ENTERPRISE SERVICES POLSKA sp. z o.o. (DXC.technology)

ENTERPRISE SERVICES POLSKA sp. z o.o. (DXC.technology)

Opinie o ENTERPRISE SERVICES POLSKA sp. z o.o. (DXC.technology)

mariox

Trzymać się z daleka, firma z kategorii obiecanek bez pokrycia. Moje sugestie dla ENTERPRISE SERVICES POLSKA sp. z o.o. (DXC.technology): ogarnijcie się

Tomasz

W firmie młody pracownik jest doceniany jeśli tylko spełnia pokładane w nim nadzieje.

Wrocławianka

@Karol A mogę zapytać w jakim dziale? Bo mam trochę inne doświadczenia z ta firmą;)

JAMNUSZ
@Wrocławianka 17.09.2017 00:02

Finanse zarabia sie 4-8 tys na reke zaleznie od job levela i tego ile wywalczysz na rozmowie. Generalnie osoby z dlugim stazem zarabiają mniej niz osoby z zewnątrz - jest to mocno demotywujace

Co najbardziej podobało Wam się w pracy w ENTERPRISE SERVICES POLSKA sp. z o.o. (DXC.technology)? Możecie się tym podzielić na forum?

elemelek

Polecam firmę, jeśli: -chcesz pracować w totalnym bałaganie i chaosie, ponieważ ten mutant powstał z połączenia CSC i częsci HPE i próbuje udawać jedną firmę pod szyldem DXC, podczas gdy wewnątrz wszystko jest podzielone na dwie firmy, jesteśmy MY (stare HPE) i ONI (CSC), brak współpracy między dwiema firmami oraz wspólnych systemów, nic się nie trzyma kupy, - chcesz pracować w Poniedziałek Wielkanocny, ponieważ kalendarz ustalony w USA ma generalnie w d..e, że prawie cała Europa ma wtedy najważniejsze święto kościelne, więc ustalili sobie wtedy zamknięcie roku fiskalnego. - chcesz pracować dla managera, który twoimi rękami chce awansować na wyższy szczebel,a ty mooooże zostaniesz poklepany po plecach w nagrodę. - chcesz pracować w firmie-krzak- nędzne popłuczyny po HP(E)

Karol

Dobre zarobki

Zostaw opinię o ENTERPRISE SERVICES POLSKA sp. z o.o. (DXC.technology) - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ENTERPRISE SERVICES POLSKA sp. z o.o. (DXC.technology)