Stump Franki sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Stump Franki sp. z o.o.

anonim
Inne

Z parę miesięcy wstecz faktycznie miały miejsce jakieś odejścia? Ktoś przytoczył nawet stanowiska dyrektorskie. Mnie jeśli już spośród wystawionych ofert interesuje ta do działu zakupów. Młodszy specjalista jest poszukiwany. piszą o pracy stacjonarnej na UoP, nie wiem jednak za jaka stawkę? Kojarzycie może?

Mańka Nowy wpis
Inne

Piszesz tak konkretnie o pracy jako młodszy specjalista ds. zakupów czy jednak może tak ogólnie? Chce się upewnić, ponieważ pojawiła się oferta na to stanowisko i zamierzam aplikować. nie wymagają doświadczenia więc może się udać. Jest szansa przy tym na szersze uzasadnienie tej całej atmosfery?

Buhaha Nowy wpis
Były pracownik
@Mańka

Jak chcesz się przekonać co to piekło na ziemi to próbuj, byle nie za bylejakie wynagrodzenie ????????????Na to stanowisko poszukują i poszukują ????????????jak nie będziesz z polecenia to szkoda czasu, ani kasy z tego, ani się nie rozwijasz ????????????to na co możesz liczyć to fejt, (usunięte przez administratora) dyskryminacja????????????ludzie w tej firmie zajmują się tylko donosami na swoich kolegów, każdy każdego się obawia ????????????

anonim Nowy wpis
Inne

Zastanawiam się czy jako elektromechanik gdzieś się jeździ a nawet jeśli tak to swoim autem czy może dostaje się służbowe? W ofercie piszą tylko, że trzeba mieć prawo jazdy kat B. co dodatkowo składa się na te niezbędne narzędzia pracy z opisu?

Były pracownik Nowy wpis
Były pracownik

Nowi pracownicy dostaną więcej na start niż ty po kilku latach pracy. Tak, pracownicy bez żadnych umiejętności czy szkoleń. Chyba więcej nie trzeba pisać.

Sara
Kandydat

Czy ktoś kto teraz pracuje mógłby ocenić warunki? czy faktycznie firmę można nazwać korpo tak jak ktoś to ujął w ostatnim wątku? Zauważyłam, że jest oferta dla asystentki projektanta. Liczyłam na spokojną pracę. jaka wiec występuje teraz atmosfera w biurze? i czy tryb hybrydowy będzie możliwy? Widziałam wzmiankę o stacjonarnym w opisie

Pracownik
Były pracownik
@Sara

W tej firmie chyba nie dzieje się zbyt dobrze skoro nawet dyrektorzy się zwalniają którzy pracują w niej od około 20lat.

2
 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Stump Franki sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda kwestia awansu w Stump Franki sp. z o.o.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Majster Budowy?

Pracodawca

@Pytanie

Awans zawodowy zależy przede wszystkim od samej osoby. Pracownik, który lubi wyzwania, nie zamyka się we własnej strefie komfortu, pogłębia wiedzę i odnosi przy tym dobre wyniki w pracy zawodowej, to droga do awansu, nawet na najwyższe stanowiska w firmie, jest otwarta. Odnośnie do majstra budowy mamy dwie drogi awansu: WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE Pracownik na stanowisku majstra budowy, który ma wykształcenie techniczne budowlanie i w miarę zdobywania doświadczeń ukończy również studia budowlane, to może awansować na kierownika budowy, następnie kierownika projektu. Kolejnym krokiem jest kierownik działu technologicznego oraz stanowiska dyrektorskie. BRAK WYKSZTAŁCENIA WYŻSZEGO W przypadku braku wyższego wykształcenia budowlanego dopuszczamy możliwość awansu na pozycje opiekuna technologii. Jest to droga dla osób które chcą się ściśle specjalizować się w jednej z technologii jakie oferuje klientom nasza spółka.

bez
Były pracownik
@Pytanie

Tam nie ma awansów dla normalnych pracowników. Musisz zostac zatrudniony z zewnątrz, najlepiej z kellerowa

Buhaha
Były pracownik
@bez

Albo być z Franki

Wiktoria
Inne
@bez

Czyli aplikować przez ogłoszenie? I to mi daje większe szanse, serio? Zawsze mi się wydawało ze jest odwrotnie wręcz.

agata
Pracownik
@Buhaha

W przypadku ex frankow na jeden odnotowany awans przypada chyba odejście 3 z 4 kierowników. Niestety polityka jest taka ze lepiej sie zwolnic i zatrudnic ponownie z zewnatrz, niz liczyc na uznanie pracodawcy i jakies profity

Buhaha
Były pracownik
@agata

Gdyby nie dostał działu technologicznego też by się zwolnił buhaha. Trzeba było się w końcu przemieścić krok od komina i w końcu zacząć pracować to się pozwalniali

Domi
Były pracownik
 Pytanie
@Buhaha

Krok od komina? Przeciez kierownicy od F. musza ogarniac caly kraj. Jeden kontrakt robisz nad morzem, a za chwile dojezdzasz pod tatry

Karolina
Inne
@Domi

A czy firma dokłada do takiej relokacji? Czy jak to wygląda w praktyce?

Domi
Były pracownik
@Karolina

Dokłada ale tobie godzin na dojazd do miejsca pracy. Czy dojezdzasz 6h czy 2h nikogo to nie interesuje.

Agata
Kandydat
@Domi

Dlaczego nie? A czy ktoś wprost na ten tematy tutaj rozmawiał? Jak na dzień dzisiejszy przyjmowane są tutaj jakiekolwiek sugestie? Komu można o nich wspominać, z kim najczęściej pracownicy rozmawiają o tego typu kwestiach?

Prosty człowiek
Były pracownik
@bez

Pracowałem w tej firmie przez kilka miesięcy. Byłem typowym korpo szczurem na ul. Hołubcowej. Atmosfera ciężka,choć szefostwo próbuje udawać,że tu bez układów możesz się wybić. Niestety nie ma w tym krzty prawdy. Jeżeli nie spotykasz się z szefostwem po pracy,jeżeli nie jesteście w żaden sposób spokrewnieni,to nie masz żadnych szans na awans. Byłem bardziej kompetentny i zdobyłem więcej umiejętności,niż ludzi,którzy pracują tu latami po tzw. znajomości. Ci zaś najbardziej się obijają i pozwalają na wszystko. Ogólnie typowe corpo i zdecydowanie nie polecam,nie da się tam długo wytrzymac.

Pytanie
 Pytanie

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Stump Franki sp. z o.o.? Na GoWork.pl jest 9 marca kilka ogłoszeń.

Pracodawca

@Pytanie

Rekrutacja jest bardzo uproszczona. Po wstępnej weryfikacji CV jest przekazywane do przyszłego szefa/ szefowej. Najpierw jest rozmowa telefoniczna a następnie lub od razu zaproszenie na rozmowę. Kandydat/ kandydatka otrzymuje odpowiedź zwrotną zgodnie z ustaleniami. Wciąż rośniemy i rekrutujemy. Zachęcamy do śledzenia ogłoszeń na portalach pracy oraz naszej stronie www.stumpfranki.pl w zakładce "praca" a także na mediach społecznościowych.

Ok
Kandydat
 Pytanie

Witam warto tam pracować jako operator palownicy??

Marek
Inne
@Ok

Niestety nie wiem bo dopiero mam zamiar aplikować. Niewiele się tu można dowiedzieć o warunkach. Mnie najbardziej interesuje jak płacą bo jak najniższą krajową to zrezygnuje. Będziesz wysyłał CV?

Ok
Kandydat
@Marek

Zastanawiam się . Mam ofertę z innej firmy

Agata
Inne
@Ok

I obydwie porównywalne jeśli chodzi o warunki skoro się zastanawiasz? W sumie to wysłałeś już może?

Pracodawca

 Aktualność
Stump Franki ma centralę w Warszawie, ma też biura w Gdańsku i Krakowie, Szczecinie, Rzeszowie, ale serce firmy bije na budowach!Pytanie
 Pytanie

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Stump Franki sp. z o.o.? Umieścili kilka ogłoszeń na GoWork.pl.

Buhaha
Były pracownik
@Pytanie

Szukają pracownika niskobudżetowego

Pracodawca

@Buhaha

Specyfiką i wartością tego portalu jest właśnie to, że można swobodnie się wypowiadać i pisać w 100% subiektywne opinie. Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji, by sprawdzić i przekonać się jak będzie faktycznie w Twoim przypadku przyszły Kolego lub przyszła Koleżanko :) Odnośnie do rekrutacji, to trzeba się nastawić na szczerą i otwartą rozmowę :) Sama rekrutacja jest prosta i przejrzysta. Po wstępnej weryfikacji ofert, wybrani kandydaci są zapraszani na spotkanie do naszych biur w regionach lub w centrali. Najczęściej jest to rozmowa z bezpośrednim przełożonym i w zależności od specyfiki stanowiska również ze specjalistą w danej dziedzinie. W takim składzie potem też razem pracujemy, więc jest to również okazja do zapoznania się z częścią przyszłego zespołu.

Buhaha
Były pracownik
@Stump Franki sp. z o.o.

Macie tak beznadziejną atmosferę, że wątpię, aby ktoś chciał być Waszym kolegą/koleżanką.

Bzyk
Kandydat
 Pytanie
@Buhaha

Co jest nie tak z atmosferą?

1
Pytanie
 Pytanie

Czy jest możliwość pracy w STUMP-HYDROBUDOWA SP. Z O.O. na część etatu?

Pracodawca

@Pytanie

Dzień dobry, zasadniczo poszukujemy osób do współpracy na pełnym etacie. Jednak obecnie potrzebujemy wsparcia na różnych stanowiskach, być może będzie sposobność na inne ukształtowanie czasu pracy w odniesieniu do konkretnych zadań. Zachęcamy do wysłania aplikacji i rozmowy.

Oska

Oddziału, którym zarządzał Pan inżynier od berlinki nie doradzam, tym którzy szukają pracy. Jestem pracownikiem i żenujące jest jak ten oddział działa. Jest w nim kilku donosicieli. Ale większość, to zdolni pracownicy z tłamszeni przez(usunięte przez administratora) Wcześniej rządził firmą Prezes, którego wygryzła baba jaga z Krakowa, której na szczęście się pozbyli. Teraz jest to korporacja. Zaczynają rządzić nowo przyjęci układowcy z Kellera. Może to i dobrze. Wezmą za tyłek cwaniaczków ze ścian szczelinowych, którzy robią straszne przewały. Na razie wszystko, a informacji mam dużo. Nie chcę zaszkodzić uczciwym pracownikom.

1
Oska

Tak. ściany szczelinowe robili superanckie do czasu kiedy nie przejęli tego słoiki z Belfingera.

Radek
Inne

Jak bardzo dużo jest zabezpieczeń wprowadzonych dla pracowników w związku z epidemią?

Paleciak

Ja nie mogę powiedzieć złego słowa pracowałem w tej firmie chłopacy w porządku zależy jak kto patrzy jak dla mnie ok pozdrawiam wszystkich a przeważnie dział na za Ożarowem

Andrzej
Inne

Jakiś powód jest żeby nie pisać na forum ? Mam zamiar aplikować, podpowiedzcie coś.

2
Barnaba
Inne

Jeśli ktoś ma pojęcie jak wyglada praca na budowie to nie pisałby takich dyrdymałów

Niki

Jako inżynier praca zazwyczaj po 12h. Częsta praca w soboty (płacony dodatek za pracę w soboty). Bywają tez zmiany nocne. Praca w ciężkich warunkach (błoto po pachy). Zarobki na start to jakaś tragedia bo 3500 brutto.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Mirek

Czy w hydrobudowie szukaja nowych pracownikow? Dajcie znac

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Julia
Inne

Jeżeli możecie, podzielcie się opinią na temat pracy spawacza w tej firmie. Jakie trzeba spełnić wymagania, żeby dostać się na to stanowisko. Strona internetowa firmy pokazuje także inne oferty. Czy możecie wypowiedzieć się w tym temacie? Czy polecilibyście tą firmę?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonim

(usunięte przez administratora)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
jango

Stump to dobra firma z którą już nie raz współpracowałem. Swoje ściany szczelinowe które u mnie na budowach robili wykonywali szybko i sprawnie, także nie mogę tak naprawdę powiedzieć o nich złego słowa, patrząc jak współpracowało się z innymi firmami.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Stump Franki sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Stump Franki sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Stump Franki sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Stump Franki sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii