STUMP-HYDROBUDOWA SP. Z O.O.

Opinie o STUMP-HYDROBUDOWA SP. Z O.O.

jango

Stump to dobra firma z którą już nie raz współpracowałem. Swoje ściany szczelinowe które u mnie na budowach robili wykonywali szybko i sprawnie, także nie mogę tak naprawdę powiedzieć o nich złego słowa, patrząc jak współpracowało się z innymi firmami.

Ten

Ale jakos sie to kreci skoro firma funkcjonuje

stary

Lipa jak się patrzy,Pan buła obiecuje i natym sie zaczyna i tez jest koniec.Chodzi plotka taka jak."tyle co Ci obieca buta nikt Tobie tego nie da

stary

W tej firmie nadal jest tak samo.Mamy podstawe a i tak trzeba chodzic po lekarzach zeby miec co wlożyc do gara,tak tutaj jest

gość

Potwierdzam.

były pracownik

Jeżeli macie szacunek do siebie to w żadnym wypadku nie przyjmujcie się do tej firmy!Jak potrzebują ludzi to jest wszystko O.K ale jak praca się kończy to kop w du.ę.Nie polecam i wrogowi bym tej firmy nawet nie polecił!!!!

Zostaw opinię o STUMP-HYDROBUDOWA SP. Z O.O. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STUMP-HYDROBUDOWA SP. Z O.O.