Opinie o Bull Market (Markets.Com) w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Markets.Com. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Markets.Com o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Markets.Com w Warszawa

Joon

Czytam te Wasze lamenty i nie wiadomo czy płakać czy śmiać się że jesteście frajerami a dla pocieszenia nie tylko wy ale i ja też ! ( przyznaje się bez bicia ) chociaż mam satysfakcje że jestem frajerem tylko w połowie bo całe 100 % spada na moją żonę i 250 $ poszło w wiadomo gdzie !. To żona naczytała się bzdetów na stronie (usunięte przez administratora) i naciskała żeby na próbę zaryzykować ( mówiłem jej żeby nie było to błoto po pachy ! ) i co wyszło na moje. JAK BYM DAŁ TE PIENIĄDZE CHOREMU DZIECKU czy OWSIAKOWI na ORKIESTRĘ to nie był bym tak !!! wiadomo co ! nie będę przytaczał dosłownie bo administrator od razu usunie a nie tym ! ( dopowiedzieć sobie samemu ) naciągaczom . NIC IM niestety nie zrobimy na Policje i Sądy nie ma co liczyć bo ci powiedzą że nie było być frajerem a jedynie wyłapać ich po IP i buźuchny wymasować ale i co to da jedynie satysfakcję i nić więcej bo i tak płotki by się wyłapało bo " grubasy " cztery litery pod palmami opalają !. Kasy nikt nie wypłaci bo nie ma takiej opcji w panelu klienta ( chyba frajera a nie klienta ) Konta nikt nie usunie bo nie ma takiej opcji w panelu klienta ( chyba frajera a nie klienta ) Rachunku co to niby już pracuje na ciebie nie usuniesz bo nie ma takiej opcji w panelu klienta ( chyba frajera a nie klienta ) Jest opcja wycofania ale jak to zrobisz to dostajesz wiadomość cytuje : " Pana/Pani prośba o wypłatę środków w wysokości 250 $ została odrzucona ze względu na otwarte pozycje handlowe. " no i cztery litery zawsze z tyłu . Contact us at +442080979112 , support@statusmarkets.com - możesz sobie pisać i dzwonić powodzenia ! CZEMUŚ (usunięte przez administratora) BOŚ GŁUPI a czemu GŁUPI BOŚ (usunięte przez administratora) ( przykro mi to mówić o sobie samemu ). Zobaczcie ile jest frajerów i ile byśmy zebrali kasy żeby pomóc jakiemuś choremu dziecku ! a tak napaśliśmy brzuchy (usunięte przez administratora) Oj ale pomalutku odbije im się to " czkawką " !

biziu
@Joon

hej a 250 $ poszło się paść dlaczego? zniknęły z Twojego konta, czy przehandlowali je? jak to wyglądało? chcieli więcej? To prawda że chcą od Ciebie skany dokumenty tożsamości oraz dostęp do Twojego pulpitu?

Jarek
@biziu

Nic im nie zrobimy poprostu kupił pewnie jak ja kryptowalute bit coina i przelał na ich portfel a oni na wersji demo giełdy status market dali do fikcyjne 250 dolarów i chcą zdobyć dane twoje i kierowanie zdalne komputerem są przypadki zaciągniętych kredytów. Wycofałem się po przelaniu 211 euro

joon
@Jarek

Nie na razie kasa jest nawet mówili mi że zarobiłem 80 $ ale jak chcę zrezygnować to po podaniu konta itd.. przysyłają odp... e-mailem " Pana/Pani prośba o wypłatę środków w wysokości 250 $ została odrzucona ze względu na otwarte pozycje handlowe. " i cztery litery bo nie mogę usunąć tej " pozycji handlowej " nie ma jak i gdzie. Tak jak piszesz chcą wszystko , szkoda że nie chcą pinu do karty i rozmiaru gaci szkoda gadać na ten temat 250 $ poszło się (usunięte przez administratora) jedynie pionka z tej bandy złodziei można przeczepać żeby mu na przyszłość wybić z głowy okradanie tak ludzi. Nie interesować się takim (usunięte przez administratora) i najpierw prześwietlić co tylko można i nie wpłacać nic na dzień dobry.

@joon

Dobrze że w porę przejrzałeś zamiary tej bandy (usunięte przez administratora)

Tomasz

Na YOU TUBLE .. Była reklama .. Midzy innymi mowa była w reklamie cytuję ..Googla wie wszystko ... Więc dałem się .. Tej reklamie Pierwszy raz .. Weszłem na tą stronę ..Google i wypełniłem Imię nazwisko i Nr tel domowego .. Okazało się że to firma inwestycyjna ..Nazwa z Dnia 16 07 2021 R To .. STATUS MARKETS ... Dzwonią każdego dnia .. Po drugim tel .. zrezygnowałem z ICH USŁUG .. Jak zapoznałem się .. z CAŁĄ OFERTĄ .. chcą 250 $ lub 250€ Na inwestycje .. Nic to nie dało NADAL DZWONIĄ choć nie aktywowałem tam żadnego konta Tylko wypełniłem w/w okienka ...a ONI twierdzą ze mam konto u NICH ..jakim cudm skoro konto nie zostało aktywowanie i nie potwierdzone ../np dowodem osobistym , paszportem itp dokumętem Nawet poinformowałem że nie mam konta w banku .. a ich wymóg jest taki ..i nic ich to nie obchodzi ..NADAL DZWONIĄ .. Ponoć ta firmę założył na wyspach .. / ciepłe kraje / .. DOBRY PROGRAMISTA .. informatyk .. Obawiam się że .. USZKODZI MI LAPTOP .. skoro jest tak dobry .. W tym fachu .. Z rozmów / numery telefonów każdy to +48 221048... Końcówki nr zmieniaja się .. Słychac w trakcje rozmów że tam pracuje ponad 20 osób .. Podsumowanie JAK ICH SIĘ POZBYĆ RAZ NA ZAWSZE ? Mam dośc natarczywych telefonów od NICH i ICHNEGO TŁUMACZENIA .. Dlaczego PAN NIE AKTUWUJE KONTA .. I opisów słownych o DZIAŁALNOSCI FIRMY INWESTOWANIU itp ...

Hiro

Też dałem się nabrać na Alpsmarkets.com, ale tylko na 210 Euro. Nie zweryfikowałem konta żadnymi dokumentami. Bardzo szybko napisałem wiele mail z wypowiedzeniem umowy i zamknięciu konta. Żadnej odpowiedzi. Analityk chciał chętnie wypłacić i zamknąć konto poprzez AnyDesk i przesłanie moich dokumentów. Oczywiście nie zgodziłem się, więc grozili mi karami i komornikiem za nieużytkowanie konta. Nie odbierałem żadnych telefonów. Zaczęli dzwonić z polskich komórek i odebrałem. Dziś przeszli samych siebie, gość oświadczył mi iż jest pracownikiem KNFu i że Alpsmarkets zamnknieto, zlikwidowano i on jest likwidatorem i wypłaca pieniądze z kont użytkowników. Musiałby mnie tylko zweryfikować przez skany moich dokumentów, banku itd. Pomysłów na (usunięte przez administratora) nie ma końca. Dałem się również oszukać platformie Olympusholding.com, podobnie jak w Alpsmarkets. Ja złożyłem wniosek o ściganie do prokuratury, byłem przesłuchany, dołączyłem korespondencję mailową i nagrania rozmów telefonicznych. Podobno sprawę dołączyli do podobnych. Nie liczę na odzyskanie kasy ponieważ banki stwierdziły poprawność mojej autoryzacji. Do platform banki nie mają dostępu, ponieważ pieniądze były przelewane poprzez kantory kryptowalut, a te nie cofają operacji. Myślę, że policja ani nikt inny nie jest w stanie wyegzekwować oszukanych pieniędzy, ponieważ platformy handlowe są albo daleko i nie podlegają jurysdykcji albo są wirtualne. Służby finansowe powinny jednak wypracować i na bieżąco aktualizować podejrzanych odbiorców przelewów i ostrzegać klientów banku. Wszystko wskazuje, że jest to początek wielkiej fali oszustw internetowych.

Basia
@Hiro

Zgadzam się z Panem. Oni nie odpuszczaja I wydzwaniaja. A nasze prawo banki , policja nie są w stanie lub nie chcą nic z tym zrobic. Mi nawet Policja zgłoszenia nie przyjęła.....

Wojtek

Wczoraj zostalem (usunięte przez administratora)przez aplikacje status martkes na 250 dolarów. Weszłem na strone o kupnie kryptowaluty chinskiej young groups i podalem tam telefon zadzwonil. Swietnie namawiali i skusilem sie na próbe na 250 dolarów dzisiaj jestem umówiony na kolejna rozmowe ale juz wiem ze to ściema ale sobie pogadam z nimi, Totalna porażka 1000zł uciekło z konta. Uwazajcie

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Markets.Com? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
mbyjos

Dzień Dobry, Nazywam się Marek Byjoś mieszkaniec Rzeszowa woj.podkarpackie. W dniu 18.11.2020 zadzwonił do mnie przedstawiciel firmy MarketPluse Pan Mark Grajewski "Pozdrawiam, Doradca finansowy MarketPluse Mark Grajewski Email: Mark.Grajewski@marketpluse.com Whatsapp/Telegram/Viber: +48722707033" i zaproponował rejestrację na stronie Market Pluse+ po weryfikacji moich dokumentów i pierwszej wpłacie 300euro z karty rachunek został podłączony do platformy IQ Global Evolution MT4 Terminal. Dwa dni później ponownie zadzwonił i przedstawił swoją koncepcję dalszej współpracy proponując zwiększenie salda rachunku o kolejne 5tyś euro (potwierdzenie w załączeniu) dziwne dla mnie było, że droga wpłaty przeszła z mojego banku do Bittrex gdzie zostały kupione BTC, przewalutowane na USD i dopiero trafiły do MarketPluse. Do 31.11.20 samodzielnie handlowałem na MT4 zwiększając saldo rachunku do 18tyśUSD jednak przy ostatnich otfartych pozycjach kiedy poziom zabezpieczenia spadł do ok 30% Pan Mark zasilił rachunek dodatkową kwotą 13tyśUSD celem ochrony kapitału przed spadkiem (margin Loan) informując mnie, że w przeciągu kilku dni jestem zobowiazany zwrócic te środki. W dniu 01.12.2020 marketpluse samodzielnie pobrał środki z MT4 i zablokował dostęp. "Witam, Nazywam się Adam Zawada, jestem z dzialu finansowego, muszę zabrać Awaiting (pieniądze na które czekamy) z Pana konta handlowego. Proszę odebrać telefon. Pozdrawiam, Doradca finansowy MarketPluse Adam Zawada Email: Adam.Zawada@marketpluse.com Whatsapp/Telegram/Viber: +48722707033" W tym samy dzinu zadzwonił też Pan Doradca finansowy MarketPluse Karol Górski Email: Karol.Gorski@marketpluse.com Whatsapp/Telegram/Viber: +48722707033 przedstawiając się, że jest z działu ubezpieczeń i w zwiazku z tym iż posiadałem ubezpieczenie proponuje wznowienie/przywrócenie mojego rachunku jeśli złożę deklarację wpłaty nowych środków. 01.12.20 przelałem 2800e na konto Bittrex i konto zostało przywrócone pod warunkiem dopłaty nowych środków razem: 5000euro Saldo 18331 USD Bonus 6779 USD moja obawa jest, czy takie działanie/postepowanie na rynku finansowym jest dopuszczalne/zgodne z prawem - jestem zainteresowany pozwem zbiorowym

Dawid

Proszę o kontakt postaram się pomóc 796 688 387

WITAM

WITAM. cos panu się już udało proszę o kontakt ta sama sytuacja. park2245@wp.pl

park2245
@WITAM

Witam nic ,nigdzie nie uzyskałem pomocy , sparta chce za pomoc 5.000 i 10% odebranych i zgłoszenie na policje a i tak nie wiadomo czy dadzą rade aj a ja nie mam 5000.zeby im zapłacić żeby zaczęli sprawę

Macias862
@mbyjos

jeśli chodzi o (usunięte przez administratora) to zatrważające jest to jak sprawnie działają. Ja próbowałem kilka osób namówić na założenie konta bankowego w promocji, z bonusem(takie są legalne) i NIKT nie chciał skorzystać. Chodzi o marketing afiliacyjny. Nikt mi nic nie miał wpłacać i tak dalej. A tu codziennie, setki ludzi, traci pieniądze nie mając pojęcia żadnego na temat inwestowani, forex i tak dalej. Przykre jest to, że to ludzie)mimo wszystko) robią to innym ludziom. Niestety ci co pracują w tych "kotłowniach" to zwykłe śmiecie... Bonusy w UE są zakazane. Broker regulowany nie dzwoni, nie nagabuje, nie może pomagać w inwestowaniu. Różnego typu telefony że ktoś coś ma na jakimś koncie wygrane, do odebrania tylko musi się połączyć przez ANyDesk z oszustami to pewna strata pieniędzy!!! Nie róbcie tego i nie wierzcie im

ala
@mbyjos

Czy można podłączyć rachunek bankowy do platformy....IQ...MT4 Terminal bez mojej zgody. Zmieniłam kod i hasło w banku . Czy mogę być spokojna że z mojego konta nie znikną jakieś środki?

wyczyszczony
@park2245

bo im nie zależy na pomocy tobie,ale tak jak markets na twojej wpłacie

park2245
@mbyjos

to wszystko wałek i nie ma sensu co wpłacać. Nie da się nic zrobić . anty portal i Sparta nie pomoże.

Gregor
@mbyjos

To jest jeden wielki wałek firma finvesting działa podobnie tylko oni chce zeby na konto binance ,które jest kontem klienta i potem z binance na Mt4 .Tam naciągają na inwestycje z duzym swojemu aby koszty byly wieksze od zysku.Ja to przewidziałem i zawsze przed 23 godziną czyli przed naliczeniem stopu zamykałem transakcje a oni byli tak wsciekli ze kolejnego dnia sami otworzyli transakcje ktore w ciagu chwili uzyskały straty w wysokości 154000$.Kiedy chcialem cokolwiek ratować zablokowali mi dostep do rynku.Pojawiala sie tylko informacja ,,rynek zamkniety".Chce dołączyć do zbiorowego pozwu

kolec
@ala

lepiej zmienic nr konta, wszystko

mark102

Witam,jestem w podobnej sytuacji , prośba o wiadomość marcin0to0nie@gmail.com

@Gregor

też zostałam (usunięte przez administratora)przez Finvesting, szukam innych (usunięte przez administratora)i rzeczywiście wtedy moglibyśmy stworzyć zbiorowy pozew. mój kontakt: stajniapodzdroj@interia.pl

@Gregor

piszę w sprawie (usunięte przez administratora)finvesting, szukamy jak najwięcej (usunięte przez administratora)ludzi ,też zostaliśmy (usunięte przez administratora) na spore kwoty, nikomu nie wierzymy, znaleźliśmy się przez internet, jest nas na razie czworo, proszę o kontakt, mój nr 697096171.

norbzo

Czy ktoś z was zorientował się czy firma Coinipop w Estonii przez które przeszły nasze pieniądze to jakaś poważna firma czy to firma krzak powiązana z alpsmarkets,com? Boo może oni też będą mieli problemy bo pieniądze idą do nich , ktoś nas wrabia że tam wpłaciliśmy a teraz upominamy się od nich kasy a.oni mogą być też poszkodowani przez tych (usunięte przez administratora) alpsmarkets

Pomoc prawna

Jeśli potrzebujesz pomocy w odzyskaniu pieniędzy zadzwoń, obecnie zajmuje się tą sprawą. 519 691 471

Kancelaria

Osoby poszkodowane zapraszam do kontaktu z nasza Kancelarią 788 994 397.

Arczi

Witam czy ktoś dzwonił na któryś z numerów prawników oferujących pomoc tutaj?

Pina
@Arczi

Tak, dzwoniłam, ale musisz sam zadzwonić, aby się dowiedzieć co i jak

Rafał
@Arczi

Są to ,,kancelarie " które chcą windykować brokera który nie istnieje, spółki zarejestrowane są na Wyspach Marschala ale ,,kancelarie" maja windykatorów terenowych, co jest śmieszne. Sprawy kierują przez sąd, a sąd wszystkie sprawy umarza od dwóch lat bo środki są wysyłane przez kantor kryptowalutowy, a jak wiecie albo nie krytpowaluty nie da się namierzyć. Kancelarie chcą windykować spółki założone na słupa, śmieszne są te ich próby. Proszę zapytać ile spraw zakończyli w ten sposób sukcesem, oczywiście z udowodnieniem, wiecie ile ? ZERO :) Pozdrawiam, fanatyk kryptowalut i obserwator sytuacji ;)

Mam problem z usunieciem konta z Alpsmarkets, obiecali zamknac konto gdy przedstawia mi oferte. Jezeli dalej bede nie zainteresowana, to usunał konto. Pomijam fakt, ze konto chyba załozył mi ten konsultan, bo ja podobno zrobiłam bład, wiec raczej siła rzeczy nie mogłabym załozyc konta. Powiedział, ze musze podac swoje dane odparłam ze podam inne bo nie chce aby moje dane kraxzyły po sieci, a on ze nie pomoze wtedy, a teraz zaczeło sie straszenie grzywna i kazał szukac dobrego prawnika. Oczywiscie nie płacałam zadnych pieniadzy, bo od razu byłam przeciwna temu. A imie i nazwisko z telefonem podałam przez pomyłke bo pomyliłam strony i teraz mam problem z usunieciem konta na tej platformie, bo nigdiz nie ma takiej opcji. Pomocy

mark102

Witam ,czy komuś udało się odzyskać pieniądze od (usunięte przez administratora) Finvesting.com, straciłem swoje oszczędności tak jak większość tutaj osób. Prośba o kontakt marcin0to0nie@gmail.com

Kdr

Tadeusz

Bardzo dziękuje za pomoc.

Anna38

Zostałam oszukana przez Finvestings.com. Wyłudzili ode mnie 57000zł. Pisałam do nich maila z odstąpieniem od umowy oraz o zamknięcie konta handlowego i wypłatę depozytu, nie odpowiadają. Chcę się przyłączyć do pozwu zbiorowego. Mój e-mail anna25436@wp.pl. Złożyłam zawiadomienie do prokuratury.

Witam mam pytanie czy jeśli dokonałem przelew na tą stronę na kwotę 250 dolarów i wysłałem na potwierdzenie jako dokument tylko przód prawa jazdy czy w takim wypadku ta firma może podjąć próbę wyłudzenia kredytu na mnie ?

Pomoc

Chętnie pomogę Państwu w odzyskaniu straconych pieniędzy, proszę o maila z numerem telefonu a oddzwonię bochenek@deputo.pl

Daria

Witam, czy ma ktoś namiar do osoby zajmującej się pozwem zbiorowym? Od ponad miesiąc Ci (usunięte przez administratora) zamęczają mnie telefonami. Oczywiście złożyli propozycje zamknięcia konta, ale muszę pobrać aplikacje. W innym razem niby poniosę koszty ponad 600$za nie używane konta. Czy mogą wziąć na mnie kredyt jeśli nie podałam żadnych dokumentów do weryfikacji. Bank został poinformowany o całej sytuacji. Zastanawiam się nad pójściem ba policję i zmianie numeru telefonu.

@Daria

Pani Dario.Proszę nie reagować na te telefony.Jeżeli Pani wpłaci jakąkolwiek wpłatę to na pewno to Pani straci.Na policję można zgłosić nękanie,a to jest już karalne.Pozdrawiam.

Daria
@Emeryt

A czy mogą wziąć jakikolwiek kredyt, jeśli nie otrzymali ode mnie dokumentów do niby weryfikacji?

@Daria

Nie ma takiej możliwości, jeżeli nie udostępniała Pani swoich danych.

kolec
@Daria

kredytu nie wezmą, dane nie wystarcza, trzeba jeszcze przelew 1 zł ze swojego konta

@Daria

Proszę powiedzieć do tej (usunięte przez administratora) która dzwoni "sp..... złodzieju" to jest pomocne. Z marketpluse mnie okradli ale mało im było jeszcze próbowali dzwonić, z innej kopalni kilka razy zadzwonili. Po takich słowach juz nie było kontaktu , wiadomo nie da się Pani naciągnąć jeżeli już wie że to (usunięte przez administratora)

Kancelaria

Osoby poszkodowane zapraszam do kontaktu z nasza Kancelarią 788 994 397.

Wsparcie

Jeżeli szukasz wsparcia i pomocy zadzwoń do mnie 516 579 309

Hania

A mogę poprosić o przedstawienie się? Jakieś informacje o firmie? Strona internetowa?

Zostaw merytoryczną opinię o Markets.Com - Warszawa

• Jak się pracuje w Markets.Com?

Zobacz opinie na temat firmy Markets.Com tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Markets.Com?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 7 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Markets.Com