Opinie o Avida Sp. z o.o. w Warszawa

Od blisko 10 lat wspólnie z naszymi Pracownikami oraz Partnerami biznesowymi budujemy rynek pośrednictwa finansowo-ubezpieczeniowego. Dzięki bezpośredniej współpracy z największymi Instytucjami Finansowymi i Ubezpieczeniowymi w Polsce, dysponujemy szerokim wachlarzem produktów finansowych, ale przede wszystkim posiadamy niezbędną wiedzę oraz doświadczenie, pozwalające znaleźć najbardziej optymalne rozwiązania.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Avida Sp. z o.o. w Warszawa

Dawiduś

Mam zamiar aplikować do AVIDA na stanowisko do telefonicznej obsługi klienta ale chciałabym dowiedzieć się więcej. Mam na myśli wysokość zarobków, od czego jest uzależniona i czy są jakieś premie? Słyszałam o dodatkach socjalnych ale nie znam szczegółów .

Angie

A czy ktoś się orientuje, czy firma zapewnia możliwość otrzymania karnetu multisport ? Dziękuję za odpowiedź ;)!

Dawid

Mimo takiej złości w waszych postach ja mam zamiar tam pracować bo wiem że jest ok.

on1988

Zarobki na początku(usunięte przez administratora) + teoretyczna prowizja. Tak to wygląda, były pracownik. Pozdrawiam.

Doradca Klienta

3 etapowa, przeprowadzana w obskurnym biurze, w którym później odbywa się praca. Za ścianą wrzaski i śmiechy „doradców”. Wstyd zaprosić klienta. Średnia wieku pracowników bardzo niska.

Przebieg dotychczasowego zatrudnienia, kilka slow o sobie, oczekiwania finansowe, klasyka - nic trudnego

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Szumi

Tak, wyplata jest na czas ;)

marko

z tego co widzę, to szukają. chyba tu mają nawet swój profil i oferty.

Szumi

Jeśli ktoś jest osobą nadającą się na to stanowisko to co zaszkodzi wysłać aplikację? Myślę, że nic nie stoi na przeszkodzie, rekrutacja trwa cały czas ;)

Roman

Kasia, moglasbys cos powiedziec na temat owej avidy?

Szumi

Negatywnie wypowiadaja sie ci ktorym 'nie poszlo'.

ollala

a dokąd idziesz na rozmowę?Poznan,Łódź??

olala
@ollala

dokąd idziesz na rozmowę?

Mam isc jutro na rozmowe. To jest cos typu CallCenter dzwonimy umawiamy sie na kredyt i jedziemy w wyznaczone miejsce czy to wszystko odbywa sie telefonicznie ?

Moczymorda :)

Palny ustala góra, oczywiście na samym początku są niższe(musisz się wciągnąć).... potem wyższe, ale do zrobienia przy systematycznej pracy. Kasa dużo większa niż 2500..., nawet większa niż 5000 pod warunkiem ze te plany robisz. jak pisałam wcześniej fajna zabawa spotykasz dużo ciekawych ludzi z całej Polski i możesz szybko awansować..... Powodzonka

szumi

oczywiście, ze wiecej niz 2500. Kazdy wyrabia tyle ile wyplaci. Typowe w sprzedazy.... Najpierw aplikuj i zobacz czy Cie wogóle wezmą :)) Pozdrawiam

Moczymorda :)

Ja kiedyś pracowałam w oddziale Łódź (w pierwszym zespole).... i bardzo mile wspominam te czasy....robiłam plany, zarabiałam fajne pieniądze, miałam autko służbowe do własnej dyspozycji, była zajebista atmosfera, super imprezy, szefowie(Prezesi i Tomasz) rewelacyjni, możliwości awansu itp....nie wiem co się stało ze tak źle piszecie....ja mile wspominam ten okres dużo się nauczyłam...poznałam wiele ciekawych ludzi( oczywiście zdarzały się tez mendy osobowe tz. karierowicze, ale to wyrzucam poza nawias, nie muszę, nie chcę i nie zadaję się z nimi) ale ogółem wszyscy z pierwszego zespołu utrzymujemy ze sobą kontakt, razem współpracujemy i się wspieramy....ja Avidzie dziękuje za wspaniałe czasy.... :) i jak w życiu bywa jest lepiej lub gorzej...trzeba wyciągać wnioski, uczyć się, dobrze bawić....:) Pozdrawiam wszystkich Avidorów.....

nowy

a jakie warunki przy sprzedaży energii????? szukam czegoś i będę wdzięczny za opinie.. pozd. wszystkich komentujących

Szumi

O czym wy ludzie piszecie... Ta firma WERYFIKUJE charakter i umiejętności. Cieszcie się, że nie treba zakładać działalności. Powinie Ci sie noga? Ciepła posadka zagwarantuje Ci stałą podstawę. Można bardzo, bardzo dużo sprzedać. Jedynym ograniczeniem jest nasza głowa i czas. Jeśli czytacie ze zrozumieniem: ZAROBKI NIEOGRANICZONE! Ostatnie pół roku to świetny czas dla firmy. Wiele dobrych wyników, ludzie zarabiają kasę, żyje się na wysokim poziomie. A to że trzeba sie narobić...no cóż...nikt za darmo wam pieniędzy nie da.

kkkk

sorry ale PIERWSZA zaczelas :D

kjkj

tutaj nie ma zadnego stresu, ja nie rozumiem tej sprawy. skoro robie sobie podpisy w poznaniu to nie znaczy ze wszedzie tak jest!!!!!! pisalam nie mierz wszystkich jedna miara ale widocznie niekumata jestes, moze wlasnie dlatego juz cie tu nie ma

pracownik z poznania

Ja pracuję w Poznaniu już trzeci rok i też zarabiam dobrą kasę.Parcy jest czasem co niemiara ale WARTO bo kasa też jest dobra.Kierownicy pomagają jak mogą.Jeśli ktoś przyszedł do pracy i myślał,że klienci bedą drzwiami i oknami sami pukać to grubo się mylił.No i pewnie napisał negata bo nie chciało mu się dzwonić

obecny pracowik

Od czytania tych opinii aż słabo się robi... i oczywiście jak na każdym forum są same negatywne opinie a osoby które są zadowolone nie mają czasu na pierdoły tylko zajmują się wydawaniem kasy którą można tu zarobić, więc postanowiłam to zmienić... Pracuję w zespole w Łodzi od 2,5 roku i stwierdzam,że to jest moja najlepsza praca, kasę zarabiam naprawdę dobrą i można tu zarobić oczywiście jeżeli nie czekasz jak Ci wszystko z nieba spadnie, jeżeli jesteś zaanagażowany i zależy Ci na pracy i na tym aby zarabiać to wszystko jest do osiągnięcia i oczywiście wszystko zgodnie z procedurami. Oczywiście jak to w sprzedaży raz lepiej raz gorzej, czasami czasu brakuje ale na koniec miesiąca jak dostaje wypłatę wiem, że warto było dać z siebie 100% i pracuje normalnie od 8-16, czasami zdarzy się że wrócę o 18 bo klient nie mógł się wcześniej spotkać ale jak dla mnie to nie problem bo tak dla przykładu od dwóch lat na Picie mam dochodu ponad 100tys i nie jestem tu żadnym kierownikiem który podbija opinie.

masakra

Masz inną pracę? Pewnie jesteś cieciem, bo w jakiej innej pracy miałabyś czas obsmarowywać anonimowo byłego pracodawcę? W takim razie życzę samych sukcesów na miarę swoich możliwości z cieciowaniu :D

Zostaw merytoryczną opinię o Avida Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Avida Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Avida Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Avida Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Avida Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Avida Sp. z o.o.