logo Connectmedica

Connectmedica

Opinie o Connectmedica

pytacz 2016-04-15 06:07
Czy firma CM przestała w końcu usuwać negatywne komentarze ze swojego profilu tutaj?
MARIO 2016-06-17 12:41
NIE POLECAM TEJ FIRMY NIKOMU.
Roman 2016-09-05 19:38
Pawel, wiesz- nie zgadzam sie z Toba. Zle sie czujesz, dzwonisz do ludzi i mowisz co i jak. A ty chcesz zeby szef biura spytal sie czy nie masz goraczki ;) ? To sa profesjonalisci. Bezduszna Barbara ;)
Stary CS 2016-09-09 14:12
Firma jest dobra na pierwsze miesiące pracy w zawodzie, można nauczyć się podstaw, ale gdy ktoś jest doświadczonym pracownikiem będzie tylko i wyłącznie sfrustrowany.
Pracownicy są najlepszym elementem tej firmy, ale samymi kontaktami w pracy człowiek nie żyje. Dużym minusem jest wieczny chaos i przyjmowanie projektów na których nie ma zasobów, a czasami i umiejętności. Minusem są osoby na stanowiskach menadżerskich/dyrektorski - to bardzo sympatyczne osoby, ale nie zawsze umiejące zarządzać swoimi zespołami, co później prowadzi do niezadowolenia obu stron. Szef całej firmy o wielkich ambicjach, ale nigdy nie okazuje większego zainteresowania swoimi pracownikami - wiem, że nie musi, ale takie smaczki naprawdę pomagają w budowaniu relacji i zaangażowania pracownika.
ijsaddoij 2016-09-11 07:37
Tak jak wiele osób tutaj pisało firma składa się z działów w których panują różne zasady i atmosfera w dziale zależy od szefa działu. W IT (nie licząc działu helpdesku) ogólnie jest ok i pracowników się rozpieszcza ale w innych działach panuje podejście: "nie podoba Ci się? Na Twoje miejsce jest 10 innych chętnych".

Ogólnie CM to firma jak firma. Ani nie panuje tu jakaś super atmosfera ale też ma tragedii.
asia 2016-09-11 11:52
Dołkadnie, każdy ocenia inaczej ma do tego prawo, ale zgodzę się z wami, że zamista narzekać lepiej wziać się do pracy i robic swojeniż siedzieć i narzekać, a na miejsca takich osób jest sporo chętnych
triniti 2016-11-03 17:13
Neo, rozwiń myśl z danymi osobowymi.
Paweł 2016-11-04 13:41
Natomiast ja niezgadzam się z Tobą :) W każdej innej firmie, w której zdażyło mi się pracować, pierwszym odruchem przełożonych jest zapewnienie pracownika, że powinien spokojnie wracać do zdrowia i nie martwić się pracą. Oczywiście w każdej firmie, w której zarządzanie projektami i zasobami działa jak należy. Bo jeśli jeden członek zespołu zachoruje/weźmie urlop i to spowoduje fuckup projektu to znaczy, że coś chyba jest nie tak.

W ConnectMedicie był (i jak sądzę po komentarzach wciąż jest) bardzo duży problem z zarządzaniem zadaniami. Działo się to wszystko w myśl zasady 'bierzemy wszystko, potem będziemy się martwić kto i jak'. No ale jakoś się chyba kręci :)
123 2016-11-14 17:24
Miałem rozmowę kwalifikacyjna na stanowisko sprzedawcy. Podczas rozmowy telefonicznej Pani z HR zapytała o moje oczekiwania finansowe po czym zaprosiła mnie na rozmowę. Na samej rozmowie, ta sama Pani zapewniała mnie że moje oczekiwania finansowe mieszczą się w widełkach oferowanych przez firmę. Na kolejnej rozmowie z managerem działu okazało się że opis stanowiska w internecie ma mało wspólnego z rzeczywistością. W internecie oferta zachęca podróżami do Japonii, Australii, Nowej Zelandii, USA - gdy przytoczyłem nazwy tych krajów na rozmowie to manager działu wystawił oczy i wybuchł śmiechem. Na trzecim etapie rekrutacji poinformowano mnie że mam za duże oczekiwania finansowe. Nie mam pretensji do firmy że nie jest w stanie zaspokoić moich potrzeb finansowych, jest dużo innych firm które doceniają ludzi z doświadczeniem, (usunięte przez administratora)
Anonimus 2016-12-07 15:46
Ogólnie nie polecam, zwłaszcza współpracy z tzw Sadamem ,cieszę się że już z nim nie pracuje :D
Koncept 2017-01-04 16:02
Zgadzam się w zupełności. Takie narzekanie nić nie daje.
Teraz pracuję 2017-02-02 12:23
Anonimus czemu eis nie podpisałeś. Nie pracujesz w firmie a komentujesz wymyślone informacje, tak się nie robi.. No chyba , że ktoś Cię do tego inspiruje? Firma jest super i nie zaszkodzę jaj takie bzdury. Pracownikom jest tu dobrze a niezadowolonych brak
Pracujący kiedyś. 2017-02-06 10:02
" Firma jest super i nie zaszkodzę jaj takie bzdury." Obecni pracownicy tak się o tej firmie chyba nie wypowiadają. Gdyby było tak SUPER jak mówisz, prawdopodobnie rotacja by była dużo niższa.. :) Przez rok zmienia się ok 60% Waszego składu. PORAŻKA!
Kappa 2017-02-06 18:38
Koncept Connectmedica, jak wszyscy zgodnie przyznają, był zasługą Igora Gnota. Nikt nie podważa faktu, że jest on wizjonerem. Wszyscy są pod wrażeniem jego innowacyjnej wizji, kreatywności i wyznaczania trendów. To dzięki niemu gigant z Warszawy zajął obecną pozycję. Connectmedica jako marka to nie tylko wysoka świadomość i znajomość oferty, to przede wszystkim doskonale przemyślany i świetnie wdrożony model biznesowy. Marka Connectmedica jest konsekwencją siły i pozycji firmy, opartą na wizji i jej skutecznym wdrożeniu na rynku. Przewaga konkurencyjna jaką koncern sobie zbudował i marka która wykreował są narzędziami wykorzystywanymi do ponadprzeciętnego zarabiania i wzrostów rynkowych. Ta marka nie jest sprzedawana, ona jest masowo kupowana przez klientów i konsumentów. Taka sytuacje gwarantuje tylko przewaga konkurencyjna.

Igor Gnot nauczony doświadczeniami przeszłości, oparł odbudowę Connectmedica o wizję zmian społeczeństwa, o innowacyjne wykorzystanie technologii powiązane z nowymi zachowaniami i potrzebami konsumentów. Connectmedica nie wynalazło żadnego z urządzeń które obecnie produkuje. Wizja Connectmedica opiera się na kilku obszarach ściśle ze sobą powiązanych w ramach jednego modelu biznesowego. Gnot wyobraził sobie prezentacje z użyciem nowoczesnych tabletów – wylansował DBE Conf. Wyobraził sobie inny niż dotychczas sposób budowania aplikacji – wylansował 3Clicks. Wyobraził sobie swobodne zbieranie danych lekarzy – wylansował Datuso. Wyobraził sobie dostęp do tysięcy profesjonalnych programów traningowych jak na YouTubie ale nie za darmo – wylansował Fitnoteke. Connectmedica uprościła, udoskonaliła, rozwinęła a następnie umiejętnie zaprezentowała swoją ofertę nieograniczonemu geograficznie rynkowi. Bez takiej wizji, sukcesu by nie odniósł.
Kora 2017-02-15 15:12
Złości ludzkiej nigdy nie zabraknie. Connectmedica to fajna firma, super zarządzana tylko z ludami do pracy jest kłopot.
Gamma 2017-02-20 01:50
Kora - chyba Cię korniki pożarły
Hanna 2017-02-27 15:50
Hej! Connectmedica dodała niedawno ofertę pracy na stanowisko Global New Business Manager. Zamierzacie aplikować?
troll 2017-03-07 17:35
nie
Hanna 2017-03-08 08:39
@troll skąd wynika to niezainteresowanie nową ofertą pracy?
odpowiadacz 2017-04-02 23:03
niestety nie...
Hanna 2017-04-03 09:01
@odpowiadacz, jeżeli jakiś komentarz został zarchiwizowany, to musiał on naruszać Regulamin Serwisu GoWork.pl
Cezary 2017-04-19 11:35
Pracuję w firmie i denerwują mnie takie smętne narzekania na firmę. Zawsze można pracować gdzieś indziej.
Tom 2017-04-20 04:57
Connectmedica było jedynym złotym sponsorem z polski na eyeforpharma Barcelona 2017, największej konferencji branżowej, to robi wrazenie. Highp sprzedajemy w 22 krajach w ponad 30 firmach, mamy mase pilotow, szkolimy fantastycznych ludzi w firmie. Tego nie robi zadna agencja czy startup w tej branzy. Za moment wylatujemy do Frankfurtu, Mediolanu. Mamy rewelacyjna innowacyjna platforme, ktora podpija szturmem Europe. W tej chwili jak to pisze nasz global jest na spotkaniach w USA. Jestem dumny i naprawde zadowolony ze pracuje z tymi ludzmi. Nie wiem Kappa co Ci zrobili w CM, ale moze czas sie przeprosic. Moze porozmawiaj z Igorem i powiedz mu to prosto w oczy, to jest super fajny gosc.
Hanna 2017-04-20 09:02
Zastanawiasz się nad aplikowaniem do Connectmedica? Sprawdź, co ma do zaoferowania Ci firma! Więcej informacji możesz znaleźć w zakładce 'Kariera', na stronie internetowej Connectmedica: https://www.connectmedica.com/kariera
gral 2017-04-21 11:45
Pracowałem dłuższy czas w firmie, ogólnie spoko, fajna atmosfera. Jak wszędzie zdarzają się trudniejsze dni, ale polecam.
Hanna 2017-04-21 12:17
@gral to bardzo dobrze, że byłeś zadowolony! A na jakim stanowisku byłeś zatrudniony? Trzeba pamiętać, że atmosfera, warunki pracy różnią się, w zależności od obejmowanego stanowiska.
wszystkowiedzący 2017-04-24 16:07
sprawdz w slowniku slangu co oznacza slowo 'kappa' ;)
Dziunia 2017-04-25 15:31
Connectmedica to firma nowoczesna, mająca w zakresie swoich obowiązków tworzenie w firmach narzędzi do pozyskiwania klientów. Ciekawa praca ucząca i rozwijająca pracowników, a trzeba powiedzieć, że załoga jest super.
mmm 2017-04-27 14:40
A' propos Connectmedici. Kiedyś jeszcze w gimbazie był taki Michał co zawsze był przygotowany na lekcje, zawsze miał zadania domowe, dobrze się uczył itp. Pewnego dnia pojechałem na rower i koło Biedronki jak chciałem przejechać na drugą stronę ulicy(jechałem po ścieżce rowerowej przy chodniku) patrzę na prawo- nic nie jedzie, na lewo też no to jadę, a że światło miałem zielone to niczego się nie bałem i później jeszcze przez park jechałem i w końcu do domu.
Pracujący kiedyś. 2017-05-04 10:45
Są pogłoski że w tym miesiącu uwalnia się kilkanaście osób z tej firm. Gdyby była taka dobra to... czy tak właśnie by się działo ?
Obrońca 2017-05-08 11:42
@Pracujący kiedyś. Myślę, że jesteś bardzo niesprawiedliwy w swojej ocenie. Firma jest dobra i to że czasami odchodzą pracownicy nie dowodzi złej kondycji. Rotacje były zawsze, różne są powody tego a obwinianie firmy jest nieuczciwe, tym bardziej dla byłego pracownika.
Atakujący 2017-05-08 13:31
Czy firma taka dobra to bym nie powiedział, z tego co wiem uderzają w dzwonek w kuchni kiedy zarobią każde 10 tysi.
hellothursday 2017-05-11 10:46
I bardzo dobrze! Grosz do grosza a będzie kokosza .
Hanna 2017-05-11 10:54
@Obrońca, a Ty jesteś zatrudniony w Connectmedica? Na jakim stanowisku? Co więcej możesz powiedzieć o ogólnych warunkach pracy w tym miejscu? Jakie pozytywne aspekty dostrzegasz w pracy?
Zdziwiony 2017-05-12 18:22
"Czasami" odchodzą?
Koncept 2017-05-17 18:59
Connectmedica pomaga firmom w nadawaniu swoim markom unikalnego charakteru pro zdrowotnego za pośrednictwem mediów. Firma czerpie z doświadczenia pracowników nabytego w agencjach reklamowych. Ten 65 osobowy zespół ludzi robiących fantastyczna pracę to duma firmy.!
Hanna 2017-05-18 12:17
@Wiki45 dlaczego nie polecasz pracy w Connectmedica? Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do firmy? Czy jakaś sytuacja wzbudziła Twój niepokój? Czekamy na Twoją ocenę.
Buny 2017-05-31 16:58
W CM pracują świetni ludzie, jest naprawdę fajna atmosfera pracy.
Hanna 2017-06-01 09:45
@Buny to bardzo dobrze, że jesteś zadowolony z pracy w tej firmie. Atmosfera to rzeczywiście ważny aspekt dla wielu kandydatów. W jakim dziale jesteś zatrudniony? Atmosfera może nieco różnić się w zależności od obejmowanego stanowiska. Jakie jeszcze plusy zauważyłeś w pracy w Connectmedica?
Adam M. 2017-06-04 21:01
Brałem udział w rekrutacji i nie polecam, prawie półtora miesiąca i na koniec otrzymałem klasyczne "Nie, bo nie"
Koncept 2017-06-05 08:50
@Adam M. Rozumiem Twoje niezadowolenie ale firma trafiła na kogoś z większymi umiejętnościami tak bywa.
Hanna 2017-06-06 11:40
@Adam M. o jakie stanowisko się ubiegałeś? Co więcej możesz napisać o przebiegu Twojej rozmowy kwalifikacyjnej? Piszesz, że cały proces trwał półtora miesiąca. Z ilu etapów się składał? Może masz jakieś rady dla przyszłych kandydatów?
luky 2017-06-07 10:34
Większość firm w ogóle nie daje odpowiedzi, dobrze że przynajmniej znasz wynik rekrutacji.
Koncept 2017-06-17 14:17
Connectmedica to dobrze działająca firma bez rozgłosu i szumu. Jeśli ktoś lubi swoją pracę to firma będzie dla niego ok.
Takisobieja 2017-06-26 16:49
Pewnie znowu napisała Pani z HR, jak ktoś lubi swoją pracę to jej nie zmienia, tutaj jest spora rotacja więc chyba nie lubią swojej pracy.
wykop 2017-06-28 11:50
1. Bądź Connectmedica
2. ???
3. Brak profitu
Karol 2017-07-06 22:15
Jak ktoś dobrze pracuje to firma docenia takich pracowników i wówczas jest im dobrze. Ale trzeba sobie na dobrą opinię zapracować a nie udawać że się pracuje!!!
pracownik 2016 2017-07-14 15:59
Szkoda, że został usunięty komentarz, który ktoś stworzył - portret psychologiczny prezesa i jego schizofermicznych zachowań. A komentarze, które tu widzimy w stylu "Igor usiadł i wymyślił super aplikację" lub "jest naprawdę fajny" z pewnością pisze on sam..
Pracownik 2017-07-16 12:15
Takie forum jest utworzone dla wszystkich którzy chcą się wypowiedzieć na dany temat. Nikt nie broni pisać negatywnych opinii ale też nie zgadzam się na krytykę takich. Jeśli jest mi w firmie dobrze to będę pisać.
Faraon 2017-07-21 23:01
Uczestniczyłem w rekrutacji na stanowisko sales i szczerze odradzam. Pani Karolina myli się w zeznaniach na pierwszym etapie rekrutacji i często nie ma niezbędnych informacji na temat stanowiska. Na kolejnym etapie przy próbie potwierdzenia informacji z przełożonym okazuje się zupełnie co innego...chaos organizacyjny w firmie na wysokim poziomie. Po podaniu akceptowanego wynagrodzenia padła odpowiedź, że pan chce taką kwotę a lekarze po 7 latach studiów zarabiają 2500 brutto pracując po 13 godzin i ogólnie bzdury że człowiek dużo wymaga :)

Stanowisko sprzedażowe, każdy normalny człowiek pomyśli że poruszamy sie samochodem, ewentualnie karta taxi..ale nie :) W Connectmedica poruszasz się metrem i tramwajem bo "transport miejski jest rozbudowany w warszawie". Powodzenia wszystkim, szukajcie dalej.
Zostaw swoją opinię o Connectmedica - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Connectmedica