Opinie o Avida Sp. z o.o. w Warszawa

Od blisko 10 lat wspólnie z naszymi Pracownikami oraz Partnerami biznesowymi budujemy rynek pośrednictwa finansowo-ubezpieczeniowego. Dzięki bezpośredniej współpracy z największymi Instytucjami Finansowymi i Ubezpieczeniowymi w Polsce, dysponujemy szerokim wachlarzem produktów finansowych, ale przede wszystkim posiadamy niezbędną wiedzę oraz doświadczenie, pozwalające znaleźć najbardziej optymalne rozwiązania.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Avida Sp. z o.o. w Warszawa

Daniel

@Krzysiek Wydaje mi się, że pisanie nieprawdy jest poniżej krytyki. Avida ma dobrych i mądrych pracowników!

Mariusz

Podpowiedzcie mi czy praca doradcy klienta w Avida-ie pozwoli godziwie zarobić? Jakie warunki wstępne trzeba spełniać?

Lola
@Mariusz

Trzeba mieć łeb na karku,być kreatywnym ,inteligentnym,kumatym i pracowitym.Wykształcenie min średnie i prawo jazdy kat b. Jeśli chcesz zarobić to zarobisz.Nie dajesz rady masz pomoc kolegów z zespołu i kierownika. Jedna zasada -leniom nie pomagamy. Leniom dziękujemy

Maniek
@Lola

Prawo jazdy nie jest potrzebne....zawsze znajdzie się pomoc kolegi lub koleżanki która pojedzie za Ciebie...????

Dawidek

Fajna firma ale trzeba taką pracę lubić i to wszystko.

anon

Hej, jakies opinie o pracy w Szczecinie jako doradca ? Trzeba mieć koniecznie prawko ? na czym konkretnie polega ta praca i ile wychodzi podstawa netto ?

Doradca Klienta

3 etapowa, przeprowadzana w obskurnym biurze, w którym później odbywa się praca. Za ścianą wrzaski i śmiechy „doradców”. Wstyd zaprosić klienta. Średnia wieku pracowników bardzo niska.

Przebieg dotychczasowego zatrudnienia, kilka slow o sobie, oczekiwania finansowe, klasyka - nic trudnego

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Wuja

Nie polecam...

Praca strasznie nudna...jako doradca klienta dzwonisz po 100 tel. dziennie i liczysz na to że ktoś zechce porozmawiać. Sam tworzysz swoją bazę klientów korzystając że stron www z której korzystają Twoi koledzy więc suma sumarum dzwonicie do tych samych klientów.....

Młodzik

Czyżby jakaś mała rewolucja w Trójmieście, że poszukują kierowników w dwóch miastach? Zastanawiam się czy warto aplikować bo może to już jest nieaktualne? Gdyby ktoś wiedział i był uprzejmy rzucić na forum?

Dawid

Czy warto aplikować na stanowisko konsultanta telefonicznego? Czy ktoś wie jak się na tym stanowisku pracuje? Jaka jest atmosfera w firmie bo to jest dla mnie bardzo ważne. Może są jeszcze jakieś tematy o których warto jest wiedzieć przed rozmową . Dziękuję

tom
@Dawid

Dawid - zerknij na zakładkę Aktualna Rekrutacja - tam masz podane szczegóły stanowiska. Ważne, że to nie sprzedaż - Ty pozyskujesz klienta i przekazujesz dalej kontakt doradcy i on potem działa. Patrząc na ich foty na facebooku, wyglądają niegroźnie ;) Skoro interesuje Cię oferta - aplikuj, sam się przekonasz na rozmowie.

Dorothy....Pani Ania nie pracuje jako doradca i nie ma zielonego pojęcia jak tak naprawdę wygląda sprzedaż i co należy zrobić aby wypracować ową premie w jednym ma rację jest umowa o pracę ale dziś to już standard

@666

Z tego co widać komentarze więcej mówią o komentującym niż o komentowanym obiekcie... W każdym razie warto samemu spróbować - nie każdy radzi sobie w sprzedaży, nie dla każdego finanse to ulubiona działka, ale nikt nikogo siłą nie trzyma :) Firma ma wieloletnich pracowników, którzy są z pracy w pełni usatysfakcjonowani, ale tez takich, którzy po jakimś czasie odnajdują inne ścieżki zawodowe - to normalne w normalnym świecie :) zatem niech każdy żyje jak mu pasuje :) peace!

Cfu

No widzisz Tobie się nie chce...ja nie widzę problemu aby raz na dwa tygodnie na 2 min wejść i zobaczyć opinie.

Dorothy

Czy mógłby ktoś pomóc i podpowie kilka informacji o pracy doradcy klienta? Czy da sie godziwie zarobić na tym etacie? Jakie umowy podpisuje firma, proszę o info?

@Dorothy

Witaj Dorothy. Firma zatrudnia w oparciu o umowę o pracę (co nie jest oczywiste w tej branży – przeważnie w finansach albo trzeba założyć działalność, albo działasz tylko na prowizji). Tutaj masz i podstawę i wypracowaną prowizję. Jest wytyczona ścieżka kariery, która wyraźnie mówi o kryterium każdego ze stanowisk oraz, co za tym idzie, możliwościach wynagrodzenia. Czy da się godziwie zarobić? Powiem tak – pracowałam wcześniej w banku i na oczy nie widziałam takich kwot wypłacanych prowizji dla Pracownika :) ale jak w każdej firmie w której jest sprzedaż, efekty pracy zależą od Ciebie :) Wejdź na stronę Avidy, fanpage na facebooku, poczytaj, zobacz, poznaj trochę firmę i aplikuj, jeśli masz ochotę :)

Bono

Chcę podkreślić, że Avida ma się dobrze, ludzie pracują i są zadowoleni. Osoby, które nie potrafią pracować niestety maja problemy a swoje frustracje wylewają na forum, a wystarczyłoby przyłożyć sie do pracy.

Cfu

Aneta gratuluję, aż tak dłuuuugiego stażu pracy. Skad wiem pytasz? To bardzo proste...pracowałem tam. Zdziwiona? Jest aż osiem zespołów? To przepraszam...pewno z jednego zrobiono dwa itd. Hi hi P.S. I nadal mam tam znajomych...wiec wiem to i owo.

brawo
@Cfu

"nadal mam tam znajomych" - hmm więc chyba musi być tam jednak satysfakcjonująco :)

Aneta
@Cfu

Ślicznie dziękuję:) Faktem, że u nas pracowałeś nie jestem zdziwiona, ale bardziej dziwi mnie to, że po ustaniu stosunku pracy nadal emocjonalnie podchodzisz do tego co się u nas dzieje. Mi by się nie chciało.

Dawid

Powody rotacji są bardzo różne nie rozumiem dlaczego wiążecie to z sytuacja firmy?

Cfu

Dawid...aktualnie pracuje w firmie w której to staż pracy wynosi średnio 11 lat w Avidzie 3 miesiące. Więc nie do końca jest tak jak mówisz...

Aneta
@Cfu

3 miesiące? Skoro pracujesz w innej firmie skąd takie dane i zainteresowane tym co dzieje się w Avidzie? Podana przez Ciebie informacja jest błędna. Ja w Avidzie pracuje ponad 5 lat... A ciągła rekrutacja świadczy przede wszystkim o rozwoju, bo w przeciągu ostatniego półtora roku sieć sprzedażowa z 5 rozrosła się do 8 zespołów.

Dawid

@Cfu Nie do końca masz rację. Rotacje pracowników są w dzisiejszych czasach zupełnie normalnym zachowaniem i mało kogo dziwią. Powody są tak różne , że nikt tego nie powinien łączyć jedynie z atmosfera w firmie.

Cfu

Ciągła rekrutacja świadczy o tym że nie jest to dobra firma.

Dawid

Partnerami Avidy są znane i cenione banki w Polsce. Sukces firmy jest wynikiem zaangażowania, pasji i kompetencji pracowników.

Laura

Czy byłby ktoś uprzejmy i napisał jak wyglądają zarobki na stanowisku doradcy? Ile wychodzi podstawa i ile można faktycznie mieć z prowizji od sprzedaży. Dziękuję i pozdrawiam

Dawid

Myślę, że reasumując opinie z forum można śmiało powiedzieć, iż Avida to dobra firma.

Ulala
@Dawid

Dawid, tam chyba zaczeli placic za podlizywanie sie, co?;)

Zostaw merytoryczną opinię o Avida Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Avida Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Avida Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Avida Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Avida Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Avida Sp. z o.o.