Opinie o Johnson Controls Int. Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Johnson Controls Int. Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Johnson Controls Int. Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Johnson Controls Int. Sp. z o.o. w Warszawa

bilgun

dno i kupa mułu

fenix

johnson controls to nie tylko zakłady produkcyjne wytwarzające siedzenia do aut, ale także m.in. chłodnictwo, klimatyzacje, serwis itp. - to zupełnie inna część firmy. poza tym wiadomo jak jest - na forach hejtują tylko niezadowoleni! składaj, próbuj, działaj!

mario

slyszalem ze maja byc duze zmiany hamerykanie maja sprzedac zaklad, a wtedy nowa miolta pozamita ze stołków wszystkich nieudacznikow i zastapi ich swoimi ludzmi ( ja bym zaczal o liderow i koordynatorow)

Jan

a niech sprzedaja w cholere albo najlepiej niech to zaoraja rowno z ziemia bo i tak pozytku zadnego - fizycznie na tym duzo nie starca bo znajda prace za te same pieniadze a moze i lepsze, jedynie koordynatorzy i liderzy mieli by czego zalowac, skonczylo by sie eldorado.

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
janek

Co to Johnson Controls ... to ńamerykaska firma co robią amerykanie, wykorzystują inne państwa i ciebie żeby zarobić [robią wojny] ...itd To (Nowoczesne) niewolnictwo narazie bez numeru .... nowość!!!!!!! johnson controls automotive ma być sprzedany prawdopodobnie ( Magna )

abc

taa som -na dwa miesiące dopóki nie przyjdą nowi i Cię zaraz zwolnią

szukam pracy

som teraz przyjencia do Johnson?

mała

jak ja tej roboty nienawidze podobnie jak wszytkich koordynatorow pierdzacych w stołki

junak

walę ścieme

Mam pytanko do ludzi z doświadczeniem a mianowicie jestem po technikum i szukam pracy miedzy innymi na nocki myślałem o dwóch firmach "Johnson control" i "izoblok" jestem po technikum samochodowym i dobrze znam opinie oby tych firm ale pytam czy mam szanse dostać tam prace a jak tak to jaka. Z góry dziękuje i pozdrawiam

biba
@Andrzej

Jeśli ktos lubi prace za 1500 na hali w temperaturze 36 stopni to polecam. Teraz przy takich upałach nie ma czym tam oddychac a przerwa klimatyczna 5 minut. Biurowi siedza w polarach w biurach bo im zimno a z pracownika produkcji leje sie po plechach a trzeba zasuwac bo tasma jedzie. Co sądzicie o takich warunkach pracy?!

misiek

Jest jakaś szansa zatrudnie w JC?? Słyszałem od znajomych, że w JC zarabia się 2500-3000 na rękę taka praca by mi odpowiadała.

Piękny Roman

Dla wszystkich zainteresowanych pracą w Jcs. Właśnie rozpoczęły się zwolnienia. Oczywiście zwolnienia najlepiej zarabiających. A oznacza to tylko tyle< że możecie już Wskakiwać na nasze miejsca.

olo

wielka mi łaska za 1500 hehe

mobbing

Szukam pracy i mam pytanie czy są u Was jakies związki zawodowe? bo po ostatnich przezyciach u ex pracodawcy stwierdziłem że nie podejme pracy w zakładzie gdzie nie ma związków zawodowych.

koko
@mobbing

Oficjalnie są, ale na pomoc nie licz :(

operator

Pracuje tam od 2011 roku/ Chodz jestem osobą cierpliwą i pracowitą to w tej chwili w firmie przeginają. od ponad roku ciągłe oszczędności co już przerodziło sie w paranoje. Praca monotona a zarazem łatwa no naprawde trzeba być wybitnym aby nie dać sobie rady. Szefostwo jest znośne ja osobiście z nimi nie rozmawiam chyba że potrzebuje urlopu. a teraz coś o zarobkach zaczynałęm od 9zł/h obecnie mam 12,5 jest jakiś progres podwyżki regularne co roku jaką wynegocjujesz taką dostaniesz, do pensji podstawowej dokładana jest premia wydajnościowa z racji mojego stanowiska pracy (firewall) jest to 600-800 zł do tego trzeba dodać kwartalną premie 500zł wczasy pod gruszą i dodatek świąteczny.

Ambrozy

ile zarabiaja liderzy i koordynatorzy w tej firmie?

Aplikowałem na stanowisko Senior Facility Manager w Pile. Otrzymałem zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną na którą musiałem poświęcić cały dzień oraz pieniądze na dojazd ok 300 km w jedną stronę... Oczekiwał bym od reprezentantów firmy jakiejkolwiek odpowiedzi a dodam że kontaktowałem się w sprawie odpowiedzi ale jej nie uzyskałem jedynie lakoniczna odpowiedź że rekrutacja nie została zakończona. To pokazuje jak firma traktuje przyszłych oraz obecnych pracowników. Dodam iż minęły przeszło dwa miesiące od naszego spotkania.

Robert

Mam trafić na Montaż 3 ktoś może napisać coś więcej o tym wydziale ?

Maniek

Koordynator Lukasz G. Pracuje jeszcze?

jorg

to se sam rób za ta jałmużne, ja stąd spadam

Zostaw merytoryczną opinię o Johnson Controls Int. Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Johnson Controls Int. Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Johnson Controls Int. Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Johnson Controls Int. Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Johnson Controls Int. Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Johnson Controls Int. Sp. z o.o.