Johnson Controls Int. Sp. z o.o.

Opinie o Johnson Controls Int. Sp. z o.o.

의로운 2015-11-09 09:51:56
Jesteście głupi nie warto z wami polemizować.
ktos 2015-12-07 20:05:10
Witam. Proszę o prawdziwe info ile na rękę dla nowego pracownika razem z premia można dostać. Pytam bo pracuje 2 lata w huhtamaki zapierdol jakich mało i na rękę 1500? Planuje zmienić robotę.
ktos 2015-12-07 20:12:10
ktoś 2015-12-09 17:50:17
Oszczędności na nierobach z biura,idą święta,mamy rodziny na utrzymaniu !
SPM 2015-12-15 13:05:41
Zatrudnimy Operatorów Wózków Widłowych

Oferujemy:
• Stałe zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę
• Zatrudnienie bez pośredników, bezpośrednio pod firmą
• Konkurencyjne wynagrodzenie
• Miłą atmosferę pracy
• Możliwość zdobycia doświadczenia
• Osobom z potencjałem – możliwość rozwoju

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysyłanie CV na adres:
rekrutacje@sistema.com.pl
byly robol 2015-12-25 02:49:24
robi tam jeszcze Zdzichu koordynator-taki łysawy
ela 2015-12-28 10:18:01
Witam
Chciałam zapytać o prace w Żorach, tzn dni pracy( czy 7 dni), i wynagrodzenie realne do zdobycia na ręke?? Bardzo dziękuję za odpowiedź
Gazu 2015-12-29 19:33:32
@ela. Pytasz o pracę w Żorach. Nie piszesz o jaki dział ci chodzi. Podejrzewam, że produkcja - tam pracuje się 6 dni w tygodniu, nawet na 3 zmiany. Obowiązkowo :)Oczywiście jakiś procent może dostać wolne, tak w jak w każdy inny dzień tygodnia.
onyx 2016-01-13 13:29:00
tu nocami młodociani chodzą często nafurani
montaze 2016-01-17 12:28:27
Firma JC Siemianowice to dno jak ich mało. Ludzie sa wykorzystywani do granic mozliwosci przy czym nie maja za to nic dobrego. Siedzi sobie w biurze taki pyc w hr ktory niema bladego pojecia o zarzadzaniu ludzmi nie mowiac juz ze nie wie nic z zakresu Hr ( naszczescie ma swoich przydupsow ktorzy odwalaja za niego robote). Mobbing jest na porzadku dziennym ale nikt sie nie odezwie bo ludzie sie boja- jest tablica od dyrektora ale tutaj jak sa problemy to ludzie poprostu czytajac odpowiedz od "kadry kierowniczej" poprostu daja sobie spokoj.

Istnieja zwiazki zawodowe ale ciezko zwiazkami to nazwac bo sa sterowane przez dyrektora tego burdelu waćpana reczkę co lubi jak kreczko reczkę myje ;)

generalnie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za 11 zł sie odechciewa.
Jest jeszcze Mastjala ktory zarzadzac uczyl sie na swojej babie bo bladego pojecia o swoim zlotoustnym alfabecie niema a stara sie codziennie nowym slowkiem nas zaskoczyc. Ale jak to mowia nie daleko pada jabko od jabloni bo po przeciwleglej stronie hakow jest manager Lump tzw garbaty anioł co oprocz bajerki o swoich JUESEJ wakacjach nic nie robi( apropo nie stac Cie na skromy elegancji ubiór :)?

tak wiec krotko i na temat polecam murzynskosc dla ludzi z Peło bo tam nie akceptuje sie swojego słowa tylko slucha sie i smieje za plecami ;)

Parodia i jeszcze raz parodia. Ludzie rezygnuja z pozycji liderow bo maja dosc [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za 400zl dodatku brutto hahaha a odpowiadaja jakby masterami byli haha.

podwładny zM 2016-02-01 11:25:28
ale to ciebie za mobbing przecież wywalili....
opaopa 2016-02-02 23:55:42
Witam. Czy wie ktoś jak w firmie wygląda praca na stanowisku technika laboratorium? Czy warto? Jaka stawka? Cokolwiek?
Elmo 2016-02-04 14:15:53
Jak za tak ciężką pracę to wynagrodzenie 1600 - 1900 zł. nie nazwał bym wysokim. Po przepracowanym tygodniu masz dosyć. A w dniu wypłaty zastanawiasz się czemu, za co, tak mało? Nieadekwatne kompletnie zarobki do wykonywanych czynności. Na budowie ludzie mniej się napracują a zarobią znacznie lepiej. Że nie wspomnie o przełożonych. Poczytaj więcej komentarzy
zdzisiu 2016-02-10 21:03:08
powidzenia w johnsonie hehe ludzie sraja do brodzikow polowa firmy jest na cpana hamstwo ktore idzie z gory nie szanuja czlowieka a placa...szkoda gadac nawet nie ma minimalnej 12 zl po premi jada heh raz jest raz jej nie ma 1600 za taka robote szkoda gadac bo jest zapierdol ale najważniejsze jest by bylo posprzatane hehe bo na miotle tez jeździsz brud syf i wielkie G
edek 2016-02-17 19:29:21
do kolegi wyzej... całkowita racja potwierdzam fakt ze wiekszosc liderow chodzi naćpana, nie raz bylem swiadkiem jak w kiblu ktos wychodzil z [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] okiem i okazalo sie ze to lider ze spawalni !! mało tego sa koordynatorzy ktorzy cpaja fete nagminnie.... mało tego w biurze tez chodza inzynierowi nacpani co zreszta nie raz widac bylo w kiblu bo nawet nie umieja posprzatac po sobie resztek bialego proszku z pojemnika na papier toaletowy....mało tego na palarni czuc zapach maryski na kazdym kroku.... ale kierownictwo ma to najwyrazniej w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo liczy sie norma i ujebanie premii za byle [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zwyklym procownikom. Zwalniaja ludzi niewygodnych ktorzy sie odzywaja a polegaja na informacjach od koordynatorow ktorzy wlasne ego buduja nienawiscia do pracownikow... taka jest prawda... kto madrzejszy to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z tego syfu
gorol 2016-02-19 18:16:07
Potwierdzam wszystko co zostało napisane przez poprzedników.W politykę firmy JC S-ce wpisana jest ROTACJA.Brak kompetencji i odpowiedniego przygotowania ze strony liderów i koordynatorów.Znerwicowane towarzystwo(poobgryzane paznokcie)ćpają bo sobie nie radzą ze sobą.Firma ze Stanów a zarządzana jak z Kremla.Nie można pracy w JC traktować poważnie.Nakaz zbierania petów na parkingu przed firmą osobom niepalącym.Zdecydowanie omijajcie JC.Nie polecam pracy w tej firmie.
mistrz 2016-02-21 20:32:20
Tak tak warto wyslac cv i zatrudnia cie na miesiac moze dwa i tak co miesiac bedziesz w niepewnosci ax przez 36 miesiecy pod agencjami potem z dnia na dzien cie wypierdola bo wiecznie sa oszczędności heheh a po to zatrudniaja nowych przez agencje ze w razie oszczędności zeby nie zwalbiac swoich tzn z umowami stalymi pod jc bo sie boja ich zwolnic pomimo ze wala w h bo ciegle sa na L4 albo maja chody czyli wlaza w dupe to zwalnIaja nowych . wiec nawet mozesz nie przepracowac tygodnia ... I to jest dobra firma ???
kriss 2016-02-26 10:24:30
jak wygląda praca na na logistyce jakie zarobki?y
były pracownik 2016-02-27 11:49:36
Lipa,pracowałem tam i nie polecam,na szczęście trafiła mi się praca za granicą,ludzie fałszywi,kolesiostwo,jak masz chęci do pracy to idź,ale uzbrój się stalowe nerwy,znajomy mi mówił,że teraz dla agencyjnych od marca umowy dwutygodniowe,powodzenia ;)
kriss 2016-02-27 22:12:35
dzięki za info
MAX 2016-03-01 09:34:03
JCI siemce. Co bytu dobrego powiedziec .NIC ! Kiedys była tam fajno atmosfera i wzgledna kasa teraz niema nic.rozpi....l cwaniaki .Jak ktos chce sie czegos dochrapac np.lidera kordka to nosi przy sobie wazelina.Co drugi przełorzony to niewie co leci na maszynie ,a jak maszyna naprawic to do nich kosmos.Gdyby nie sprytni operatorzy to by wogule niebyło wynikow.liderom i kordkom dac ino wieksze telefony by sie bawili jak dzieci.ALE TO JUSZ NIEDŁUGO SIE POZMIENIA OTWIERAJA SIE NOWE FIRMY NA SIEMCACH
Babcia 2016-03-02 09:52:30
Starają się ale wykorzystać ludzi w 120% i jak najmniejszym kosztem
jaaa 2016-03-02 18:18:13
Max musisz byc idealnym pracownikiem i operatorem skoro tyle wiesz o naprawach i co jedzie na maszynach jak takich w jc pojawi sie wiecej to zniknie utrzymanie ruchy mechanicybi cala reszta operatorzy beda zarzadzac cala fabryka bo wszystko wiedza idealnie i najlepiej oraz sa specjalistami od napraw.
zur 2016-03-03 22:04:41
a inżyniera na procesie to jaka robota? szukali albo na jakości? bo były ogłoszenia ale nic nie wiadomo czy znaleźli albo jeszcze bedzie coś
Baba 2016-03-05 11:40:54
Czyli bez zmian
ktoś 2016-03-19 00:33:36
Żadnych starań,ponad 2 lata pod agencją,teraz dali dwutygodniowe umowy,żeby pokazać,jak bardzo lubią Gnoić ludzi i trzymać ich w niepewności,zresztą mam gdzieś tą firmę,w przyszłym tygodniu mam dwie rozmowy i wykorzystam wszystkie możliwości,aby odejść z jc,ie mają szacunku do ludzi,to za niedługo będa tam tylko pracować lizusi,ukraińcy i reszta śmieci,pozdro dla Normalnych i tych,którym udało się odejść z tej firmy :)
Rampin 2016-04-04 12:43:43
Mastajla to juz jest legenda w tym zakladzie. A tzw LUMP faktycznie wypłata na bank nie mała a ubior jak menel z dworca ktory wsiada do insigni. Dyrektor tez powinien mu zwrocic uwage ze ubior ma byc cyt Mastablasta SCHLUDNY. Najlepsze sa te smieszne audyty... ida! ida! wszyscy obsrani a 90% wynikow naciaganych bo jak to moze byc mały wynik z takiego pseudoaudytu. Ogolnie z braku pracy mozna sprobowac przetrwac i zarobic ale pod firme 36 miesiecy trzeba czekac. Pozdro z UK
mis 2016-04-10 14:11:53
Do legendy jeszcze brakuje szanownego pana co mu z butów słoma wystaje a wozi się fura za 200 tys tylko czym sobie zasłuzył.. a wiem wypierdalaniem ludzi z usmiechem na ryju takie osoby sa przez szanawna dyrekcje kochane
Robol 2016-04-15 08:38:48
5 lat pracy z czego 3 pod firmą i 1950 zł wypłaty...i ta stawka 12 zł
Pan yapa 2016-04-22 09:53:37
Do wszystkich pracownikow JC w Siemcach, Nie kąsa sie reki ktora karmi, wiec do roboty!
Ryjek 2016-05-06 07:52:11
Jak lubisz być karmiony suchym chlebem i wodą to dymaj. Inni nie muszą.
qwerty 2016-05-13 07:49:22
A jak tak na narzędziowni - ciągle ten sam bajzel z dziwnymi koordynatorami, inżynierkami i ich pseudo szefem - gniotem z wadą uzębienia bez studiów technicznych?
Arek 2016-06-07 19:45:54
liderzy i koordynatorzy chyccie sie roboty
Echo 2016-06-24 11:26:15

Jak pracuje się w Johnson Controls Siemianowice? Temat rzeka...

Jednak najpierw należy zadać pytanie, dlaczego ludzie pracują w JCS? Głównie dlatego, że obecnie ciężko jest znaleźć lepszą pracę i większość z Nas przychodzi tam, ponieważ nie ma lepszej lub żadnej alternatywy. Jednak sytuacja powoli zmienia się, w okolicy są otwierane lub planuje się otworzyć nowe zakłady. Czekam niecierpliwie.

Tymczasem praca w Siemianowickiej fabryce Johnsona przypomina taki komediodramat. Temperatura panująca na hali niemal rzuca na kolana, jednak musisz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bez względu na wszystko. Teoretycznie pracownikowi przysługuje tzw. przerwa klimatyczna, ale jest ona uzależniona od aktualnego wyniku na maszynie. Jedynie w biurach są przekonani, że decyduje o tym temperatura panująca na hali. Dokładnie tak, droga ekipo BHP.

Jeżeli masz problem z maszyną, powinieneś rozwiązać go samodzielnie. Nie powinieneś liczyć na pomoc lidera, zapewne jeszcze opierdzieli Cię i zagrozi odebraniem premii. Dlaczego? Ponieważ najprawdopodobniej Twój lider nigdy nie pracował na tej maszynie, albo nawet na Twoim dziale i zapewne nie ogarnia tematu. Agresywnym zachowaniem próbuje zamaskować swoją niekompetencję. Więc tak, kolego operatorze, to zawsze jest Twoja wina. Ale może na Waszym dziale jest lepiej. Jest lepiej?

Jeżeli uważasz, że koordynator jest Twoim przyjacielem i możesz liczyć na jego wsparcie i pomoc... To jest to Twój drugi błąd. Tak, pierwszym było zatrudnienie się w JCS. Ale pewnie już doszedłeś do tego sam. Dla koordynatora najważniejszy jest wynik, więc jeśli chcesz zaprzyjaźnić się z koordynatorem, musisz zapomnieć o rodzinie, znajomych, swoich zainteresowaniach, ogólnie o życiu prywatnym i zacz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] szybciej. A gdy ten jeden raz nie nabijesz wyniku, usłyszysz przyjacielskie: "na twoje miejsce jest 20-stu innych".

Zatem zapierdzielasz w nieznośnym upale (no, zimą jest znacznie lepiej, ale to chyba oczywiste), na wiecznie psujących się maszynach, z nieogarniętymi przełożonymi na karku, którzy potrafią jedynie sprawdzać licznik. Śmiejesz się z audytów, bowiem jak można robić aferę z powodu śrubki leżącej przy maszynie? Podpisujesz udział w kolejnych szkoleniach, choć tak naprawdę nikt Cię nie szkoli. Schodzisz na przerwę wtedy, gdy pasuje to przełożonemu.

I gdy przychodzi lider (świeży, wypoczęty, wracający właśnie z klimatyzowanej stołówki lub "kurnika") i pyta Cię (całego spoconego, zdrowo zmęczonego), dlaczego kur... tak mało, to... No właśnie, co wtedy?

Jeśli szukasz pracy i rozważasz zatrudnienie się w Johnson Controls, to musisz wiedzieć, że to nie jest żaden mit. To nie są żale zwolnionego pracownika. Tak wygląda zwyczajny dzień w Siemianowickiej fabryce, a przemilczałem naprawdę wiele.

Tak więc jeśli nie masz innego wyjścia i musisz dołączyć do Nas, pozostaje mi tylko życzyć powodzenia.
...... 2016-07-01 22:27:43
Dokładnie cała prawda o ...Adient hahahaha
omar 2016-07-14 23:09:36
Johnson...kadra ...sszkoda gadac zreszta jaka kadra taki syf.. Oczy mydla ze bedzis lepiej a nic ku temu nie robia tylko obiecuja by ludzie zostali bo ten co mądrzejszy to juz dawno zmienil to G.. Ciagle rotacje niekompetentni przełożeni dupolizusy .. Firma przejsciowa ... Wmawiaja o nowych miejscach pracy ze niby fabryke buduja ha ha ... Na papierze hehhe ziemi im nie chca sprzedac ale ostro buduja buhahaha ludzie skladajcie do lepszych firm .. W trakcie budowy d-g hgk bedzin electrik. Brans sping siemce . magneti. M. Huhtamaki. I wiele wiele innych a jc omijajcie

mody 2016-07-23 21:19:14
haha jasne 10 tysięcy można zarobić
AWL 2016-09-07 20:24:45
Wiadomo coś o podwyżkach ?
Ewa 2016-09-09 17:24:31
Jak co roku podwyżka 30 gr za coś trzeba wybudować nową halę
Echo 2016-09-10 14:35:37

Johnsonowcy otrzymują pieniążki pierwszego lub drugiego dnia miesiąca. Natomiast z agencjami jest różnie, jednak do dziesiątego zapomoga* powinna być już na koncie. Terminowe zasiłki to jeden z dwóch plusów tej firmy (drugim jest to, że w czasie deszczu człowiekowi zbytnio nie kapie na głowę). Znacznie gorzej jest z ilością pieniążków...

No, ale tam przecież nie pracujemy dla pieniądzy. Do JCS przychodzimy z pasji do zap... Wiecie czego.

*Próbowałem, ale naprawdę nie sposób nazwać tego wypłatą...

MARSY 2016-09-12 11:45:12
Rotacja pracownikow . Zwalniaja sie przychodza nowi. W logistyce umowy nie dostaniesz chyba ze przepracujesz okolo dwa lata. Sam sie zwolnilem z tego hamstwa. Zero szacunku dla pracownika. 14zl brutto przez adecco. Wyplaty 1900 2000 butow nie ma . Na produkcji tyle wyciagaja biednw roboty. Nie POLECAM TWGO ZAKLADU
PrAcownik 2016-10-06 21:19:11
Nie polecam pracy w zakladzie w zorach. Wyplata 1500 zl. Zabrali nam premie bo przez swoj brak kompetencji toną. Biuro? Fajnie sie wozić bmw czy nowym pasatem w leasingu. Soboty i nadgodziny niewyplacone tylko do wybrania. Kobiety pracuja po 12h. Ukraincy nawet pouciekali. Zgubili noego bo ich arka tonie.
Dobry wujek Adolf 2016-10-07 20:11:20
Dobra Mastajla idz już spać.
Echo 2016-10-10 21:09:44

Wynagrodzenie...

Stawka godzinowa plus premia. Nowym pracownikom, w pierwszym miesiącu pracy, nie nalicza się premii. Następuje to dopiero w drugim miesiącu, ale wypłacana jest z miesięcznym opóźnieniem. Tak jak wszystkim pracownikom. Wysokość premii zależna jest od działu, ale różnice raczej nie są jakieś powalające.

Mimo wzrostu doświadczenia i przyjęcia nowych obowiązków - wynagrodzenie nie wzrasta. Co więcej, możesz mieć bardzo ciężką pracę na danym stanowisku, a otrzymasz pensję podobną do tej, którą otrzyma osoba z mało wymagającym stanowiskiem pracy.

Premię można stracić dosłownie za wszystko i nie zawsze jest to wina pracownika... Często jest to wynik błędnych decyzji przełożonych lub z powodu stosowania odpowiedzialności zbiorowej.

Rotacje pracowników...

Na moim dziale wygląda to tak: Nowe osoby zajmują się głównie zamiataniem i innymi prostymi pracami porządkowymi, ponieważ ich szkolenie miałoby negatywny wpływ na produkcję (mniejsza ilość wyprodukowanych jednostek). Target (wynik) jest najważniejszy, zatem mija tydzień za tygodniem i nowi pracownicy nadal niewiele lub w ogóle niczego nie potrafią. Po jakimś czasie są zwalniani, ponieważ... Niczego nie potrafią. Następnie przyjmowane są nowe osoby i sytuacja powtarza się.

kasia 2016-10-10 21:29:41
zalezy na jakie stanwosiko chcesz aplikować w ofertach zazwyczaj piszą jakiego czasu dosiwadczenia wymagają
rekrut 2016-11-04 20:21:12
juz niedługo, w Czelasdzi ma powstac nowe duze dentrum logistyczne prace maja ruszyc w tym roku, docelowo ma tam powstac 1000 miejsc pracy !!!!! wie drzyjcie liderzy i koordynatorzy bo juz niedlugo sami bedziecie musieli koniom grzywy pleśc. hehehe Mnie wtedy napewno juz nie zobaczycie.
nickinick 2016-11-08 11:48:17
no to ekstra, będziesz tam zarabiał 2xwięcej i leżał 8 godzin na sofie? nie wspomnę o dojeździe na to zad...pie
Kamszot H... Na twarz 2016-12-05 21:06:33
Mnie to najbardziej rozpierdala Hujboj (czy huyboy jak zwal tak zwal) i jego przydupas co z pod kosciola uciekl. Tzn koscielnik Jeden wart drugiego ale scigaja sie ktory mniej bystry. Chociarz ten pierwszy nie wie ze ten drugi na kazdym kroku mu opierdala rowa. Ile mozna spac po nocach i ogladac trudnych spraw a platunio udaje ze slepy. Tablica od dyrektorka uja warta bo jedyne problemy ktore rozwiazuje to np. Brak mydla odp. Mydlo zostalo zakupione. Reszta pic na woda. Ogolnie w ciu.. I trocha burakow tam robi a dobre chlopaki po chwili uciekaja. No to nakoniec pozdrowienia dla najwiekszego pedzla JC huyboya. Uciekajcie z tamtad mi sie udalo :D
Jus 2016-12-06 10:43:42
Proszę o kontakt justyna261996@o2.pl
mody 2016-12-08 16:46:30
Trenkwalder oglasza bardzo wysokie premie to 2.500-3.000 na rękę na początek mogę pewnie liczyć :) ?
Zostaw swoją opinię o Johnson Controls Int. Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Johnson Controls Int. Sp. z o.o.