie znęcała. Zarobki minimalne, więc nie ma co zachwalać, a dodatki za prowadzenie urodzin, czy zajęć w swojej wysokości śmieszne. Dodatkowo za wiele prac takich jak robienie piniaty, czy opieka indywidualna nad dzieckiem, nie dostaje się ani grosza dodatku. Trzeba się przygotować na fizyczną pracę i być najlepiej wysportowanym, by nadążać za dziećmi. (Moja opinia dotyczy wyłącznie fikołków w Warszawa Arkadia) Mimo moich negatywnych odczuć jednak wiem, że są osoby którym się "upiekło" i są ulubieńcami menagerów, więc mają z górki i ich opinie są raczej pozytywne.

Człowiek

Pracuję w jednej z takich sal i bardzo polecam. Szacunek do pracowników super atmosfera, wszystko da się załatwić. Zarobki również godne polecenia

Czy twoim zdaniem praca tu ma jakieś plusy? Dodaj opinię o firmie Sale Zabaw Fikołki Sp. z o.o. sp.k. w mieście Warszawa i napisz czy jest to pracodawca godny polecenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Sale Zabaw Fikołki Sp. z o.o. sp.k. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Sale Zabaw Fikołki Sp. z o.o. sp.k.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Aleja Rzeczypospolitej 14 lok. 2.7/2
    02-972 Warszawa
  • NIP: 9512361473 REGON: 146368824 KRS: 0000436112
Sale Zabaw Fikołki Sp. z o.o. sp.k.