Opinie o Powerful Business Service Fabian Bogumił w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Powerful Business Service Fabian Bogumił. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Powerful Business Service Fabian Bogumił o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Powerful Business Service Fabian Bogumił w Warszawa

Marek Nowy wpis

Stawki jakie macie są na ten moment dla Was odpowiednie ?

romulus Nowy wpis

Witam Was. Słyszałem już o tym , że w firmie z kasą nie jest wcale tak tragicznie, ale interesuje mnie jak wygląda sytuacja z przyrządami, urządzeniami które firma proponuje. Jakiej są jakości? Rozumiem, że najnowsze cuda techniki to nie są, ale staroci nie zdzierże

biobo Nowy wpis

Odpowiadając na twoje pytanie- Firma Powerful Business Service została przerejestrowana na angielską spółkę z o o i nazywa się teraz Kingdom Tax Ltd. (usunięte przez administratora)

daroo

Obiło mi się o uszy, że podpisali jakiś kontakt z Deutsche Bank i że teraz biuro jest przy Rondzie ONZ w wieżowcu Deloitte House a nie na Grzybowskiej ale tylko tyle wiem.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Powerful Business Service Fabian Bogumił.
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
daroo

Pracowałem tam 4 miesiące dopóki szef nie zmienił branży z systemów oczyszczania wody pitnej na produkty finansowe. Wtedy nagle urosły wymagania do niekaralności, wykształcenia ekonomicznego i konkretnej wiedzy na temat finansów. Ja byłem bardzo zadowolony z pracy tam. Właściciel firmy to najbardziej pozytywnie zakręcony wariat jakiego znam. :) To praca dla osób, które naprawdę znają się na handlu, nie była ona łatwa, ale znakomicie opłacalna. Ja akurat obsługiwałem biznesowych - głównie prywatne przychodnie, ale wiem, że na indywidualnych też kilku "przecinaków" kosiło po 10.000 miesięcznie. Jednak takich było dwóch, może trzech. Reszta chociaż też nie zarabiała najgorzej (2.000 - 3.000) /mies. ale poddawali się mówiąc, że D2D nie jest dla nich lub strzelali inną głupią wymówkę. No i sporo było osób (wiem, bo pod koniec sam ich rekrutowałem, które przychodziły na rozmowę kwalifikacyjną (z ogłoszenia o tytule AKWIZYTOR) i mówiły "jak to jest chodzenie od drzwi do drzwi to ja nie chcę" bądź trzaskały jeszcze bardziej inteligentnymi komentarzami po dwóch lub trzech dniach pracy. :D Mam nadzieje, że Pan Fabian wróci jeszcze do sprzedaży filtrów.

Niezapominajka

Obecnie pracuje w tej firmie. Jestem zatrudniona o umowę o dzieło, ale to był mój wybór ponieważ proponowali mi umowę o pracę. Po sprzedaniu 21 produktów mam służbowy samochód. Jeżeli chodzi o zarobki to średnio zarabiam 4000 zł i nie spóźniają się z wypłatami. Jeżeli chodzi o atmosferę pracy to jestem bardzo zadowolona. Jedyny minus to chyba praca w sobotę, ale za to w tygodniu krócej się pracuje. Więc polecam. Nie zgadzam się z moim poprzednim mówcom, firma posiada stronę internetową. Nie należy oceniać skoro się tam nie pracowało...

gia

Osobiście zautopsji wiem, że jeżeli firma nie posiada strony, nie można jej znaleźć na żadnym lokalizatorze, nie ma informacji w internecie czym specjalizuje się firma, jaka branża to zazwyczaj okazują się gnioty. Niestety ale jeśli pracodawca wymaga tzw. minimum i9 brak doświadczenia to niewiele możemy spodziewać się po takiej firmie a już zwłaszcza jeśli chodzi o zarobki! Jak można dać ogłoszenie o pracę i nie podać czym zajmuje się firma? Dla mnie to kolejny gniot, który szuka młodych, naiwnych ludzi do pracy w charakterze domokrążców i obiecuje złote góry a w rezultacie finalnie samo dno.

malwa

niby spore wyplaty proponuje ta firma ale czy naprawde aż tyle placi i czy w terminie. Czy jest w porządku? A co z sama praca. Jak oceniacie POMÓŻCIE ???

Zostaw merytoryczną opinię o Powerful Business Service Fabian Bogumił - Warszawa

Powerful Business Service Fabian Bogumił
  • Kościuszki 25