Namex. A. Namiotko. sp. j.

Opinie o Namex. A. Namiotko. sp. j.

Agnieszka
użytkownik zarejestrowany

@hanna, rozumiem. Polecasz pracę w tym miejscu?

hanna

Praca jak praca, widac jednak cięcia, kiedyś dostawalysmy premie na święta, różne programy gdzie można było dorobić Teraz nic Brak karty Multisport, brak prywatnej opieki medycznej, brak ubezpieczenia grupowego, brak zaproszeń na szkolenia a duże sieci to mają Atmosfera ok

Agnieszka
użytkownik zarejestrowany

@Pracuś, dobrze to słyszeć. A co Ci się najbardziej podoba w Namex. A. Namiotko. sp. j.?

falo
użytkownik zarejestrowany

O no i to są dobre informacje! Właśnie słyszałem o tym,że firma naprawde się rozrasta, ale że własnie zawsze wypłaty są na czas, dajcie znać co o tym sadzicie.

Pracuś

Praca jest wszystko zgodne z umową.

miki9302

Apropo tej apteki - pracuję dopiero od kilku miesięcy i póki co wszystko wygląda fajnie. W porównaniu z moją poprzednią pracą, jest 100% lepiej. Wypłata jest zawsze na czas i atmosfera jak na tego typu pracę - rewelacyjna

marek.l

Powiem tak - ja tam pracuje już od jakiegoś czasu - złego słowa powiedzieć nie mogę - wypłata jest zawsze na czas i da się czasem miło pogadać.

Bobo

ja czasem kupuje - ostatnio na Igańskiej i sprzedawca - farmaceuta był zestresowany, przez co mnie zestresował i wcisnął lek którego nie chciałem.

malwina123

Ja pracowałam W Namexie 4 lata. Byłam zadowolana, ale musiałam zmienić pracę ze względu na wyprowadzkę z Wawy. Atmosfera naprawdę spoko, tak naprawdę zalezy od kierownika u mnie było ok. W dodatku jak musiałam wrócić na wakacje do miasta to przyjeli mnie jeszcze na dwa miesiące i bardzo mi tym pomogli. Także polecam.

gosia

Ja pracuję teraz w Namex i uważam że jest ok. Nie miałam do tej pory żadnych problemów z właścicielką, a dużo zależy od kierownika moim zdaniem. ładne apteki zaplecze ok, nie ma problemów z zaopatrzeniem, wszelkiej pomocy udzielają koordynatorzy, atmosfera w robocie ok, a tak naprawdę zależy od współpracowników. Źle piszą i co boją się o stołek chyba, albo wylecieli - choc muszę przyznac, że widziałam szybkie akcje ze zwalnianiem ale też nie bez przyczyny

krajan
użytkownik zarejestrowany

póki co w swoim życiu nie spotkałem się z żadnymi programami lojalnościowymi w Aptekach, choć nie wiem czy w związku z tym namex również takiego nie posiada. Po prostu wydaje mi się , że aptekom może się to zwyczajnie nie opłacać. Może ktoś z zainteresowanych tematem mógłby powiedzieć jak to naprawdę wygląda?

falo2

pawel to moze teraz ty wyraz swoja opinie na temat pracy w namexie

abc

Praca w tej aptece to koszmar, (usunięte przez administratora) !!!

Asia
użytkownik zarejestrowany

Chyba jednak sa jakiekolwiek powody, takich zwolnień. Może jednak dziewczyny się nie sprawdzały, robiły błędy. Czy to redukcje?

PEREŁKA

JAK SIĘ PRACUJE W APTEKACH PANI NAMIOTKO AL. WASZYNGTONA I WILANOWSKA

Zostaw opinię o Namex. A. Namiotko. sp. j. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Namex. A. Namiotko. sp. j.