Opinie o Impel Group w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Impel Group. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Impel Group o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Group w Wrocław

kolo

dyrektor z katowic też poległ ? bo jest ogłoszenie rekrutacyjne....

persona

Mówimy tylko o vaco (bo to forum vaco), to te informacje każdy miał możliwość przeczytać regulamin i zapoznać się z nim, ale standardowo każdy podpisuje i nie czyta :) Może zmienił się regulamin od czasu kiedy ja już nie pracuje ale był zapis o podwyżkach. Podwyżki były uzależnione od czasu pracy w firmie, ilości umów, stanowiska. Jednym z powodów dla którego mnie zwolnili było również upomnienie się o zmianę wysokości wynagrodzenia- chcieli mi dać mniej niż sami ustalili w regulaminach. Firma vaco to jedna wielka ściema w stosunku do pracowników. wyssie z ciebie ludzkie uczucia, motywację do pracy jak komar krew. zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie.

xyz

bez przesady z tymi negatywami. w impelu wszystko jest ok z ludźmi ;) nie wiem skąd te negatywne opinie. płacą też na czas, jest sporo możliwości rozwoju itd.

persona
@xyz

możliwość rozwoju :) u kobiet ze ścierki na szmatę i ze szmaty na szczotę. u facetów z miotły na polerkę. :) :) :) :) NIECH ŻYJĄ BEZMÓZGI, KTÓRE NIE POTRAFIĄ CZYTAĆ TEMATU FORUM !!!!!! nie dziwne, że pracują w impelu

zaba

Banda złodzieji i oszustów.......................................................

Antysemita
@zaba

Oj tam czepiasz się, jest kilka osób kompetentnych wiedzą co robią i można się z nimi dogadać aczkolwiek nie jest to regułą w odniesieniu do wszystkich osób.

1 etap- rozmowa telefoniczna - konkretne pytania i informacja zwrotna, 2 etap spotkanie w siedzibie w większym gronie, do tego trzy zadania do wykonania, informacja, ze do końca tyg w którym było spotkanie będzie odpowiedz i cisza. Dodatkowo wysłalam zapytanie do osoby z HR po uplywie terminu z prosba o informacje zwrotną i nie dostalam zadnej odpowiedzi. Wydawało mi się, ze jest to poważna firma, podchodząca do rekrutacji z odpowiedzialnoscia ale sie rozczarowalam. NIe chciałabym pracować w takiej organizacji, gdzie podstawowe zasady zwiazane chociażby z kultura osobistą tak funkcjonują. Nie polecam,

Pytania dot. tego co było wczesniej, zachowań w róznych sytuacjach, preferencji jesli chodzi o prace.

marcel

to to sa dwie rozne firmy czy jedna, bo ja juz sie zamieszlem?

Radek
@marcel

Jedno i to samo, w zależności jaka usługa ma być świadczona.

@Radek

:) Właśnie dzwoniłem do vaco żeby pozamiatali mi klatkę i umyli okna i usłyszałem jedną i tą samą odpowiedź co w impelu gdy poprosiłem ich o zabieg (fumigację) :) odpowiedź brzmiała następująco: "przykro nam ale nasza firma nie zajmuje się taką działalnością..." chyba wszystko jasne i trzeba rozkminiać tego dalej, chyba, że ktoś tego nie może zrozumieć to niech sam zadzwoni i się przekona. Więc nie ma co się chyba wysilać i zostańmy przy tym że to forum vaco a nie impela.

Gerard

popieram użytkownika "hihi" Panie i Panowie czy wy pracujecie w firmie, która ma adres: vaco kropka com kropka pl ??? o jakim Wy cleaningu tu piszecie ???

AGA
@Gerard

Przeczytaj tytuł strony! Opinie o Impel Grup (TERAZ VACO SP. Z O.O.) Sam sobie zaprzeczasz.

@AGA

Właśnie piszemy tu opinie o vaco a nie o firmach wchodzących w skład grupy impel. Kto zajmuje się cleangiem? impel czy vaco? Wielokrotnie powtarzam, że vaco to vaco a impel to impel. czy mogę zadzwonić do impela, żeby podpisać umowę o DDD, czy może do vaco, żeby mi sprzątali klatkę schodową w domu? Tak więc wydaje mi się bezsensowne bicie piany na ten temat.

uetsvs
@AGA

chodzi Ci o to żeby tu namieszać czy naprawdę nie rozumiesz różnicy pomiędzy firmami ?

hihi

Słuchaj no kierownik. ja Ci wyjaśnię jeżeli nie potrafisz tego sam rozkminić. pierwsza podstawowa rzecz to jeżeli tak się tu nazwałeś "kierownik" to może i nim jesteś. Ma to swoje plusy i minusy oczywiście. Ale do czego zmierzam. Nie czytasz ze zrozumieniem chłopie i nie znasz podstaw spółek cywilnych to pierwsza sprawa. Nie spotkałem jeszcze nigdzie spółki z o.o.w stopce była informacja taka którą podałeś :sp. z o.o. akcyjna spółka firmy jakiejś tam. :) uśmiałem się do łez. jeśli już byłaby taka informacja to napisane byłoby chyba tak: sp. z o.o. spółka kapitałowa grupy jakiejś tam w tym przypadku impel. Więc stary sory ale nawet nie wiesz co piszesz i czy to co piszesz ma sens. druga rzecz bardzo ważna, to forum dotyczy wyłącznie vaco a nie innych firm z grupy impel. Więc bardzo proszę o dostosowanie się do głównego wątku forum i nie zaśmiecanie go sprzecznymi, wprowadzając dezinformację. Trzecia rzecz to wyjaśnij przy okazji Twojego ostatniego postu co oznacza Vaco sp z o.o. s.a. korporacja firmy impel? Czy ty wiesz jakie twory nowe produkujesz??? Proszę popatrz w słownik wyrazów obcych na znaczenie wyrazu KORPORACJA i zacznij pisać z sensem. pozdrawiam i życzę powodzenia przy pisaniu takich bzdur już na innym forum. jeżeli takie istnieją. trzymam kciuki za odnalezienie takowego ponieważ musicie być wszyscy bardzo zmartwieni tym, że coś macie napisane na umowach a takich forum nie ma :)))))))))

były technik VAco

VACO Sp. z o.o. nigdzie w swych folderach i reklamach nie ma wpisu IMPEL group od kiedy wyszło jak prezes Impela traktuje swych pracowników. Był to CHWYT by NIKT nie kojarzył Vaco i prezesa Boooojarskiego z Impelem. Dlatego Impelowcy piszcie na temat Impel gdzieś w innym portalu, a Ci co widzą czym jest Vaco pisali tu. Oczywiście obiektywnie :-)Tyle, że nie ma obiektywizmu w tym temacie, bo każdy ma swoje doświadczenia, a to juz nie obiektywizm...

KIEROWNIK
@były technik VAco

Ja mam umowę z VACO sp.zoo spółka Akcyjna Firmy IMPEL. Jak to wyjaśnisz? Pracuje od ponad duch lat i tak mam napisane kto jest moim pracodawcą a teraz dostałem przedłużenie umowy na czas nieokreślony i też mam hamamelisa kto jest moim pracodawcą: VACO SP.ZOO SA. KORPORACJA FIRMY IMPEL !!! Wyjaśni to tym którzy mają takie umowy!?

@KIEROWNIK

znajdź mi proszę taką informację w necie na ten temat który napisałeś, że to korporacja i że vaco jest spółką akcyjną impela. cholercia patrz wchodzę sprawdzam i nigdzie nie widzę, wszędzie tylko jest vaco sp z o.o. nawet u nich na stronie też tak jest. oj kierownik kierownik.

AGA
@hihi

Nie będę z tobą dyskutowała, widzę że jesteś już dobrze ustawiony w firmie że ją tak bronisz. No cóż masz do tego prawo. Ja też mam w umowie zapisane że pracuje w firmie VACO S.P Z O.O. SPÓŁKA AKCYJNA IMPEL. Więc nie wiem czego się chłopa czepiasz?! Widać że jeszcze nie jesteś w temacie że ludzi w błąd wprowadzasz. VACO i IMPEL to samo tylko próbuje ukrywać się pod różnymi nazwami. A pracuje już bardzo długo. Pozdrawiam

@AGA

znajdź mi proszę KRS firmy, w której pracujesz !!!! i znajdźcie swoje forum a nie tutaj będziecie zaśmiecać swoimi postami. tak się składa, że ja mam na umowie Vaco sp.z o.o.i dlatego jestem tutaj a nie na innych forach. Życzę powodzenia.

były technik VAco

TO JEST PORTAL O PRACODAWCY VACO SP. Z O.O (DAWNIEJ IMPEL) WIĘC WSZYSCY IMPELOWCY Nauczcie sie czytać ze zrozumieniem, a nie zaśmiecacie skrzynkę. A skoro nie umiecie czytac ze zrozumieniem, to nie dziwię się że jesteście szczęśliwi, że ochłapy zwane przez was pensją - wypłatą itd. przychodzą na czas. TU MAJĄ byĆ opinie o VACO sp. z o.o.!!!!!

adam

ja swoja umowe przeczytalem uwaznie i nie znalazlem niczego co by mi nie odpowiadalo, standardowa umowa bez malego druczku jak to sie potocznie mowi

@adam

a regulaminy, które podpisałeś czytałeś????

Kleofas

Witam Widzę że większość krytycznych opinii dot. Impel Sp. z o.o. (teraz VACO Sp. z o.o.) - Wrocław usunięto... te zmiany nazwy firmy to niestety smutny standard w Impelu i spółkach z.o.o pośredniczących/powiązanych z Impel, co ~ 6 miesięcy zmiana nazwy firmy, nowy KRS (tak jak by to była nowa firma...) Wracając do tematu, radzę wszystkim ubiegającym się o prace w ww. firmie zapoznać się dokładnie z umową przed jej podpisaniem. Uważajcie na um. zlecenie. Umowa zlecenie jest za wykonywaną czynność a nie za liczbę przepracowanych godzin. Często za nadgodziny (np. ochrona) ww. firma daje um. zlecenie. Dawanie umowy zlecenie na prace w określonych godzinach to działanie na szkodę pracownika i państwa. Firma w przypadku um. zlecenie nie płaci ZUSu mimo że pracownik pracuje na pełny etat. Nie wierzcie w ustalenia ustne, wszystko musi być na papierze. Warto też sprawdzać odcinek wypłaty z przepracowanymi godz.

hihi

a Może p. administrator by pousuwał te wszystkie wpisy ludzi w Impela, którzy nie mogą się odnaleźć w sieci???? Hej panie administrator, zrób pan coś z tym, bo to więcej syfu wnosi niż pańskie usuwanie prawdy o Vaco. Plizzzzz.

hihi

Widać ludzie mają problem z przeczytaniem poprawnie tematu tego forum. Jak zwykle zagubieni w sieci :) W rzeczywistości też tak chyba mają. Nie potrafią się odnaleźć:) i dlatego pozostaje im praca w Impelu :) Hej ludziki z Impela zabierać wiaderka, szmaty i sio na inne forum, bo to nie wasze !!!!

Nickuś

Mnie osobiście martwi sytuacja na obiekcie Manhattan w Gdańsku Wrzeszcz. Szef ochrony na tym obiekcie wyraźnie sobie nie radzi. Ma problem z ludźmi. Ci bardziej rozgarnięci odchodzą, bo stawki są słabe a do tego pan Mirek nie ma w zwyczaju szanować tych którzy mają troszkę więcej rozumu, od ochrony NIE WYMAGA asertywności, bardziej liczy na lojalność i posłuszeństwo. Chyba obawia się że bardziej rozgarnięci pracownicy mogą zagrażać jemu i jego funkcji ;) Jak sam mawia: Musiałem stać na bramie w Stoczniowej 20 lat by być tu gdzie jestem ;) W tej chwili po obiekcie kręcą się sami niepełnosprawni ludzie (bo tylko tacy są rentowni dla Impel) którzy nie są w stanie zainterweniować w sytuacji zagrożenia. Myślę że zarządca budynku widząc takich ochroniarzy na swoim obiekcie z czasem wyciągnie wnioski i wpuści na obiekt kolejną firmę, która lepiej sobie poradzi.

były technik

A co mnie obchodzi impel clining, impel catering, czy impel ochrona. Tu miały być opinie o VACO a nie impelu!!!

paula

dot."Jacek" nie wiem kto ci płaci za te wpisy ale mijasz się z prawdą. podjęłam pracę w firmie"IMPEL CLEANING" bez podpisania jakiejkolwiek umowy. Pani Halina bo tyle o niej wiem "nie przedstawiła się" kazała mi biegać po Katowicach z wiaderkiem i mopem o wodę musiałam się prosić lokatorów.Po dwóch dniach chciałam zrezygnować to mi powiedziano że żeby otrzymać jakiekolwiek wynagrodzenie muszę przepracować minimum 2 tygodnie a mówimy o kwocie ok.40-50zł.netto jak lubicie sprzątać klatki schodowe z fekalii jak rozumiem nie odpłatnie to to jest dobry adres. Ps.Czy takie praktyki stosuje szanująca się firma? sami sobie odpowiedzcie.

kyoto

spokojnie coś znajdziesz. impel ma tyle obiektów że na pewno Cię przyjmą. najlepiej się z nimi skontaktować i zobaczyć co i jak. warunki pracy są bardzo dobre, praca spokojna i pewna, z wypłatą na czas.

majka

firma jest ogromna i ja licze na to ze znajde wniej miejsce dla siebie, chyba poszukam w cleaningu

gość

Moim zdaniem administratorzy tego portalu powinni poważnie zastanowić się nad jego sensem i celem.... jeśli na żądanie pracodawcy usuwają niepochlebne dla niego wpisy. Zgadzam się z taką metodą, jeśli wpisy obrażałyby kogoś personalnie czy zawierały wulgaryzmy. Ale ostatnie wpisy - usunięte w ciągu kilku ostatnich dni - nie stanowiły takiego przypadku, były poprostu niepochlebne dla Vaco. A zatem JAKI JEST CEL ? takiego portalu, jeśli można w nim pisać tylko to, co się podoba danemu pracodawcy ? a to co mu się nie podoba zniknie ?

hi hi

i mamy powtórkę z rozrywki :) gdzie są ostatnie wpisy?????

ooo
@hi hi

na biurku zarządu... :)

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Group - Wrocław

• Jak się pracuje w Impel Group?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Group?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Impel Group?

Kandydaci do pracy w Impel Group napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Impel Group

Impel Group