Opinie o Gam Sp. z o.o. Długołęka w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Gam Sp. z o.o. Długołęka, i Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gam Sp. z o.o. Długołęka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gam Sp. z o.o. Długołęka w Wrocław

Gan Nowy wpis

Teraz Firma wpada powoli w kryzys finansowy związku z zerową sprzedarzą samochodów . Za uwagi na Pendemie . Choć wcześniej było tak samo ;)

Out

Z całego serca odradzam pracę w tej firmie. Oszukują na każdym kroku. Pensja składa sie ze śmiesznej podstawy na umowie i premii uznaniowej. Niektóre działy dostaja premiew gotówce (usunięte przez administratora) inne normalnie na konto. Nie ma Cie dwa dni przez L4? Sru nie masz calej premii. Socjal? Multisport i medicover, za który trzeba slono dopłacać. Z każdą pensja trzeba sprawdzac, czy kadrowa znowu sie nie pomylila (dramat, ze taka osoba w ogole tam pracuje, bo jej wiedza jest daleka od poziomu chociażby podstawowego) albo czy prezes Cie nie (usunięte przez administratora) Mlodzi pracownicy, ktorzy nie powinni miec potracanego podatku? Zapomnijcie!(usunięte przez administratora) Podatek ok nie zabiora to utna Ci premie, zeby i tak wyjsc na swoje. Ogolnie praca na salonie sprzedaży wyglada jak manufaktura. Latasz po placu, sam szykujesz auta i pilnujesz wszystkiego od a do z. Warunki pracy jak w PRL-na nic nie ma pieniędzy. Nikt tam nie szanuje ludzi, beda się uśmiechać, klepac po plecach a po tym jak wycisna Cie jak cytryne, wbija Ci noz w plecy.

Zostaw merytoryczną opinię o Gam Sp. z o.o. Długołęka - Wrocław

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Gam Sp. z o.o. Długołęka