Opinie o Tosia.pl s.c. A. Kosson M. Osko P. Ośko( FIRMA ZAMKNIĘTA) w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Tosia.pl s.c. A. Kosson M. Osko P. Ośko( FIRMA ZAMKNIĘTA). Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Tosia.pl s.c. A. Kosson M. Osko P. Ośko( FIRMA ZAMKNIĘTA) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tosia.pl s.c. A. Kosson M. Osko P. Ośko( FIRMA ZAMKNIĘTA) w Warszawa

Seth

Jeśli traficie na ofertę pracy w tej firmie. Omińcie ją! Psie pieniądze, zero szacunku i motywacji, głupie pogadanki pana P.O. wywołujące tylko "zdenerwowanie", MAKS wymagań. Premie "pod stołem", koszty cięte na pracownikach, robienie z pracownika niewolnika, obłuda i zakłamanie. Firma prosperuje dobrze i stać ją, a robią z siebie dziadów kosztem innych. Pan "prezes" P.O. inwigiluje wszystko ... kamer brakuje tylko w WC, odpoczniesz chwilkę to zaraz telefon. To tylko czubek minusów pracy u tego "prywaciarza" i jego wiernego wspólnika, w negatywnym tego słowa znaczeniu. Próbują stworzyć korporację bez względu na ofiary. To nie jest wyssane z palca, również powyższe opinie to czysta prawda. To się dzieje w Tosia.pl. Zastanów się nim zaaplikujesz. U nich jesteś tylko kosztem!

@Seth

Szanowna Pani, Rozumiem, że jest Pani rozżalona, że umowa nie została przedłużona. Ale chyba dobrze się stało, skoro uważała Pani rozmowy z przełożonym za głupie pogadanki?

Verita

Jak najbardziej nie polecam pracy w Tosia.pl. Ludzie, jeśli traficie na ogłoszenie pracy w tym sklepie, nie zatrzymujcie się na tym, szukajcie dalej. Płacą słabo, ale nie to jest tu najistotniejsze. Pracowałem tam bardzo krótko, bo niespełna 2 miesiące. Mogę tylko zacytować to co zostało tu już napisane ,,brak elementarnego szacunku do drugiego człowieka'', szczególnie ze strony pana o imieniu zaczynającym się na P wymienionego w nazwie firmy na końcu.

@Verita

Szanowny Panie, Przykro nam, że zniecierpliwienie odebrał Pan jako brak szacunku. Każdy człowiek, w tym Pana przełożony, ma granice swojej cierpliwości, Pan już w czasie okresu próbnego regularnie je przekraczał. Był Pan jedną z naprawdę niewielu osób które w naszej firmie otrzymały wypowiedzenie przed zakończeniem okresu próbnego.

Anon

Przykre ale prawdziwe.... 98% można potwierdzić

hirrara

firma w dobrej kondycji daje uczciwą pracę- to niestety jedyna dobra rzecz jaką można o tym pracodawcy powiedzieć. szefowie starają się oszczędzać na pracownikach stale obniżając poziom płaci wydłużając godziny pracy, dezinformują odnośnie warunków pracy (które zmieniają się z miesiąca na miesiąc), wykorzystują ich i tworzą nieznośną atmosferę nieustannej i drobiazgowej kontroli. posłuch wśród pracowników utrzymuje się szantażem i krzykiem. brak elementarnego szacunku do drugiego człowieka. czasem trzeba dopominać się o spóźnione pensje.

@hirrara

Nasza firma nie obniża płac - płaca jest zawsze taka jak zapisana w umowie. Godziny pracy nie są wydłużane, obowiązuje 40-sto godzinny tydzień pracy. Warunki pracy zmieniają się o tyle, że 3 lata temu pracowało 10 osób a dziś 30 -musiały powstać działy, kierownicy itd. Drobiazgowa i nieustanna kontrola - nie wydaje mi się. Chyba, że ktoś nie wypełnia swoich obowiązków, wtedy oczywiście zwraca się na niego większą uwagę. To chyba naturalne? Szantaż? Po co i w jaki sposób można szantażować pracownika? Szkoda, że nie miała Pani odwagi napisać, w jakich okolicznościach się rozstaliśmy.

@Tosia.pl SC

I jeszcze - w naszej firmie nie trzeba upominać się o pensję. Opóźnienie mieliśmy z pensjami za maj 2015 - zamiast 1 czerwca rano z przyczyn technicznych wyszły 1 czerwca wieczorem.

hirrara
@Tosia.pl SC

Panie Pawle (bo wierzę, że to Pan bierzeu udział w dyskusji), Widzę, że znalazł Pan tą stronę po zaledwie 3 latach; cóż ja odpisuję po roku od pańskiej riposty- taka uroda dyskusji toczonych na forach:) Nie wypowiem się na temat obecnych warunków pracy bo ich nie znam. Wierzę, że przez 4 lata mogły się zdecydowanie zmienić i bardzo by mnie to cieszyło. Pamiętam jednak, że kiedy przychodziłam do Pana pracować ponad 4 lata temu godziłam się na inne zasady niż te, do których wprowadzania wziął się Pan niespełna 2 miesiące później czyli wprowadzania 40godzinnego tygodnia pracy ale rozłożonego na 6 a nie 5 dni w tygodniu. Chyba sam Pan przyzna, że z punktu widzenia pracownika to dosyć istatna zmiana? I wtedy- te 4 lata temu- pensje nie były ZAWSZE na czas a premii nie widział nikt- nawet najdłużej pracujący, najbardziej kompetentni i najlepiej wykonujący swoje obowiązki i punktualni pracownicy nie dostali premii przez pół roku. Potrafił Pan obciąć premię pracownikowi za to, że stanął swoim prywatnym samochodem na parkingu, który znajdował się przed firmą ale do niej nie należał. A za 5 minut spóźnienia obcinał Pan 50zł z maksymalnie 200zł premii; kiedy premia się kończyła- groził Pan wejściem na pensję. Co się stało to się nie odstanie ale rozumiem, że wiele mogło się zmienić. Wierzę, że sam rynek pracy i fakt, że firma się rozrasta i zapewne choćby z tego powodu trudniej nad nią zapanować sprawiły, że warunki pracy u Pana uległy zmianie. Po prostu nie może Pan być w 2 miejscach na raz i śledzić swoich licznych pracowników tak jak śledził Pan nas. Nie wierzę za to w to, że ludzie się zmieniają. A Pan, ze swoim brakiem szacunku do podwładnych był moim najgorszym szefem. Pyta Pan po co zastraszać pracownika? Właśnie nie wiem- liczyłam, że dowiem się od Pana. Może Pan po prostu nad sobą nie panował? Jakby nie było- nie było dobrze a Pan nie powinien mieć prawa zarządzać ludźmi- to co Pan robił było mobbingiem w czystej postaci. Nie wiem, a jestem ciekawa, czy dalej go Pan stosuje i po co.

Kierownik
@hirrara

Dzień dobry, Czas pracy Tosi zawsze był i nadal jest 5 dni w tygodniu. Jeśli ktoś pracuje w weekend ma dwa wolne dni w tygodniu. Pensje zawsze są na czas. Premie są wypłacane. Osobom, które, cytuję: "Nie przestrzegają dyscypliny pracy i spóźniły się do pracy więcej niż 2 razy/miesiąc" premia nie jest wypłacana. Jasny układ - kto nie wypełnia obowiązków ten nie otrzymuje premii. Jeśli uważa Pani, że to mobbing proszę zgłosić odpowiednim instytucjom. Z parkingiem podobnie - parking pod sklepem jest dla klientów, nie dla pracowników. Jasna zasada obowiązująca w Tosi od zawsze, również właścicieli- prosimy o nieparkowanie pod sklepem. Widocznie prośba ani polecenie nie zadziałały skoro miała Pani obciętą premię. Pozdrawiam.

Magazynier

Spotkanie z pania z kadr, pytania glownie o doswiadczenie. Troche sie na tym znam wiec spoko czekam.

Czy poradze fizycznie.

logo firmy Magazynier
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT

• Jak się pracuje w Tosia.pl s.c. A. Kosson M. Osko P. Ośko( FIRMA ZAMKNIĘTA)?

Zobacz opinie na temat firmy Tosia.pl s.c. A. Kosson M. Osko P. Ośko( FIRMA ZAMKNIĘTA) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tosia.pl s.c. A. Kosson M. Osko P. Ośko( FIRMA ZAMKNIĘTA)?

Kandydaci do pracy w Tosia.pl s.c. A. Kosson M. Osko P. Ośko( FIRMA ZAMKNIĘTA) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tosia.pl s.c. A. Kosson M. Osko P. Ośko( FIRMA ZAMKNIĘTA)
2.2/5 Na podstawie 85 ocen.

Tosia.pl s.c. A. Kosson M. Osko P. Ośko( FIRMA ZAMKNIĘTA)