Opinie o Johnson Controls Int. Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Johnson Controls Int. Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Johnson Controls Int. Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Johnson Controls Int. Sp. z o.o. w Warszawa

Weronika

@cinusmaximus, a jakie stanowisko Cię interesuje? Należy pamiętać o tym, że między innymi warunki pracy mogą się od siebie różnić w zależności od określonego stanowiska.

Weronika

Na stronie internetowej Johnson Controls Int. Sp. z o.o. można znaleźć aktualne oferty pracy: https://jobs.johnsoncontrols.com/?lang=pl

Weronika

@Mateo, a jakie benefity oferuje pracodawca?

Mateo

Pracuję w tej firmie już jakiś czas. Najpierw półtora roku jedna Agencja, następnie kolejne półtora roku kolejna Agencja. W końcu umowa o pracę bezpośrednio z zakładem- na okres próbny 3 miesiące ( z tego co słyszałem to aby nie płacić premii kwartalnej). Praca jak praca,podporządkowanie, nacisk na normy, najważniejsze aby pracownik "nie stał". Wypłaty w zależności od dodatków typu "firewall,medyk" i lat wypracowanych w Fabryce od 1800 do 2700zł (oczywiście na rękę). Reasumując: Zakład mocno nastawiony na zyski nawet kosztem pracowników, jeżeli ktoś szuka pracy bezskutecznie to może spróbować w tym zakładzie.Przepracowałem w różnych firmach i jeżeli ktoś ma lepszą alternatywę to niech ten zakład omija. Pozdrawiam

logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
Natalia

Co nowego słychać w Johnson Controls Int. Sp. z o.o.. Ostatnio tak mało wpisów jest na tym forum? Czy firma ma jakieś nowe oferty pracy. Pytam ponieważ na stronie nie maja żadnych ofert ale jak ktoś pracuje to wie o brakach kadrowych. Zależy mi na pracy tutaj.

Makaron
@Natalia

Cały czas są przyjęcia. Przez pośredników Adeco, Randstad i Trankwalder. Polecam zgłosić się tam i powiedzieć że chcesz do Adient w Siemianowicach (bo teraz tak nazywa się firma), jeżeli nie masz żadnej lepszej perspektywy pracy. Pozdrawiam.

stan

Czy ktoś pracował na stanowisku technika laboratorium??

Weronika

@Kokot, dlaczego ciężka atmosfera? Możesz powiedzieć o tym coś więcej? :)

Weronika

A co powiecie na temat atmosfery w miejscu pracy?

Kokot
@Weronika

Atmosfera ciężka i pochmurna, normalnie siwy dym. Siekiere można w powietrzu zawiesić od zatęchłego betonu umysłowego unoszącego się wszędzie.

Emil

Nie ma nigdzie nowych ofert pracy. Czyżby firma miała komplet pracowników? Bardzo bym chciał pracować w firmie.

Brat
@Emil

Złóż CV w Adecco i Randstad, i zaznacz ze chcesz do Guagu (Adient) i czekać. Na pewno się odezwą bo jest zapotrzebowanie na niewolników. Pozdrawiam

Pracuś

Bardzo fajna firma ale wszystko zależy od nas samych.

Kudeł

Witam. Zastanawiam się nad zmianą mojego pracodawcy na Adient w Swiebodzinie. Jaki typ umowy dają na start i na jaki czas? Ile się zarabia na okresie próbnym i po jego upływie?

Nowy pracownik
@Kudeł

Odradzam wszędzie dobrze tam gdzie nas niema

Mikund

Robi tam jeszcze taki łysy koordynator główny? Pracowałem kiedyś pod nim

Etylinka

Mali ludzie jak nie potrafią nic innego robić to opluwają swoją firmę, która daje im chleb. Wszędzie są momenty dobre i złe . Każda firma stoi na pracownikach i to od nich zależy w duzej mierze sukces.

Echo

Niestety, wszystko powyższe jest prawdą. Przełożeni najczęściej gardzą podwładnymi. Zawsze i najbardziej obrywa się szeregowym pracownikom. Nie jest to regułą, jednak porządnych koordynatorów/liderów można policzyć na palcach jednej ręki... A później oczekują wyników i zaangażowania w pracę. Jeżeli tylko macie taką możliwość, szukajcie czegoś innego.

były

były jakies paczki albo bony na święta?

mody

Trenkwalder oglasza bardzo wysokie premie to 2.500-3.000 na rękę na początek mogę pewnie liczyć :) ?

@mody

Hm. Z pewnością nie zarobisz 2500 PLN na początku. Nawet znacznie później jest o to niezmiernie trudno...

Etyk

Czy Ty człowieku nie możesz pisać normalnie tylko co drugie słowo jest niecenzuralne. Dla takiego fachowca lepiej nie mieć oferty pracy, ponieważ zaszkodzi i firmie i pracownikom już tam pracującym, taka jest prawda.

Kamszot Tobie na twarz.
@Etyk

Zasmucę Cię kolego.. Oferta pracy dla mnie była swoje przepracowałem w tym zakładzie i nawet myślałem po czasie ze fajnie tam było dopóki, doputy nie przeniosłem się do innej firmy. Tak dużo więcej zarabiam, tak mam fajną atmosferę w pracy, tak mòj przełożony jest ze mnie bardzo zadowolony i zdradze Ci sekret. Jest on wieśniakiem (tak mieszka na wsi) a wykazuje wi3cej człowieczeństwa, profesjonalizmu i zaangażowania w swoje stanowisko niż para buraków którą wymieniłem i 90 procent kierownictwa tej firmy. Pracowałem tam wystarczajaco dlugo by wiedziec ze sposob rekrutacji na stanowiska od TL wyzej nie odbywa sie w duchu fair play czyli nie jest brane zaangazowanie w prace umiejetnosci etc. Zazwyczaj wybierani sa buraki na te stanowiska a ten co ich wybiera wie ze bedzie mial fajne mięso armatnie i podporzadkowanego slugusa. Ten z kolei pastwi sie nad innymi pracownikami bo dostal zolta koszulke a mimo to wie ze pracownik z produkcji by mogl go duzo nauczyc. Jest to strasznie sfrajerzony zaklad i powie Ci to kazdy normalny pracownik tej firmy. Pracuja tam tylko dlatego ze czuja sie nie pewnie i nie widza na swojej drodze nic lepszego. Ale ludzie. Kto nie probuje nie wygrywa. A co do Ciebie to musisz byc zwykla parowka jesli ich bronisz.. No chyba ze jestes jednym z nich. A teraz prosze wymien mi te niecenzuralne slowa. Ja naliczylem dwa.. Umiesz liczyc to dajesz.. H..ujboj to nie przeklenstwo pajacu. Chcesz to dawaj PW. Nara.

Andrev
@Kamszot Tobie na twarz.

podaj namiary na inną firme bo w adient wszystko jest do (usunięte przez administratora) a co do liderow to prawda. Same niewyuczone buraki :-)

rekrut

juz niedługo, w Czelasdzi ma powstac nowe duze dentrum logistyczne prace maja ruszyc w tym roku, docelowo ma tam powstac 1000 miejsc pracy !!!!! wie drzyjcie liderzy i koordynatorzy bo juz niedlugo sami bedziecie musieli koniom grzywy pleśc. hehehe Mnie wtedy napewno juz nie zobaczycie.

nickinick
@rekrut

no to ekstra, będziesz tam zarabiał 2xwięcej i leżał 8 godzin na sofie? nie wspomnę o dojeździe na to zad...pie

kasia

zalezy na jakie stanwosiko chcesz aplikować w ofertach zazwyczaj piszą jakiego czasu dosiwadczenia wymagają

Echo

Wynagrodzenie... Stawka godzinowa plus premia. Nowym pracownikom, w pierwszym miesiącu pracy, nie nalicza się premii. Następuje to dopiero w drugim miesiącu, ale wypłacana jest z miesięcznym opóźnieniem. Tak jak wszystkim pracownikom. Wysokość premii zależna jest od działu, ale różnice raczej nie są jakieś powalające. Mimo wzrostu doświadczenia i przyjęcia nowych obowiązków - wynagrodzenie nie wzrasta. Co więcej, możesz mieć bardzo ciężką pracę na danym stanowisku, a otrzymasz pensję podobną do tej, którą otrzyma osoba z mało wymagającym stanowiskiem pracy. Premię można stracić dosłownie za wszystko i nie zawsze jest to wina pracownika... Często jest to wynik błędnych decyzji przełożonych lub z powodu stosowania odpowiedzialności zbiorowej. Rotacje pracowników... Na moim dziale wygląda to tak: Nowe osoby zajmują się głównie zamiataniem i innymi prostymi pracami porządkowymi, ponieważ ich szkolenie miałoby negatywny wpływ na produkcję (mniejsza ilość wyprodukowanych jednostek). Target (wynik) jest najważniejszy, zatem mija tydzień za tygodniem i nowi pracownicy nadal niewiele lub w ogóle niczego nie potrafią. Po jakimś czasie są zwalniani, ponieważ... Niczego nie potrafią. Następnie przyjmowane są nowe osoby i sytuacja powtarza się.

Zostaw merytoryczną opinię o Johnson Controls Int. Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Johnson Controls Int. Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Johnson Controls Int. Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Johnson Controls Int. Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Johnson Controls Int. Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Johnson Controls Int. Sp. z o.o.