Opinie o Connectmedica w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Connectmedica. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Connectmedica na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Connectmedica w Warszawa

Koncept

Connectmedica pomaga firmom w nadawaniu swoim markom unikalnego charakteru pro zdrowotnego za pośrednictwem mediów. Firma czerpie z doświadczenia pracowników nabytego w agencjach reklamowych. Ten 65 osobowy zespół ludzi robiących fantastyczna pracę to duma firmy.!

Hanna

@Obrońca, a Ty jesteś zatrudniony w Connectmedica? Na jakim stanowisku? Co więcej możesz powiedzieć o ogólnych warunkach pracy w tym miejscu? Jakie pozytywne aspekty dostrzegasz w pracy?

Obrońca

@Pracujący kiedyś. Myślę, że jesteś bardzo niesprawiedliwy w swojej ocenie. Firma jest dobra i to że czasami odchodzą pracownicy nie dowodzi złej kondycji. Rotacje były zawsze, różne są powody tego a obwinianie firmy jest nieuczciwe, tym bardziej dla byłego pracownika.

Atakujący
@Obrońca

Czy firma taka dobra to bym nie powiedział, z tego co wiem uderzają w dzwonek w kuchni kiedy zarobią każde 10 tysi.

hellothursday
@Atakujący

I bardzo dobrze! Grosz do grosza a będzie kokosza .

Zdziwiony
@Obrońca

"Czasami" odchodzą?

Pracujący kiedyś.

Są pogłoski że w tym miesiącu uwalnia się kilkanaście osób z tej firm. Gdyby była taka dobra to... czy tak właśnie by się działo ?

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Dziunia

Connectmedica to firma nowoczesna, mająca w zakresie swoich obowiązków tworzenie w firmach narzędzi do pozyskiwania klientów. Ciekawa praca ucząca i rozwijająca pracowników, a trzeba powiedzieć, że załoga jest super.

Hanna

@gral to bardzo dobrze, że byłeś zadowolony! A na jakim stanowisku byłeś zatrudniony? Trzeba pamiętać, że atmosfera, warunki pracy różnią się, w zależności od obejmowanego stanowiska.

gral

Pracowałem dłuższy czas w firmie, ogólnie spoko, fajna atmosfera. Jak wszędzie zdarzają się trudniejsze dni, ale polecam.

Hanna

Zastanawiasz się nad aplikowaniem do Connectmedica? Sprawdź, co ma do zaoferowania Ci firma! Więcej informacji możesz znaleźć w zakładce 'Kariera', na stronie internetowej Connectmedica: https://www.connectmedica.com/kariera

Cezary

Pracuję w firmie i denerwują mnie takie smętne narzekania na firmę. Zawsze można pracować gdzieś indziej.

Hanna

@odpowiadacz, jeżeli jakiś komentarz został zarchiwizowany, to musiał on naruszać Regulamin Serwisu GoWork.pl

Hanna

@troll skąd wynika to niezainteresowanie nową ofertą pracy?

Hanna

Hej! Connectmedica dodała niedawno ofertę pracy na stanowisko Global New Business Manager. Zamierzacie aplikować?

troll
@Hanna

nie

Gamma

Kora - chyba Cię korniki pożarły

Kora

Złości ludzkiej nigdy nie zabraknie. Connectmedica to fajna firma, super zarządzana tylko z ludami do pracy jest kłopot.

Kappa

Koncept Connectmedica, jak wszyscy zgodnie przyznają, był zasługą Igora Gnota. Nikt nie podważa faktu, że jest on wizjonerem. Wszyscy są pod wrażeniem jego innowacyjnej wizji, kreatywności i wyznaczania trendów. To dzięki niemu gigant z Warszawy zajął obecną pozycję. Connectmedica jako marka to nie tylko wysoka świadomość i znajomość oferty, to przede wszystkim doskonale przemyślany i świetnie wdrożony model biznesowy. Marka Connectmedica jest konsekwencją siły i pozycji firmy, opartą na wizji i jej skutecznym wdrożeniu na rynku. Przewaga konkurencyjna jaką koncern sobie zbudował i marka która wykreował są narzędziami wykorzystywanymi do ponadprzeciętnego zarabiania i wzrostów rynkowych. Ta marka nie jest sprzedawana, ona jest masowo kupowana przez klientów i konsumentów. Taka sytuacje gwarantuje tylko przewaga konkurencyjna. Igor Gnot nauczony doświadczeniami przeszłości, oparł odbudowę Connectmedica o wizję zmian społeczeństwa, o innowacyjne wykorzystanie technologii powiązane z nowymi zachowaniami i potrzebami konsumentów. Connectmedica nie wynalazło żadnego z urządzeń które obecnie produkuje. Wizja Connectmedica opiera się na kilku obszarach ściśle ze sobą powiązanych w ramach jednego modelu biznesowego. Gnot wyobraził sobie prezentacje z użyciem nowoczesnych tabletów – wylansował DBE Conf. Wyobraził sobie inny niż dotychczas sposób budowania aplikacji – wylansował 3Clicks. Wyobraził sobie swobodne zbieranie danych lekarzy – wylansował Datuso. Wyobraził sobie dostęp do tysięcy profesjonalnych programów traningowych jak na YouTubie ale nie za darmo – wylansował Fitnoteke. Connectmedica uprościła, udoskonaliła, rozwinęła a następnie umiejętnie zaprezentowała swoją ofertę nieograniczonemu geograficznie rynkowi. Bez takiej wizji, sukcesu by nie odniósł.

Tom

Connectmedica było jedynym złotym sponsorem z polski na eyeforpharma Barcelona 2017, największej konferencji branżowej, to robi wrazenie. Highp sprzedajemy w 22 krajach w ponad 30 firmach, mamy mase pilotow, szkolimy fantastycznych ludzi w firmie. Tego nie robi zadna agencja czy startup w tej branzy. Za moment wylatujemy do Frankfurtu, Mediolanu. Mamy rewelacyjna innowacyjna platforme, ktora podpija szturmem Europe. W tej chwili jak to pisze nasz global jest na spotkaniach w USA. Jestem dumny i naprawde zadowolony ze pracuje z tymi ludzmi. Nie wiem Kappa co Ci zrobili w CM, ale moze czas sie przeprosic. Moze porozmawiaj z Igorem i powiedz mu to prosto w oczy, to jest super fajny gosc.

wszystkowiedzący

sprawdz w slowniku slangu co oznacza slowo 'kappa' ;)

Teraz pracuję

Anonimus czemu eis nie podpisałeś. Nie pracujesz w firmie a komentujesz wymyślone informacje, tak się nie robi.. No chyba , że ktoś Cię do tego inspiruje? Firma jest super i nie zaszkodzę jaj takie bzdury. Pracownikom jest tu dobrze a niezadowolonych brak

Pracujący kiedyś.
@Teraz pracuję

" Firma jest super i nie zaszkodzę jaj takie bzdury." Obecni pracownicy tak się o tej firmie chyba nie wypowiadają. Gdyby było tak SUPER jak mówisz, prawdopodobnie rotacja by była dużo niższa.. :) Przez rok zmienia się ok 60% Waszego składu. PORAŻKA!

Miałem rozmowę kwalifikacyjna na stanowisko sprzedawcy. Podczas rozmowy telefonicznej Pani z HR zapytała o moje oczekiwania finansowe po czym zaprosiła mnie na rozmowę. Na samej rozmowie, ta sama Pani zapewniała mnie że moje oczekiwania finansowe mieszczą się w widełkach oferowanych przez firmę. Na kolejnej rozmowie z managerem działu okazało się że opis stanowiska w internecie ma mało wspólnego z rzeczywistością. W internecie oferta zachęca podróżami do Japonii, Australii, Nowej Zelandii, USA - gdy przytoczyłem nazwy tych krajów na rozmowie to manager działu wystawił oczy i wybuchł śmiechem. Na trzecim etapie rekrutacji poinformowano mnie że mam za duże oczekiwania finansowe. Nie mam pretensji do firmy że nie jest w stanie zaspokoić moich potrzeb finansowych, jest dużo innych firm które doceniają ludzi z doświadczeniem, (usunięte przez administratora)

triniti

Neo, rozwiń myśl z danymi osobowymi.

asia

Dołkadnie, każdy ocenia inaczej ma do tego prawo, ale zgodzę się z wami, że zamista narzekać lepiej wziać się do pracy i robic swojeniż siedzieć i narzekać, a na miejsca takich osób jest sporo chętnych

Koncept
@asia

Zgadzam się w zupełności. Takie narzekanie nić nie daje.

ijsaddoij

Tak jak wiele osób tutaj pisało firma składa się z działów w których panują różne zasady i atmosfera w dziale zależy od szefa działu. W IT (nie licząc działu helpdesku) ogólnie jest ok i pracowników się rozpieszcza ale w innych działach panuje podejście: "nie podoba Ci się? Na Twoje miejsce jest 10 innych chętnych". Ogólnie CM to firma jak firma. Ani nie panuje tu jakaś super atmosfera ale też ma tragedii.

Zostaw merytoryczną opinię o Connectmedica - Warszawa

• Jak się pracuje w Connectmedica?

Zobacz opinie na temat firmy Connectmedica tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Connectmedica?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 8 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Connectmedica?

Kandydaci do pracy w Connectmedica napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Connectmedica