Opinie o ENTERPRISE SERVICES POLSKA sp. z o.o. (DXC.technology) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie ENTERPRISE SERVICES POLSKA sp. z o.o. (DXC.technology). Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie ENTERPRISE SERVICES POLSKA sp. z o.o. (DXC.technology) o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ENTERPRISE SERVICES POLSKA sp. z o.o. (DXC.technology) w Warszawa

Czy rozmowa kwalifikacyjna do ENTERPRISE SERVICES POLSKA sp. z o.o. (DXC.technology) odbywa się w siedzibie firmy?

W.

Dzień dobry, mam kilka pytań odnośnie rekrutacji na stanowisko Junior MS SQL DBA. 1) Ile jest etapów rekrutacji? 2) Jakie są najczęstsze pytania techniczne? 3) Na jakie widełki można liczyć? 4) dobra atmosfera w firmie? czy jest work-life balance? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Aleksander Nowy wpis
@W.

O zarobkach na razie nikt nie wspomniał, chociaż próbowałem się dowiedzieć. Może to firmowa tajemnica. Jakbyś był na rozmowie to podaj ile ci zaproponowano, Bo zawsze lepiej wiedzieć niż tak uderzać do firmy w ciemno, nie?

P. Nowy wpis
@Aleksander

Podobno firma zabrania gadać o zarobkach bo potem jest tylko kwas.

Jack Nowy wpis
@Aleksander

Na rozmowie od razu nie mówią, dopiero w ostatnim etapie.

N+

Czy w DXC Technology Polska Sp. z o.o będzie możliwość pracy w modelu hybrydowym po pandemii? Z góry dziękuję!

Tak
@N+

Tak

Mieczysław
@Tak

Masz pewność że tak zostanie? Czy może firma nagle stwierdzi że nie ma już opcji na pracę zdalną?

XYZ
@Mieczysław

Firma zdecydowanie idzie w model pracy hybrydowej i zdalnej. Mam pewność :)

@XYZ

To dobrze, bo mi homme office bardzo pasuje. Są teraz przyjęcia? Płacą więcej niż konkurencja, czy podobny poziom?

XYZ
@Aleksander

Popatrz na stronę z otwartymi rekrutacjami - moze znajdziesz cos dla siebie. Zarobki to indywidualna kwestia jest - ja nie narzekam :)

@XYZ

Ooo to super, dzięki za podpowiedź. Jak nie narzekasz to znaczy, że pewnie nie jest źle z kasą. Zastanawiam się jeszcze czy atmosfera jest ok, bo mam słabe doświadczenie z poprzedniej pracy i zależy mi na dobrych relacjach.

Poldek

Można dobrze zarobić.

Marzena
@Poldek

Zachęcająca opinia! Pochwalisz się swoimi zarobkami? Możesz podać widełki finansowe.

Insider

Hint dla kandydatów: unikajcie projektów prowadzonych przez Polaków dla Polaków. Znika wtedy cała kultura organizacyjna i jest polskie piekiełko.

@Insider

Co masz na myśli? To znaczy, że się nie dogadują? Czy szwankuje decyzyjność i jest bałagan organizacyjny? Wyjaśnisz?

Aplikowałeś do firmy ENTERPRISE SERVICES POLSKA sp. z o.o. (DXC.technology)? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Hej, czy ktoś może się podzielić informacją jak wyglądają zarobki testerów w DXC w Wawie? Nie ma informacji o widełkach w ofercie, nie można tez uzyskać takiej informacji na 1 etapie rozmowy :/

@Kandydat

To na rozmowie nie mówią ile będzie się zarabiać? A byłeś już na pierwszym etapie? Przecież trzeba wiedzieć na co człowiek się pisze, bo to tylko strata czasu jak dopiero na koniec powiedzą wysokość wypłaty a tobie nie będzie odpowiadać. Napiszesz jak się coś dowiesz?

Ada

Jak wyglada praca na stanowisku Data Engineer w Warszawie? Co to za projekty? Widzę, że na żadnej ich ofercie pracy nie ma takich informacji. Warto aplikować? Widzę, że firma chwali się podejściem work-life balance, praca zdalna, elastyczne godziny pracy, jak to wygląda w praktyce? Jaka atmosfera panuje w pracy? Podzieli się ktoś szczegółami?

Marcin Gora
@Ada

Witaj, Trudno powiedziec jak wyglada praca na tym stanowisku. Jaki to projekt - to moze dowiesz sie na rozmowie, jesli takowa sie odbedzie.. W warszawie wiekszosc zespolow zajmuje sie app services, czyli w skrocie utrzymanie i support i wiekszosc projektow tego dotyczy. Work-life balance to zalezy od zespolu, managera i projektu - sa zespoly ze jest OK, ale i sa zespoly że jest zamordyzm. Atmosfera w tej firmie to zagadka - typowe korpo, Bardzo duzo biurokracji, mnóstwo niedopowiedzen

Dan
@Marcin Gora

Dziwne masz informacje, nie znam żadnego teamu w waw, który zajmuje sie utrzymaniem i supportem. Od X lat tylko dev, ale wiadomo czasem przez ilosc calli jest mało czasu na kodzenie. @Ada tak naprawde wszystko zalezy dla jakiego klienta i jaki projekt(zreszta chyba wszedzie tak jest gdzie realizuje sie tego duzo?) , a tego przypuszczam sie nie dowiesz dopoty nie zostaniesz przydzielona czyli na etapie rekrutacji moze byc roznie. Praca hybrydowa jak najbardziej, niektorzy nawet full remote jesli mieszkaja poza miastem. Fajne jest to ze zwykle pracujesz w mieszanych miedzynarodowych team’ach (minus wtedy to slaba relacja pomiedzy ludzmi w biurze). Work life balance zalezy od klienta, projektu i managera, czasem(raczej rzadziej) trzeba przysiasc dluzej jak jest cisnienie na projekcie, ale jak jestes na to wrazliwa to jest tez opcja ze Cie przeniosa z tym ze to bedzie pewnie nudny projekt. Zgodze sie ze stwierdzeniem ze atmosfera w tej firmie to zagadka.

kandydat_Warszawa

. Rekrutacja w DXC to jedna wielka porażka i wstyd jeśli mówimy o rekrutacji do działów IT. Po ok 5 tygodniach od złożenia CV kontaktuje się ze mną pani z działu HR i idę na rozmowę. Osoba rekrutując spóźnia się, ale nie zwracam na to uwagi, w końcu pojawiła się i zaczynamy. Rozmowa z managerem działu i tzw. Team Leaderem. Godzinna pogadanka- telekonferencja odnośnie tego co robiłem, w jakich technologiach itp. bez żadnej weryfikacji technicznej. Od początku rozmowy słyszę tylko, że projekty, które realizuje DXC są "różne, zróżnicowane" i tak w kółko. Potem mówią mi, że z punktu widzenia pracodawcy nie jestem idealnym kandydatem, bo mam wprawdzie solidną specjalistyczną wiedzę, ale zbyt mocno ukierunkowaną z punktu widzenia pracodawcy ( wszystko było wyraźnie zaznaczone w moim CV, więc po co mnie zapraszali na tę rozmowę?). Następnie pani manager, która zgodnie z tym co powiedziała- swoich pracowników z reguły nie kojarzy i decyduje tylko o przydziale pracowników do projektu- zapytała mnie o kilka anglojęzycznych pojęć, z którymi mimo wieloletniego doświadczenia w ogóle się nie spotkałem ani ich znajomość do niczego mi się nie przyda w mojej pracy oraz oznajmiła, że rekrutacja potrwa jeszcze conajmniej miesiąc, maksymalnie do 2 (razem daje to ponad 3 miesiące od momentu rozpoczęcia rekrutacji) i że kolejny etap będzie to już rozmowa nietechniczna z Team Leaderem lub przedstawicielem klienta DXC. Na moje pytanie, czy posiadają obecnie projekty, w których mógłbym wziąć udział biorąc pod uwagę moje aktualne umiejętności nie dostałem żadnej odpowiedzi Oczywiście mimo wielokrotnych zapewnień, że każdy kandydat otrzymuje od nich informację zwrotną- takowej nie dostałem do dziś. Nie ukrywam, że rozmawiając z osobami (manager działu + Team Leader), które mają w zawodzie więcej niż 10 lat doświadczenia zawodowego spodziewałem się znacznie więcej merytorycznej rozmowy i pytań o kwestie techniczne, a rozmowa przypominała pogawędkę z przypadkową panią z HR, która umówiła kolejną osobę na rozmowę nie zastanwawiając się nawet, czy taka osoba będzie zainteresowana ofertą. Podsumowując : chaos, chaos i jeszcze raz chaos. To co będziesz robił, zależy tylko i wyłącznie od preferencji klienta. Firma nie posiada żadnych przyjętych ani tymbardziej sformalizowanych procedur odnośnie wytwarzania i jakości oprogramowania ani dedykowanych narzędzi. To, że jesteś developerem nie oznacza wcale, że nie będziesz pisał dokumentacji analitycznej w Wordzie zamiast kodować- jeśli tylko "specyfika i oczekiwania klienta tego wymagają". Nie polecam ani nigdy więcej nie będę tam aplikował.

kandydat_wawa
@kandydat_Warszawa

Widzę, że mamy podobny problem - ta firma olewa ludzi jak tylko może. Mam 15 lat doświadczenia 10+ certów i szkoleń z microsoftu w tym 2x mcse. Wiedza potwierdzona seniorskimi stołkami w różnych korpo. No to wysłałem cv... minęło 23 dni a co tydzień pojawia się to samo ogłoszenie. Więc krew mnie zalała, że nikt nie znalazł czasu żeby do mnie napisać lub zadzwonić. A dziwne bo nowe ogłoszenie na ten stołek wisi od 5 dni to na co oni czekają? Może zwyczajnie mają ludzi w (usunięte przez administratora) Opowiem wam kandydaci i rekruterzy czym jest rozmowa kwalifikacyjna - nie tylko konkursem piękności kandydata ale też pracodawcy. Jak odwalacie takie cyrki przed podpisaniem cyrografu to można sobie wyobrażać co będzie potem. Wycofałem swoja kandydaturę.

Piotr Szulawski
@kandydat_wawa

Hej, wiesz, że w ogłoszeniach jest klauzula, że firma skontaktuje się tylko z wybranymi kandydatami? Może nie spełniałeś albo przewyższałeś jakieś kryteria postawione w ogłoszeniu, nie widzę sensu wylewać frustracji - jako specjalista z 15-letnim stażem na pewno możesz zaaplikować na wiele podobnych ofert :) Miłego dnia!

Zgniły_zielony_kartofel
@kandydat_wawa

Wrzuć na luz. Od razu sie zrozumieli ze będziesz za drogi. Tu raczej szukają tanich pracowników bo i rakiet nie budujemy ale raczej pole sie orze w pocie i znoju. Ot cała prawda ..... Trochę to dziwne bo klienci narzekają i odchodzą , ale jak widać quality of service nie jest najważniejsze .....

cookie2

Jakiś czas temu wysłałem cv do dxc, po kilku dniach otrzymałem telefon od firmy z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną, niestety nikt nie zadzwonił w ustalonym terminie :( a szkoda bo oferta była ciekawa

Irek
@cookie2

Nie smuć się - to są takie "standardy rekrutacyjne" w DXC Ciesz sie natomiast z faktu że jakby doszło do zatrudnienia, to możliwe, że docelowo wylądował byś na kompletnie innym stanowisku niż to na które aplikowałeś - Oczywiście nie uprzedzając ciebie o tym ;) Co jest powszechną praktyką w DXC

Pytajnik

Moi Drodzy, Niech ktoś się zlituje i wrzuci info o zarobkach dla IT w Wawie. Dziekuje

Irek
@Pytajnik

Duza rozbiezność jesli chodzi o zarobki Od poziomu zarobków na kasie w biedronce po 4-5 krotnosc sfredniej krajowej. Uwaga: tyle ile dostaniesz/wynogocjujesz na poczatku to masz to do konca i koniec Nie ma tu podwyzek i awnasow jak firma to przedstawia w swoich ogłoszeniach o prace

Tomek88

Hej, mam pytanie odnośnie Rekrutacji do Działu IT -programista. Ile jest etapów rekrutacji ? Jakie często padają techniczne pytania? Czy jest zadanie do wykonania?

Czy często w firmie ENTERPRISE SERVICES POLSKA sp. z o.o. (DXC.technology) zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

MIchał

Tak. HR cyklicznie aktualizuje stanowiska w ramach wewnętrznej rekrutacji z zakresem potrzebnej wiedzy.Możesz się skontaktować z Team Managerem do którego stanowisko jest przydzielone i dowiedzieć czego się douczyć jeśli masz niepełny zakres wiedzy. Wewnętrzna 'migracja' jest jak najbardziej praktykowana.

Nie zdarza się. Zespoły są tak zamknięte że wiedzieć co się dzieje w innych to niesamowite wyzwanie. Dział HR pracuje jak zewnętrzna firma. Jest bardzo słaba integracja między zespołami. Nie znam osoby która by sprawnie zmieniła rolę i się przekwalifikowała

Zależy od projektu

Przyszedłem do firmy i w pierwszym okresie byłem zachwycony - zespołem i projektami, możliwością samodzielnego podejmowania krytycznych decyzji w zespole (jak i odpowiedzialnością za nie) czy możliwością rozwijania się i stawiania na nowe technologie tam gdzie to możliwe. Niestety od jakiegoś czasu organizacja skostniała, decyzje które są podejmowane są "polityczne" (a nie merytoryczne) i zupełnie nie efektywne. Wykonywanie swoich obowiązków to ciągła przepychanka z innymi osobami w innych zespołach, setki maili, korporacyjności która unieruchamia wszystko, help desku w Indiach, czy brakuje jakiejkolwiek wspólnej wizji (nie mówiąc o działaniu) w ramach tych samych projektów, człowiek cały czas słyszy że są decyzje "z góry" i nic z nimi nie nie da się zrobić czy nawet poddać pod dyskusję i spróbować zrozumieć (chociaż są zupełnie nie efektywne). Osoby które w ostatnim czasie zostają w firmie to "dinozaury" - osoby trzymających się rozwiązań/technologii z projektów sprzed kilkunastu lat i nie pozwalające na ich zmianę, okopujące się jeśli chodzi o projekty (których jest widocznie coraz mniej i mniej interesujących). Firma ma bardzo chaotyczne podejście do projektów, ich rozwoju jak i klientów. Jeśli rozważacie - wszystko zależy od osoby decyzyjnej i szefa w Waszym projekcie, może być ok ale raczej prawdopodobne że będzie tragicznie i będziecie stać w miejscu we własnym rozwoju, i będziecie tylko wysyłać kolejne maile by dostać dostępy i móc pracować. Bardzo bardzo odradzam ,chyba że naprawdę traficie na projekt idealny i super zespół z osobami decyzyjnymi. HR i sposób rekrutacji to porażka.

dxcwintel

hej, jest teraz dostępna oferta pracy Wintel Administrator. Ktoś może coś szepnąć więcej na ten temat?

Grażyna
@dxcwintel

W sumie pytałeś miesiąc temu o stanowisko Wintel Administrator, więc ja podpytam teraz Ciebie, czy może zdecydowałeś się aplikować i jeśli tak, to możesz napisać coś o samym spotkaniu rekrutacyjnym, jak przebiegało?

@dxcwintel

Jak na 1 prace w korporacji to w porzadku. Nie pracuje tam od ponad 2 lat (pracowalem kilka lat) . Duzo osob z dzialu zmienilo prace (tych co byli obrotni i nie bali sie zmiany) Pod koniec pracy większe projekty konczyly sie a w firmie nie bylo budzetu ani na szkolenia ani na lepsze pensje . Zrezygnowano nawet z mleka do kawy i sprzataczki przestaly podlewac kwiaty Plusy to home office chociaz w czasie koronawirusa to norma ale kiedys byl to duzy plus. Kontraktorzy moga miec wiecej % pensji nadgodzin a pracownicy samochod

Najlepszy pracodawca z jakim się do tej pory spotkałam. Atmosfera pracy jest przyjazna, pracuje sie zespołowo, firma nastawiona na well-being i rozwój pracownika (dużo szkoleń, możliwości dofinansowań do certyfikatów). Możliwość pracy z domu do 3 dni w tygodniu. Projekty są różne i zróżnicowane to fakt, ale moim zdaniem do duży atut, bo jest ich wiele i nie ma problemu, żeby móc zacząć rozwijać się w nowych obszarach/technologiach :) Samą rekrutację wspominam pozytywnie: najpierw rozmowa telefoniczna z HRami, żeby zebrać informacje o doświadczeniu i preferowanym kierunku rozwoju, potem w przeciągu tygodnia dostałam zaproszenie na rozmowę w biurze. Było kilka osób rekrutujących, rozmowy przebiegały merytorycznie i w bardzo sympatycznej atmosferze. W przeciągu tygodnia/dwóch dostałam informację zwrotną. Podejrzewam, że nie u każdego rekrutacja może przebiec szybko, jak to bywa w firmach projektowych kandydaci mogą być pewnie rekrutowani do zespołu pracującego już na konkretnym projekcie bądź do zespołu który jest dopiero formowany (a w przypadku opóźnień np. po stronie klienta, całość może się przeciągnąć w czasie).

Pracuje w tej firmie już ponad 2 lata i mogę szczerze powiedzieć, że nigdy wcześniej nie trafiłem do lepszej firmy. Ogromne możliwości rozwoju, praca z różnymi technologiami, możliwość uzyskania finansowania na certyfikaty. Organizując swoją pracę, możesz zaplanować również czas na naukę i rozwój siebie w ramach godzin pracy. Największy plus tej firmy to możliwość pracy zdalnej, pracujesz 2-3 dni z domu i nigdy nie było z tym problemu, dopóki wykonujesz swoją pracę. Oczywiście wady też są, ale w której firmie nie ma wad. Na ten moment jestem bardzo zadowolony i będę polecać firmę każdemu.

Zbigniew

Opiszę proces rekrutacyjny. Od złożenia CV do pierwszego kontaktu ze strony firmy minął tydzień, umówiliśmy się na rozmowę telefoniczną za 3 dni. Pani (czytaj : dziewczynka) z działu rekrutacji obiecała, że w ciągu 2 tygodni dostanę jakiś kontakt (miałem już umówioną pracę i wyraźnie wspominałem o tym , że mogę być niedostępny). Po 2 tygodniach napisałem maila - bez odpowiedzi, więc zapomniałem o temacie. Tymczasem po niemal 2 miesiącach mail czy jestem nadal zainteresowany, być może nie znaleźli kandydata. Potem półgodzinna rozmowa telefoniczna z Team Liderem, w zasadzie seria ogólnych pytań o doświadczenie itp. na koniec informacja, że w przypadku zainteresowania ktoś się skontaktuje w sprawie normalnego "interview". Tego samego dnia mail z propozycją spotkania , 2h z managerem, team lidererm weryfikującym wiedzę techniczną plus jakiś test ogólny. Nie podobało mi się, że osoba techniczna sprawdzająca moje umiejętności siedziała sobie za laptopem, wolałbym żebyśmy mieli równe szanse, też chętnie posiłkowałbym się telefonem w pytaniach typowo encyklopedycznych, bo przecież kto to wszystko zna na pamięć. Test 20 pytań na 30 minut, lub 15 na 20, nie pamiętam. Pytania w większości proste, matematyka i fizyka na poziomie szkoły średniej, ale wydaje mi się, że wyniki testu nie mają zupełnie wpływu na ocenę, bo nie chciało mi się liczyć i odpowiadałem losowo (a wątpię żebym miał aż tyle celnych trafień). Następnego dnia kontakt ze strony managera, że dostałem tę pracę.

K.

Jestem DXC ponad trzy lata, zaczęłam pracę jeszcze na studiach. I tu ogromny plus - nie było większych problemów z łączeniem pracy ze studiami. Pracowałam w niepełnym wymiarze godzin i pracę można było dostosować do grafiku zajęć na uczelni. Ponadto można pracować zdalnie, dzięki czemu nie ma problemu, żeby pracować z domu. Pracodawca jest elastyczny, dzięki czemu można dostosować godziny pracy do swoich potrzeb (wyjątkiem są oczywiście obowiązkowe spotkania, wszystko jest ustalane na poziomie projektu). DXC to firma otwarta dla osób, które chcą się rozwijać. Oferuje mnóstwo szkoleń i możliwości robienia certyfikatów. Czasami trudno z wygospodarowaniem czasu na takie zajęcia, ponieważ projekty są wymagające, ale dla chcącego nic trudnego. Co więcej z powodu ogromnej liczby projektów wykorzystywanych jest mnóstwo technologii, dlatego łatwo znaleźć coś dla siebie... Wielkim plusem DXC są ludzie - zarówno management, jak i wszystko osoby tu pracujące są niezwykle pomocni w sprawach firmowych, projektowych, jak również prywatnych. Często udaje się spędzać razem czas, nie tylko na imprezach firmowych, ale również na spotkaniach czy wyjściach organizowanych oddolnie. Mogę śmiało powiedzieć, że DXC to korpo i nie korpo jednocześnie - pomimo dużej organizacji, atmosfera w warszawskim biurze jest pozytywna, nie zdarzyły mi sie jakieś nieprzyjemne sytuacje.

Renata
@K.

@K. Super, że jesteś zadowolony z pracy w ENTERPRISE SERVICES. Jaką umowę otrzymałeś, kiedy zacząłeś tam pracę jeszcze na studiach?

K.
@Renata

Umowę o pracę, firma nie proponuje umów zlecenie.

Franciszek
@K.

Nie obowiązuje okres próbny na podstawie umowy zlecenie? W sumie to dobrze, że firma preferuje taką formę zatrudnienia, jednak chciałbym ustalić, czy w pierwszych miesiącach musimy się wykazać, aby pracodawca zatrudnił nas na stałe.

Szymon

Pracowałem w DXC Technology na juniorskim stanowisku w dziale Application Services. Dobrze wspominam pracę tam. Bardzo dużo się nauczyłem, poznałem dużo wartościowych ludzi, z którymi miałem przyjemność pracować i miałem bardzo duże możliwości rozwoju. Do tego wszystkiego jeszcze mój bezpośredni przełożony oraz Team Leader nie mieli problemu abym dostosował swoją pracę do zajęć na uczelni - utrzymałem pełen etat. Nie było ciśnienia na nadgodziny, na target czy na cokolwiek innego i dziwnego. Rozmowa jak człowiek z człowiekiem - co można, na kiedy, kogo pomocy potrzebujesz. Nie było problemu z dniami wolnymi, nawet "na zawołanie" przy jakichś sprawach, które wyskakiwały znienacka. Na projekcie regularnie mieliśmy integrację, gdzie mogliśmy się spotkać i pogadać bardziej na luzie. Jedyną rzeczą, która mnie denerwowała to wszechobecne systemy do payroll, HR i inne servicenow, ale przy tak dużej korporacji trudno złapać odpowiedniego człowieka osobiście, nawet jeśli masz to szczęście, że pracuje w tym samym mieście. ;) Feedback był na bieżąco, zawsze byłem pytany o jakieś problemy, o to co mi się nie podoba - brano moje zdanie pod uwagę jako pracownika oraz jako członka projektu, mimo że byłem juniorem. Często też były organizowane fajne eventy, inicjatywy, w których można było brać udział. Ze względu na naukę nie miałem często okazji, ale czynnie uczestniczyłem w jednostce Digital Transformation Unit, która zrzeszała ludzi o podobnych zainteresowaniach i chęci poszerzenia swoich umiejętności. Czytając te opinie dochodzę do wniosku, że chyba zawiodła gdzieś komunikacja, bo otwarcie rozmawiając ze swoim przełożonym czy team leaderem NIGDY nie miałem problemu, żeby załatwić jakąś sprawę. Jeśli nie w sposób idealny, to zawsze był jakiś kompromis. :) Zanim ktoś zapyta dlaczego w takim razie odszedłem - decyzja niełatwa i bardzo przemyślana, po prostu było więcej "za" niż "przeciw" przy rozważaniu nowej oferty.

Tak czytam te opinie i zastanawiam sie gdzie ja takich frustratow mijam na korytarzach w biurze? Firma się nie zamyka ani nie będzie zamykała. Owszem, panuje czasami chaos ale dla osob ktore nie do konca rozumieja czym DXC Technology sie zajmuje spiesze z wyjasnieniem - DXC Technology realizuje usługi dla swoich klientow: - development - testing - zarzadzanie aplikacjami - zarzadzanie procesami - wdrozenia - utrzymanie - monitoring itp, itd. Łatwo jest wieszać psy na pracodawcy bo nie umie Ci dokladnie podać konkretnego projektu - ale jakbyś jednak trochę rozumiał jak działa rynek to wiedziałbyś, że klienci potrafią przyjść z 10 różnymi tematami na raz i wszystkich 10 jest dla niego najważniejszych, dodaj do tego 10 klientow i 10 projektów - rozumiesz już? Dlatego zazwyczaj mówimy, że projekty które realizujemy są różnorodne bo tak jest - nie szukamy ludzi "pod projekt" tylko szukamy ludzi których kompetencje, doświadczenie i charakter wzbogacą zespół i pomogą mu się rozwijać. Skończyły się czasy gdzie szukało się "javovwca ze springiem" i nic więcej nie było potrzebne. Co do poziomu rozmowy to nie wiem z jaką szefową rozmawiałeś ani z jakim TL ale wątpie szczerze, żeby nikt Cię nie sprawdził technicznie. Pracuje w HPE -> DXC 4 lata i w tym czasie widziałem naprawdę dużo zmian, lepszych i gorszych. Sam często jestem sfrustrowany jakimiś korporacyjnymi absurdami, ale kto nie jest niech pierwszy rzuci kamieniem. Największą zaletą pracy w DXC jest możliwość rozwijania swoich kompetencji i zdobywania nowych jeśli tylko MASZ NA TO OCHOTĘ. Nikt tu nikomu pod nos nie podtyka 10 projektów na raz, jeśli obecny Ci się nudzi, kończy lub po prostu chciałbyś ogarnąć sobie nowy skill, to wystarczy ŻE O TO POPROSISZ. Firma ma w sobie wiele community of practice gdzie zbierają się np. specjaliści od Agile, specjaliści od Security, specjaliści od tego czy tamtego i sami wymieniają się doświadczeniami. Jeśli jesteś na tyle przytomną i świadomą osobą to wykazując minimum chęci możesz realizować projekty nie dla polski ale dla stanów czy dla uk czy gdziekolwiek indziej. Jeśli natomiast ktoś jest bierny i liczy, że coś mu samo skapnie - to może się przeliczyć. Co do benefitów: - praca zdalna jest (wymiar jest indywidualny - ale spokojnie to jest minimum 1 dzień w tygodniu) - masaże są - inne korpo standardy są (luxmedy, multisporty itd) - są jakieś bilety do kin/teatrów i innych takich - jest gigantyczny portal ze szkoleniami webinarami (i wiekszosc z tych ktore robilem byla rzetelna i aktualna) - są naprawdę świetni ludzie, atmosfera w biurze jest genialna i większośc managerów z którymi pracuje i znam jest do rany przyłóż - a jak nie jest to wystarczy im to powiedziec i nikt Cie za to nie zwolni Bardzo was proszę, nie piszcie bzdur ani nie wylewajcie swoich frustracji w internecie. Piotr Szulawski - jakby ktoś chciał pogadać na ten temat

Dawid

Skąd taka informacja, że firma będzie zamykała swój oddział w Polsce?

Misiek
@Dawid

Pewnie jego szwagier zna gościa który pracuje z taką jedną której brat słyszał że zamykają oddział. Bo minęło 9 miesięcy, cały czas zatrudniają i nie zniknęli... Natomiast firma to typowy hindusko-podobny outsourcer. Dobry dla początkujących by się trochę otrzaskać i mieć doświadczenie. Dla doświadczonych osób - raczej tylko do konkretnych kontraktów na B2B - inaczej gdzie indziej ciekawiej i lepiej płatne. Na plus atmosfera i praca zdalna.

Antoni
@Misiek

Na czym konkretnie polega praca zdalna w firmie ENTERPRISE SERVICES POLSKA? Jeżeli możesz, to wymień zadania osoby, która zostanie zatrudniona w takiej formie.

@Antoni

Praca zdalna polega na takiej samej pracy jakbys byl w biurze - z ta drobna roznica, ze robisz to zdalnie, w dresie i na kanapie. Masz zrobic raport - robisz raport, masz telco - masz telco, masz zaimplementowac zmiane w kodzie - implementujesz zmianane w kodzie. Nikt nikogo nie sprawdza ani nie patrzy na rece - jestesmy doroslymi ludzmi, jesli umawiamy sie ze cos bedzie zrobione i jest zrobione to naprawde nie ma roznicy skad pracujesz ani czy cale 8 godzin swiecisz sie na zielono na komunikatorze czy wlasnie poszedles sobie na spacer z psem i za pol godziny wrocisz do biura

Zostaw merytoryczną opinię o ENTERPRISE SERVICES POLSKA sp. z o.o. (DXC.technology) - Warszawa

• Jak się pracuje w ENTERPRISE SERVICES POLSKA sp. z o.o. (DXC.technology)?

Zobacz opinie na temat firmy ENTERPRISE SERVICES POLSKA sp. z o.o. (DXC.technology) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ENTERPRISE SERVICES POLSKA sp. z o.o. (DXC.technology)?

ENTERPRISE SERVICES POLSKA sp. z o.o. (DXC.technology)