Opinie o Tosia.pl s.c. A. Kosson M. Osko P. Ośko( FIRMA ZAMKNIĘTA) w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Tosia.pl s.c. A. Kosson M. Osko P. Ośko( FIRMA ZAMKNIĘTA). Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Tosia.pl s.c. A. Kosson M. Osko P. Ośko( FIRMA ZAMKNIĘTA) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tosia.pl s.c. A. Kosson M. Osko P. Ośko( FIRMA ZAMKNIĘTA) w Warszawa

Czy firma potrzebuje ludzi?

Zuza

Zatrudnić dobrego fachowca jest aktualnie bardzo trudno!!!

kandydat do pracy

Ponad dobre pół roku rekrutują na stanowisko kierownika sklepu i ciągle ogłoszenia...Nie wiem kogo właściciele szukają skoro wśród "bardzo dużej" ilości kandydatów nikt im nie odpowiada, mimo spełnienia kryteriów z ogłoszenia. Rekrutacja trwa bardzo długo i na ostatnim etapie Panowie dziękują za udział... Wymagania bardzo duże to i nie powinny dziwić oczekiwania potencjalnych kandydatów :) Pozdrawiam

Agata

@Feliks, czy rzeczywiście nie ma żadnego tematu, który jest warty poruszenia na tym forum odnośnie Tosia.pl s.c. A. Kosson M. Osko P. Ośko jako pracodawcy? Jeżeli jesteś pracownikiem tej firmy, to proszę Cię o pozostawienie swojej opinii o tym miejscu pracy.

Magazynier

Spotkanie z pania z kadr, pytania glownie o doswiadczenie. Troche sie na tym znam wiec spoko czekam.

Czy poradze fizycznie.

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
Feliks

Jeśli nie mamy nic do powiedzenia to zupełnie zbyteczne jest oczernianie firmy!!!

Agata

@Marta, rozumiem, że atmosfera dopisuje w Tosia.pl s.c. A. Kosson M. Osko P. Ośko. Jest to ważny czynnik, który często decyduje o jakości wykonywanych obowiązków. Z pozostałych wpisów dowiedziałam się, że jakieś zmiany zaszły w tej firmie. Czy mogłabyś je w tym miejscu przedstawić? Są one istotne z perspektywy osób tam zatrudnionych i przyszłych pracowników?

Milena

Czy ktoś wiem może jak teraz jest w Tosi ? Z tego co wiem to sporo się zmieniło w ostatnim czasie. Będę wdzięczna za odpowiedź.

Milena

Agata

Mam pytanie dotyczace jednej oferty pracy jako pracownik wystawiania ofert , czy konieczne jest to by kandydat miał doswiadczenie na podobnym stanowisku? Umowa zlecenie czy o pracę? Grafik jest elastyczny? Mozna pracować w domu przy własnym komputerze?

waw2016

hahah ale rozgrywa się tu drama ..miałem wysłać do nich CV ale widzę że dzieje się ty wiele dobrego jak w moich byłych firmach na dorobku. ChaMy zapewne nie z urodzenia w Warszawie i burasy . Właściciele co myślą że są bogami we własnej firmie i wszystko im wolno, stać nad głową i pierd. swoje głupoty. Po samych odpowiedziach pana Kierra czy jak go zwał widać że nie miał bym ochoty współpracować z taką osobą , bo nic tylko wyciągnąć szanownego pana przed Sklep i bumm . Dla szanownych włodarzy: 1) Czas niewolniczej pracy za grosze w stylu 2000 brutto i reszta pod stołem się skończyły 2)Nikt nie zamierza tyrać w weekendy bo znając życie nie ma czasu na odbiór godzin plus mam nadzieje że płacicie 100% więcej za weekendy w to nie wieżę , dla tych co nie wiedzą pracodawca ma oddać za weekend 1,5 h waszej pracy za normalną stawkę godzinową.(art. 1511 § 1 pkt 2 K.p.) 3) Na nagrywanie i monitoring pracownik musi wyrazić zgodzę przy podpisaniu umowy o pracę . 4) Skończyły się czasy umów zleceń na okresie próbnym od tego jest umowa o pracę na czas określony (bądź próbny) 5) Pracodawca ma zapewnić godziwe miejsce pracy i tyczy się to także parkingu dla pracowników czy palarni czy dostępu do kibelka i wody i napojów w nieograniczonych ilościach (kodeks pracy) http://www.regiopraca.pl/portal/prawo/ustawy/kodeks-pracy-dzial-iv-obowiazki-pracodawcy-i-pracownika-79 6) Trzeba być nieludzkim chamem żeby obcinać pensję pracownikom co się spóźnili ( miasto Warszawa, korki ). Z niewolnika nie ma pracownika , żyjemy w dobie nienormowanego czasu pracy , który rotacyjnie można skrócić lub wydłużyć . A nie na każde pierdniecie być na baczność. 7) Cieszę się że są takie portale gdzie obecni,czy byli pracownicy wdają się w polemiki z pracodawcą . Daje to wiele możliwości wyciągnięcia wniosku jaka jest atmosfera w firmie, jej kondycja i szacunek do pracownika. Ewidentnie taka rzecz w tej firmie nieistnienie. Widać że system zarządzania sięga końca lat 90 8) Szukajcie państwo gdzie indziej frajerów , najlepiej desperata z urzędu pracy, Ukrainy, albo tego co do Warszawy ma z 300 km do domu i nie mam własnego życia i rodziny. DO WŁAŚCICIELI TEGO PRZYBYTKU ROZKOSZY... PODCIERAJCIE DALEJ DUPĘ SZKŁEM !

Nie no, niby jest to logiczne co mówicie o miejscach parkingowych i nie ma jak się doczepić do Twojego rozumowania, ale też nie popadajmy w skrajności

sklep

Po prostu nie parkujemy na miejscach parkingowych przy samym sklepie. Logicne ze tam musimy zostawic miejsce dkla klientow. i nie widze problemu ze zaparkuje na drugim koncu parkingu.

do róży

to przestaw się na komunikację, bo dłużej będziesz szukała miejsca parkingowego i się spóźnisz do pracy :-O

do kierownik

to co wyżej napisane to prawda, jest wszystko na czas ale fakt faktem na zarządzaniu ludźmi to się pan nie zna. Jeśli nie można parkować samochodu pod sklepem to może trzeba wskazać pracownikom miejsce, gdzie mogą swobodnie zostawić samochód- tak by zrobił każdy dobry kierownik. Oczywiście nie ma pan takiego obowiązku- ja nie mam w obowiązku suszyć zębów do klientów i entuzjastycznie opowiadać o produktach- tego nie mam w umowie, ale to robię, bo mi zależy. Swoim nastawieniem do ludzi pokazujemy siebie a w tym temacie pan się prezentuje naprawdę kiepsko. Bycie wymagającym nie równa się byciu chamem, a zdaje się, że pan postawił między tymi słowami znak równości. Dyscyplina dyscypliną, człowiekiem się jest, szefem się "bywa" -taka złota sentencja.

hghhhhk

i powinieneś się z tego cieszyć, że się nie dostałeś. Nic nie straciłeś, a sporo nawet zyskałeś - choćby możliwość dostania się do lepszej firmy ;)

haha

To cie pan menadżer zmiażdżył KOLEGO :))) ile teraz zasiłek ??

premium

Premia jest oczywiscie sama do ciebie nie przyjdzie i nie powie bierz mnie to czy ja weźmiesz zalezy od ciebie u nas premia czasem jest czasem nie ma zalezy jaki miesiąc. W końcu są zmiany w firmie może cos się zmieni na lepsze dla pracowników bo w końcu to my robimy utargi i tyle w temacie. Warunki pracy przypominają lata 90 ubiegłego wieku ale da sie przezyc.

elena

Niestety opinie w wiekszosci są tu prawdziwe .Praca w Tosia.pl jest ciekawa i rozwijająca , wiele można się nauczyć jeśli tylko ma się do tego chęci i zapał natomiast nie mogę wyrazić dobrej opinii o szefostwie , w tej firmie nie dba się o pracownikow ambitnych i posiadajacych dużą wiedzę ,osoby które zajmują wyzsze stanowiska pracownicze, znalazly się tam przez przypadek - nie maja chociazby podstawowej wiedzy.Drugi wielki minus to to ze bardziej tam wierzy sie klientowi niz pracownikowi,zdanie pracownika- jest malo ważne, idiotyczne polecenia ktore muszą być wykonywane , brak szacunku do pracownikow najnizszego szczebla (jesli go nie ma to nie oczekujmy ze ktos bedzie szanował nas).Także jak widać wiecej jest wad niz tych dobrych rzeczy .Odpowiedzieć możemy Sobie sami,czy warto.

ktosia
@elena

Witam serdecznie wszystkich którzy czytają opinię o firmie "TOSIA" niestety ostatnie wydarzenia również potwierdzają stosunek pracodawców do pracowników niższego szczebla,nas roboli którzy flaki sobie wyrywają żeby sklep działał dobrze,żeby klient był zadowolony i wyszedł z uśmiechem dziękując za pomoc...Już wielu wieloletnich pracowników,którzy byli zawsze lojalni wobec pracodawców zostało wyrzuconych,zwolnionych,bo słuchało się wyższych sztangą menedżerów,którym ktoś się nie "podobał" bo miał coś do powiedzenia i "nie bał" się wyrazić swojego zdania...Więc Drodzy Pracodawcy myślę że czasem warto wysłuchać tego "zwykłego" pracownika,szczególnie że nie pracował u Pana miesiąc tylko ładnych parę lat i dać mu szansę wypowiedzenia się w swojej sprawie,a nie dawać szansę tylko tym wyżej stojących rangą,a ponieważ bardzo nie lubię niesprawiedliwości i żeby mieć czyste sumienie z pełną świadomością piszę że PAN MENADŻER MA TENDENCJĘ DO DOTYKANIA LUDZI I NIE KAŻDEMU MOŻE TO SIĘ PODOBAĆ I NIE KAŻDY MUSI TO TOLEROWAĆ,BO ŁAPANIE OD TYŁU ZA BIODRA LUB RAMIONA-T.Z. POUFAŁOŚĆ NIE JEST NORMALNYM ZACHOWANIEM.Jeszcze pracująca....

Verita

Widzę, że kierownictwo bądź szefostwo zaczęło odpowiadać na, ich zdaniem, ,,zarzuty" pod adresem tosia.pl. Chyba też trochę licząc na to, że nikt po zostawieniu tu opinii na ich temat już tu nie zajrzy i będą mogli wypisywać głupoty o ,,rozgoryczeniu" i braku ,,zaangażowania" czy innego rodzaju ,,zniecierpliwieniu". Tymczasem każdy z tych ,,zarzutów" jest prawdą. Liczę, że czytają to inteligentni ludzie i widzą w tych odpowiedziach brak konkretów, że są dość lakoniczne. Ciekaw jestem jakie to ,,granice cierpliwości przekraczałem"? Co do konkretów z mojej strony, powiem że w momencie wręczenia mi wypowiedzenia ze strony pana Pawła O. padł argument, iż nie widzi zaangażowania z mojej strony. Jednak należę do osób dociekających prawdy i często drążących temat, poprosiłem go aby podał chociaż jedną sytuację w której nie wywiązałem się z powierzonych zadań... hmmm, zastanawia mnie teraz fakt, dlaczego nie usłyszałem w tamtym momencie żadnej odpowiedzi? No chyba, że ten brak zaangażowania widział w sytuacji, gdy to pewnego dnia siedząc na górze, wydzwaniał co 5 minut (dosłownie) do sklepu na dole z pytaniem dlaczego to nie dostał na maila zdjęcia pękniętej rury od odkurzacza? Powierzył mi to jakże odpowiedzialne zadanie rano, a ja nie wywiązałem się z niego właściwie. Na swoją obronę powiedzieć mogę tylko, że nie potrafię robić zdjęć nie mając aparatu... wiem, zawsze mogłem narysować tę rurę, ale tu pojawiłby się kolejny problem... jak mam wysłać ten rysunek mailem nie mając do dyspozycji skanera. Zdaję sobie sprawę z tego, że owego dnia mogłem przekroczyć wszelkie ,,granice cierpliwości";) Prawda jest taka, że jeśli to czytasz i jesteś osobą myślącą, która posiada własne zdanie to nie nadajesz się do pracy w tosia.pl. Polecam jednak pracę w tosia.pl wszystkim którzy potrafią ślepo wykonywać nawet najdurniejsze polecenia i do tego mają niskie poczucie własnej wartości. Polecam, bo dla pana Pawła O. jesteście idealnymi kandydatami.

aloe

z całą pewnością jak ktoś jest bardziej ambitny i się postara to znajdzie pracę w ciekawszej firmie

• Jak się pracuje w Tosia.pl s.c. A. Kosson M. Osko P. Ośko( FIRMA ZAMKNIĘTA)?

Zobacz opinie na temat firmy Tosia.pl s.c. A. Kosson M. Osko P. Ośko( FIRMA ZAMKNIĘTA) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tosia.pl s.c. A. Kosson M. Osko P. Ośko( FIRMA ZAMKNIĘTA)?

Kandydaci do pracy w Tosia.pl s.c. A. Kosson M. Osko P. Ośko( FIRMA ZAMKNIĘTA) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tosia.pl s.c. A. Kosson M. Osko P. Ośko( FIRMA ZAMKNIĘTA)
2.2/5 Na podstawie 85 ocen.

Tosia.pl s.c. A. Kosson M. Osko P. Ośko( FIRMA ZAMKNIĘTA)