Stump Franki sp. z o.o.

2.3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Stump Franki sp. z o.o.

Pytanie Nowy wpis

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie Stump Franki sp. z o.o. w przypadku pracy jako Majster Budowy?

Pytanie Nowy wpis

Jak wygląda kwestia awansu w Stump Franki sp. z o.o.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Majster Budowy?

Nowy wpis

Pracodawca

@Pytanie

Awans zawodowy zależy przede wszystkim od samej osoby. Pracownik, który lubi wyzwania, nie zamyka się we własnej strefie komfortu, pogłębia wiedzę i odnosi przy tym dobre wyniki w pracy zawodowej, to droga do awansu, nawet na najwyższe stanowiska w firmie, jest otwarta. Odnośnie do majstra budowy mamy dwie drogi awansu: WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE Pracownik na stanowisku majstra budowy, który ma wykształcenie techniczne budowlanie i w miarę zdobywania doświadczeń ukończy również studia budowlane, to może awansować na kierownika budowy, następnie kierownika projektu. Kolejnym krokiem jest kierownik działu technologicznego oraz stanowiska dyrektorskie. BRAK WYKSZTAŁCENIA WYŻSZEGO W przypadku braku wyższego wykształcenia budowlanego dopuszczamy możliwość awansu na pozycje opiekuna technologii. Jest to droga dla osób które chcą się ściśle specjalizować się w jednej z technologii jakie oferuje klientom nasza spółka.

Czy jest możliwość pracy w STUMP-HYDROBUDOWA SP. Z O.O. na część etatu?

Nowy wpis

Pracodawca

@Pytanie

Dzień dobry, zasadniczo poszukujemy osób do współpracy na pełnym etacie. Jednak obecnie potrzebujemy wsparcia na różnych stanowiskach, być może będzie sposobność na inne ukształtowanie czasu pracy w odniesieniu do konkretnych zadań. Zachęcamy do wysłania aplikacji i rozmowy.

Oska

Oddziału, którym zarządzał Pan inżynier od berlinki nie doradzam, tym którzy szukają pracy. Jestem pracownikiem i żenujące jest jak ten oddział działa. Jest w nim kilku donosicieli. Ale większość, to zdolni pracownicy z tłamszeni przez(usunięte przez administratora) Wcześniej rządził firmą Prezes, którego wygryzła baba jaga z Krakowa, której na szczęście się pozbyli. Teraz jest to korporacja. Zaczynają rządzić nowo przyjęci układowcy z Kellera. Może to i dobrze. Wezmą za tyłek cwaniaczków ze ścian szczelinowych, którzy robią straszne przewały. Na razie wszystko, a informacji mam dużo. Nie chcę zaszkodzić uczciwym pracownikom.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Stump Franki sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Specjalista ds. Zakupów?
Oska

Tak. ściany szczelinowe robili superanckie do czasu kiedy nie przejęli tego słoiki z Belfingera.

Radek

Jak bardzo dużo jest zabezpieczeń wprowadzonych dla pracowników w związku z epidemią?

Paleciak

Ja nie mogę powiedzieć złego słowa pracowałem w tej firmie chłopacy w porządku zależy jak kto patrzy jak dla mnie ok pozdrawiam wszystkich a przeważnie dział na za Ożarowem

Andrzej

Jakiś powód jest żeby nie pisać na forum ? Mam zamiar aplikować, podpowiedzcie coś.

Barnaba

Jeśli ktoś ma pojęcie jak wyglada praca na budowie to nie pisałby takich dyrdymałów

Niki

Jako inżynier praca zazwyczaj po 12h. Częsta praca w soboty (płacony dodatek za pracę w soboty). Bywają tez zmiany nocne. Praca w ciężkich warunkach (błoto po pachy). Zarobki na start to jakaś tragedia bo 3500 brutto.

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w STUMP-HYDROBUDOWA SP. Z O.O. o opisanie aktualnej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Mirek

Czy w hydrobudowie szukaja nowych pracownikow? Dajcie znac

Julia

Jeżeli możecie, podzielcie się opinią na temat pracy spawacza w tej firmie. Jakie trzeba spełnić wymagania, żeby dostać się na to stanowisko. Strona internetowa firmy pokazuje także inne oferty. Czy możecie wypowiedzieć się w tym temacie? Czy polecilibyście tą firmę?

jango

Stump to dobra firma z którą już nie raz współpracowałem. Swoje ściany szczelinowe które u mnie na budowach robili wykonywali szybko i sprawnie, także nie mogę tak naprawdę powiedzieć o nich złego słowa, patrząc jak współpracowało się z innymi firmami.

Ten

Ale jakos sie to kreci skoro firma funkcjonuje

stary

Lipa jak się patrzy,Pan buła obiecuje i natym sie zaczyna i tez jest koniec.Chodzi plotka taka jak."tyle co Ci obieca buta nikt Tobie tego nie da

stary

W tej firmie nadal jest tak samo.Mamy podstawe a i tak trzeba chodzic po lekarzach zeby miec co wlożyc do gara,tak tutaj jest

gość

Potwierdzam.

były pracownik

Jeżeli macie szacunek do siebie to w żadnym wypadku nie przyjmujcie się do tej firmy!Jak potrzebują ludzi to jest wszystko O.K ale jak praca się kończy to kop w du.ę.Nie polecam i wrogowi bym tej firmy nawet nie polecił!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Stump Franki sp. z o.o. - Warszawa

Stump Franki sp. z o.o.