Opinie o Bull Market (Markets.Com) w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Markets.Com. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Markets.Com o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Markets.Com w Warszawa

EDWARD GDAŃSK

Proszę bardzo uważać na to platformę. To są (usunięte przez administratora) Wpłaciłem 250$ kartą. Podłączyli się do mojego konta w banku i je wyczyścili. Chcieli jeszcze wziąć kredyt odnawialny na moje konto, ale Bank nie udzielił ze względu na blokadę jaką mam na kredyty. Pewnie gdyby nie blokada Bank udzieliłby kredytu. Proszę być ostrożnym nawiązując kontakt z to platformą.

@EDWARD GDAŃSK

Witam Panie Edwardzie niech Pan się uda do swego banku i wyjaśni całą sytuację i poprosi o reklamację tego przelewu te 250 dolców ja to odzyskałem do 14 dni spiesz się Pan

@Grześ

Ja próbowałam tego samego dnia zareklamować przelew to dostalam z banku odmowę. Pieniądze były jeszcze jako blokada tylko to poszlo z karty więc może dlatego. Przelał sobie 2 tys euro kiedy się zorientowałam od razu dzwonilam blokować.

@Grześ

Ja próbowałam, ale mBank mi odmówił - jako, że sama autoryzowałam ten przelew. Czy ktoś ma inne doświadczenia?

Baśka
@EDWARD GDAŃSK

Jak Pan Edward wpłaciłam kartą pieniądze. Mam nadzieję że nie uda się im wyczyścić mojego konta. To nie są liderzy w inwestowaniu tylko (usunięte przez administratora) Obojętnie czy końcówka platformy ma eu czy io. Nie wierzcie że złe opinie to działanie konkurencji.

Karola
@Grześ

Proszę powiedzieć w jakim banku udało się Panu odzyskać pieniądze?

M

W sprawie płatności proszę o kontakt - tel. 788 994.519.

Uważajcie

Napiszcie wniosek o zamknięcie konta by nie naliczono wam oplat za nie używanie platformy Data. Imię nazwisko Nazwa platformy Wypowiedzenie umowy o świadczenie usług Na podstawie informacji zawartych w Umowie użytkownika, niniejszym wypowiadam umowę o świadczenie usług z dn. Data ……. W związku z powyższym wnoszę o zwrot całości środków wpłaconych przeze mnie na konto firmy w kwocie Zwrotu proszę dokonać na rachunek bankowy …………………..

@Uważajcie

Czy wystarczy to wysłać mailem? Bo nie mam ich adresu pocztowego.

@Uważajcie

Wielkie dzięki !. Oczywiście zrobię tak. Inna kwestia : każda inna platforma zamyka samoistnie. Czy ci złodzieje bezczelni mogą i mają prawo żądać takiej opłaty !?. Będę bardzo wdzięczna za informację.

@Uważajcie

Trochę nie rozumiem jak mogą żądać dodatkowej opłaty. I co na to prawo. jak mogą ściągnąc te opłaty ode mnie. Sądownie? Na jakiej podstawie. Napisałam maila wypowiadającego umowę ( moim zdaniem nie zawarlam żadnej umowy- zarejstrowałam się i wpłaciłam kasę ) Takie wypowiedzenie tylko mailem , bo przecież nie ma żadnego adresu

mn
@Alicja

mi zostalo zalozone konto na podstawie adresu email i numeru konta. na szczescie nie weryfikowalem konta i nic nie wplacilem ale rzeczywiscie jest problem z zamknieciem rachunku. na czacie uzyskalem informacje ze zostanie zamkniete w przeciagu 48 godzin i przez ten czas mam sie nie logowac.. w miedzyczasie wyslalem maila z prosba o zamkniecie konta na adres support@alpsmarkets.com oraz compliance@alpsmarkets.com. Na razie cisza zero reakcji - co myslicie?

@mn

Poprosiłam o potwierdzenie przyjęcia wypowiedzenia umowy o świadczenie usług ,o usunięcie moich danych osobowych oraz zaniechanie korespondencji ze mną a oni dalej piszą o weryfikację konta i pomijają moje żądania . Jak się uwolnić .........

@KP
@Alicja

Witam ja też jestem ofiarą z tym że naszczescie nie udostępniłam moi h danych ale zrobilam przelew na 250dolarow i oni mi jeszcze dali bonus 100 dolarów. Dzis pisalam z nimi na czacie i poprosiłam o likwidację konta a oni mi napisali ze musze wypłacić pieniądze ponieważ mogą zamknąć puste konto... Nie chcę ich pieniędzy więc nie mogę wypłacić... Co mam zrobić? Napisalam do nich maile na wszystkie istniejące adresy e-maila jakie znalazlam że wypowiada umowę i proszę o zwrot depozytu a to 100 dolarów nich odlicza... Ale cisza... POMOCY BOJE SIĘ.

Leszek
@@KP

Witam Alicja. Widać ,że jesteś przebiegłą osobą i wyczułaś ,że coś jest nie tak i wygląda to podejrzanie i odpowiednio zareagowałaś. 250 Euro straciłaś a ten bonus to fikcja.Z twoim kątem myśle ,że nic się nie stanie bo potrzeba twojej akceptacji. Nie wpłacaj więcej pieniędzy.

Bialy752
@@KP

Witam proszę mi podać adres mailowy na którym mogę wysłać wypowiedzenie nie mogę nigdzie znalesc

@Alicja

Pani Alicjo czy coś się u Pani zadziało od ostatniego wpisu? Czy AlpsMarkets nadal Pania męczą? Czy uwolniła się Pani od nich?

@@Alicja

Nie uwolniłam się . Od lutego nie odbierałam telefonów. Dziś odebrałam. Podobno dużo zarobiłam i chcą mi oddać kasę ale muszę poddać się weryfikacji- zainstalować AnyDesk !!!! (usunięte przez administratora) Rozłączyłam się i nie mam zamiaru już odbierać telefonów

@Alicja

To (usunięte przez administratora) mają czelność jeszcze wydzwaniać do ludzi. Takie metody właśnie. Proszę powiedzieć żeby spi...... gnidy.

straciłas 250 usd, niczego nie wpłacaj, dobrze że tylko 250

@Alicja

Do mnie też tak wydzwaniają, podobno mam już majątek na koncie (wpłaciłam im 250 USD już parę miesięcy temu, których nie udało mi się odzyskać od banku). Straszą, że będę musiała zapłacić podatek do Urzędu Skarbowego. Oczywiście pomogą mi wypłacić, muszę tylko zainstalować AnyDesk. Blokuję ich numery, ale co jakiś czas dzwonią z nowego. Ostatnio z Holandii - ale rozmówca mówi z tym samym ukraińskim akcentem. Czy naprawdę jest jakiś pozew zbiorowy w ich sprawie?

Daria

Dzień dobry, czy ktoś z Państwa wie jak usunąć konto z Markets? Też dałam się nabrać, tylko ja wplacilam 250$ i nie zrobiłam, żadnego ruchu.

@Daria

Nie ma co usuwać, to wszystko fikcja. To konto to demo.

@Daria

kasa przepadła, nie trzeba usuwać

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Markets.Com? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
kolec

jak ktoś chce zainwestować kaseto polecam : xtb, cinkciarz, ale nigdy alps markets

kolec

nie dajcie się nabierać, to jest firma widmo, nie ma adresu, tylko adres mejlowy, Na [pytanie o nr licencji, to powiedział,że jak wpłacę to podadzą. Mówi,że serwer nie działa chwilowo i trzeba wpłacać poprzez link i to chyba kasuje pieniądze.

Aarczi

Witam wszystkich Dziś zostałem (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)ze wszystkich pieniędzy które miałem na koncie a na dodatek zaciągnęli na mnie kredyt może ktoś podpowiedzieć co robić Jak odzyskać pieniądze albo anulować kredyt?

@Aarczi

O matko. Mi też konto wyczyścili, kredytu nie zdążyli wziąść bo od razu się zorientowalam. Pobrali sobie oczywiście wyciągi z konta mojego. Poblokowalam wszystko. Pesel zastrzegłam. Wymieniłam dokumenty. Kasy juz nie odzyskałam. Musisz iść na policję i do banku. Udostępniłeś im wszystko dobrowolnie to ciężko będzie.

Pina
@Aarczi

A można wiedzieć jaki broker ?

Pina

Zgłoś to na policję, do banku im szybciej tym lepiej, z tego co wiem policja może zablokować te środki w ciągu 72h

Magda

Zrób tak jak radzi Pina. To konieczne. I naprawdę jak najszybciej. Z bankiem zabezpiecz się. Nagraj zgłoszenie z podkreśleniem godziny zgłoszenia . To bardzo ważne. Mój bank PKO S.A. zlekceważył moje zgłoszenie. Pieniądze były jeszcze w banku a oni nie zatrzymali ich od razu po zgłoszeniu . Bank napisał że zawiadomiłam go po kilkunastu godzinach. I pieniądze poszły dalej na konto tych...... Działaj i spróbuj zrobić to spokojnie. Będzie to dla pana bardzo trudne, ale nerwy to złe ,,wsparcie". Powodzenia. Trzymam kciuki !.

@Aarczi

I jeszcze jedno. Proszę nie odbierać od nich telefonów, nie rozmawiać z nimi. Będą dzwonić te..... z różnych numerów. Rozłączać się od razu !. Ci .... będą próbowali namówić na dalszą wpłatę, obiecywać , grozić , szantażować. To ich metody. Nie wierzyć im !!!. To potwory które już tak dużo osób okradły. I bardzo proszę o wpis jak panu się dzieje. ✊

Arczi
@Magda

dziękuję za wsparcie zgłoszenie na policję poszło w banku zablokowałem też co możliwe powiedzieli że w takich sytuacjach Bank wysyła sprawę do działu bezpieczeństwa i oni blokują wszystkie transakcje

@Arczi

Bardzo dobrze !. Proszę ,, pilnować" jednak poczynania banku. Sprawdzać na jakim są etapie . To ważne ! . Proszę zażądać od banku i policji zaświadczeń o zgłoszeniu !. Z podkreśleniem godzin !. Może to być potrzebne, gdy nie zechcą zniwelować kredytu wziętego na pana. Firma która udzieliła im kredytu może się wypierać !. Z czasem trzeba zmienić Dowód, Bank. Ale to potem. Proszę ,,nie dawać spokoju " dla banku i policji !. Dzwonić, nie dać się zbyć !. Tak było ze mną !. Trzymam kciuki ! . Proszę o dalsze wiadomosci. Pozdrawiam.

Basia

U mnie też Alps markets ????

@Magda

Ja też mam konto w PKO S.A i też pieniądze były w blokadzie i mnie olali tym bardziej że był to piątek i zeszly z konta dopiero w poniedziałek. Brak słów. Do tego Policja nie przyjęła zgłoszenia ???? Do dnia dzisiejszego wydzwaniaja z innych numerów i próbują dalej oszustw. Ostatnio mi nawet powiedział ,że te pieniądze co niby mam zgromadzone to wpłacą na cel charytatywny....powiedziałam, żeby tak uczynił. Bo nie chciałam im udostępnić juz nic. Tych (usunięte przez administratora) jest pełno , wystarczy wejść w niewłaściwą stronę internetową i już maja nasze dane. A Fb to masakra..... Uważajcie w co wchodzicie....

@Aarczi

I jeszcze jedno. Pan Tomek,znajdzie pan jego wpis tu na grupie, podaję swoją pocztę do zgłoszenia się do pozwu zbiorowego przeciwko ..... Radzę skontaktować się z Nim. Mnie okradli z całych oszczędności życia. Bank i policja, prokuratura zrobili ze mnie przestępcę ! . Dla tych ..... zielone światło do dalszego okradania ! . Jeżeli ma pan AnyDesk , natychmiast proszę odinstalować. Z zapytaniem policji czy ,, prześwietlił pana komputer informatyk policyjny. To jest niezłomny dowód na pana ,, niewinność". Jeżeli nie, to policja ma to zrobić !. Wie pan ?. Nie wiem co było dla mnie gorsze : czy utrata pieniędzy czy ,,walka" z bankiem i organami ścigania. Poradzi pan sobie !. Powodzenia !.

wikiki

Własnie założyłam konto nie wpłacając nic meczą mnie telefonami i straszą mnie prowizją zapłatą za konto które nie zapłaciłam nic a usunąc nie moge ..proszą i namawiają mnie co chwile na to konto

jgajgdjg

TEZ MAM PODOBNIE

@wikiki

Nic nie zakładaj. To (usunięte przez administratora) !!!!

@wikiki

Nie wpłacaj ani grosza. Nie odbieraj. Pamiętaj to (usunięte przez administratora) !!! Okradli nas sporo osób. Mogą cię straszyć hahahaha mogą cię pocałować ..... broń boże nie odbieraj i nic nie instaluj szczególnie anydesk, (usunięte przez administratora)cię !!!! to są sk....... ukrainskie (usunięte przez administratora)

@wikiki

W mogę zapytać u jakich (usunięte przez administratora) to konto ?

@wikiki

Spokojnie,wikiki. To ich metody. Proszą, straszą, szantażują... Nic Tobie nie zrobią. Nic !. Teraz Ty zagraj na tych wilkołakach !. Nie odbieraj nieznanych numerów. Zmieniają je bardzo. To również daje do myślenia czy tak można. Niech się pozloszcza. Doskonale wiedzą, że ich nagonka na Ciebie nie przestraszyła Ciebie. A kasa im uciekła . Powodzenia i spokój, spokój !. To najlepsza broń na nich !.

Łuki

Uwaga Nowa (usunięte przez administratora) się pojawiła z alps market nijaka Milena Mak na szczęście się kapnąłem czytając wasze opinie jutro ma dzwonić. Sprawę zgłosiłem gdzie trzeba jutro odpowiednie służby będą rozmowę namierzać i coś z tym robić

ANETA
@Łuki

Dobrze że nasze wpisy przynoszą jakiś skutek !! Chociaż jedna osoba nie okradziona przez tych sk....... cieszy.

Aneta

Pojawili się kolejni ukraińscy (usunięte przez administratora) , śmieci złodziejskie i (usunięte przez administratora) - 24xforex !!!!! Kolejny spam. Nie nawiązujcie kontaktu. Ci są jeszcze bardziej bezczelni zrobili reklamę internetową. Jakiś koleś podszywa się pod pseudo milionera i nagabuje chętnych do zarobku. 24xForex nie tykajcie tego syfu .

co to za firma

myslalam ze znajdzie sie ktos z horyzon group consulting

A kim Pan/i jest?

Grześ

Witam mnie też (usunięte przez administratora)mało tego tak mnie otumanił że jeszcze nie zainwestowałem a z konta chciał 10 tyś euro ale w porę się obudziłem to mi konto zablokowali i wirusa puścił na kompa i po wpłacie tylko wspomnienie banda (usunięte przez administratora) ????

@Grześ

Przez Tego wirusa ukradli z konta ?

@Grześ

O masakra.!!!! A tez z akcentem ukraińskim dzwoniły osoby???

@Grześ

Nie zdążył zablokowałem wszystko konto bankowe dowód kartę byłem na policji krótko mówiąc wszyscy tu co piszą zachowaliśmy się jak dzieci ?

@Basia

Tak dokładnie z ukraińskim akcentem ta (usunięte przez administratora) siedzibę ma na Cyprze trzeba coś złym zrobić ?

@Grześ

Dziękuj Bogu za przytomność. Te(usunięte przez administratora) ścierwa zaciągające okradają tak właśnie ludzi. Tych firm jest bardzo dużo teraz. (usunięte przez administratora)

@Grześ

U mnie Policja nawet nie przyjęła zgłoszenia. A powinni. Brak słów . Kolejni brokerzy i ile można ich tak nazwać dzwonią i mowia mi ze np. 2 lata temu założyłam konto i uzbierało się tam dużo kasy i chcą żebym podała im konto i swoje dane. A ja im mowie juz mnie raz (usunięte przez administratora)i wtedy się rozłączają.

@Grześ

Przed chwilą do mnie zadzwonił z nr 22 206 2 3 02 Warszawa i wmawia mi ze jak chce wyplacic kasę to musze znowu pobrać Any dysk i on sprawdzi czy mój bank przyjmuje krypto walutę, ponieważ banki się zabezpieczają i nie przyjmują krypto walut???????? I jeżeli tego nie zrobię to nie będzie w stanie wyplacic mi kasy. Powiedziałam, żeby wyslal mi na maila wszystkie warunki wypłaty ja się z nimi zapoznam, a on do mnie ze ja w tej chwili musze się zdecydować czy chce te pieniądze bo jak nie to przekażą moje pieniądze na cel charytatywny ( aż się roześmiałam) I mówi mi jeszcze ze rozmowa jest nagrywana.!!! To ja do niego żeby przekazał te pieniądze na cel charytatywny a czy poda mi na jaki to się rozłączył...... Oni nie znają granic. Ja nie dam się oszukać po raz kolejny. To jest po prostu cyrk co dzieje się teraz w naszym kraju.... Aaa i na koniec mi jeszcze powiedział że na darmo zajęłam mu czas.???????????? Jak słyszę teraz Ukraiński akcent w słuchawce to aż się we mnie gotuje!

@Basia

Witam niech Pani nie próbuje pobrać tej aplikacji do mnie też dzwonili ale byłem właśnie na policji jak powiedziałem że rozmowa jest nagrywana i jakiej jest narodowości to się rozłączyli ja mam wszystkie rozmowy nagrane tego nie wolno tak zostawić

@@Grześ

Teraz juz wiem zeby tego nie robić. Ale za pierwszym razem dalam się nabrać i w taki tez sposób mnie okradli. Super ze Pan to nagrywa mi nie udało się uruchomić na telefonie nagrywania nie wiem dlaczego a tez chciałam ich nagrać.

@Basia

Ja to robię tak rozmawiam z nimi a na drugi nagrywam puszczałem to na policji oni wiedzą że to Ukraińcy czekam w poniedziałek znowu będzie telefon z nową ofertą Pozdrawiam????

Aneta

Market Pluse powtarzam Market Pluse nie wpłacać ani złotówki. Zawłaszczają pieniądze. Namawiają na większą wpłatę , manipulują programem demo do handlu i nie oddają pieniędzy.

Dużo Pani wpłaciła ?

@Paulina

250$ pierwszego dnia. A kolejnego skontaktował się ze mną niby mój broker i tak mi wszystko tłumaczył ze po zainstalowaniu aplikacji która mi kazał do dalszej rejestracji miał dostęp do mojego pulpitu i wszystkiego. Dużo by pisać ale zrobil przelew z mojego konta na 2 tys euro które widzę na koncie AlpsMarkets z tym że to fikcja i nie można tego wyplacic. Sama nie wierzę jak dalam się omotac.

@Paulina

Dużo. Szkoda gadać.

Brytan

Mam ten sam problem z Trs Markets...Mam podobno 10 tysięcy $,ale muszę dopłacić tyle samo , żebym mógł wypłacić...co poradzić????

@Aneta

Ja również :( mam nadzieje, że dopadnie ich sprawiedliwość... (usunięte przez administratora) Było by super jakby Polska zrobiła coś w tym kierunku i zrobiła porządek z takimi oszustami. A bank powinnien dziwne transakcje z automatu blokować...

Obiektywny

International Market Service Board co myślicie?

@Obiektywny

Powie pan ,co to ma wspólnego ?. Co to za ?

Ziaba
@Obiektywny

Co myślimy to nie ma znaczenia. MarketPLus i ich sk..... okradł moją przyjaciółkę. I myślała o nich dobrze zaufała , a to nie ma znaczenia. Proszę sprawdzić czy mają jakiś nadzór finansowy jaki powinna mieć firma tradingowa - okazuje się. Powinna być umowa - okazuje się. Trzeba poczytać. Żeby kolejne sk..... nie kradły, najlepiej głęboko się wdrożyć w temat. Piszcie gdzie można jeszcze (usunięte przez administratora) zaszkodzić. Chętnie swoją opinię umieszczę.

Robert
@Obiektywny

Handlowałem tam i jak przyszlo do wypłaty to cisza , nikt nic nie dzwoni i nikt nie odbiera

Robert

international marketing service board , czy ktoś miał problemy z ta firma? Ja pieniędzy nie odzyskałem

Aneta

Chodzi o Marketplus i temu podobne. Ktoś z Państwa zna dobrze "pisany" angielski ? To proszę dać znać. Zbierzmy siły i zróbmy coś w tej sprawie. Pomyślcie gdzie można jeszcze o tym napisać żeby odciąć kranik (usunięte przez administratora) !!!!! Piszcie - podajcie strony gdzie zawrzeć te informacje.

@Aneta

Ja znam dobrze angielski.

@Hania

Czy możemy się jakoś skontaktować , chciałabym jednak poruszyć tą sprawę za granicą (nie będę pisać gdzie ponieważ wiem że pracownicy złodziejskiej firmy czytają to co tu piszemy) a nie operuję mocno językiem.

Proszę napisać co Pani proponuje na mojego maila crdkoala@o2.pl

@Aneta

Ja też zostałam (usunięte przez administratora)przez tych drani. Niech się smażą w piekle za to co nam zrobili. Chętnie dołączę się do pozwu zbiorowego.

Leszek

Witajcie Troche czasu mnie nie było ale obserwuje co się dzieje na rynku przestępczym i wynika z tego ,że zaangażowaliśmy wszystkie możliwe organa śledcze i nie widać żadnych rezultatów, Ja zaangażowałem polskie i niemieckie organy ścigania i dalej czekam od 3 miesięcy. Chciał bym wymienić tych przestępców których ścigamy a oni dalej są aktywni. Adam Zawada Darek Grabowski Lama Wiśniewska Marcela Hwalińka Ewa Król Wiktoria Dutkowska Może nie którym to pomorze i nie będą musieli się doświadczać, Pozdrawiam Leszek

@Leszek

Witam, jak dołączyć się do pozwu zbiorowego i mam również inne ciekawe dowody.

Sylwek 53

Już raz pisałem że chcę dołonczyć do pozwu ale nie dostałem żadnej pomocy od nikogo, proszę również o pomoc , też prawie straciłem 15 tysięcy euro.

Sylwek53

Nie wiem czy mogę Panu ufać ! Ci ludzie już parę razy próbowali dalej mnie naciagnac, zastraszali ,nekali telefonami i dlatego nie będę dzwonił na ten numer, jak pan chce mi pomóc to kontakt tylko mailowy !

Dawid
@Sylwek53

Spokojnie, więc w jaki sposób chce Pan otrzymać pomoc skoro boi się Pan rozmawiać przez telefon a proponując kontakt mailowy nie podał Pan żadnego adresu e-mail pod którym można się z Panem skontaktować? Domyślam się ze wcześniej wyrażając chęć dołączenia do pozwu było podobnie, wiec ma pan odpowiedz dlaczego nikt nie do Pana nie odezwał ..

Sylwek53
@Dawid

Żebym mógł podać Panu jakieś namiary do mnie to proszę mi dać jakieś informacje w jaki sposób chce mi Pan pomóc ? Proszę wytłumaczyć co i jak można zrobić !z poważaniem Klient.

miroon35
@Sylwek 53

ja moge dolaczyc 17 tys stracone

zenon

Jestem kolejnym oszukanym. Już po wpłacie 250 euro i przejrzeniu informacji w internecie postanowiłem się wycofać i zażądałem w mailu zwrotu pieniędzy, Przez dwa dni odbieralem telefony zapewniające mnie, że powinienem pozostać w firmie. Dopiero po kategorycznym stwierdzeniu w mailu o wypowiedzeniu umowy dostalem wiadomość, że oddadzą mi kasę pomniejszoną o 30-50 euro, ale po weryfikacji klienta w ciągu 5 dni. To są dane wrażliwe i biję się , że wezmą na nie jakieś pożyczki. Nie wiem co robić. Do pozwu zbiorowego chętnie się przyłączę.

@zenon

Witam. też się dałem zrobić ale wysłałem do weryfikacji tylko prawo jazdy (na które nie wezmą żadnej pożyczki) i rachunek za prąd. Dziś dzwonił pener z rosyjskim akcentem i groził że jak nie zacznę "grać" to wpiszą mnie na czarną listę brokerów i zawiadomią banki. Kazałem im wypier...ać na drzewo. I po raz kolejny zamknąć konto. Pan powiedział że zamyka konto. Pieniążków niestety nie zobaczę - 250 EURO poszło....ale nauka kosztuje.

Bet
@zenon

Czy odzyskał Pan pieniądze?

@Bet

Niestety nie 250 EURO przepadło. Nauka kosztuje. Przestali dzwonić. Niedługo wybieram się na policję żeby zgłosić przestępstwo - ale to chyba nic nie da.

Zenon
@Bet

Niestety nie. Złożyłem zawiadomienie do Prokuratury, która sprawie nadała bieg. 12bm. będę zeznawał w tej sprawie jako świadek na Policji.

Jak dotąd nie.

@Zenon

Dzisiaj otrzymałem z Prokuratury odmowę wszczęcia dochodzenia w sprawie przeciw Umarkets. Uzasadnienie prawidłowe. wskazanie : sądowa droga prywatna.

@zenon

Nie podawaj absolutnie jakichkolwiek danych. Nie instaluj programu Anydesk !. Stracisz,trudno. Zrobisz to, stracisz wszystkie pieniądze z konta . AnyDesk, wejdą na Twoje konto bankowe !. Mogą wykorzystać nawet Twój PESEL do wzięcia ogromnego kredytu z parabanku !. Zapisz się , proszę, do Pozwu Zbiorowego. Nie odbieraj od nich telefonów, nie rozmawiaj z nimi. Zabezpiecz się koniecznie !. Znajdź w internecie,, BIK" , płatny ale rozsądnie, i ,,Chroń PESEL" ten darmowy. Oba sprawdzone !. Otrzymuję od obu sprawozdania miesięczne. Proszę, uwierz mi ,to prawda. Straciłam wszystkie oszczędności. Prywatna kancelaria adwokacka , już ponad pół roku, i tylko ,, czekać" . Dołączam do Pozwu Zbiorowego. Powodzenia i szczęścia dla nas wszystkich, bo nadal działają !. Policja ?. Nie zapominaj. W Polsce mieszkasz !

Radek
@zenon

Witam. Ja też się tam wpisałem, wysłałem pieniądze, ale (jak to człowiek mądry po szkodzie) później sprawdziłem ich w necie, no i zrozumiałem, że te 250eur jest stracone. Pisałem do nich maile o zamknięciu konta i różne rzeczy, ale oni cały czas do mnie wydzwaniają (nie ważne, nie odbieram). Rada taka NIE WERYFIKUJ KONTA, racja to są dane wrażliwe lepiej płynąć tylko na 250eur niż na tyś EUR

Aa
@zenon

Radzę zastrzec karty, oraz zgłosić do banku próbę wyłudzania pieniędzy. Wydrukować wszystkie dokumenty związane z ta sprawa i pójść na policję. Policja raczej sprawa się nie zajmie tak jakbyśmy chcieli, poniewaz była to decyzja z naszej woli. Jeśli pieniądze nie zostały zwrócone, można zgłosić sprawę do prokuratury z opisem sprawy z podłączonymi dowodami ( wydrukować) . Jak wysłało się skan dowodu osobistego, radze wyrobić sobie nowy, a jeśli prawo jazdy to zgłosić to na policję- będzie chodziaz ślad, gdyby coś się wydarzyło że zgłosiliśmy, że udostępniliśmy swoje dane.

@Paweł

@Paweł czy jesteś pewien ze zamknęli Ci konto? Dostałeś jakieś potwierdzenie?

@Kasia

Mnie oszukali z AlpsMarkets. wypowiedzialam umowe , zablokowałam numery z których dzonili i dzwonią , maila przekierowałam na czarną listę. Nie dostałam żadnego potwierdzenia że przyjęli wypowiedzenie i zamknęli konto. Stracilam kasę ale to już zaakceptowałam.... Czy jeszcze mogę się z ich strony spodziewać czegoś złego i powinnam być czujna? . Pytam tych co to taką przygodę z oszustami mieli wcześniej

Ziaba
@Alicja

Ich telefony miej głęboko , widać kiedy dzwonią, zrzucaj. Potwierdzenia nie dostaniesz bo według mnie przyznali by się do (usunięte przez administratora), umowy jako takiej nie było. Kłamią, nie ma umowy. Jeżeli boicie się kredytów o których tyle się pisze poszukajcie strony zgłoś dowodzik czy jakoś tak to brzmiało. A także na BIKu za niedużą opłatą za rok możecie zawrzeć informację aby was informowano o każdym kredycie na wasze dane. Alicja poszperaj po necie zgłoś tych (usunięte przez administratora)na innych stronach.

@Magda jak można z Tobą się skontaktować ? Potrzebuje pomocy

Zostaw merytoryczną opinię o Markets.Com - Warszawa

• Jak się pracuje w Markets.Com?

Zobacz opinie na temat firmy Markets.Com tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Markets.Com?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 7 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Markets.Com