Opinie o Ekobut Sp. z o.o. Apteka Hibiskus w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Ekobut Sp. z o.o. Apteka Hibiskus, jak również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ekobut Sp. z o.o. Apteka Hibiskus na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ekobut Sp. z o.o. Apteka Hibiskus w Warszawa

Karol Nowy wpis

Czy apteka zatrudnia osoby spoza branży ?

aressa Nowy wpis

Rozmowa o pracę w tej firmie dramatyczna. Szukają taniej siły roboczej najlepiej z ekstra doświadczeniem, niby miło i sympatycznie ale... da się wyczuć coś odpychającego. Nie polecam, na mnie firma zrobiła mega słabe wrażenie. Raz - Pod względem nie adekwatnego oferowanego wynagrodzenia do wymagań i ich oczekiwań a dwa pod względem stosowanych psychologicznych zagrywek z ich strony.

Administrator Nowy wpis

Co od czasu dodania ostatniego komentarza zmieniło się w Ekobut Sp. z o.o. Apteka Hibiskus? Podzielcie się swoją opinią!

Wioletta

Nie polecam obsługi i zakupow w tych aptekach w Olsztynie. Na Dworcowej wręcz TRAGICZNIE. Oschla nie mila obsluga Ci ludzie sa nie mili dla każdego. Nie polecam Firma z Warszawy powinna zrobić tam roszady powymieniać personel.

Basia Nowy wpis
@Wioletta

No tak pewnie ty pojdziesz i skonczysz farmacje za 2 tys miesięcznie i ich zastapisz ???? poza tym farmaceuta to nie "obsluga" . Obsluge to masz w restauracji

Rozmowa kwalifikacyjna
Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Ekobut Sp. z o.o. Apteka Hibiskus? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Młodsz-y/a Księgow-y/a
GoWork.pl
(472 opinii)
logo firmy Art Directora do pracy w teamie
Bluecloud Interactive Sp. z o.o.
(48 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Doradca Obsługi Klienta (2 stanowiska)
Rayner Intraocular Lenses Limited
Aplikuj na wiele ofert
dorota

szukam pracy jako pomoc apteczna na brodnie

Zostaw merytoryczną opinię o Ekobut Sp. z o.o. Apteka Hibiskus - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ekobut Sp. z o.o. Apteka Hibiskus