Opinie o Bull Market (Markets.Com) w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Markets.Com. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Markets.Com o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Markets.Com w Warszawa

Dawid

@andzia83 witam jak rozwiązała się sprawa z firma?

PiotrS

Witam, jestem kolejnym naiwnym co dał się namówić na szybki zarobek na ropie. Na początku wpłaciłem 250$. Później 5000$ jednak poleciało w dół i żeby utrzymać prężność konta dopłaciłem kolejne 5000$. Pieniądze są w kredytach ponieważ uwierzyłem w piękne słowa że za 10dni wszystko z płace. Biby zarobiłem 12000$ ale jedna transakcja była na minusie 6000$ wiec zakończyłem transakcje działo się to podczas rozmowy z panem Kamilem kierownikiem UMarkets. Z automatu zawiesili mi konto i nie mogę zrobić uruchomić żadnej transakcji. Proszę o pomoc co mam zrobić. Pewnie będą do mnie dzwonić żeby odblokować konto będę musiał w płacić kolejne 5000$ Czy grupowy pozew jest aktualny ? Czy uda mi się odzyskać pieniądze? Proszę o pomoc. Jestem w kredytach które mogą mi zrujnować życie. Piotr

@PiotrS

poszkodowani

Witam, Dołączam do grona osób okradzionych przez Universal Markets. Ci (usunięte przez administratora) naciągnęli nas na 50 tyś e. Pan David Brzozowski bo on nas obsługiwał był na początku miły i konto zarabiało a potem coraz mniej a na końcu zadzwonił ktoś inny i powiedział ze musimy dopłacić kasę żeby nasze pieniądze nie przepadły a konto się ustabilizowało. Gdy odmówiliśmy dosłownie w 2 minuty znikły wszystkie pieniądze mieli już założone jakieś aukcje które przynosiły kosmiczne straty. I od tej pory kontakt się urwał. Wszystko co państwo piszecie jest prawdą i w naszym przypadku jest dokładnie tak samo. Proszę o podanie emaila lub nr telefonu żeby dołączyć do pozwu zbiorowego.

@poszkodowani

jacekc5

Witam zostałem (usunięte przez administratora) przez tą firmę ,na początku na 750 euro,potem wpłaciłem 4000 eur kasa wzrosła do 12000. miała być wypłata 5000 euro ale trzeba było najpierw wpłacić podatek 1460 euro .Dałem się zrodić w butelkę chciałbym przystąpić do grupy i zwalczenia tych (usunięte przez administratora) z kim mągę się skontaktowac

@jacekc5

Witam znalazłes grupe do pozwu

@jacekc5

Witam. Jestem w takiej samej sytuacji jak moi poprzedni rozmówcy. Oszukali na całej linii. Najpierw Dawid Brzozowski jako pierwszy wypuszczony na omotanie klienta, miłe słówka,doradztwo profesjonalne a po 2 miesiącach pałeczkę przejmuje Maja energiczna i bezwzględna musiałabym użyć niecenzuralnego słowa ,która to nie dopuszcza do słowa tylko ona ustala takie warunki, że za 2 tyg.będę ozłocona.I dałam się. Na pierwsze konto wpłaciłam 250 euro ,na początku było zyski ,ale w krótkim czasie nastąpiła zmiana nagły spadek i wtedy własnie wkroczyła Maja i namówiła na następne 450 euro i utworzyła następne konto ,które do tej pory pracuje tzn.pracują boty oczywiście na straty a oni się nie odzywają.Żądałam zlikwidowania kont i wypłaty pozostałej kwoty. Nic z tego ani myślą mi ją oddać,dlatego chciałabym dołączyć się do zbiorowego pozwu. Proszę o jakieś namiary.

@Paweł

Czy mogę dołączyć się do pozwu?? Proszę o jakieś namiary

joanna
@jacekc5

Ja miałam taką samą sytuację wpłaciłam 250 Euro kiedy chciałam sie wycofać na mojej platformie kapitał wynosił ponad 17,000 euro (usunięte przez administratora)iller opiekun nakłonił mnie na wpłatę 8.000 Euro z tytułu wpłaty podatku ponieważ nie mogli sobie potrącić z kwoty rzekomo zarobionej mimo wilokrotnych żądań wypłaty nie otrzymałam tych pieniędzy nie odpowiadaja na email na czat. Jestem zainteresowana pozwem zbiorowym.

Proszę o kontakt 796 688 387

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Markets.Com? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Kucharz do nowoczesnego hotelu w Centrum - praca stała
Leonardo Hotels Warsaw Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Psycholog
Pati

Witam, chciałabym dołączyć do pozwu proszę o kontakt

@Pati

Naiwna ????

Witam, ja też wpłaciłam 250 dolarów, następnie przesłałam dokumenty do weryfikacji. Czy jest możliwe żeby ktoś wziol na mnie kredyt? Jak to mogę sprawdzić?

@Naiwna ????

Jak posłałaś dowód to mogą - ja tylko posłałem prawo jazdy. Zastrzegłem kartę i założyłem i opłaciłem konto w BIK oraz na stronie: chroń swój pesel.

Janina

Czy ktoś ma namiary na osobę która zajmuje się pozwem zbiorowym?? Przypuszczam że to jest na takiej zasadzie ktoś, gdzieś ale nie konkret. Do kogo zgłosić się , ponieważ jestem tym bardzo zaiteresowana. Pozdrawiam

Pyska

Czy udało się komuś zamknąć te konto na platformie??

@Pyska

Podobno nie da się zamknąć kont samemu,a oni tego nie zrobią dopóki są środki na nim. Forsy też nie chcą oddać.

Witajcie. Za późno trafiłem na tą stronę. Wysłałem zdjęcie prawka jazdy, rachunek za energię i zdjęcie karty (z zasłoniętymi numerami) do konta którego praktycznie nie używam. Leżało tam z niecałe 300 euro, to wpłaciłem ale po waszych opiniach już wiem ze będę stratny na te 250 zapomnianych EURO. Nie wiem co będzie z tym depozytem ale małe szanse na oddanie. Ale Pan opiekun przez telefon powiedział że bez problemu oddają - pomniejszone o 30 EURO.

@Paweł

Życzę aby się stało tak jak mówił opiekun, choć bardzo wątpię, ja od m-ca próbuję dostać swoje pieniądze i jest cisza.

@Ewa

Na szczęście to tylko 250 euro (albo i nieszczęście) i więcej nie dostaną.

Pyska

Witam, też dałam się nabrać. Jak mogę usunąć tam konto? Jak mogę sprawdzić czy nie użyli moich danych (np. Na zaciągnięcie kredytu)

@Pyska

Usunięcie konta jak do tej pory to będzie około 2 tyg.nie dało rezultatu. Też chciałabym usunąć. Jak się dowiesz to proszę daj znać.

Jania
@Ewa

Konta nie da się usunąć. Tak to jest zrobione, ale jeśli uda Ci się to chętnie skorzystam. Dzisiaj dzwonił Pan Korwicki z propozycją zwrotu moich pieniędzy ale trzeba wpłaćić najpierw 1000 Euro a póżniej zjechał do 500. Tu już nic nie da się zrobić, trzeba odżałować strate.

Pyska

Witam jestem w podobnej sytuacji i też chciałabym połączyć się do pozwu. Czy może sprawdzal/a pan/i czy została wzięta jakąś pożyczka? Bodź jak można to sprawdzić?

Grzes

Witam,nie dajcie sie zrobic w butelke,ja dalem na ponad 5 tysiesy euro,uwaga na tych oszustow. w poniedzialem ide do adwokata.

Bar

Nadal są na liście ostrzeżeń KNF, czyli postępowanie trwa. Jeśli chodzi o pracowników mogą być oni wzywani do prokuratury lub na policję w zależności jak się będzie dalej rozwijała sprawa. Porównanie @Trader jest uzasadnione gdyż dużo informacji o działaniu tej firmy jest już na sieci a dodatkowo oprócz KNF zostały też złożone dodatkowo zawiadomienia do prokuratur.

mariusz1959
@Bar

to zlodzieje niby rusek ale dalem sie nabrac wchodzi w komputer miesza w nim a potem zbiera kase ten sam czlowiek podaje ine firmy mnie oszukal raz na 250euro a potem przedstawil sie z UNIWERSAL MARKETS kapnolem sie dopiero jak zaczol klnac jak uslyszycie tego oszusta to miejcie sie na bacznosci podniescie mu adrenaline i wtedy wychodzi jakim jest dupkiem to Mateusz NOWAK najwiekszy (usunięte przez administratora)

Janina

Wg mnie to tylko nalezałoby uruchomić telewizję z kanałami interwencyjnymi. Dziennikarze śledczy potrafią ich zlokalizować i udaremnić dalszy procedur. Ja sie przyłaczam. (usunięte przez administratora).

Arkadiusz

ja tez zostalem (usunięte przez administratora) przez ta firme zarejestrowalem konto i juz zakosili mi 250 euro a takze pozatym zwineli mi ponat 100 z konta juz karte zastrzeklem i zatrzymalem skontaktowalem sie z bankiem 1 dzien dzieki bogu banda oszustow i (usunięte przez administratora) ktorzy skupia nas z kasy i okradaja odradzam tak samo nic wpolnego z ta firma

Radek
@Arkadiusz

Chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób pan się dowiedział o tej firmie trading-owej bo ja też się tam wpisałem ale jeszcze żadnych dokumentów potwierdzających tożsamość, karty płatniczej i innych dokumentów nie wysłałem i tego nie zrobię widząc te wszystkie opinie, ale 250eur poszło. Jeszcze jedno pytanie w jaki sposób zrobił pan wpłatę na konto, jaka była procedura wpłaty?

Poszkodowany

Dolaczam do grupy poszkodowanych. Prosze o podanie emaila lub nr. telefonu, zeby dolaczyc do pozwu zbiorowego

pablo8220@wp.pl

Witam, Również chcę dołączyć do pozwu grupowego, jeśli ktoś to prowadzi to bardzo chętnie przyłączę się. U mnie mechanizm był taki sama, 250$ i działamy na giełdzie, dałem się napić w butelkę. Poszedłem dalej złożyłem zawiadomienie na policji, o oszustweie i co sprawę umożono z powodu nie udanej inwestycji finansowej i braku oszustwa , bablanina. Zmieniłem kartę dowód osobisty bo moje dane wpłynęły do oszukańczej firmy maklerskie. Na koniec mojego pościgu nadmienię iż proszę podać jakiś adres e-mail do dostarczenia dokumentów w sprawie powyższej firmy Pozdrawiam Paweł

PiotrS
@pablo8220@wp.pl

Witam, Czy dostał Pan jakąś informację w sprawie pozwu przeciw UMarkets? też jestem zainteresowany. piotr.sieczkowski1@gmail.com

Maciej862
@pablo8220@wp.pl

witam, proszę się nie poddawać i sprawę zgłosić do prokuratury. Policja olewa takie zgłosenia a prokuratura nie. Ja zgłosiłem swoja sprawe 3 miesiące temu i za w dni idę na przesłuchanie. Z tego co policja mówiła to wie o kilkunastu osobach poszkodowanych aktualnie przez tę firmę. jak coś to email do mnie: mac.mich{małpa}wp.pl

jania58@wp.pl

(usunięte przez administratora) Też dałam się nabrać, a jak chciałam zrezygnować i wycofać swoje fundusze, to okazało się że mam znowu zapłacic odpowiednią kwotę a Oni póżniej przekaża na moję konto . Naciągacze . Myślę że najlepiej uruchomić dziennikarzy śledczych takich jak z programu Magazyn Expresu Reporterów lub Alarm itd. Chętnie dołączę się do pozwu zbiorowego chociaż mam wątpliwości że wygramy. Pozdrawiamm

robsona1971@onet.pl

Też dałem się namówić na początek na €250, później kolejne€ 350, po pierwszych wpłatach wyzwaniami po kilka razy dziennie, później cisza. Wszystkie telefony nagle wyłączone. Między czasie namawiał mnie na szybki zysk, po czym oferował szybką pożyczkę na ok 20.000, zysk miał się wrócić w 14 dniach. Jak zrezygnowałem z tego nagle nastała cisza, z nikim nie można się porozumieć, jak wspomniałem telefony powyłanczane na Emaile nie odpowiadają. Działają jak typowi (usunięte przez administratora) Nikomu nie polecam i uważajcie.

Jania

Jeśli można to też chcę dołączyc się do pozwu zbiorowego. Zostałam tak samo oszukana i teraz żadnego odezwu z Ich strony. Opieku Dawid V nie odzywa sie i nie odbiera maili ani tel.

Grzesiek84

Witam ja mam taką sytacje że podobnie jak wy chciałem mieć przygode z giełdą i zdażyło się akurat olympusmarket ale gdy wpłaciłem 250 $ to mi coś zaświtało i zleciłem wypłate bo pomyślałem a jednak coś mi nie pasuje troche to trwało ale w końcu po miesiącu czasu ku mojemu zdziwieniu kasa przyszła w rublach ale prawie się zgadzało pal licho pare zł i zapomniałem o temacie ale wczoraj zadzwonił gość i powiedział ze mam na rachunku 3600$ w bit coinie i ze chce mi pomóc wypłacić te środki ale muszę mieć komputer wiec wziołem i jak pisała koleżanka przez any desk krok po kroku portfel wirtualny potem kantor internetowy na końcu blik i ciach 1900zł nie ma ale powiedział że do mnie zadzwonią z kantoru żeby potwierdzić transakce i sie rozlaczyl. A teraz na mail nie odpowiada nikt nie dzwoni kasy nie ma a mi wyrosły ośle uszy więc chętnie dołączył był do zbiorowego pozwu proszę o jakiś konttakt i do kogo się z tym zgłosić.

Zostaw merytoryczną opinię o Markets.Com - Warszawa

• Jak się pracuje w Markets.Com?

Zobacz opinie na temat firmy Markets.Com tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Markets.Com?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 7 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Markets.Com