Opinie o Avida Sp. z o.o. w Warszawa

Od blisko 10 lat wspólnie z naszymi Pracownikami oraz Partnerami biznesowymi budujemy rynek pośrednictwa finansowo-ubezpieczeniowego. Dzięki bezpośredniej współpracy z największymi Instytucjami Finansowymi i Ubezpieczeniowymi w Polsce, dysponujemy szerokim wachlarzem produktów finansowych, ale przede wszystkim posiadamy niezbędną wiedzę oraz doświadczenie, pozwalające znaleźć najbardziej optymalne rozwiązania.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Avida Sp. z o.o. w Warszawa

była pracownica

potwierdzam,tak jest

ooo

pracowałam też w zespole owej Pani M.Wcześniej znałam ją prywatnie.Mimo tego wymagała ode mnie jak od każdego innego pracownika.Nie było wyniku to z rękawa trzeba było klienta wyciągać no ale pieniądze można było zarobić naprawdę dobre. Auto było dla najlepszych-3 w zespole.Na pomoc pani M.też mogłam liczyć.Musiałam zmienić pracę z przyczyn niezależnych ode mnie.Jeśli ktoś chce pracować i zarabiać to polecam tę firmę

Aktualny Pracownik

"SĄ EWIDENTNIE WPISYWANE PRZEZ OBECNYCH PRACOWNIKOW LUB JEDNA Z ASYSTETNTEK." - cóż za odkrycie - przecież był podpis pod moim postem - Aktualny Pracownik. Czyli ktoś tu jednak pracuje, pomimo tych jakże drakońskich warunków jakie niby opisałeś. Każda firma ma swoje plusy i minusy, wszystko zależy od ludzi- to samo się tyczy Pracowników, takich jak Ty, którzy smarują potem w necie takie teksty. Pytanie ile w tym prawdy, skoro ja widzę dookoła także i zadowolonych i zgranych ludzi. Spokojnie, nie dla każdego jest sprzedaż, nie dla każdego bankowość. Aha pamiętaj - zasada pisania na forum - nie piszemy CAPS LOCKIEM ;)

Aktualny Pracownik

Nie rozumiem. W kredytach - umowa o pracę, stałe godziny pracy, stawki wynagrodzenia lepsze niż u konkurencji, do tego stopnia, że Doradcy przechodzą z innych firm, auta służbowe.. Jeśli tyrałeś i nie zarobiłeś, to lepiej szukaj powodów w sobie, bo tu za efektywną pracę zarobić można i to zacnie.

Aktualny Pracownik

Hmmm po tym co piszesz zastanawiam się, czy faktycznie znasz tu system prowizyjny. Jak widzę - nie do końca. W każdym razie ja jestem zadowolony, jeśli Ty także, tam gdzie jesteś, to chyba wszystko gra ;) Pozdrawiam i wracam do pracy.

Czy w Avida Sp. zo.o partner PGE Poznań, Północna 6 dają coś więcej? Multisport czy tym podobne?

Doradca Klienta

3 etapowa, przeprowadzana w obskurnym biurze, w którym później odbywa się praca. Za ścianą wrzaski i śmiechy „doradców”. Wstyd zaprosić klienta. Średnia wieku pracowników bardzo niska.

Przebieg dotychczasowego zatrudnienia, kilka slow o sobie, oczekiwania finansowe, klasyka - nic trudnego

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
Gosc

Witajcie powiedzie mi jak naprawdę wyglada praca? Zarobki, atmosfera w firmie, czy idzie wyrobić plany sprzedazowe? Jak szefostwo?

anonim - 2013-06-30 13:00:37 kto z osób tu piszących ma informacje ile można zarobić przez miesiąc w firmie Avida sp.z.o.o partner PGE?Ja otrzymuje wynagrodzenie na poziomie 4000 tyś netto i żyję na lajciku.

aaaaaaaaaaaaaaa

Przypominam Państwu, że znajdujemy się na portalu, którego celem jest poznanie opinii o pracodawcy i wyrażenie zdania przez osoby, które były zatrudnienie lub nadal pracują w firmie, o której jest dodawana opinia. Dlatego pewne pytania są nie na miejscu, proponuję przenieść więc na forum lub czat wewnętrzny między pracownikami.

zainteresowany

czyli nie zrobiłaś/zrobiłeś nawet 10 umów skoro piszesz, że za 10 umów"prawdopodobnie"jest dodatek paliwowy?

teteretete

a ja sie nie zgodze z opinia, trochę zaangażowania, nauki, sumienności...a efekty będą... prowizja owszem... ale duża... albo ktos wolipodstawe i zarabiac jak przecietny polak albo ktos zgadzasie na 100% prowizji i zarabia porzadna kase ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Avida Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Avida Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Avida Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Avida Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Avida Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Avida Sp. z o.o.