Opinie o Polski Prąd S.A w Warszawa

Polski Prąd to ogólnopolska firma energetyczna, której zakres działalności obejmuje sprzedaż energii elektrycznej, a także audyty i projekty techniczne. Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorstw, które chcą obniżyć koszty energii. Polski Prąd tworzą ludzie z pasją i ogromnym doświadczeniem zdobytym na polskim rynku energii. Naszą wiedzą chcemy dzielić się z klientami. WYKORZYSTAJ SWOJĄ SZANSĘ I DOŁĄCZ DO NAS!

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Prąd S.A w Warszawa

Kamil

Po pierwsze to nie każdy się nadaje do takiej pracy i normalną koleją rzeczy jest to że cześć osób się wykrusza, po drugie urok pracy na własny rachunek taki właśnie jest że sam opłacasz ZUS. Po trzecie wierzysz że ZUS da ci godną emeryturę?

marek
@Kamil

to znaczy ze jakieś 300 osób co się przewinęło sie nie nadawalo do tej pracy? dlatego sami odeszli? czy może firma jest słaba i daje słabe warunki i ludzie odchodzą? ZUS i PP mogą sobie rękę podać. tu i tu nie ma co liczyć na kaskę :)

Łukasz
@Kamil

Pracuję 4 miesiące, krótko, ale myślę, że faktycznie do tej pracy trzeba się nadawać, spora jest rotacja, ale ludzie myślą, że przyjdą, posiedzą, wypiją kawę, a tu trzeba pracować. Szok!

Łukasz
@Kamil

No i właśnie tacy ludzie narzekają, no ej, jak się nie pracuje, tylko narzeka i szuka winnych, to tak jest. Jak pracuję w Polskim Prądzie i nie narzekam

jaro
@Kamil

Kamil dobrze gadasz :) jak pracujesz na działalności, to wiadomo, ze sam opłacasz swój zus...

JAdam
@Łukasz

Praca handlowca do najłatwiejszych nie należy, podstawa to kontakty, a ich nie zdobywa się siedząc za biurkiem.

Maciek
@JAdam

Szczera prawda wsiadasz jeździsz i zdobywasz nowych odbiorców, prąd do łatwych działek nie należy ale z każdym kolejnym kontraktem człowiek się czegoś uczy i zdobywa doświadczenie. Liczy się nie tylko oferta lecz twoje podejście do klienta i to jak on cie odbiera.

polo
@Kamil

Mi taa praca zdecydowanie odpowiada, bo nie znoszę siedzenia za biurkiem. Jestem w terenie i ode mnei zależy ile zarobię.

po
@Łukasz

Jak się chce to można zarobić, bo praca jest. Grunt to chcieć a niestety wielu wydaje się, że wystarczy do niej przyjść i pensja sie należy. Te czasy już bezpowrotnie się skońćzyły

Arek
@JAdam

zgadza się handlowiec = kontakty :) chyba, ze się dopiero zaczyna, to trzeba się dużo nabiegać, ale taki job

Samochody są i karty na paliwo, co do płacenia to wszystko jest na czas. Nie wiem skąd takie informacje bierzesz.

JAdam

Handlowiec to kontakty, a na kontaktach się zarabia, nie znam firmy, która pozwoliłaby sobie na dużą rotację handlowców.

piotrek

jak ktos nie umie pracowac, to traci czas i jezdzi po miesci ebez sensu

Grzesiek

Zastanów się co piszesz, jeżdżąc samochodem po mieście i bawiąc się tabletem nigdy nie wyrobisz normy co równa się z tym że nie zarobisz tyle ile chcesz. Widać że negatywne opinie piszą osoby które tak robiły, stąd też ich problemy.

aga
@piotrek

to prawda, bo ta praca jest specyficzna i wymaga dobrej organizacji czasu i samodyscypliny, nie wszyscy sie nadaja

marcin
@aga

czyli już nie dają podstawy?? teraz sama prowizja i bez auta i innych dodatków?? a jaka jest cena bazowa?? na 2015 300 zł ????? :):):)

mea
@aga

o właśnie! samodyscyplina! słowo klucz jak dla mnie. bez tego lepiej iść pracować tam, gdzie ktoś nad Tobą trzyma bat i Ci mówi co i kiedy ;) w pp trzeba się samemu zorganizować, a nie każdy potrafi :)

Przedstawiciel Handlowy

Spotkanie w kawiarni w Łodzi z prezesem PP

Pytania banalne dotyczace doswiadczenia. pytania dotyczace spraw osobistych kredyt i rodzina.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
iwo

ja pracuje juz 3 miesiace i nie zamierzam rezygnowac i wyglada na to ze ze mnie rowniez rezygnowac nie beda, uwazam ze negatywne opinie sa znacznie przesadzone

jacek

teraz robia rekrutacje na telemarketing :) mają już chyba darmowa baze do dzwonienia hehehe

remik

nie wiem czemu piszecie o klamstwie, ja pracuje juz jakis czasi jest tak jak mi to przedstawili na rozmowie rekrutacyjnej, a jak ktos sie spodziewa ze zlote gory mu skapna a nic robil nie bedzie to hmmm... moze warto zaczac grac w totka

masakra

przestance z tym chwaleniem tej psełdo firmy!!! złe opinie zaraz znikaja i ciagle pojawia się zachwalanie. wszyscy tylko o tych narzedziach do pracy przeciez to normalna sprawa

@masakra

wlasnie okazuje sie ze wclae to nie jest normalne, w wielu firmach tracisz dodatkowo kase na paliwo i telefon, ja tak mialem i wiecej sie na to nie zdecyduje

a
@tymek

a w PP pracujesz za darmo i na to sie zgadzasz? (usunięte przez administratora) w tej firmie obecnie nie pracuje zaden handlowiec dłużej niż 2 m-c !!!!!!!!!!!!

@a

Ja pracuję od 6 miesięcy i nie narzekam. Może się po prostu do tego nie nadawałeś?

:):)
@Marek

fajna ściema :):)od 6 m-c :):) Na szczęście zmieniłem firmę gdzie dostałem o wiele lepsze warunki i dużo lepszy produkt jakościowy i cenowy.

hanka
@:):)

nie wszystkim kazdy produkt odpowiada, powinno sie sprawdzic, jak nam nie podejdzie i nie umiemy sprzedac trzeba isc dalej i tyle

migdał

no i dobra, zaczynam pracę u nich- na razie okres próbny, a potem zobaczymy co będzie, ale jestem optymistycznie nastawiona no i na rozmowie wrażenie było całkiem dobre, tzn konkrety i bez obiecywania kokosów. po prostu jasne określenie planów, wytłumaczenie ile trzeba wyrobić itd.

pawel

a ja achce zaczac, czytam opinie i sie mentalnie przygotowuje na rozmowe, zobaczymy jak bedzie, doswiadczenie mam w roznych firmach i bywalo roznie , wiec dlatego szukam nowej, moze to wlasnie bedzie polski prad

tymek

tutaj przynajmniej dostaje sie narzedzia do pracy, ja w poprzendiej sam musialem sobie wszystko zorganizowac, wsparcia zero no i zarobki marne, a w Polskim pradzie na szczescie jest inaczej od samego pczatku, wiec ja z ta praca wiaze spore nadzieje

Kkowal
@tymek

Otrzymanie odpowiednich narzędzi do pracy, to naprawdę duże ułatwienie. Samochód służbowy, telefon komórkowy oraz netbook, to podstawa w pracy przedstawiciela handlowego.

@tymek

No ja sie zdecydowaniem, pracuj ju 3 miesiące i jak na razie mi si podoba, bo jest to pierwsze miejsce gdzie prac naprawdę doceniają. Mi system prowizyjny jak najbardziej pasuje

Grzegorz

Widzę, że jest dużo pozytywnych i negatywnych opinii. Ja mam dylemat teraz, bo oddzwonili dziś do mnie z Polskiego Prądu ws. pracy. Mam znać do jutra. Przyjąć, nie przyjąć?

radek

zostalem zaproszony na rozmowe i tak przegladam opinie i widze ze sa rozne, jak zawsze zreszta, ciekawy jestem czego dwoiem sie u zrodla,bo szczerze firma mnie zaintrygowala tym,ze wzbudza tyle emocji

antek

bylem zmeczony burdelem w ostatnije firmie, w polskim pradzie zaczalem pracowac meisiac temu i uwazam ze tutaj naprawde wszystko jest calkiem niezle zorganizowane

jaro

nowe osoby, które chcą sprawdzić opinie, niech się nie zrażają, jak widać negatywne piszą te same osoby, o czymś to świadczy...to, że pisze o tej godzinie nie jest niczym nadzwyczajnym, nie pracuję w jakiejś fabryce na akord, w dzisiejszych czasach nie trzeba siedzieć przed komputerem, żeby korzystać z internetu

olek

No ja od kolegi słyszałem to samo dlatego zdecydowałem się jechać na szkolenie. Już mam wyznaczone wiec mam nadzieję zę wszysko sprawnie pójdzie i uda mi się dostać tą pracę

as
@olek

dostaniesz napewno bo czekaja na kazdego naiwnego

michu
@as

czemu naiwnego od razu? chce facet pracować to niech pracuje. nie raz się naciąłem na opinie w necie,zresztą jeśli chodzi o PP też.z tymi narzędziami do pracy też różnie bywa, przerabiałem to. obiecują gruszki na wierzbie a potem tną limity na paliwo albo dają zdechłego kompa. tutaj nie ma takich sytuacji.

maciek
@michu

po pierwsze nie zarobi, a po drugie skoro jest dobrze czemu nie ma nikogo kto pracuje dłużej niż 2 m-c z PH?? a jak ktoś napisze że pracuje 6 m-c to jest jedna wielka ściema. juz nawet dyrektorów nie ma co pracowali ( dyrektor techniczny i dyrektor od sprzedaży) będzie tak jak z poprzednimi firmami Pana Pawła O.

michu
@maciek

no ja na razie zarabiam, więc nie wiem o co biega. pracuję krótko bo leci 3 miesiąc, więc te 2 o których mówisz już minęły. no i dyrektorem na razie nie jestem,więc liczę że popracuję dłużej. póki co nie złapałem pp na żadnym przekręcie ale jestem na to wyczulony po poprzedniej robocie, więc będę uważać.

@michu

to sie pochwal ile spisałes? i ile za to zarobiłes?

mea

to takie typowe polskie narzekanie. dziwne, że piszą tu o problemach z kasą a ja wypłatę mam zawsze na czas, nie muszę się przypominać. system prowizyjny też nieźle działa- mam sporo spotkań więc kasa leci. a jak się komuś nie chce wysilić to się nie dziwię, że nie ma efektów ani kasy.

weronika

moze nie kazdy nadaje sie do pracy w takim charakterze, bo tutaj trzeba miec predyspozycje no i checi rowniez

olek

Ja doiero pracuję u nich miesiąc i jak na razie wszytsko jest zgodne z ustaleniami dlatego nie do końca rozumiem te wpisy i mam nadzieję, ze jest to wymysł tych, którym nie do końca chciało się pracować

Polski Błąd SA
@olek

Ja natomiast nie rozumiem pochwał od osób, które pracują dopiero miesiąc.

@Polski Błąd SA

no wiesz, w dzisiejszych czasach tak to wygląda, nie jest łatwo o pracę i jeżeli już nam się uda znaleźć, to pewnie u większości ludzi wywołuje pozytywne emocje

poli

zgadzam sie ze plany sa ambitne, ale jak firma chce sie rozwijac, to jakie ma miec, wiec jak ktos sie nie boi wyzwan, to polski prad jest dobrym wyborem

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Prąd S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Polski Prąd S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Prąd S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Prąd S.A?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polski Prąd S.A?

Kandydaci do pracy w Polski Prąd S.A napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polski Prąd S.A