Stump Franki sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Stump Franki sp. z o.o.

Jak wygląda kwestia awansu w Stump Franki sp. z o.o.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Majster Budowy?

@Pytanie

Awans zawodowy zależy przede wszystkim od samej osoby. Pracownik, który lubi wyzwania, nie zamyka się we własnej strefie komfortu, pogłębia wiedzę i odnosi przy tym dobre wyniki w pracy zawodowej, to droga do awansu, nawet na najwyższe stanowiska w firmie, jest otwarta. Odnośnie do majstra budowy mamy dwie drogi awansu: WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE Pracownik na stanowisku majstra budowy, który ma wykształcenie techniczne budowlanie i w miarę zdobywania doświadczeń ukończy również studia budowlane, to może awansować na kierownika budowy, następnie kierownika projektu. Kolejnym krokiem jest kierownik działu technologicznego oraz stanowiska dyrektorskie. BRAK WYKSZTAŁCENIA WYŻSZEGO W przypadku braku wyższego wykształcenia budowlanego dopuszczamy możliwość awansu na pozycje opiekuna technologii. Jest to droga dla osób które chcą się ściśle specjalizować się w jednej z technologii jakie oferuje klientom nasza spółka.

bez
@Pytanie

Tam nie ma awansów dla normalnych pracowników. Musisz zostac zatrudniony z zewnątrz, najlepiej z kellerowa

@bez

Albo być z Franki

Wiktoria
@bez

Czyli aplikować przez ogłoszenie? I to mi daje większe szanse, serio? Zawsze mi się wydawało ze jest odwrotnie wręcz.

agata
@Buhaha

W przypadku ex frankow na jeden odnotowany awans przypada chyba odejście 3 z 4 kierowników. Niestety polityka jest taka ze lepiej sie zwolnic i zatrudnic ponownie z zewnatrz, niz liczyc na uznanie pracodawcy i jakies profity

@agata

Gdyby nie dostał działu technologicznego też by się zwolnił buhaha. Trzeba było się w końcu przemieścić krok od komina i w końcu zacząć pracować to się pozwalniali

Domi Nowy wpis
@Buhaha

Krok od komina? Przeciez kierownicy od F. musza ogarniac caly kraj. Jeden kontrakt robisz nad morzem, a za chwile dojezdzasz pod tatry

Karolina Nowy wpis
@Domi

A czy firma dokłada do takiej relokacji? Czy jak to wygląda w praktyce?

Domi Nowy wpis
@Karolina

Dokłada ale tobie godzin na dojazd do miejsca pracy. Czy dojezdzasz 6h czy 2h nikogo to nie interesuje.

Agata Nowy wpis
@Domi

tego nie ma możliwości żeby jakoś przeorganizować? was jest za mało po prostu czy logistyka w firmie brakuje? jest tu takie stanowisko do obsadzenia?

Jakie wartości są cenione w Stump Franki sp. z o.o.?

Ok
Kandydat

Witam warto tam pracować jako operator palownicy??

Marek
@Ok

Niestety nie wiem bo dopiero mam zamiar aplikować. Niewiele się tu można dowiedzieć o warunkach. Mnie najbardziej interesuje jak płacą bo jak najniższą krajową to zrezygnuje. Będziesz wysyłał CV?

Ok
@Marek

Zastanawiam się . Mam ofertę z innej firmy

Agata
@Ok

I obydwie porównywalne jeśli chodzi o warunki skoro się zastanawiasz? W sumie to wysłałeś już może?

Aktualność
Stump Franki ma centralę w Warszawie, ma też biura w Gdańsku i Krakowie, ale serce firmy bije na budowach!

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Stump Franki sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Specjalista ds. Zakupów?

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Stump Franki sp. z o.o.? Umieścili kilka ogłoszeń na GoWork.pl.

Szukają pracownika niskobudżetowego

@Buhaha

Specyfiką i wartością tego portalu jest właśnie to, że można swobodnie się wypowiadać i pisać w 100% subiektywne opinie. Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji, by sprawdzić i przekonać się jak będzie faktycznie w Twoim przypadku przyszły Kolego lub przyszła Koleżanko :) Odnośnie do rekrutacji, to trzeba się nastawić na szczerą i otwartą rozmowę :) Sama rekrutacja jest prosta i przejrzysta. Po wstępnej weryfikacji ofert, wybrani kandydaci są zapraszani na spotkanie do naszych biur w regionach lub w centrali. Najczęściej jest to rozmowa z bezpośrednim przełożonym i w zależności od specyfiki stanowiska również ze specjalistą w danej dziedzinie. W takim składzie potem też razem pracujemy, więc jest to również okazja do zapoznania się z częścią przyszłego zespołu.

@Stump Franki sp. z o.o.

Macie tak beznadziejną atmosferę, że wątpię, aby ktoś chciał być Waszym kolegą/koleżanką.

Bzyk
@Buhaha

Co jest nie tak z atmosferą?

Czy jest możliwość pracy w STUMP-HYDROBUDOWA SP. Z O.O. na część etatu?

@Pytanie

Dzień dobry, zasadniczo poszukujemy osób do współpracy na pełnym etacie. Jednak obecnie potrzebujemy wsparcia na różnych stanowiskach, być może będzie sposobność na inne ukształtowanie czasu pracy w odniesieniu do konkretnych zadań. Zachęcamy do wysłania aplikacji i rozmowy.

Oska

Oddziału, którym zarządzał Pan inżynier od berlinki nie doradzam, tym którzy szukają pracy. Jestem pracownikiem i żenujące jest jak ten oddział działa. Jest w nim kilku donosicieli. Ale większość, to zdolni pracownicy z tłamszeni przez(usunięte przez administratora) Wcześniej rządził firmą Prezes, którego wygryzła baba jaga z Krakowa, której na szczęście się pozbyli. Teraz jest to korporacja. Zaczynają rządzić nowo przyjęci układowcy z Kellera. Może to i dobrze. Wezmą za tyłek cwaniaczków ze ścian szczelinowych, którzy robią straszne przewały. Na razie wszystko, a informacji mam dużo. Nie chcę zaszkodzić uczciwym pracownikom.

Oska

Tak. ściany szczelinowe robili superanckie do czasu kiedy nie przejęli tego słoiki z Belfingera.

Radek

Jak bardzo dużo jest zabezpieczeń wprowadzonych dla pracowników w związku z epidemią?

Paleciak

Ja nie mogę powiedzieć złego słowa pracowałem w tej firmie chłopacy w porządku zależy jak kto patrzy jak dla mnie ok pozdrawiam wszystkich a przeważnie dział na za Ożarowem

Andrzej

Jakiś powód jest żeby nie pisać na forum ? Mam zamiar aplikować, podpowiedzcie coś.

Barnaba

Jeśli ktoś ma pojęcie jak wyglada praca na budowie to nie pisałby takich dyrdymałów

Niki

Jako inżynier praca zazwyczaj po 12h. Częsta praca w soboty (płacony dodatek za pracę w soboty). Bywają tez zmiany nocne. Praca w ciężkich warunkach (błoto po pachy). Zarobki na start to jakaś tragedia bo 3500 brutto.

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w STUMP-HYDROBUDOWA SP. Z O.O. o opisanie aktualnej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Mirek

Czy w hydrobudowie szukaja nowych pracownikow? Dajcie znac

Julia

Jeżeli możecie, podzielcie się opinią na temat pracy spawacza w tej firmie. Jakie trzeba spełnić wymagania, żeby dostać się na to stanowisko. Strona internetowa firmy pokazuje także inne oferty. Czy możecie wypowiedzieć się w tym temacie? Czy polecilibyście tą firmę?

jango

Stump to dobra firma z którą już nie raz współpracowałem. Swoje ściany szczelinowe które u mnie na budowach robili wykonywali szybko i sprawnie, także nie mogę tak naprawdę powiedzieć o nich złego słowa, patrząc jak współpracowało się z innymi firmami.

Ten

Ale jakos sie to kreci skoro firma funkcjonuje

stary

Lipa jak się patrzy,Pan buła obiecuje i natym sie zaczyna i tez jest koniec.Chodzi plotka taka jak."tyle co Ci obieca buta nikt Tobie tego nie da

stary

W tej firmie nadal jest tak samo.Mamy podstawe a i tak trzeba chodzic po lekarzach zeby miec co wlożyc do gara,tak tutaj jest

Zostaw merytoryczną opinię o Stump Franki sp. z o.o. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Stump Franki sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stump Franki sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Stump Franki sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii