Johnson Controls Int. Sp. z o.o.

Opinie o Johnson Controls Int. Sp. z o.o.

kasia 2016-10-10 21:29
zalezy na jakie stanwosiko chcesz aplikować w ofertach zazwyczaj piszą jakiego czasu dosiwadczenia wymagają
rekrut 2016-11-04 20:21
juz niedługo, w Czelasdzi ma powstac nowe duze dentrum logistyczne prace maja ruszyc w tym roku, docelowo ma tam powstac 1000 miejsc pracy !!!!! wie drzyjcie liderzy i koordynatorzy bo juz niedlugo sami bedziecie musieli koniom grzywy pleśc. hehehe Mnie wtedy napewno juz nie zobaczycie.
nickinick 2016-11-08 11:48
no to ekstra, będziesz tam zarabiał 2xwięcej i leżał 8 godzin na sofie? nie wspomnę o dojeździe na to zad...pie
Jus 2016-12-06 10:43
Proszę o kontakt justyna261996@o2.pl
mody 2016-12-08 16:46
Trenkwalder oglasza bardzo wysokie premie to 2.500-3.000 na rękę na początek mogę pewnie liczyć :) ?
Echo 2016-12-12 21:34

Hm. Z pewnością nie zarobisz 2500 PLN na początku.

Nawet znacznie później jest o to niezmiernie trudno...

były 2016-12-28 18:23
były jakies paczki albo bony na święta?
Etyk 2017-01-06 20:13
Czy Ty człowieku nie możesz pisać normalnie tylko co drugie słowo jest niecenzuralne. Dla takiego fachowca lepiej nie mieć oferty pracy, ponieważ zaszkodzi i firmie i pracownikom już tam pracującym, taka jest prawda.
Kamszot Tobie na twarz. 2017-01-10 21:20
Zasmucę Cię kolego.. Oferta pracy dla mnie była swoje przepracowałem w tym zakładzie i nawet myślałem po czasie ze fajnie tam było dopóki, doputy nie przeniosłem się do innej firmy. Tak dużo więcej zarabiam, tak mam fajną atmosferę w pracy, tak mòj przełożony jest ze mnie bardzo zadowolony i zdradze Ci sekret. Jest on wieśniakiem (tak mieszka na wsi) a wykazuje wi3cej człowieczeństwa, profesjonalizmu i zaangażowania w swoje stanowisko niż para buraków którą wymieniłem i 90 procent kierownictwa tej firmy. Pracowałem tam wystarczajaco dlugo by wiedziec ze sposob rekrutacji na stanowiska od TL wyzej nie odbywa sie w duchu fair play czyli nie jest brane zaangazowanie w prace umiejetnosci etc. Zazwyczaj wybierani sa buraki na te stanowiska a ten co ich wybiera wie ze bedzie mial fajne mięso armatnie i podporzadkowanego slugusa. Ten z kolei pastwi sie nad innymi pracownikami bo dostal zolta koszulke a mimo to wie ze pracownik z produkcji by mogl go duzo nauczyc. Jest to strasznie sfrajerzony zaklad i powie Ci to kazdy normalny pracownik tej firmy. Pracuja tam tylko dlatego ze czuja sie nie pewnie i nie widza na swojej drodze nic lepszego. Ale ludzie. Kto nie probuje nie wygrywa. A co do Ciebie to musisz byc zwykla parowka jesli ich bronisz.. No chyba ze jestes jednym z nich. A teraz prosze wymien mi te niecenzuralne slowa. Ja naliczylem dwa.. Umiesz liczyc to dajesz.. H..ujboj to nie przeklenstwo pajacu. Chcesz to dawaj PW. Nara.
Andrev 2017-01-14 09:07
podaj namiary na inną firme bo w adient wszystko jest do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a co do liderow to prawda. Same niewyuczone buraki :-)
Echo 2017-01-15 16:53

Niestety, wszystko powyższe jest prawdą. Przełożeni najczęściej gardzą podwładnymi. Zawsze i najbardziej obrywa się szeregowym pracownikom. Nie jest to regułą, jednak porządnych koordynatorów/liderów można policzyć na palcach jednej ręki... A później oczekują wyników i zaangażowania w pracę. Jeżeli tylko macie taką możliwość, szukajcie czegoś innego.

Dorian 2017-01-18 17:06
Święte słowa
Etylinka 2017-02-12 21:18
Mali ludzie jak nie potrafią nic innego robić to opluwają swoją firmę, która daje im chleb. Wszędzie są momenty dobre i złe . Każda firma stoi na pracownikach i to od nich zależy w duzej mierze sukces.
Mikund 2017-02-13 19:21
Robi tam jeszcze taki łysy koordynator główny? Pracowałem kiedyś pod nim
Kudeł 2017-02-15 17:12
Witam. Zastanawiam się nad zmianą mojego pracodawcy na Adient w Swiebodzinie. Jaki typ umowy dają na start i na jaki czas? Ile się zarabia na okresie próbnym i po jego upływie?
Pracuś 2017-02-16 18:05
Bardzo fajna firma ale wszystko zależy od nas samych.
Emil 2017-02-22 09:29
Nie ma nigdzie nowych ofert pracy. Czyżby firma miała komplet pracowników? Bardzo bym chciał pracować w firmie.
Brat 2017-02-22 11:25
Złóż CV w Adecco i Randstad, i zaznacz ze chcesz do Guagu (Adient) i czekać. Na pewno się odezwą bo jest zapotrzebowanie na niewolników. Pozdrawiam
Nowy pracownik 2017-02-26 16:24
Odradzam wszędzie dobrze tam gdzie nas niema
Weronika 2017-02-27 12:53
A co powiecie na temat atmosfery w miejscu pracy?
Kokot 2017-02-27 12:59
Atmosfera ciężka i pochmurna, normalnie siwy dym. Siekiere można w powietrzu zawiesić od zatęchłego betonu umysłowego unoszącego się wszędzie.
Weronika 2017-02-27 16:28
@Kokot, dlaczego ciężka atmosfera? Możesz powiedzieć o tym coś więcej? :)
stan 2017-03-15 19:06
Czy ktoś pracował na stanowisku technika laboratorium??
Natalia 2017-03-17 11:23
Co nowego słychać w Johnson Controls Int. Sp. z o.o.. Ostatnio tak mało wpisów jest na tym forum? Czy firma ma jakieś nowe oferty pracy. Pytam ponieważ na stronie nie maja żadnych ofert ale jak ktoś pracuje to wie o brakach kadrowych. Zależy mi na pracy tutaj.
Mateo 2017-04-04 23:25
Pracuję w tej firmie już jakiś czas. Najpierw półtora roku jedna Agencja, następnie kolejne półtora roku kolejna Agencja. W końcu umowa o pracę bezpośrednio z zakładem- na okres próbny 3 miesiące ( z tego co słyszałem to aby nie płacić premii kwartalnej). Praca jak praca,podporządkowanie, nacisk na normy, najważniejsze aby pracownik "nie stał". Wypłaty w zależności od dodatków typu "firewall,medyk" i lat wypracowanych w Fabryce od 1800 do 2700zł (oczywiście na rękę).
Reasumując: Zakład mocno nastawiony na zyski nawet kosztem pracowników, jeżeli ktoś szuka pracy bezskutecznie to może spróbować w tym zakładzie.Przepracowałem w różnych firmach i jeżeli ktoś ma lepszą alternatywę to niech ten zakład omija.
Pozdrawiam
Weronika 2017-04-05 08:45
@Mateo, a jakie benefity oferuje pracodawca?
Makaron 2017-04-05 13:11
Cały czas są przyjęcia. Przez pośredników Adeco, Randstad i Trankwalder. Polecam zgłosić się tam i powiedzieć że chcesz do Adient w Siemianowicach (bo teraz tak nazywa się firma), jeżeli nie masz żadnej lepszej perspektywy pracy. Pozdrawiam.
Weronika 2017-04-05 13:28
Na stronie internetowej Johnson Controls Int. Sp. z o.o. można znaleźć aktualne oferty pracy: https://jobs.johnsoncontrols.com/?lang=pl
cinusmaximus 2017-04-21 19:00
Witam ile można zarobić w firmie bo randstad oferuje 12 zł brutto a premia wypłacana w dziwny sposób bo za poprzedni miesiąc ?? O co z tym chodzi ?
Weronika 2017-04-24 09:32
@cinusmaximus, a jakie stanowisko Cię interesuje? Należy pamiętać o tym, że między innymi warunki pracy mogą się od siebie różnić w zależności od określonego stanowiska.
były pracownik 2017-04-25 20:33
praca w czechach to 4 tyś zł i zwrot za paliwo 500 zł adjent żory to 1900 zł z dwoma sobotami i robisz jak wół
Eryk 2017-05-03 14:33
Johnson Controls to świetna, nowoczesna firma dająca pracownikom bezpieczeństwo. Takie firmy mają bardzo wysoko ustawione standardy działania, to praca dla niektórych.
Mania 2017-05-10 14:33
Dziś dostałam telefon z ofertą pracy na stanowisko kontrolera jakości???ktoś, coś doradzi!!?iść czy nie iść!!??jaka kasa?tak na rękę na czysto,kasa tez nie najwazniejsza...jak sie pracuje?
Antek 2017-05-10 18:48
Zależy na jakim dziale. Jak nie przyjdziesz to się nie dowiesz.
Eliza 2017-05-10 23:15
Czy Johnson Controls Int. ma jakieś potrzeby kadrowe?
Weronika 2017-05-11 08:53
@Eliza, wszystkie aktualne oferty pracy firmy Johnson Controls Int. Sp. z o.o. możesz znaleźć na jej stronie internetowej: https://jobs.johnsoncontrols.com/?lang=pl
Które stanowisko Cię interesuje?
Adam 2017-06-08 18:31

W wyborze krajów nie widzę Polski.
Olek 2017-06-12 09:15
Bo firma zmieniła nazwę na Adient Siting Poland w październiku zeszłego roku
Eryk 2017-06-16 21:05
A dlaczego zmienili nazwę? Czy to jest połączenie z jakąś inną firmą, czy poprostu sprzedano firmę ? Jestem zainteresowany praca dlatego tak dopytuję. Czy w związku z tymi zmianami firma zatrudnia ludzi?
Olek 2017-06-19 09:05
Odłączyli się od korporacji i zostali samodzielną spółką. Zatrudnienia są i jest duże zapotrzebowanie bo jest bardzo dużo nowych projektów i maszyn.
szatnie to mordor, musisz być jak gandalf żeby cie 2017-06-19 22:05
presja na wynik, targety do zrobienia, 8 godzin dajesz z siebie wszystko, ale możesz iść na fajke i do kibla - pampersów nie musiz nosić. w zamian masz blisko do domu, dobre jedzenie, kasę na czas, bardzo stabilne zatrudnienie jak nie myślisz zmieniać roboty co rok, i zaakceptujesz minusy to jesteś spokojny na 10 lat albo i dłużej. i budują drugą halę, zarobki jakie są takie są, ale jak płaca będzie rosła to i zarobki będą musieli podnieść. a i świry na produkcji już trochę okrzepły przez te 10 lat, wiedzą już że ludzie są coś warci i tzreba ich szanować bo inaczej sami będ [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na maszynach ;) pozdro z montażu. a jak lubisz techno to idz na tłocznie, tylko stroboskopów brakuje hahahaaaaa
Etyk 2017-06-20 09:40
Czy mógłby ktoś podzielić się informacjami na temat pracy na Słowacji? Jaka tam jest robota? Czy da sie dobrze zarobić? Jakie maj,a dla pracowników mieszkania? Na jak długo są podpisywane umowy?
Wielki Mariusz 2017-06-25 16:26
Już niebawem wszystkich was wyślą na zieloną trawkę. Zatrudnią Ukraińców, a wy dalej będziecie mogli wylewać swoje żale na tym forum.
Etyk 2017-06-25 16:35
Johnson Controls Int. to spoko firma ale niestety nie ominął jej hejt. Osoby które mają problemy w firmie widocznie muszą gdzieś sie rozładować, szkoda.
Ilona 2017-06-26 18:58
Jak kobiety opiniuja te pracę, ?
bolojank 2017-06-27 22:25
NGK CERAMICS Dabrowa Gornicza daje 3200 na start plus 10% premii brutto.

Netto ok. 2500 na start.

Do tego nadgodziny platne 100%.

Etymolog 2017-07-10 09:04
Czy aktualne nadal są oferty pracy? Słyszałem o nich sporo dobrego ale chcę sie jeszcze upewnić. Czy zarobki są w miarę przyzwoite? Jak z mieszkaniem?
bolojank 2017-07-13 00:05
Zarobki spoko. Caly czas przyjmuja przez Manpower Sosnowiec.

O co chodzi Ci z tym mieszkaniem?
Amator 2017-07-13 12:31
Czy Johnson Controls ma aktualnie tylko oferty pracy na Słowacji? Sporo dobrego o firmie słyszałem min. o mozliwości dalszego rozwoju osobistego? Czy mógłby ktoś dodać kilka informacji co jeszcze można osiągnąć w firmie? Jak się pracuje i czy mają jakieś etaty w kraju?
johann 2017-07-20 15:38
Czy w świebodzinie też szykują wam dziwną 4 brygadówkę taką jak w Skarbimierzu ?
Zostaw swoją opinię o Johnson Controls Int. Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Johnson Controls Int. Sp. z o.o.