Opinie o Impel Group w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Impel Group. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Impel Group o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Group w Wrocław

była

hej ludzie z impela !!!! nie możecie doczytać tematu??? OPINIE IMPEL GROUP (TERAZ VACO SP.Z O.O) :) vaco to jest vaco, jedna wielka kiła !!! nie polecam tam pracy a nawet wszystkim odradzam. wypiorą z ciebie wszystko a na koniec nawet nie potrafią się rozliczyć w sposób kulturalny, bo zawsze mają podejrzenia że ich oszukałeś, okradłeś itd., nie rozliczają poprawnie czasu pracy, zarząd nie ma pojęcia o zarządzaniu,

renata

zysk musi sie liczyc, bo dzieki zyskowi mamy prace, dla mnie wazne jest to ze za prace dostaje kase i nie musze sie o to martwic

hihi

nic dziwnego że chcą pracować lub pracują w impelu skoro nie potrafią dobrze zoorientować się gdzie są :)

idźta se na strone impela a nie na stronie dotyczącej VACO gadacie o innej firmie

@pracownik

IMPEL i VACO to jedna i ta sama firma! Pracuje op ponad 20 lat więc wiem co nieco i wiem co mówię! Chociaż teraz to już nie to co kiedyś, teraz liczy się zysk firmy a nie człowiek.

Stary jeżeli uważasz że to ta sama firma to może popatrz na REGON, NIP, KPD a najlepiej jak sobie odpowiesz na pytanie czy zarząd spółki może mieć drugi zarząd. :) i druga rzecz to świadectwo pracy :) ciekawe jaką firmę będziesz miał w rubryce pracodawca. jedyna rzecz która wiąże te dwie spółki to ktoś z zarządu vaco może być członkiem zarządu impela i na odwrót. Bo to że vaco jest w grupie impela to nie znaczy że to ta sama firma. ogarnij się a potem wypisuj bzdury. :) prosty przykład: czy real supermarket jest własnością cerfoura czy na odwrót, a może to są dwie oddzielne spółki będące w jednej grupie Metro??? Ciemnogród widzę i to jeszcze przez taki czas. nie mówili wam skąd i jak się spólka przekształca?

1 etap- rozmowa telefoniczna - konkretne pytania i informacja zwrotna, 2 etap spotkanie w siedzibie w większym gronie, do tego trzy zadania do wykonania, informacja, ze do końca tyg w którym było spotkanie będzie odpowiedz i cisza. Dodatkowo wysłalam zapytanie do osoby z HR po uplywie terminu z prosba o informacje zwrotną i nie dostalam zadnej odpowiedzi. Wydawało mi się, ze jest to poważna firma, podchodząca do rekrutacji z odpowiedzialnoscia ale sie rozczarowalam. NIe chciałabym pracować w takiej organizacji, gdzie podstawowe zasady zwiazane chociażby z kultura osobistą tak funkcjonują. Nie polecam,

Pytania dot. tego co było wczesniej, zachowań w róznych sytuacjach, preferencji jesli chodzi o prace.

tomek

praca jest calkiem niezla, nie wymaga niewiadomo jakich umiejetnosci czy kwalifikacji i placone jest zawsze w terminie bez mrugniecia okiem

@tomek

No dokładnie, ja dopiero zdobywam wykształcenie (liceum wieczorowe), musiałem szybko pójść do pracy i w Impelu mi się podoba. Najważniejsze że kasa zawsze na czas

ramus

zgadzam się z przedmówcą. w końcu impel zajmuje się usługami porządkowymi. o konkrety najlepiej pytać u źródła. natomiast najważniejsze, że z kasą nie ma żadnego problemu.

Krzysiek
@ramus

Niedawno się przeprowadziłem, szukam cv, czytam wasze opinie, większość pozytywnych, więc chyba pracodawca ok. Wysłałem cv, zobaczymy co dalej

@Krzysiek

Będziesz zadowolony. Praca stała i pewna.

dawka

potwierdzam. jasne, że nie dorobisz się milionów ale wynagrodzenie jest odpowiednie do rodzaju wykonywanej pracy. poza tym impel to pewna i stabilna firma.

Robroy

Praca jak każda inna zresztą gospodarka śmieciami to przyszłość. Co do Impela to czołowy gracz na rynku, płaci na czas i można na nim polegać.

mik

polecacie stanowisko :SPECJALISTA DS. ODPADÓW? na czym to polega?

Gerard

Paweł jeżeli to czytasz, to pamietaj że trzymałem kciuki żeby się tak właśnie to skończyło. Cienias psychiczny jesteś i tyle, może nie dostosowałeś się do metod zarządzania "marchewka, kijek" :) Pozostał bambus :D

Gerard

Boluś, z tego co mi wiadomo to większość osób tam pracuje tylko dla: umowy o pracę, wynagrodzenia co miesiąc żeby starczyło na ratę kredytu i lekarstwa depresyjne. czyli śmiało mogę stwierdzić czy ktoś jest słaby psychicznie. A to co tyczy się mojego przełożonego mogę z całą pewnością to powiedzieć. Ogólnie współczuję facetowi, bo z czyjegoś kalectwa nie należy się śmiać i wystawiać go na forum. Jednym słowem uciekł jak szczur z tonącego okrętu. Tyle w temacie.

kilo

ale długo śpiewał tak jak zarząd ;) nie docierało do niego, że "jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie".

M

Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka... Tak to już jest w przyrodzie

M

Widzę, że bałagan jak zwykle w tej firmie... Powiedzcie, kiedy PD wyleciał?

@M

PD nie wyleciał PD sie poddał.

Tworzyjanów

:) powycinane wiszą :) ktoś tak mądrze to zrobił, że nie wiadomo o co chodzi w niektórych. najważniejsze to zdezorientować tych których to najbardziej interesuje, omamić szumem informacyjnym. Żenada.

Tworzyjanów

Witka wszystkim. Dawno mnie nie było i widzę jakieś zmiany. A gdzie są wszystkie posty ??? Było 9 stron a zostało tylko tyle ??? czyżby czyn społeczny i zamiatanie komentarzy się odbyło ??? Firma chce coś ukryć ??? Prawda w oczy kole ??? Operacyjny PD awansował czy go na dzidę nadziali i chłopak wymiękł - jak zwykle ??? :) zdradżcie więcej szczegółów. ciekawość rozpiera.

@Tworzyjanów

Wesołowska wysadziła Mlekovitę a wina spadła na PD chłopak już tego nie ogarnoł i sie zwolnił . Bojar niby szuka winnych ale przecierz Wesołowskiej nie wyjebie. Lada chwila kolejne wypowiedzenia i zobaczymy na kogo tym razem spadnie wina.

sabina

no faktycznie nie brzmi to super, ale jednak słyszałam też pozytywne opinie. może ktoś coś więcej powie o konkretach, ja wygląda praca w impelu?

były
@sabina

idź na stronę Impela. to że vaco jest spółką podrzędną impela to myslę, że nie ma sensu się tu na temat Impela rozpisywać. a Vaco swoją drogą jest wielkim syfem, który Impel powinien wreszcie sprzątnąć.

kamila
@sabina

no ja pracuje w sprataniu i nie mam wiekszych zastrzezen, wiadomo jak to w pracy raz lepiej raz gorzej, ale ja jednak widze wiecej pozytywow

były niewolnik vaco

Byłem niewolnikiem tej "firmy" przez 2 lata. Sądziłem się z nimi i wygrałem. Komornik ściągnął z nich wszystko! Terror i poniżane pracowników, to rzecz codzienna w "centrali" tej firmy. Właściciel w ogóle się nie interesował, co się działo wewnątrz firmy, a "zarząd" robił lody jakie chciał. Jak to zwykle bywa -fasada piękna, a smród zgnilizny unosi się po wdepnięciu do środka.

technik

chętnie wydymał bym tą firmę ale ona zawsze na drzewo ucieka :)))) ale wiem że jak pyrgnie na ziemię choć raz to jużsię nie podniesie :)))))

dzidek

Będziecie spać w aucie bo firma kupuje TABLETY do skanowania karmników.

check-in

Inwentaryzacja temat szeroki jak rzeka. W jednej tabelce wyszło brak 12 kg pewnego środka w drugiej nadmiar 13 kg tego samego środka. TO W KOŃCU JEST BRAK CZY NADMIAR ? Inwentaryzacja - Paweł M. mam tutaj pewien środek i pokazuje na baniak. Nie nie ! Tego nie liczymy widzę, że masz ale nie zaznaczę, a potem brak tego środka w postaci 2L, po rozorbieniu wyszłoby nadmiar conajmniej 40L. Czegoś czego nigdy nie miałem, nie ma żadnego mojego podpisu na pobranie tego środka ale mam jego brak. Jakim cudem ? Jedna wielka ściema i lipa. Szkoda czasu i paliwa na dojazd. Ale weź tu się człowieku wytłumacz w ciągu 3 dni Czy jak wyjeżdzam w trasę o 3 w nocy i wracam do domu o 19 do tego dochodzi opracowanie dokumentów to mój czas pracy w tym dniu wynosi 8h czy 16h ? Bo coś mam wrażenie że chcą mnie okantować i pewnie nie tylko mnie. Może pani od BHP się tym zainteresuje Pani Paulino T. ? Czy może mam to zgłosić do Inspekcji Pracy i zażądać sprawdzenia GPS-u auta ? Jak mam potem odpowiedzieć na e-mail i liczyć czy coś wydałem czy nie skoro jestem padnięty po całym dniu pracy i marzę tylko o łóżeczku ? W biurze macie wszystko w papierach bo skanuje człowiek po nocach i wam wysyła, a nie potraficie tego odnaleźć i wmawiacie nam braki. Potem next day pobudka o 3 w nocy żeby w miarę w dzień wrócić z trasy i . . . może wypadku nie będzie i wrócę cało do domu. To już kolejny dzień z tak wczesnym wstawaniem, ale co tam dyrektora to nie interesuje. Ma to być zrobione i już. Bo Ty człowieku tyraj po 12h i dłużej, a On panisko przyjdzie do pracy na 8h może nawet mniej bo nikt mu nie udowodni, że siedział całe 8h. Jestem w połowie opracowywnia dokumentów. Jest godzina 22 jutro znów wcześnie trzeba wstać . . . .

@check-in

Daj się kolego wykazać nowemu operacyjnemu(usunięte przez administratora) Może teraz będzie lepiej albo gorzej czas pokarze.

niech to

ha.ha.ha ... co ja widzę ? znowu w Warszawie szukają Managera ds realizacji usługi ? A spójrzcie na ogłoszenie : przyjazna atmosfera pracy ( ha,ha,ha ), rozwijająca się firma i możliwość samodzielnych decyzji ( ha,ha,ha ) . Ależ to trzeba mieć wyobraźnię, żeby takie głupoty w ogłoszeniu wypisywać.

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Group - Wrocław

• Jak się pracuje w Impel Group?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Group?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Impel Group?

Kandydaci do pracy w Impel Group napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Impel Group

Impel Group