Opinie o Avida Sp. z o.o. w Warszawa

Od blisko 10 lat wspólnie z naszymi Pracownikami oraz Partnerami biznesowymi budujemy rynek pośrednictwa finansowo-ubezpieczeniowego. Dzięki bezpośredniej współpracy z największymi Instytucjami Finansowymi i Ubezpieczeniowymi w Polsce, dysponujemy szerokim wachlarzem produktów finansowych, ale przede wszystkim posiadamy niezbędną wiedzę oraz doświadczenie, pozwalające znaleźć najbardziej optymalne rozwiązania.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Avida Sp. z o.o. w Warszawa

Dawid

Avida oferuje takie a nie inne prace. Po co takie dziwne komentarze rzucacie? Jak nie pasuje taka praca szukajcie dalej.

Joanna

@pukpiszesz, że jest to dobre miejsce pracy dla osoby ambitnej. Sama firma wspomina o szybkiej możliwości rozwoju na poziomie firmy i całej grupy. Mogłabyś/Mógłbyś powiedzieć coś więcej na ten temat? Jakie możliwości rozwoju dała Tobie praca w Avida?

puk

Firma bardzo dobrze wynagradza tych, którzy osiągają wyniki. Jeśli ktoś idzie do pracy żeby posiedzieć na fejsie i nic poza tym to będzie niezadowolony. Jeśli ktoś oczekuje gruszek na wierzbie za nic nie robienie, również będzie niezadowolony. Osobie ambitnej i pracowitej praca się spodoba, tym bardziej, że atmosfera jest super i można liczyć na pomoc kolegów i koleżanek z zespołu. Polecam, pracuję ponad rok

Paula

Cześć :) Właśnie się zastanawiam nad wysłaniem CV. ZNalazłam ofertę, na stanowisko Konsultant Telefoniczny ds. Produktów Bankowych. W ogłoszeniu jest napisane, że do głównych zadań ma należeć rozmowa przez telefon z klientami w celu umówienia spotkania z doradcą, bez sprzedaży. Pracował ktoś na tym stanowisku? Domyślam się, że jeśli nie ma sprzedaży to nie ma prowizji, a więc jest pewnie tylko podstawa? Pozdrawiam

hop
@Paula

Hej Paula. Tak - jest rekrutacja na Konsultanta Telefonicznego i jest zaznaczone, że to nie sprzedaż, bo dalej Klienta obsługuje Doradca, jednak oprócz podstawy jest także szansa na premie, wówczas, gdy Klient przez Ciebie pozyskany, otrzyma kredyt :) Jeśli lubisz kontakt z Klientem, rozmowy telefoniczne i finansową tematykę- śmiało aplikuj :)

Doradca Klienta

3 etapowa, przeprowadzana w obskurnym biurze, w którym później odbywa się praca. Za ścianą wrzaski i śmiechy „doradców”. Wstyd zaprosić klienta. Średnia wieku pracowników bardzo niska.

Przebieg dotychczasowego zatrudnienia, kilka slow o sobie, oczekiwania finansowe, klasyka - nic trudnego

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Joanna

@Dawid bardzo cenne będą dla nas pełne wypowiedzi. Mógłbyś powiedzieć coś więcej o swojej pracy w Avida? Piszesz, że masz odmienne zdanie na temat firmy. Chętnie dowiemy się co na nie wpływa, jakie są plusy pracy w Avida oraz jak oceniasz firmę jako pracodawcę.

Dawid

Mam inne zdanie na temat firmy Avida . Myślę, że punkt widzenia zależy od punktu zaangażowania w firmie.

Daria

Avida jest moim miejscem pracy z którego jestem zadowolona.

Jak

Firma słaba, sprzęt biurowy słaby, szkolenia słabe...ogólnie nie polecam strata czasu.

Źzz

Doświadczenie....chodzi o papier który ewentualnie daje możliwość przyjęcia do lepszej pracy. Firma niczego nie uczy a przyjmowani są wszyscy jak leci...nawet bez prawa jazdy oraz doświadczenia w jakiejkolwiek pracy.

Joanna

@Źzz co rozumiesz przez dużą rotację? O ilu osobach mowa? Polecasz pracę w Avida osobom chcącym zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe. Chętnie dowiemy się czego może nauczyć i jakie możliwości rozwoju zapewnia praca w firmie.

Źzz

Polecam jako pierwszą pracę...odczekać rok cierpliwie nabrać doświadczenia i uciekać. Rotacja pracowników ogromna o czymś to świadczy Panowie i Panie. Żeby zarobić należy duuuużo "poświecić".

Dawid

Avida to spoko firma ale dla osób które sumiennie pracują.

Joanna

@Xoxo administrator usuwa komentarze, które łamią regulamin. Nie jest prawdą, że administrator może usunąć każdy komentarz. Zachęcam do dokładniejszej lektury regulaminu. Wracając do roli informacyjnej, którą ma pełnić ten wątek zachęcam do zapoznania się z zakładką przedstawiającą szczegóły odnośnie kariery w firmie (http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,826520,0,0,kariera) oraz wywiadem jakiego udzieliła dla naszego portalu przedstawicielka firmy (http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,826520,wywiad-anna-urbanska).

Xoxo

Generalnie jest napisane, ze administrator moze sobie ot tak usunac komentarz. Ladnie tam sie do niego zglaszacie z kazdym niewugodnym komentarzem. Brawo

Joanna

@marcin nasz administrator archiwizuje wpisy łamiące regulamin naszego portalu. Przed zostawieniem komentarza polecam zapoznanie się z jego treścią.

Joanna

Avida Sp. z o.o. obecnie poszukuje osoby na stanowisko Koordynatora Zewnętrznej Sieci Sprzedaży. Ktoś z Was zamierza aplikować?

Dareczek

Chcę złożyć cv na stanowisko doradcy kredytowego w Poznaniu. Czy jest takie zapotrzebowanie? Ile można zarobić?

Dawidof

Chciałabym pracować u nich tylko mam kilka pytań. Jakie zarobki może otrzymać doradca kredytowy? Czy są jakieś premie? Jaka jest atmosfera w firmie.?

Danka

Zupełnie nie mogę uwierzyć w to co piszesz. Tez tu pracuje i nigdy nie było takich sytuacji!! O co chodzi?

Miłośnik

Pracuję w Avida jest super i polecam innym taka firmę.

Zostaw merytoryczną opinię o Avida Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Avida Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Avida Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Avida Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Avida Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Avida Sp. z o.o.