Opinie o Tosia.pl s.c. A. Kosson M. Osko P. Ośko( FIRMA ZAMKNIĘTA) w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Tosia.pl s.c. A. Kosson M. Osko P. Ośko( FIRMA ZAMKNIĘTA). Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Tosia.pl s.c. A. Kosson M. Osko P. Ośko( FIRMA ZAMKNIĘTA) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tosia.pl s.c. A. Kosson M. Osko P. Ośko( FIRMA ZAMKNIĘTA) w Warszawa

aloa

tam nie ma doradców klienta, tam są sprzedawcy

KTOSIEK

bzdura,a premi tez nie ma

Regiontosia

Dzień dobry to żadna tajemnica 2500pln brutto + premie po okresie próbnym. Pozdrawiam.

ursula

Ceny z kosmosu, firma z bazarku - czyli polski pracodawca, polski sprzedawca Osobiście wolę kupić tam gdzie sklepy bardziej zachęcają, a cenami zadowolę się bardziej tymi przyziemnymi :)

Magazynier

Spotkanie z pania z kadr, pytania glownie o doswiadczenie. Troche sie na tym znam wiec spoko czekam.

Czy poradze fizycznie.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Kinia

Praca w sklepie to praca w sklepie. niestety trzeba tez i zamiatac przed sklepem. Nowy kierownik czasem daje czadu, ale co robic. Ludzie w sklepie ok tylko czasem mało luzu mają i sie napinają bez sensu. Kasa uczciwa za to co robie.

Mack

Pracuje w Tosi od niedawna, ale jest naprawdę fajnie. Zgrany zespół, przyjazna atmosfera, a jak czegoś nie wiesz to zawsze ktoś pomoże. Choć są też osoby zmęczone życiem, które narzekały by na jakiegokolwiek innego pracodawcę… Osobiście polecam firmę w 100%, zarobki są spoko… Awanse też są, wystarczy się wykazać :)

Gaza

obawiam się, że dla kogoś kto pracował w galerii to sklepy tosi mogą okazać się za bardzo słabe.

gosza

Wogole kto pracowal w galeri to sobie u nas w tosi poradzi na luzie.

Gosza

pracuje tu już jakis czas i nie ma sie do czego przyczepic. troche szkoda ze trzeba w tez co drugi weekend pracowac ale w poprzedniej pracy w galeri bylo jeszcze gorzej. mam umowe na rok.

Kierownik

Tosia cały czas rekrutuje. Proszę o CV na praca małpa tosia.pl.

Rafał

Dzięki za obiektywną informację, takich potrzeba więcej :) ale niestety oczekuję trochę więcej od pracy niż tego by na głowę mi się nie lało i możliwość otrzymania przysłowiowych ubrań roboczych

Tandar

Pracuję już dośc długo w Tosi. Kiedyś było fajnie, bo mała załoga i na piwo sie chodziło. Teraz w ch... ludzi pracuje i połowy sie nie zna. Ale do roboty nikt sie nie wtrąca, jak potrzebuje wyjsc to tez nie ma problemu. Podwyszki są, przelewy na czas, na głowe sie nie leje.

Rych

W magazynie odzież robocza jest.

Odzież roboczą to dostajesz na budowie i w fabryce. Widać żeś młody, niedoświadczony i głupiutki jeszcze, alboś zwykły burak

jkjl

To się ceni zwłaszcza jak się prostuje sytuacje z pracownikiem. W tym całym opisie wszystko mi śmierdzi, zarówno postawa pracownika jak i przełożonego - to drugie to akurat wynika z braku doświadczenia i przejmowania stylu zagramanicznych firm :) Po za tym warunki pracy są słabe. Kiedyś może było lepiej, ale nie teraz. Osobiście nie polecam.

Ja szalony

Witam wszystkich. Od tygodnia pracuję w firmie Tosia i muszę przyznać, że pierwszy raz w życiu natknąłem się na takiego posranego szefa, który chodzi i terroryzuje pracowników. Bardzo żałuję bo miałem dwie firmy do wyboru, a akurat musiałem wybrać Tosię :( Nie polecam wszystkim. Uwierzcie mi, nie idźcie tam chyba, że lubicie być co dziennie poniżani

@Ja szalony

Panie Pawle, Pierwszego dnia pracy otrzymał Pan jasne polecenie: Proszę przeanalizować programy do obsługi Allegro: Menadżera Allegro, Asystenta Super Sprzedawcy, Sell Asist. Jednocześnie poprosiłem aby nie sprawdzał Pan działania programu Sello. Zapytałem czy wszystko jasne, pan przytaknął, ja jeszcze powtórzyłem - Sello nie. Na drugi dzień przychodzę i patrzę... Pan Paweł działa w programie Sello. Ręce mi opadły, ale wziąłem się w garść, zaprosiłem do siebie i wyjaśniłem - skoro dałem polecenie, żeby nie zajmować się Sello to proszę się nie zajmować. Dwa dni później sytuacja bardzo podobna - wyraźnie poprosiłem o umieszczenie w opisach aukcji filmów z naszej strony. A Pan wbrew poleceniu umieścił filmy z innych stron. Życzę powodzenia w dalszej karierze.

Skal

Praca jak każda inna, współpraca między pracownikami układa się. Jak wywiązujesz się z obowiązków to nikt się nie czepia. Umowa o pracę, normalne godziny pracy. Spoko.

Kierownik

Tak, w firmie są kamery: W biurze w którym znajduje się 9 biurek znajduje się jedna kamera; W każdym ze sklepów znajdują się po 4 kamery w tym jedna nad kasą; W magazynie znajdują się 3 kamery; Przy rampie następne kamery. Czy to dużo - nie wydaje mi się. W firmie pracuje 30 osób, codziennie przyjmuje się dziesiątki a czasem setki paczek, obsługuje mnóstwo klientów... Nie ma kamer w toaletach, na korytarzach, pod biurkami ani w żadnych dziwnych miejscach, po prostu zwykły monitoring, taki sam jak w Empiku czy Tesco. Wpisy powyżej głównie od osób, którym nie przedłużono umowy. Szkoda, że nie potrafiły się wykazać w pracy tak jak na tym portalu. Pensje mogłyby być wyższe, za to są zawsze w terminie, umowy są o pracę a nie żadne zlecenia, pierwsza na 3 miesiące, potem rok lub pięć lat. Duża część załogi pracuje na czas nieokreślony. Robienie z pracownika niewolnika? Nadgodziny oddawane, w tygodniu 40 godzin pracy tak jak powinno być. Trzeba naprawdę się postarać, żeby dostać wypowiedzenie albo nie dostać przedłużenia umowy.

Peter C

Witam Podbijam pytanie bo również mam tam mieć spotkanie w sprawie pracy :) ? Pomoże ktoś kto już tam był i wie jak wygląda sytuacja ?

whatsername

Witam wszystkich, niedługo mam rozmowę o pracę w tej firmie. W związku z tym chciałam się dowiedzieć, czy nadal jest tam tak beznadziejnie, jak pisaliście? Inwigilacja, czyli mam rozumieć, że wszędzie są kamery? Dzięki z góry za odpowiedź!

• Jak się pracuje w Tosia.pl s.c. A. Kosson M. Osko P. Ośko( FIRMA ZAMKNIĘTA)?

Zobacz opinie na temat firmy Tosia.pl s.c. A. Kosson M. Osko P. Ośko( FIRMA ZAMKNIĘTA) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tosia.pl s.c. A. Kosson M. Osko P. Ośko( FIRMA ZAMKNIĘTA)?

Kandydaci do pracy w Tosia.pl s.c. A. Kosson M. Osko P. Ośko( FIRMA ZAMKNIĘTA) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tosia.pl s.c. A. Kosson M. Osko P. Ośko( FIRMA ZAMKNIĘTA)
2.2/5 Na podstawie 85 ocen.

Tosia.pl s.c. A. Kosson M. Osko P. Ośko( FIRMA ZAMKNIĘTA)