Ekobut Sp. z o.o. Apteka Hibiskus

Ekobut Sp. z o.o. Apteka Hibiskus

Opinie o Ekobut Sp. z o.o. Apteka Hibiskus

Co od czasu dodania ostatniego komentarza zmieniło się w Ekobut Sp. z o.o. Apteka Hibiskus? Podzielcie się swoją opinią!

Wioletta

Nie polecam obsługi i zakupow w tych aptekach w Olsztynie. Na Dworcowej wręcz TRAGICZNIE. Oschla nie mila obsluga Ci ludzie sa nie mili dla każdego. Nie polecam Firma z Warszawy powinna zrobić tam roszady powymieniać personel.

Basia
@Wioletta 29.09.2016 13:57

No tak pewnie ty pojdziesz i skonczysz farmacje za 2 tys miesięcznie i ich zastapisz ???? poza tym farmaceuta to nie "obsluga" . Obsluge to masz w restauracji

dorota

szukam pracy jako pomoc apteczna na brodnie

Zostaw opinię o Ekobut Sp. z o.o. Apteka Hibiskus - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ekobut Sp. z o.o. Apteka Hibiskus