Opinie o Impel Group w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Impel Group. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Impel Group o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Group w Wrocław

Dokładnie przeczytałem wszystkie opinie...oczywiście jedyna pozytywna opinia jest "dziełem" Pawła Dzi*osza na polecenie L[usunięte przez moderatora], poznałem po gramatyce i stylistyce wypowiedzi hahaha Słyszałem, że kiedyś prawie wysadził cukrownie w powietrze przez jego "profesjonalizm"...no ale cóż to największy nieudacznik który pomimo kolejnych porażek jest na dyrektorskich i menadżerskich stanowiskach, totalna żenada. Nic do rolników nie mam ale nie muszą zarządzać ludźmi skoro na ten temat nie mają pojęcia, a na każdym etapie słoma z butów wychodzi. Śmieszna sytuacja, że wyżej wspomniana kobieta ma więcej do powiedzenia od Prezesa i trzęsie tą firmą ale to już tajemnica poliszynela. Zresztą większość "domyślnych" może sama sobie odpowiedzieć dlaczego tak się dzieje. Gdyby nie pewne osoby firma mogłaby znacznie więcej osiągnąć ale właśnie "grupa" poprzez wzajemne poparcie staje się "biegiem wstecznym"...a w firmie usługowej najważniejsi są ludzie. Natomiast patrząc z innej perspektywy śmieszy mnie, że wiele osób czuje się nadzorowane w firmie, gdyż niestety ale to również źle o Was świadczy...jako pracownikach...nadzór akurat jest jedną z form zarządzania !!! Podobnie jak w przypadku rozliczania telefonów i samochodów. Osobiście nie znam przypadku żeby komuś potrącono pieniądze bez wyraźnego powodu. Nie to jest problemem firmy. Problemem jest, że część zarządu nie jest przygotowana merytorycznie do zarządzania taką strukturą firmy. Natomiast kolejny problem to brak ogłady, manier i wyjątkowe chamstwo. Przez "grupę wsarcia tzw. plecaki" są podziały w firmie co nie sprzyja nawet atmosferze a ocena pracowników nie jest merytoryczna ani obiektywna...decyduje tylko czy jesteś w "grupie wsparcia" czy Twój moralny kręgosłup Ci na to nie pozwala.

werrt

mi tam sie praca podoba kontrola jest ale gdzie jej nie ma prezenty na swieta sa impreza tez kontakt z dyrektorem ok

WARSZAWA

Obserwuję i widzę, że jest lepiej... rotacja pracowników w vaco jest już na poziomie rotacji w Mc Donalds. Ale w sumie jedzenie w Mc Donalds to zmielone śmieci... a vaco analogicznie Mc Donalda to... Stanowczo odradzam pracę w vaco no chyba że chcesz się czuć jak... !!!

Potrącenia

Płace na czas to prawda... ale po potrąceniach za rozmowy telefoniczne, (Ci co najwięcej rozmawiają mają przyznane najmniejsze limity) za użytkowanie samochodów służbowych (przepał paliwa, przejechanych za dużo kilometrów itp... ) (Ci co mają) i jeszcze dużo innych paradoksów.

1 etap- rozmowa telefoniczna - konkretne pytania i informacja zwrotna, 2 etap spotkanie w siedzibie w większym gronie, do tego trzy zadania do wykonania, informacja, ze do końca tyg w którym było spotkanie będzie odpowiedz i cisza. Dodatkowo wysłalam zapytanie do osoby z HR po uplywie terminu z prosba o informacje zwrotną i nie dostalam zadnej odpowiedzi. Wydawało mi się, ze jest to poważna firma, podchodząca do rekrutacji z odpowiedzialnoscia ale sie rozczarowalam. NIe chciałabym pracować w takiej organizacji, gdzie podstawowe zasady zwiazane chociażby z kultura osobistą tak funkcjonują. Nie polecam,

Pytania dot. tego co było wczesniej, zachowań w róznych sytuacjach, preferencji jesli chodzi o prace.

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Executive Assistant
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Fakty i Pieniądze :)

Z mojej strony kilka suchych faktów dla przyszłych pracowników: 1. Pensje - wypłacane zawsze na czas, nie ma co spekulować. 2. Prowizje handlowe - żenada, nie ma co na to liczyć. 3. Premie - Zarząd i Dyrektorzy wręczają sobie wzajemnie, reszta niech się wypcha. 4. Atmosfera - masakryczna, miejsce pracy, z którym nie można się związać na dłużej. 5. Kontrola pracowników w każdym aspekcie. Więcej trzeba improwizować niż pracować, żeby się utrzymać w firmie. 6. Rotacja w dziale handlowym jak w Mcdonaldsie, ludzie przychodzą i odchodzą jak tylko znajdą jakąś sensowną alternatywę.

Łukasz

VACO to firma gdzie v-ce prezes decyduje w pełni o decyzjach i losie firmy a prezes nie ma nic do powiedzenia... Jedynie właściciel, który powiedział, że v-ce prezes[usunięte przez moderatora]... traktowany jest poważnie ale jak sprawy VACO zostawi samopas dalej już nie będzie miał szacunku. Jak ktoś zacznie pracę w tej firmie niech idzie na L4 do czasu znalezienia nowej pracy... potraktujcie radę jako ,,dobrą radę starszego brata"

Obserwujący

Wiem, że źle się dzieje w VACO ale moi drodzy jak ktoś szuka pracy to nawet jak przeczyta złe opinie o firmie, i tak przyjdzie do pracy nawet w VACO. Na rynku pracy szczególnie w tym okresie sytuacja nie jest za ciekawa i zarząd VACO to wykorzystuje przez złe traktowanie pracowników i obniżanie im wynagrodzeń. Do mnie trafia teza zarządu ,, doceńcie to że pensje macie na czas co miesiąc nie wszyscy tak mają i doceńcie też fakt, że pracujecie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku o premiach na święta itp nie ma mowy już nie mówiąc o podwyżkach" Jak ktoś szuka pracy życzę powodzenia ale dla własnego dobra , rozwoju i kariery odradzam pracę w VACO. W VACO przez lata tylko jeden pracownik awansował poprzez oczernianie innych pracowników, lata wazeliniarstwa i poplecznictwa na forum wcześniej ta osoba już była wymieniona (w firmie ludzie się zastanawiają czy ma on lustro w domu). Reszta wieloletnich pracowników, ekspertów w swoich dziedzinach już się zwolniła. Apel do pracowników!!! dodawajcie wpisy na takich forach klienci VACO też to czytają...

I co się Dziwisz... od pucybuta do milionera... dalej jest pucybutem bo pamiętajcie ,, człowiek ze wsi wyjdzie, ale wieś z człowieka tego typu nie ma szans wyjść" a jak już tak na forum fajnie jest to czy ktoś zna kulisy sprawy sądowej [usunięte przez moderatora]. którą miał po zakopaniu beczek po gazie w lesie pod Częstochową które wybuchły. Może jest w stanie ktoś zeznać prawdę i dzięki pojawieniu się nowych okoliczności śledztwo będzie wznowione a konsekwencje względem w/w będą wyciągnięte.

Szeregowa

Dziwosz się? OD PUCYBUTA DO MILIONERA ! ! !

FAKT

Ja też obstawiam, że jedyny pozytywny wpis został dodany przez [usunięte przez moderatora]. I też dziwi mnie brak reakcji właściciela na to co się dzieje w tej firmie, bo gdyby poprawić parę obszarów w polu działania i zwolnić pupilków szkodzących firmie było by dużo lepiej.

Rozbawiony

Z ciekawością obserwuję ostatnie komentarze i gdybam ile w tym wszystkim prawdy... Ostatnie sytuacje o których wiem wskazywałyby, że jednak źle się dzieje w państwie Vaco :)

Nie ważne kto.

Ja obstawiam, że to napisał [usunięte przez moderatora]. osoba, którą cenię za wiedzę z zakresu rolnictwa ale przykro mi stwierdzić, że o zarządzaniu nie ma pojęcia. Najbardziej podobał mi się tytuł nagrody, którą dostał na integracji w Książu ,, gdy już rozdali nagrody za wyniki i osiągnięcia przyznali jemu nagrodę - pracownik przyjazny firmie.,, Tytuł ten z rzeczywistością nie ma nic wspólnego. Pewnie nagrodę dostał za jedyne pozytywne wpisy na forach w sieci...

bezrobotny i szczęśliwy :)

Smutne jest to, iż Zarząd chyba naprawdę myśli, że jest taki dobry... Nie będę się produkował - po prostu nie polecam tej firmy ze względu na atmosferę i brak szacunku do pracowników.

hahahahaha. Ale mnie ubawiłeś tą wypowiedzią: "Zarząd i dyrekcja robią co mogą by pracownicy byli zadowoleni." Zastanawiam się kto z Zarządu mógł to napisać:)

Nie ważne

Vaco takie, Vaco owakie. To tylko głosy malkontentów zwolnionych z pracy z powodu próżniactwa i nygusostwa. Obecni pracownicy są zadowoleni. Dobrze zarabiają i nie skarżą się na pracę. Skoro tacy jesteście krzykacze mądrzy to przyjdźcie do gabinetu i powiedzcie to prosto w oczy, a nie oczerniacie po kątach. Zobaczcie na liczne referencje firmy i certyfikaty jakości. Zarząd i dyrekcja robią co mogą by pracownicy byli zadowoleni. Kadra pracowników Vaco to w 100% zadowoleni ludzie. To ich zapytajcie o zdanie, a nie byłych pracowników.

Końcóweczka dominacji przedsiębiorstwa Vaco. Umysły zamknięte na zmiany i nowoczesność z brakiem elastyczności doprowadzą do odejścia pracowników i straty klientów. Szkoda....

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Group - Wrocław

• Jak się pracuje w Impel Group?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Group?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Impel Group?

Kandydaci do pracy w Impel Group napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Impel Group

Impel Group