Santander Consumer Bank byłe AIG:)

Wrocław

Opinie o Santander Consumer Bank byłe AIG:)

zadowolone, że nie pracują 2011-09-07 18:37:28
Nawiązując do wcześniejszych wypowiedzi "zadowolonych pracowników" chciałabym opisać swoje doświadczenia z pracą w SCB. Zaczynając od wypłaty jest [usunięte przez moderatora] jak na taki [usunięte przez moderatora].... i terror psychiczny jaki tam stosują. Następnie jeśli chodzi o schemat rozmowy nie wiem kto to wymyślił, jak można tak nękać ludzi przez telefon wmawiając im jakich to nie mają potrzeb kiedy naprawdę ich nie mają np. Można nie mieć potrzeby i zrobić sobie remont. To jest tylko z jednych tekstów popisowych ekipy szkoleniowej i reszty [usunięte przez moderatora].. tam pracujących. Przerwy - kolejna [usunięte przez moderatora]. zasada jaka tam panuję trzeba co do sekundy się z nich rozliczać, bo inaczej [usunięte przez moderatora]... Kierowniczka, która myśli że zjadła wszystkie rozumy (a dużo żre) jedyna jej praca to ruszenie [usunięte przez moderatora]z krzesła do kuchni po kawę albo wyjście na papierosa. Zazwyczaj chodzi z miną jakby miała wieczne zatwardzenie albo dawno [usunięte przez moderatora]nie miała. Niech ruszy [usunięte przez moderatora]. i sama gada te bzdury przez telefon. Jeśli ktoś jest zdesperowany i nie ma większych ambicji to polecam nerwica gwarantowana:) Szkolenia to jedno wielkie pranie mózgu, zresztą to samo robią z klientami. Bardzo ambitne techniki sprzedaży nękanie ludzi i wmawianie im różnych rzeczy. Premia, której [usunięte przez moderatora] nie ma, nadgodziny za szkolenia i jakieś śmieszne zbiorówki też nie są płacone. Teściki produktowe co miesiąc totalna porażka nie wiem na [usunięte przez moderatora]. to wszystko trzeba tylko wcześnie wstać. Godziny pracy: od 8 do 21 dzwoni się do biednych ludzi, ciekawe czy gdyby tak ktoś zadzwonił do kogoś z kierownictwa i [usunięte przez moderatora]. takie bzdury czy tak chętnie by rozmawiali. Ogólnie bank ma kosmiczne oprocentowanie, a dzwoniąc mówisz że masz atrakcyjną ofertę. Podsumowując językiem korzyści zaczerpniętym z [usunięte przez moderatora].. szkoleń w SCB: [usunięte przez moderatora]. PRACA W ŻYCIU SIĘ TAK NIE [usunięte przez moderatora].. JAK TU!!!! JAK NAJBARDZIEJ POLECAM I POZDRAWIAM PRZY OKAZJI CAŁĄ KADRE, BO NA PEWNO TO [usunięte przez moderatora] CZYTACIE [usunięte przez moderatora] BEZ SZKOŁY!!!!!!!!!!!!!! BUZIAKI W TE [usunięte przez moderatora].SŁUCHAWKI:)
ja 2011-10-07 15:55:52
jesli masz ochote uzerac sie z ludzmi, tj osobami z grupy, sluchac o tym, ze niewiele jestes wart-warta, to ta praca jest dla Ciebie... banda naiwnych osob, ktore zrobia wszystko, zeby przypodobac sie kierownictwu. jesli chcesz zachowac zrowy rozsadek oraz wrazliwosc, nie marnuj czasu w scb, niewarto.
Zostaw swoją opinię o Santander Consumer Bank byłe AIG:) - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Santander Consumer Bank byłe AIG:)