Opinie o Johnson Controls Int. Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Johnson Controls Int. Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Johnson Controls Int. Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Johnson Controls Int. Sp. z o.o. w Warszawa

doświadczony

Pracowałem w swoim życiu w kilku fabrykach i w jc nie jest tak źle. W niektórych zakładach nie dostaniesz nawet rękawic do pracy, wszystkie wypadki są tuszowane, a zarobki jeszcze niższe... Nie jest idealnie, ale mając porównanie z innymi zakładami, mogę stwierdzić, że jc jest ok.

chopka

nie zartuj,ze chcesz tam pracowac,to najwiekszy blad jaki sie popelni,ja tylko ostrzegam,jak chcesz sie przekonac ze jest zle to idz tam i wpisz tu potem szczera odpowiedz,bo takie zarobki to nawet na wykladaniu towaru dostaniesz w markecie i prezynajmniej sie nie wykonczysz fizycznie i psyhicznie,strata czasu na taka firme czyt.pseudo firme,a agencje sciemniaja z kasa jak tylko moga,robia w balona kazdego,kariery nie zrobisz tam zadnej,bo tam licza sie tylko znajomosci i wkrecanie znajomych na fajne stanowiska,jak ktos robil to wie ze ten jest kolega tego,tamten tego a oni sie znaja od dawna,NIE POLECAMY TAM PRACOWAC!!!!

świadek koronny

do 'malo wazne'-go koleś,albo jestes jednym z nich albo coś z tobą nie tak,ile razy mieli zmieniac liderów,koordynatorów bo rozne dziwne,nie odpowiednie,przekraczajace dobre wychowanie i swoje prawa akcje byly z ich stron,ludzie pisali byly u dyrektora i co wielkie zero tam RĘKA RĘKE MYJE to kółko wzajemnej adoracji,klepią się po plecach i wlaża sobie w (usunięte przez administratora) jestem ciekawy ktory to taki dobry koordynator,bo o kazdym slyszalem ze nie spelnia sie w 1% tego co do niego nalezy,zaloze sie ze nie jestes robolem tylko jednym z 'NICH'

mało ważne

Szczerze powiem, że 90% ludzi piszących opinie o JC chyba nie zdaje sobie sprawy z tego jak wygląda obóz pracy. Krew mnie zalewa, jak widzę te wszystkie opinie. Porozmawiajcie z NORMALNYMI, UCZCIWYMI ludźmi z produkcji. Sami mówią, że problem jest z nowymi pracownikami przychodzącymi do firmy, gdyż są nieodpowiedzialni! Przychodzą pijani już dnia pierwszego, potem od razu idą na L4, pracować nie chcą ale wypłata musi być! Takie mamy społeczeństwo, umiecie tylko narzekać! Palący mają swój ,,kącik" na zewnątrz, nie macie potrącane za te przerwy. Znam fabryki, w których nie ma możliwości w ogóle wyjścia na papierosa, a czasem nawet trzeba za taką przyjemność zapłacić, lub jest to potrącane z pensji. Owszem, jest ,,pszczółka", ale chyba lepsze to niż powyżej opisane metody? Jak Wam nie pasuje, to się zwolnijcie, zamiast ciągle narzekać i robić niesłusznie złą opinie fabryce, ubliżając w tym wszystkim osobom które tam pracują. Nigdzie nie jest idealnie, ale chyba nie zdajecie sobie sprawy z faktu, jak to wygląda w innych zakładach. Wstydźcie się. Macie problem z liderem, koordynatorem? Zgłoście to wyżej! Idźcie do HR, do szefa działu, napiszcie anonimowy list do biura. Jeśli dajecie się tak traktować, a ,,góra" o tym nie wie, to jak mają coś z tym zrobić? Rozumiem, że się wstydzicie, że czasem jest strach o to, że mnie wyrzucą itp. Ale patrząc na to z drugiej strony - co zrobiliście żeby to zmienić? Pracowałem już w wielu miejscach i uważam, że traktowanie pracowników jest na dobrym poziomie. Mamy stosowne ubrania robocze, rękawice, okulary, buty itp. Każdy przypadek zranienia, uszkodzenia jest analizowany. Owszem, praca czasem jest dość monotonna, ale jakoś mi pot po plecach z wycieńczenia nie leci! Prawda jest taka, że narzekacie, a sami pomiędzy 'operatorami' nie umiemy się dogadać! Owszem, zarobki nie są powalające, rozumiem niezadowolenie, ale ja sam, po studiach zarabiałem poniżej 2 tysięcy złotych, w biurze i nie w JC!!! Dzisiejsze czasy są ciężkie, tak niestety jest. Zanim zaczniecie znowu narzekać i pisać, jak tu jest źle - spróbujcie coś z tym zrobić, tak, żeby ludzie z biura też o tym wiedzieli. Mój koordynator jest osobą odpowiedzialną i dobrze mnie traktuje. Nie mogę powiedzieć na niego złego słowa. Jeśli nie podoba się od dnia 1 to się po prostu zwolnijcie, bo mam dość uczenia nowych przez miesiąc czasu, którzy potem w ogóle przestają się pojawiać!! to jest strata i mojego i Waszego czasu. Poznałem osoby, które robią już w tej firmie nawet po 6-7 lat, zaczynając od operatora i o dziwo nadal tu pracują - nadal na produkcji, ale są już np. team liderami. Co więcej, w tej firmie są również osoby, które pracują na warunkach JC - ale nie dostanie się tego po 3 miesiącach roboty... Współczuje tym, którzy mają złych liderów i czują się zastraszani, ale nic się nie zmieni jeśli nie będziecie nagłaśniać tego problemu, bo wtedy będzie można coś z tym zrobić. Owszem, praca zmianowa też jest ciężka, ale taki urok fabryki. Nigdzie nie jest idealnie. Pozdrawiam. M.

logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
najemnik z agencji

te koordynatory mje juz po lekku zaczynają wqr.....ć

robol

NIE POLCEAM NIKOMU TAM PRACOWAĆ!!!!CHORE ZASADY,LIDERZY,KOORDYNATORZY,KIEROWNICY i dupny pan dyrektor.WSZYSCY MAJĄ CIĘ W DUPIE,OD WSZYSTKIEGO ODCIAGANY PODATEK VAT,NIBY MASZ 400zł PREMII A NA REKE POŁOWA.CHODZISZ NA ''SETKI'' NIBY PŁATNE 100% A NA WYPŁACIE WOGÓLE NIE ZAUWAŻALNE

młody wilk

czekajcie leaderze i koordynatorzy my poczekamy na was na parkingu

bajabongo

praca do ludzi otwartych, niedajacych po sobie jechac, majacych swooje zdanie i posiadajacych sposobnosc do obcowania z ludzmi mniej intelignentnymi jak i tymi bardziej. zeby zarobic trzeba popracowac jakis czas. moim "jakims czasem" jest 5 lat mam 15zl/h. duzo? nie. nie duzo ale taki rynek pracy. jak nie chce sie komus (usunięte przez administratora) za ochlapy to wypierdalac do urzedu pracy.

Jeż

Nikt niema prawa ubliżyć pracownikowi , wyzwać itp; Jeżeli taki lider czy koordynator to robi najwyraźniej ma coś ze swoją osobowością czy sam jest tępiony w domu he he przez np; żonę .Pozdrawiam i nie dajcie sie macie takie same prawa.

iwm

koordynatorzy to cieniasy hehe

Specjalista MAG

Witam Chwalić mogą tą pracy tacy co maja 18-19 lat i jest to dla nich pierwsza praca i zarabiaja 1500-1700 praca jest beznadziejna nie jeden lider, koordynator dostał w pysk na parkingu od pracownika z którym pracował za wyzwiska itp... więc nawiążę do tego z "niby dozoru" uważajcie sobie patrzcie po 10x za plecy bo nie wiecie co i jak kiedyś się wydarzy przy waszych autach:) Pozdrawiam i życzę miłego weekendu Liderom i Koordynatorom z psiej du.....

Mikuś

Ktoś kiedyś pisał o darmowym autobusie do JC 222 to prawda?. Od teraz jest darmowy dowóz pracowników z Siemianowic- Michałkowic do samego zakładu w Gliwicach do pracy. Mnóstwo ofert pracy jest w Tenneco, a dostać się można przez pośrednictwo pracy aj partners .(usunięte przez administratora)

Olaf44
@Mikuś

Dojazd do Tenneco z Michałkowic, Tuwima jest super pod sam zakład i za darmo!

Zigi

Wiecie co.Prawda jest taka ze jak się komuś nie chce robić to zawsze będzie narzekał. Praca w johnsonie nie jest zła, wiadomo swoje trzeba zrobić jak wszedzie. Zarobki tez nie takie straszne, pracuje od dwóch miesięcy za pośrednictwem adecco i jest dobrze przynajmniej umowy są na miesiąc a nie tak jak w innych firmach w innych zakładach ze co tydzien co trzy dni nowa umowa. Panie w adecco też bardzo miłe, pani na dyżurze zawsze też miła. Zarobki nie są najgorsze wiadomo każdy chce zarabiać jak najwięcej. Licze ze dostanę się pod firmę i wtedy to już w ogóle będzie dobrze. Pozdrawiam tych wszystkich nowych młodych co to roboty w życiu na oczy nie widzieli i na wszystko narzeją, Więcej pokory chopcy

mody

Dziwne jak pracowałem zarabiałem 1400-1600 a nie 2 tysiące, więc robota nie pisz bzdur !

robota

Ja tam pracuje i nie narzekam, robię na montażu, praca nie jest ciężka. Jestem młody, robię tam 1,5 roku i jak widzę podejście nowych, młodych przyjmowanych do johnsona to ręce opadają, nawet im równa podłoga nie pasuje. Takie opinie piszą miernoty co porobią tygodnie i zostają wywaleni z własnej głupoty i wypisują pierdoły jak wyżej. Nie miałem żadnej zwady z nikim w firmie i nie mam żadnych problemów, zero jakichkolwiek podejrzeń zwolnienia. Jak wyżej wspomniałem wylatują kutaski po szkołach nauczący się siedzieć, marudzić i dostawać kasę od starych. Wypłaty pod agencją 1400-2000 pln netto.

zainteresowana

Mam pytanie przez 10 lat pracowałam jako przedstawiciel handlowy w różnych branżach chciałabym teraz zmienić rodzaj pracy w związku z tym moje pytanie czy jest szansa na jakąś pracę w Johnsonie??

nowy prawie

W niedługim czasie mam rozmowę rekrutacyjną poprzez pośrednictwo pracy na stanowisko pracownik produkcji.Ogólnie zarobki z tego co mi wiadomo 10zł brutto za pracę w dzień 11 zl za pracę w nocy.Chciałem się zapytać o warunki pracy ,czy coś się zmieniło od waszych ostatnich wpisów?Czy coś się poprawiło i czy warto za te pieniądze tam pracować?Jak wygląda sprawa przerw w pracy czy można np. wyjść na papierosa ?

mody666

Ta jasne obiektywny pracownik haha byłem pracowałem wiem jakie są zarobki 1500-1600 netto!

magda

Witam! czy są przyjęcia? bardzo zależy mina pracy :) pomocy !;)

kecaj

Poster, a na jakim portalu internetowym są do ogłoszenia z JC?

obiektywny pracownik

A ja powiem prawdę, bo tu wypowiadają się głównie osoby, które Johnson Controls oglądały chyba z ulicy. 'Ciężkość' pracy zależy od tego gdzie i na jakiej maszynie pracujesz. Ja pracuję na montażu na IWM i śmiało mogę powiedzieć, że praca którą wykonuję mogłaby być wykonywana nawet przez małpę. Bo nie jest skomplikowana i średnio ciężka, choć to zależy też od dnia. Pod agencją pracy Randstad zarobiłem w tym miesiącu 1850zł na rękę(oczywiście w to wliczyła się premia którą wypracowaliśmy). Także zarobek nie jest zły. Fakt, pierwsza moja wypłata, to była wypłata bez premii i wtedy odechciało mi się pracować, bo dostałem coś koło 1200zł, ale przemurzynowałem, przebiedowałem i teraz jak na wykonywaną pracę zarobek mam dobry i nie mam zamiaru narzekać na robotę. Ludzie z którymi pracuję są w porządku, z nikim zwady nie miałem i jak robisz co do Ciebie należy, to nikt Ci niczego nie powie. Fakt, czystość w toaletach...pozostawia wiele do życzenia, często zdarzają się zapaćkane kible, ktoś narobi obok, kabiny są całe w obelgach pisanych markerami, ale do pracy nie chodzisz, żeby siedzieć w kiblu. Z czystym sumieniem mogę każdemu polecić tą pracę. ps. Sam to forum czytałem ponad pół roku temu i niektóre opinie bardzo mnie zniechęciły, ale poszedłem, zostałem i nie żałuję!

Zostaw merytoryczną opinię o Johnson Controls Int. Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Johnson Controls Int. Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Johnson Controls Int. Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Johnson Controls Int. Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Johnson Controls Int. Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Johnson Controls Int. Sp. z o.o.