Opinie o Tosia.pl s.c. A. Kosson M. Osko P. Ośko( FIRMA ZAMKNIĘTA) w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Tosia.pl s.c. A. Kosson M. Osko P. Ośko( FIRMA ZAMKNIĘTA). Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Tosia.pl s.c. A. Kosson M. Osko P. Ośko( FIRMA ZAMKNIĘTA) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tosia.pl s.c. A. Kosson M. Osko P. Ośko( FIRMA ZAMKNIĘTA) w Warszawa

Marcin Nowy wpis

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Pracowałem w Tosi na przełomie 2018-2019 i bardzo dobrze wspominam pracę. Zawsze byłem traktowany z szacunkiem. Wypłata była zawsze na czas i zarobki w miarę atrakcyjne. Dobrze wspominam współpracę z innymi działami, ludzie byli bardzo w porządku. Wbrew innym opiniom ja wspominam współpracę z właścicielami dobrze. Nie było się do czego przyczepić więc gdybym miał możliwość ponownego zatrudnienia to nie wahałbym się. Pozdrawiam.

Jojojo Nowy wpis

Zdecydowanie nie polecam tej firmy. Obiecanki cacanki. Rozmowa o pracę zawsze super obiecają co chcesz a później nie dość że orasz jak niewolnik gdy kierowniczka piję kawkę z innym pracownikiem pupilkiem to ciągle musisz pilnować wypłaty bo za każdym razem za mało i głupie tłumaczenia że księgowa się pomyliła. Kierowniczka regionalna która samym wygladem odpycha od siebie zawsze obrazona na cały świat chodzi nadęta i czepia się że za mało uśmiechasz się do klienta a jak trzeba coś załatwić to nigdy nie odbiera telefonu i ciągle kłamie ze ona o niczym nie wie. Jakiekolwiek BHP tam nie istnieje. Cały Dzień tagasz kartony po 20kg. a jak nie będziesz super koleszkom to od razuz głupim uśmiechem dadzą Ci wypowiedzenie ale najpierw bedziesz szkolił nowego pracownika nie widząc że ma cie zastąpić. Oczywiście reszta pracowników o wszystkim wie. Generalnie jeśli masz własne zdanie to jesteś do zwolnienia bo tam choć (usunięte przez administratora) kierowniczka to masz udawać że zawsze ma rację i wkladac jej palec w d. Nie polecam miejsca pracy

Zbigniew Nowy wpis

Podpowiecie coś o firmie, czy aktualnie są jakieś szanse na pracę?

Chętna Nowy wpis

Jakie zarobki są w Tosia dla sprzedawcy ? Minimalna czy lepiej ? Warto finansowo ?

Magazynier

Spotkanie z pania z kadr, pytania glownie o doswiadczenie. Troche sie na tym znam wiec spoko czekam.

Czy poradze fizycznie.

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Anula

Pracuje w jednym z sklepów jako doradca handlowy na początku atmosfera fajna nauki z każdym dniem coraz więcej, dziadowskie komputery i programy mają wszystko się zacina nawet paragon długo wychodzi , więcej pracy na magazynie niż w sklepie cieszkie kartony do dźwigać trzeba regały wysoko ustawione i wkładaj to na sama górę co do atmosfery jak pisałam wyżej na początku ok później jak pokażesz że za dużo umiesz sama zrobić to nagle dokładają ci więcej obowiązków a cała reszta siedzi na zapleczu,zaczniesz odmawiać poleceń bo np to robiłaś ostatnio sama 3razy to idziesz do zwolnienia a regionalnej przekazują że przestałas pracować zespołowo na sukces sklepu itd. ta firma to porażka omijajcie ja dla własnego dobra zresztą czytając opinie na ich temat sami wyciągnijcie wnioski same negatywne

K.Kst.

To co piszą to prawda,pracowałem w jednym ze sklepu dramat w tej firmie musisz dopasowc sie dokazdego z osobna bo inaczej cie traktują jak (usunięte przez administratora) za kierownikiem sklepu musisz biegać (usunięte przez administratora) bo inaczej caly zspoł zmowi przeciw tobie będziesz od najgorszej roboty a kierownik siedzi pije kawke z swoimi (usunięte przez administratora) przez 2 h jak probujesz z region.pogdac na ten temat do słyszysz że nie umiesz się zintegrować z grupą ,tak wyglądają teraz prace niezaleznie od branzy idt więcej pracy na magazynie niż na samym sklepie (usunięte przez administratora)

xzxzxzx

Dramat jest w tej firmie :-| wszystko po koleżeńsku. Jak masz już coś do powiedzenia a masz racje to już jesteś do zwolnienia z czasem bo z czasem ale i tak w końcu otrzymasz wypowiedzenie z perfidnym uśmiechem Pani kierownik!, bo nie może być tak że ktoś jej uwagę zwróci że piję kawę czy sobie prowdzi rozmowy przez telefon a swoją robotę zleca innym. Nikomu nie polecam. Regionalna też z początku dobra osoba a później i tak wszystko zwali na Ciebie. Masakra

Renata
@xzxzxzx

Widzę, że nie jesteś zadowolona z zarządzania w Tosia.pl.. A w jaki sposób firma motywuje pracowników do pracy? Zastanawiam się też, czy jest tam realna szansa na awans albo powiększanie kwalifikacji.

Firma uważa się za mega profesjonalną i dająca dużo pracownikowi,nie prawda omijajcie szerokim łukiem, dużo etapów rozmowy kwalifikacyjnych, a na koniec powiedzą Ci dziękuję, ale Ty ponosisz koszty dojazdu na tak daleką siedzibę firmy.Regionalna sama nie wie o czym mówi,zero konkretów , jednym słowem brak szacunku, omijać szerokim tą firmę.

Renata
@Kandydat

Wiele etapów może też po prostu świadczyć o tym, że firma szuka osoby, która idealnie wpasowałaby się w charakter firmy. Jak rozumiem - akurat Tobie nie powiodło się w procesie rekrutacji. A o jakie stanowisko w Tosia.pl się ubiegałeś?

Majka

Śmieszne że wszyscy w firmie czytają to forum i żyją każdym komentarzem, tak samo żyją komentarzami na google, fb i ceneo. Pracowałam tam i nikomu nie życzę. Kobiety muszą targać ogromne i ciężkie kartony, warunki na zapleczach masakra, zero szacunku dla ciebie jako pracownika, ważne tylko aby klient był zadowolony... i nie ważne że klient nie ma racji... i tak trzeba go przeprosić, pogłaskać i przyznać mu racje. Żal.

Andzi

Dzień dobry z dala od tej firmy ,wszystkie opinie są prawdziwe, a te niby dobre piszą właściciele, regionalną nie zna prawa pracy,nie potrafi przeprowadzić rozmowy kwalifikacyjnej, omijać szerokim łukiem, firma mieści się na takim zad..........

George

Pracowałem w tej firmie jakiś czas, nigdy mnie tak nikt nie poniżał, ani nie poniewierał, czulem się tam jak ostatnia (usunięte przez administratora) jak niewolnik, który nie potrafi nic i jest zdane na łaskę jasnie wielmożnego pana (usunięte przez administratora). Jak chcesz być poniżany i gnębiony na każdym kroku to zaaplikuj. Kij ci w oko panie Ośko, spotkamy się w sądzie

Praca rzecz ważna

Witam. Nie często udzielam się na forum i dodaje opinie. Ale nie mogę się nie wypowiedzieć widząc jak bardzo niesprawiedliwe są tu komentarze. Nie będę się do nich odnosił choć uważam że niektore są chaotyczne i bezzasadne. Bo co to za argument że pracodawca wybiera na Śląsku kandydata który mu najbardziej pasuje? Nie ma do tego prawa? Należy wziąć pod uwage też to iż każdy oczywiście ma prawo podzielić się swoimi odczuciami, wiec ich nie oceniam, ale teraz podziele się swoimi. Praca stała oparta o umowę. Wypłata solidna i na czas. Wszystko dobrze zorganizowane, każdy więc co ma robić. Elastyczny grafik pracy, w grudniu wigilia dla wszystkich pracowników wolna, co pokazuje też szacunek do pracownika. Cały pakiet szkoleń, pracownik nie jest pozostawiony sam sobie, czuje się zaopiekowany od pierwszych dni pracy, firma inwestuje w rozwój pracownika. Można zdobyć dużo cennej wiedzy z zakresu produktu i umiejętności sprzedaży. Spokojna praca w zdrowej atmosferze dla ludzi którzy chcą się rozwijać w ciekawej branży. Tyle w temacie:) Pozdrawiam Zadowolony nowy pracownik Tosi

osko

Zadowolona kadra kierownicza

@Praca rzecz ważna

To żeś napisał. Ja pracowałem w jednym z warszawskich punktów. Szczerze? Jaka nie ma klientów i wszystko jest ogarnięte to jest telefon, że dlaczego pracownik siedzi albo czyta gazetę. Pernamentna inwigilacja. Baaaaa.... jak masz prawko, to już mianują Ciebie kierowcą samochodu pana O. Jeździsz i załatwiasz sprawy (tankowanie, mycie, przeglądy, zakupy). Był taki jeden chłopak, były ochroniarz. Latał tym jego oplem. Nie wiem czy go zwolnili czy sam zwolnił się. A jeszcze ta menedżerka. Ta to dopiero miała pod kopułką. Nie znała się na asortymencie. Dobrze, że jej dali wymówienie. Fakt sporo szkoleń, to jedyny plus.

@Dexter

Panie Dexter, jako obecny pracownik firmy mogę Pana uspokoić, od kilku lat sklepy maja indywidualne prenumeraty czasopism branżowych. Prasa kolorowa to już indywidualnie w/g uznania, czas na siedzenie i czytanie jest traktowany jako inwestycja w rozwój pracownika.

Praca rzecz ważna
@Dexter

Serio Panie Dexter?? Pana zdaniem praca to miejsce i czas na czytanie gazet i siedzenie? Gratuluję postawy i życzę powodzenia w szukaniu takiej pracy i co ważniejsze pracodawcy który to będzie tolerował ????????

@Praca rzecz ważna

Ja przynajmniej mam pracodawcę, który szanuje swoich pracowników i nie inwigiluje.

@????????????

Co z tego masz, że tak piszesz? Uścisk ręki od szefa?

@Dexter

Panie Dexter, tak jak Pan ma prawo opisać własne doświadczenie związane z praca, tak i ja mam do tego prawo. To, że mam różne doświadczenia proszę uszanować.

@????????????

Nie neguję Pańskich doświadczeń. Przedstawiam to co działo się za mojej kadencji.

?????????????
@Dexter

Cyt. „Dexter 12.12.2018 19:16 @???????????? 08.12.2018 00:26 Co z tego masz, że tak piszesz? Uścisk ręki od szefa?” a to jak Pan nazwie??

@?????????????

Proste pytanie, na które nie umie Pan odpowiedzieć.

Jan
@Praca rzecz ważna

Czyżby kierownictwo zaczęło odpowiadac na negatywne opinie w celu ocieplenia i tak już mocno nadszarpniętego wizerunku firmy ? Każdy dobrze wie jak kiepska atmosfera panuje w firmie

@Dexter

Rozumiem, że tylko Pana zdanie jest prawda??? Każdy kto ma inne doświadczenie, zdanie jest przez Pana oczerniany i posadzony o nadgorliwość i potrzebę uścisku ręki Szefa? W swojej wypowiedzi odwołuje się Pana o szacunku który mniemam jest dla Pana ważny. To proszę uszanować moje odmienne doświadczenie związane z pracą. Rozumiem, Pana rozżalenie ale przelewanie tego na ludzi o odmiennym zdaniu jest dalekie od poszanowania.

@Dexter

o którą Tobie menadżerkę chodzi?

Brat rogatego brodacza
@next

Ja chyba wiem o którą chodzi. Pewnie gdzieś indziej robi empik

Maniek
@????????????

Koleś, co ty za smenty piszesz? Nie wiesz jak było to nie zabieraj głosu. Kamery wszędzie. Ciekawe czy na Białołęce dalej nie ma klimatyzacji? W upał to tam na sklepie nie ma czym oddychać i można zejść z tego świata. A szef, siedzi w klimatyzowanym gabinecie, a reszta gotuje się.

?????????????
@Maniek

Zasadnicza różnica jest taka, ze ja pracuje w klimatyzowanym sklepie z kamerami które i mi i klientom dają dodatkowe bezpieczeństwo. Kluczowe jest tu zrozumienie różnic między tym co było i jest. Dodatkowo poszanowanie odmiennych doświadczeń ludzi pracujących w firmie.

Trep
@?????????????

Widzę, że nie robiłeś na kopijników w upały. Tam kobiety w ciąży prawie mdlały, a pracownicy za swoje pieniądze zaopatrywali się w wodę, gdzie zgodnie z KP, to pracodawca jest zobowiązany do dostarczania. Co to jest jedna zgrzewka wody na 6-8 osób? Człowieku, zapraszam do nie klimatyzowane o pomieszczenia w ponad 30°C, długie spodnie, pełne buty. Nawet godziny nie wytrzymasz. Nie jeden kozak przeliczył się. Tak w prostych słowach, nie wiesz jak było i jest w pierwszych sklepach, więc nie pitol bajek jak to jest super. A czy szefostwo zapoznał się i was z nowymi przepisami RODO?

@Trep

To prawda, w upały była tam istna sauna. To cud, że kobiety, które były w ciąży nie urodziły przed terminem.

@next

tą ładną ,ciemną

bylypracownik

Dwóch śmiesznych panów którzy chcą stworzyć korporację w slamsach . Na wszystko są procedury ,nawet na utworzenie procedury pewnie jest jakaś procedura . Pan P. chce stworzyć otoczkę koncernu ...wzywa pracowników telefonicznie na audiencję , a całe ,, biuro ,, ma z 50 m2 ,za to ludzi napakowane jak uchodźców na TIRze . Płaca marna , atmosfera fatalna .Ogólnie nie polecam

Milena
@bylypracownik

Kiedy Pan pracował w Tosi ?

@bylypracownik

trochę racji

Współpracują z Tosią już od 2 lat i szczerze mogę polecić firmę i ludzi. Pełne zaangażowanie, optymizm i otwartość.

@Marta

to świetnie ,życzę pełni doszczęśliwienia

Xxx

Praca super, zespół też można sie wiele nauczyc. Przedewszytskim zawsze cos jest do roboty nie ma czasu na nude. :-) Szkoda tylko ze jeśli cos kierownikowi nie psauje to sela wii... Nie patrza na dobro całego zespołu czy zaangażowanie i trud wsadzony w cala prace. Ktos cie nie lubi i ma na twoje miejsce inna osobę to już jestes niepotrzebny. A kogo interesuje co ty masz teraz zrobic, jesli trzeba zatrudnic znajomego. Gdyby nie kireownik. Praca byla by naprawdę super.

@Xxx

to niech się goni kierownik

Milczor

,,Pszczółka Maja ,, Ursynów latka 80-te....to ja , Paweł Ośko ok ,reszta różne oceniam ,kierowniczkę zamówień zamówiłem i zaliczona pracowałem 2 czy 3 lata polecam

Nowinka

Rozdmuchana plotka o swietnym miejscu pracy i o wspaniałym wynagrodzeniu. Rekrutacja i obietnice jak to będzie cudownie mają się ni jak do rzeczywistosci, ciągłe rotacje aż trafi się pupilek kierownictwa. Pracują tylko znajomi znajomych. Rywalizacja i konkurencja pomiędzy kierownikami a menagerami...żenada. Wyzsza kadra zarządzająca wprowadza terror w pracy, wyładowujac swoje wszystkie frustracje na pracownikach. Wyzysk pracownika przez pracodawcę. Poszukują specjalistów, a nie doceniają pracowników ze starzem i doświadczeniem. Nieprzedłuzaja umów pracownikom ze starzem bo ich wstawki wzrastają. Szczerze.... Omijać to miejsce szerokim łukiem, praca bez rozwoju i przyszłości.

jaktotak

Totalna kpina. Rekrutacja na kierownika sklepu w Siemianowicach Śląskich trwa już z pół roku. Prowadzona jest przez co najmniej dwie agencje pośrednictwa pracy i siłami własnymi firmy. Czy w całej konurbacji górnośląskiej - liczącej około 3 milinów mieszkańców nie ma nawet pół wartościowego kandydata/kandydatki do pracy? Jak w takim razie firma przeprowadziłaby rekrutację w jakimś małym miasteczku, które liczy np. zaledwie 0,5 czy 1,5 mln mieszkańców?

koooperacja

Naprawde kocham internet A juz mialem do nich pisac o wspolprace Dzieki wszystkim za opinie Ratunek nadszedl czym popelnilem blad ;]

@koooperacja

Jeszcze nie zostałeś przyjęty.

A ja to bym nawet wróciła????

• Jak się pracuje w Tosia.pl s.c. A. Kosson M. Osko P. Ośko( FIRMA ZAMKNIĘTA)?

Zobacz opinie na temat firmy Tosia.pl s.c. A. Kosson M. Osko P. Ośko( FIRMA ZAMKNIĘTA) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tosia.pl s.c. A. Kosson M. Osko P. Ośko( FIRMA ZAMKNIĘTA)?

Kandydaci do pracy w Tosia.pl s.c. A. Kosson M. Osko P. Ośko( FIRMA ZAMKNIĘTA) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tosia.pl s.c. A. Kosson M. Osko P. Ośko( FIRMA ZAMKNIĘTA)
2.2/5 Na podstawie 85 ocen.

Tosia.pl s.c. A. Kosson M. Osko P. Ośko( FIRMA ZAMKNIĘTA)