Opinie o Bull Market (Markets.Com) w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Markets.Com. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Markets.Com o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Markets.Com w Warszawa

janek

nie ma się czemu dziwić ludzie pracujący dla felsona, gfk, i innych podobnych "firm" to czesto gesto maturzysci ktorzy nie wiedza o rynku finansowym nic poza tym co powiedza im na szkoleniu. dzieciaki dzwonia i nagabuja albo wrecz prosza o mozliwosc wyslania "wizytowki" co jest pretekstem do kolejnego telefonu tym razem o bajeczkach ile to mozna zarobic na jakims tam debiucie w usa :) zawsze trafi sie jakis naiwniak ktory uwierzy im w takie opowiesci dziwnej tresci. osobiscie dla mnie prace maja paskudna ale coz telemarketing na tym polega a to ze ludzie ich mieszaja z blotem w tym i ja :) to tylko ich wina poniewaz swoja sztuczna pewnoscia siebie na to zasluguja :) tak wiec czeka ma kolejne telefony od super brokerow/maklerow :))))

mariusz80

Grałem prawie rok na markets.com i szczerze odradzam wpłacania tam swojej kasy. ja osobiscie nie straciłem wyszedłem na lekki plus ale podkreslam to była tylko i wyłacznie moja zasługa poniewaz miałem ograniczone zaufanie do swojego pseudo opiekuna ..cały moj zysk ktory sam osobiscie wypracowałem traciłem za sprawa rekomendacji od pana D podobno znawce rynkow finansowych, forex i kontraktow cfd hehe. Wiec kiedy dzwonia do was i proponuja jakis konkretny instrument i ilosc to wy sami decydujecie czy w chodzicie w to i za ile poniewaz to jest wasza kasa i wy podejmujecie ostateczna decyzje a nie opiekun ... Nie łudzcie sie , statystyki nie kłamia 85,90% osob wczesniej czy pozniej traci swoj cały depozyt .. zarabiaja tylko nie liczni a najwieksza kase zarabia broker własnie na ludziach nie swiadomych ktorzy nie maja zadnej wiedzy i doswiadczenia zwiazanego z rynkami kontraktow cfd ktorzy zostali złowieni przez ta firme i mamieni obietnicami duzych zyskow itp itd... Nie twierdze ze nie da sie zarobic - oczywiscie da sie zarobic ale trzeba wybierac odpowiednich brokerow i inwestowac z głowa. Pozdrawiam wszystkich kumatych ktorzy nie dali wydoic sie z kasy przez dawny markets .com

janusz38
@mariusz80

wITAJ, A JAKIEGO BROKERA POLECASZ. pOZDRAWIAM.

betko

Też stałem się ofiarą Kejstock (dawniej Markets.com).Kuszony obietnicą zysku na debiucie giełdowym dałem się namówić na grę, zaklinając że wpłacam tylko raz i ani złotówki więcej.Następnie szczera rozmowa z "opiekunem",, który wyjaśnił mi, że interes mamy zbieżny, gdyż on ma prowizję od moich zamykanych z zyskiem pozycji. Po pierwszych zakupach zabezpieczenie niebezpiecznie spadło i musiałem znowu wpłacać, żeby ratować to co wcześniej zainwestowałem. Powtórzyło się to jeszcze kilkakrotnie ale później szło mi już bardzo dobrze. Wielokrotnie przekroczyłem zainwestowaną kwotę, Prawie wszystko było w otwartych pozycjach. Kiedy "opiekun" usłyszał, że będę zamykał i kończył grę zaczął wściekle mi odradzać.Gdy się upierałem powiedział: "przecież ku.wa ładnie rośnie a ja mam prowizję od tych wygranych i mnie taż zależy" Jeszcze wtedy ufałem mu, dałem się zahipnotyzować, uległem. Pózniej był upadek i straciłem wszystko. Zgubiła mnie ufność. Dziś wiem, ta gra tyle ma wspólnego z giełdą,że odbywa się w godzinach otwarcia giełdy i oparta jest na rzeczywistych kursach giełdowych. Gracze tworzą rynek wewnętrzny gdzie jedną stroną jest spółka kapitałowa (w tym mój "opiekun") a drugą stroną są poszczególni naiwni inwestorzy. Jeśli uczestnik gry traci, zarabia spółka (razem z "opiekunem"). PS Art.286 paragraf 1 Kodeksu Karnego: "Kto w celu osiągnięcia korzyści majątkowej doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym mieniem za pomocą wprowadzania jej w błąd, podlega ....itd.

kizak
@betko

dużo p. stracił ? co pan sądzi o pozwie zbiorowym mecenasa Przeździeckiego? kazwrob16@yahoo.pl

waldek

Kto wam płaci za te pochlebne komentarze? Naiwniaków wam brakuje i nawet tutaj się ratujecie? Markets com to zwykli naciągacze. Proszę nie zezwalać im na wysyłanie wizytówki, bo potem wydzwaniają kilka razy w tygodniu i żebrają o kasę, obiecują debiuty, a zanim debiut się pojawi przegrają Wasze pieniądze na innych rzeczach!Kilkukrotne wysłanie żądania przetwarzania danych osobowych mają w d... i tak dzwonią!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Markets.Com? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Kucharz do nowoczesnego hotelu w Centrum - praca stała
Leonardo Hotels Warsaw Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Psycholog
Kris

Nie mogę się zalogować na markets.com.pl mam tam 5 tyś złoty od roku się nie logowałem możecie coś doradzić!?

Wujek Dobra Rada
@Kris

A więc zaloguj się :)

Wujek Dobra Rada
@Wujek Dobra Rada

A więc zaloguj się za pomocą "Przypomnij hasło" :)

janusz

jeżeli uważasz że to dobra firma to poczytaj wcześniejsze posty o tej "firmie" później pójdź na spotkanie, szkolenie :), zacznij pracować :) i jeżeli będzie to taki schemat to moja propozycja UCIEKAJ :) bo szkoda twojego czasu misiu :). PS pracowałem tam i będę przestrzegać każdego kto będzie chciał zrobić podobny błąd!!

syn

nadgodziny są codziennie, poza obowiązkowe 10 godzin pracy,ale bezpłatne. Wynagrodzenie to na rękę 1536 zł, ale możesz dostac o kilkaset mniej, bo tzw managerowie i wulgarna senior manager Monika dają jak im się podoba kary porządkowe. Umow o prace nie dają. Generalnie odradzam, bo prowizje mało kto widział, może w Warengold , bo w ludzie tyrający dla Keystock na podstawie miesiącami jadą. To zwykła piramida finansowa, bogaczem jest Czech, który ją założył, jakiś treser koni bez wykształcenia

marchef
@syn

A możecie coś więcej o Keystock powiedzieć? To jest piramida finansowa? Bo zadzwonił do mnie człowiek z tej firmy i proponował zdeponowanie środków na firmę VISA i mówił że po 3 miesiącach będzie zysk 11%.

janusz

buchahaha jaka ściema wstyd ze tak klamiesz i oszukujesz nie dajcie sie naciagnac tej firmie bo to strata czasu!!!!! OSZUŚCI!!!!!!

duf

Jeśli ktoś uważa, że wyżej wymieniana firma zachowała się nieuczciwie wobec niego, to możemy o tym więcej porozmawiać, ale prywatnie - kontakt na adres mailowy: duf90522@gmail.com

s

Przecież wystarczy telefon do KNF'u z zapytaniem. Impulsów szkoda?

Ska

Dodatkowo wiem, że ludzie w markets.com pracują razem z firmami : Gonoma Finance, GKFX, ETX Capital, Felson Limited (polski oddział markets.com)- wszystkie te firmy znajdują się w jednym miejscu- po ich obecnym zachowaniu w stosunku do klienta odradzałbym wpłacać jakiekolwiek pieniądze do w.w.

Adaam

A co to jest te keystock? Nawet po angielsku ciężko się tam porozumieć, nie wspominając o polskim

Karol

Średnio 20% ludzi na rynku finansowym wygrywa , a reszta ma w plecy. Jeśli to są pieniądze zarobione Waszą ciężką praca , to zainwestujcie w bezpieczne instrumenty finansowe. Mały zysk , ale bez ryzyka. Niech się bawią na rynku ci co nie wiedzą co zrobić z kasą.

s

#up Od konkurencyjnego brokera? Czyli od konsultanta (po liceum), pracującego w innej firmie ? Miarodajna opinia. Wypłaciłem pieniądze z marketsu za pośrednictwem keystock.com. Dostałem od nich maila z instrukcjami

keystock
@s

podeślesz te instrukcje na maila zempolina@tlen.pl ? byłbym wdzięczny

teri
@s

właśnie nie mogę się zalogować na keystock.com. czy ktoś coś wie na ich temat, tez mnie nie żle naciągnęli ale zaczęłam się odgrywać ...i co się okazało ,że nie mogę się z nimi połączyć. Może wiecie gdzie jest ich siedziba w Warszawie?

Kamson

Dzisiejszy telefon od konkurencyjnego brokera: "Proszę Pana, jeśli chodzi o Markets.com, to właśnie się zamykają"...

maria 33

Ludzie to (usunięte przez administratora) uważajcie! Szukam ludzi którym nie chcą wypłacać pieniędzy!! Piszcie

maria 33
@maria 33

trzeba coś z nimi zrobić ja mam podobną sytuację skrzyknijmy sie i na policje z nimi albo na prokuraturę

pwue

Zainwestowałam 60 tys. PLN. Zarobiłam około 40 tys. PLN (maż finansista się zna na tym i dla rozrywki pograł). Zdecydowałam się na wypłatę 80 tys. PLN, procedura trwała 3 miesiące :( szukali każdego możliwego pretekstu by przeciągnąć, koniec końców wypłacili. Mąż pogrywa ze mną na tym koncie jeszcze i zaczęła zbierać się znowu niezła sumka do wypłaty a tu od piątku wieczorem konto zlikwidowane ... wg ich serwera nie ma nawet takiego maila w ich bazie aby ewentualnie ustanowić nowe hasło. Chyba policja i zgłoszenie kradzieży, mimo iż mam organiczną niechęć do skarżenia. Czy ktoś może coś podpowiedzieć?

pwue

Greczynka

ta firma powinna nazywać się www.żal.pl, gdyż ludzie tam pracujący są oderwani od rzeczywistości jednym słowem zero wiedzy na temat inwestycji nauczyli ich paru sloganów paru terminów i oni wydzwaniają i naciągają naiwnych ludzi na pewną stratę. Nie polecam szkoda czasu na takie call center

michał

Powiem tylko Wam przyszli pracownicy markets.com tylko jedno. Kiedy zaczną Wam opowiadać ile to nie zarobicie kiedy będą mówić, że zarabiają bardzo duże pieniądze doradzam poczekać aż opuszczą biuro, dlaczego? żeby przekonać się czym przyjeżdżają do pracy! Otóż jeden manager, który mnie nadzorował przyjeżdżał do pracy w markets.com oczywiście starą toyotą :)) corollą i nie był to zabytek ale bardziej złom. Jedna kobieta przyjeżdżała autobusem! Dlatego proponuję zaczekać sprawdzić a później roześmiać się im w twarz! :)))) Pozdrawiam i nie polecam

Ona

Ja tez tam pracowalam 2 miesiace i mowili nam ze zarobimy bardzo duzo i ze to najlepsza firma a prawda taka ze traktuja nas jak maszyny do zarabiania pieniedzy. Nie maja szacunku do nas ani do klientow. A opiekunami sa zwykle osoby z ulicy ktore szkolen nie mialy i doradzaja w inwestowaniu nie majac pojecia na ten temat. Zarabiamy jak wy tracicie bo wtedy dokladacie pieniedzy i tyle. Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Markets.Com - Warszawa

• Jak się pracuje w Markets.Com?

Zobacz opinie na temat firmy Markets.Com tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Markets.Com?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 7 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Markets.Com