Opinie o Impel Group w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Impel Group. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Impel Group o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Group w Wrocław

majlo

u nas pieniądze się zgadzają. jeszcze się nie zdarzyło,żeby coś było nie tak pod tym kątem. jasne, że nie jest to jedyny argument, ale dość istotny.zwłaszcza gdy masz inne zobowiązania które musisz uiścić na czas. warunki pracy są ok, zasady których trzeba przestrzegać są ważne, bo ułatwiają funkcjonowanie i nie są wymyślane bo ktoś miał taki kaprys.nie każdemu to odpowiada ale ja lubię pracę zorganizowaną i lubię mieć poczucie bezpieczeństwa w robocie.

rudy

już nawet kasa nie jest na czas, a niektórym się po 300, 400 zł. nie zgadza i nie ma winnych!

pd

Ludzie zastanawiacie się nad sobą pisząc takie informację? Jaką kto ma ambicję pisząc że on pracuje w tej firmie bo ma wypłatę na czas? Trzeba było się uczyć i szukać pracy w lepszych kołchozach! Ambicja pracownika = przebujanie się do wypłaty :) Piszecie takie bzdury że czasem szkoda czytać.

dorota

ogrmona to firma jest, ja znalazlam prace w cleaningu i sie ciesze, bo w koncu na umowe a nie jakos po znajomosci

1 etap- rozmowa telefoniczna - konkretne pytania i informacja zwrotna, 2 etap spotkanie w siedzibie w większym gronie, do tego trzy zadania do wykonania, informacja, ze do końca tyg w którym było spotkanie będzie odpowiedz i cisza. Dodatkowo wysłalam zapytanie do osoby z HR po uplywie terminu z prosba o informacje zwrotną i nie dostalam zadnej odpowiedzi. Wydawało mi się, ze jest to poważna firma, podchodząca do rekrutacji z odpowiedzialnoscia ale sie rozczarowalam. NIe chciałabym pracować w takiej organizacji, gdzie podstawowe zasady zwiazane chociażby z kultura osobistą tak funkcjonują. Nie polecam,

Pytania dot. tego co było wczesniej, zachowań w róznych sytuacjach, preferencji jesli chodzi o prace.

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Executive Assistant
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
były technik

A poza tym. Paweł D. (oddany firmie, jak Goebels Adolfowi) już pracuje jako konkurencja, Managerowie i dyrektorzy wyrzuceni z hukiem (np. W-wa) już pracują w konkurencji. Należy dziękować firmie, że kształci profesjonalnych deratyzatorów, którzy potem pracując lepiej w konkurencji mile wspominają ten wyzysk ku chwale Konkurencji Vaco - Kolosa na glinianych nogach. Odradzam prace w tej firmie!

były technik

Ludzie ogarnijcie się i nie zaśmiecajcie portalu śmieciami jak Vaco śmietniki odpadami. Miało być o firmie i o warunkach pracy. Warunki - Partyzanckie - czyli bez limitu czasu pracy dla technika. Ma robić i robić,bo zadaniowy system pracy. Nadgodziny? Nie istnieją - bo skoro wliczone jako ryczałt, to nie ma znaczenia ile godzin poza 8 godz. pracy ustawowymi przejedzie i przepracuje. Normatywny czas pracy - na papierku wg. fikcyjnych wyliczeń się zgadza i tylko na papierku. W Vaco jesteś współczesnym MURZYNEM, bo masz tel służbowy i samochód. Tyle dobrze, że Twój PAn niewolniku płaci Ci regularnie, ale jak coś Ci się nie zgodziło w inwentaryzacji - robionej zawsze fikcyjnie, to zabiorą co do grosza. To są Fakty.

jacek

nie wiem czy impel to najgorsza firma, ale płacą na czas, można awansować i przełożeni są ok.mi nic więcej nie trzeba i uważam,że są w porządku.

karol
@jacek

Ja dostaję tyle ile w umowie mam napisane, nigdy nie było problemów z wypłatą czego o poprzednim pracodawcy niestety nie mogę powiedzieć.

korta

zgadzam się, bo faktycznie teraz wypłacalność to nie taka prosta i oczywista sprawa. a w impelu z tym nie ma problemu. no i jednak to firma o ugruntowanej pozycji na rynku i z zasadami.

@korta

Dziadostwo nie renomowana firma! Jedna z najgorszych firm w stolicy już.

Janas

Taka wielka niby firma a korzysta wyliczarki pieniędzy z konkurencyjnej firmy! Nawet nie mają miejsca do przechowywania pieniędzy! Korzystają ze sprzęty konkurencyjnej firmy i ich bankowozów. Wstyd, tak okradają nas a na podstawowe wyposażenie nie mają, patrzeć jak będą jeszcze z ich ludzi korzystać, co niektórzy wiedzą o czym mówię.

@Janas

A co w tym dziwnego, że firma wynajmuje coś od innej firmy. Takie mamy czasy, że trzeba minimalizować koszty i kalkulować co się najbardziej opłaca. Ja tam na Impel nie mam co narzekać

Gerard

Widzę, że temat troszkę uciekł od głównego wątku Opinie o Impel Group (teraz VACO Sp. z o.o.)więc należy go dalej ponawiać. Może niektórzy mnie znali może słyszeli a może jeszcze coś domniemali :) Jestem z tych, którzy odradzają pracę w tej firmie nie dlatego, że zostałem zwolniony bo upomniałem się o rozliczenie wypracowanych godzin zaznaczam zlecone przez kadrę zarządzającą, za upomnienie się o dokumenty potwierdzające moje zatrudnienie w pierwszych dniach podjęcia pracy (podpisali ale dopiero po rozwiązaniu stosunku pracy. Tak nie postępuje firma, która chce budować pozytywny wizerunek. Następna rzecz, która ewidentnie eliminuje jakikolwiek dobry wizerunek, to mój przełożony (podobno sam się zwolnił, z tego co tu można wyczytać). Nauczony dobrych manier :), potrafił je wykorzystywać próbując zastraszać pracowników. No w moim przypadku próbował pokazać swoją siłę ale mu się nie udało i trzeba było go uspokoić wezwaniem patrolu policji. Śmiechu było co nie miara, sory Paweł ale do tej pory opowiadam kolegom i pokazuję filmik w tel jak się pociłeś podczas tamtej akcji. Następna rzecz, z którą borykałem się dając już sobie spokuj po prawie 6 miesiącach, to rozliczenie planów i kart kontroli(dałem spokój po rozliczeniu 270 godzin ponad max zapisane w KP-pracowałem 5,5 m-ca, czyli średnia miesięczna nadgodzin ok 50). Nie mam pojęcia kto sprawdzał, ale nigdy się nie zgadzał czas pracy zleconej z czasem, który miałem w planach (to taki mały haczyk, który firma już w chwili wręczania planu zarabiała na pracowniku). przykład: pracownik miał 12minut na znalezienie kierownika zmiany na obiekcie, zrobienie serwisu urządzeń ddd, wypisanie dokumentów i dorwanie kierownika znowu w celu podpisania dokumentów. obiekt to jeden z polskich dyskontów. chciałbym zobaczyć kogoś zlecającego pracę w takim czasie jak on to wykonuje i ile czasu mu to zajmie, bo żaden pracownik nie dawał rady. Następna rzecz i to bardzo ważna !!! co innego obiecują na rozmowach w trakcie rekrutacji i co innego dają do podpisania. Przestrzegam nowych pracowników. Pamiętajcie, żeby nowoprzyjmowani czytali wszystkie regulaminy uważnie a szczególnie regulamin wynagradzania. polecam rozdział o podwyżkach. tam mnie też chciano przerobić na kasę a jest wyraźny zapis co komu po jakim czasie i ile. Tyle Wam napiszę bo to są chyba najbardziej widoczne minusy tej firmy od strony pracowników-techników. plusem jest to że fakt, macie podpisaną umowę i pieniążki w konkretnym dniu ale czy warto dać się doić i być tego w pełni świadomym ????

były niewolnik

hihi zobacz w KRS , a później zabieraj głos. Nie całe 7% ma prezes tego nierządu, a resztę ma główny udziałowiec impela -i to tyle w tym temacie.

@były niewolnik

Dobrze niech ci będzie, jutro jak pójdę do kadr to powiem że mam złą umowe z nieodpowiednią firmą podpisaną i niech pieczątkię zmienią bo w obecnej chwili stemplują z nagłówkiem "IMPEL GRUPA S.A VACO CORPORATION".

Gerard
@impelowiec od 20lat

oj dawno tu nie zaglądałem, ale dzisiaj mnie podkusiło i widzę zmiany :))) nie ma już Vaco a jest Impel coś tam coś tam ???? z takim czymś macie umowy o pracę bez żadnych aneksów???? to ja temu impelowcowi współczuję, Ty sprawdź sobie może czy składki są odprowadzane do zusu z takiej firmy :) ja pierniczę faktycznie ciemnogród do potęgi entej. na drukach RMUA też masz taką nazwę firmy???? :)

były

moto -zauważ , że to nie Impel, tylko VACO ! Widać słabo coś z Twoim wzrokiem.

moto

ludzie jakie tu rzeczy piszą. a ja się właśnie nad impelem zastanawiam i do te pory słyszałem dobre opinie. może to jacyś byli niezadowoleni pracownicy wypisują? z tego co pytałem to kasa na czas, wszystko jest ok, dlatego się interesuję..

@moto

Jak popracujesz 20lat u nich w tedy będziesz mógł powiedzieć kto mówi prawdę!

@impelowiec od 20lat

panowie "moto" i "impelowiec" czy Wy potraficie czytać temat tego forum???? proszę Was czytajcie ze zrozumieniem. to ja Wam podpowiem :) forum na którym jesteście nie dotyczy jakiejś tam firmy impel tylko syfu vaco.

@hihi

GRUPA VACO; IMPEL itp firmy są własnością vaco. Pracując 20lat w impelu mam aneks do umowy że jestem pracownikiem IMPEL GRUP S.A VACO Corporation. I co ty na to?

hihi

stron było w 2012 9 i ludzie cały czas wypowiadali się co im nie odpowiada w tej firmie. teraz jak poczytacie to wszystkie są poucinane lub wykasowane w całości by nie było syfu na zewnątrz. nie polecam tej firmy.

hihi

Pająk nie wiem czy robią czy nie robią. Ja wiem tylko tyle że usuwają niewygodne posty z tego forum.

były niewolnik

Koto teraz jest w miejsce operacyjnego PD? Pewnie będzie się podlizywał zarządowi tak jak PD i stosował faszystowskie metody, które mu PD wpoił.

Księgowy

Myślicie, że jeżeli jeden pajac zrezygnował z pracy to w firmie się coś zmieniło?

hihi

a co mnie to obchodzi kto ile dał i czy firma jest czyjąś córką, Vaco bo o tym tu mowa jest jedną z najgorzej zarządzających kapitałem ludzkim firmą na jaką trafiłem. wszystkim chcą zamknąć usta podpisując umowy ale pracowników przerabia i nikt normalny o zdrowych zmysłach nie powinien się tam pchać. (usunięte przez administratora)

Były technik - pracownik

VACO to córka Impela, bo właściciel Impela pan Dzik ma większość wpływów i wniesionego kapitału - ale osobna firma jeśli chodzi o aspekty prawne. Nie można porównywac Impela do Vaco, bo Vaco w przeciwieństwie do Impela ze względu na specyfike pracy musi podpisywac umowy o pracę.

Były technik - pracownik

To co zrobi teraz Jaruś Z, który mówił, że Paweł D. to jego guru??? Pozostanie tylko wyciągnąć wszystkie elementy ze szkolenia z ostatniej wycieczki z Japonii i być PROFESJONALNĄ GEJSZĄ Zarządu. Brawo Jarku Wazelinku :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Group - Wrocław

• Jak się pracuje w Impel Group?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Group?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Impel Group?

Kandydaci do pracy w Impel Group napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Impel Group

Impel Group