Opinie o CPL Jobs Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie CPL Jobs Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie CPL Jobs Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CPL Jobs Sp. z o.o. w Warszawa

ZbieraczeCV

Zbieracze CV aby było czym handlować i się chwalić, a Ciebie traktują brzydko i niepoważnie. Odradzam, aplikuj samodzielnie!

BBB

Kłamcy i (usunięte przez administratora) Tworzą fałszywe ogłoszenie o pracę aby tylko zebrać dane osobowe klinetów. Jak się wysyła aplikację np do Krakowa to potem dostaje się maila że już ten projekt jest nieaktywny lub ktoś inny dostał to stanowisko ale proponują np we Wrocławiu a jak się wyśle aplikację do Wrocławia do biura to identycznie też nie ma pracy ale mają coś w Krakowie a jak się powie że ok w Krakowie to jednak że już też nie. Nie moga usunąć danych osobowych. Trzeba pisać osobiście maila. Taką agencją powinna zająć się prokuratura. Jakby było więcej poszkodowanych osób można słożyć grupowe doniesienie na ich działalność. Kłamcy i oszuci którym zależy na wyłudzeniu danych osobowych.

Bartosz

CPL Jobs to firma która dorobiła się opinii dobrego pracodawcy, potwierdza to bardzo wielu pracowników!

NoMoreRatRace

Pamiętam jak dzisiaj kiedy bardzo brzydko zostałem przez nich potraktowany - obrażony przez rekrutera która nie znał się na moim fachu. Dostała feedback pewnie po rozmowie i przekazała mi w bezpośredni sposób i brzydki. Powiem krótko. Nie po to siedziałem po nocach ucząc się do egzaminów, robiłem kursy i zlecenia żeby ktoś mnie niesłusznie obrażał. Jeśli nie potraficie sobie poradzić ze znalezieniem idealnego kandydata na wymagania stawiane przez waszych klientów. Mam obecnie lepszą pozycję niż to co oferowaliście, nowsze technologie, stabilna praca, ciągłe szkolenia i profesjonaliści dookoła. Przestańcie wreszcie zbierać wszystkich CV żeby klientom się swoim chwalić a nie mając nic w zamian.

Czy rekrutacja na stanowisko Adobe Solution Architect w firmie CPL Jobs Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
Waldi

CPL Jobs to dobry pracodawca ale wiadomo, że pewnej grupie osób roszczeniowych nie uda się dogodzić!

@anonymous, wspominasz o odbyciu stażu, nie piszesz jednak, czym dokładnie się zajmowałeś. Jakie są najważniejsze umiejętności, które zdobyłeś? To dobrze, że pracodawca gwarantuje przyjazną atmosferę, a jak wygląda kwestia późniejszego zatrudnienia? Czy chętne osoby mogą pozostać w firmie? Proszę Cię o więcej konkretów, pomogą one innym osobom, które chciałyby rozpocząć swoją karierę w tym miejscu.

@mat
@Karolina

@Karolina - czy Ty pełnisz rolę którąś z poniższych ról na profilu CPL ? Prowadzący, zapowiadacz , zagajacz , gospodarz programu, wodzirej ?

ka

Zbieracze CV. Nic więcej.

[Kraków] Rok temu miałem ogromną przyjemność odbyć staż w CPL Jobs w Krakowie. Postaram się opisać tak szybko jak to tylko możliwe. Nauczyłem się bardzo dużo, zyskałem wiele umiejętności, które już dały bądź dadzą mi dużo w przyszłości. To jest zasługa ludzi w oddziale. Czułem się potrzebny w oddziale. Nie byłem traktowany z góry - ba! Zdanie stażystów na tygodniowych spotkaniach było tak samo ważne i nikt nie linczował nas z tego powodu. Jeżeli mijaliśmy się z prawdą - byliśmy korygowani. Dawano nam sporo miejsca na innowacje oraz próbowanie. Dzięki temu na własnej skórze mogliśmy się dowiedzieć "z czym to się je". Minusy zauważyłem dwa: - zarobki - konsultanci wtedy również narzekali, - kierownictwo z centrali - to taki trochę minus a trochę nie. Kierownictwo jakie być musi każdy wie. Po prostu brakowało trochę chęci, aby zrobić głębszą analizę sytuacji naszego oddziału. Jeżeli jest nadal tak samo jak rok temu to polecam!

@iksińsky, z uwagi na to, że była to oferta praktyk, pracodawca nie mógł zaoferować wyższej kwoty, nie mniej jednak rozumiem, że jesteś niezadowolony. A czy miałeś już jakieś wcześniejsze doświadczenie? Zachęcam inne osoby do komentowania. Opiszcie, jaka atmosfera obecnie panuje. Czy w ostatnim czasie zaszły jakieś zmiany?

iksińsky

(opinia dotyczy CPL Jobs SP.z o.o. w Warszawie, ale tutaj obejrzy to więcej osób, więc wstawiam) Zaaplikowałem na ofertę przez portal pracuj.pl, po prawie 2 tygodniach zadzwoniła do mnie miła pani i przedstawiła jak miałyby wyglądać praktyki: miesiąc za darmo, następne 2 miesiące odpłatnie, co najmniej 25h tygodniowo. Jako, że jestem studentem i mam aktualnie wakacje to nie byłoby z tym większego problemu. Część rozmowy po polsku, część po angielsku. Wszystko było dobrze aż do momentu, gdy zapytano mnie o poziom wynagrodzenia. Biorąc pod uwagę, że miesiąc pracowałbym za darmo, to 17 zł netto wydało mi się dość rozsądną kwotą. Wtedy usłyszałem, że to za dużo i czy ta kwota ulega jakiejkolwiek negocjacji. Stwierdziłem, że i tak liczę głównie na zdobycie doświadczenia, więc powiedziałem, że wystarczy te 11-12 zł. I wtedy usłyszałem co następuje: Podana przez Pana kwota jest niemożliwa do osiągnięcia przez co nie mogę skierować do następnego etapu... Proszę mnie poprawić jeśli to ja jestem zbyt roszczeniowy, ale szczerze to co usłyszałem to trochę śmiech na sali (przez łzy)

@anonymous faktycznie, dobrze brzmią warunki opisane przez użytkownika @TomekBWrocław. Czy te warunki spowodowały, że myślisz nad aplikacją do firmy CPL Jobs lub już to zrobiłeś? Jeżeli tak to podziel się z nami wrażeniami z rekrutacji.

TomekBWrocław

Dopiero miesiąc pracuję, ale już 2 szkolenia mam za sobą, premia świąteczna była, jestem zadowolony. Przynajmniej nikt ode mnie nie egzekwuje nadgodzin

@TomekBWrocław

Dobrze to brzmi

@nicky czasem, jeżeli nie spróbujesz to się nie dowiesz. Czy od tamtej pory kiedy napisałeś komentarz to coś się zmieniło w tej sytuacji? Zaaplikowałeś? A może byłeś na rozmowie? I co udało Ci się dostać do firmy?

nicky

Witam mam pytanie, widziałem ogłoszenie na stanowisko w hr z ze znajomością języka niemieckiego, mam 35 lat do tej pory brak doświadczenia w pracy biurowej, wykształcenie wyższe humanistyczne, niemiecki znam poziom b2, czy są jakieś szanse na dostanie się do firmy? Bo podejrzewam że bardziej zwierzaków po studiach..

nicky
@nicky

Sorki "świeżaków"

@Bht proszę o zachowanie kultury wypowiedzi i nie obrażanie nikogo na forum. Twój może pozostać zmoderowany lub usunięty przez administratora forum, bo łamie Twój wpis regulamin: https://www.gowork.pl/regulamin

Rookie

Od nowego roku będę wymagał od agencyjek jakiejś chociaż symbolicznej rekompensaty, przynajmniej zwrotu za dojazd, bo przyjeżdżając do nich generuje się im zyski umożliwiając rozbudowę baz danych, a oni często nie traktują ludzi z szacunkiem, są chamscy i oszukują. Tak więc będę bardziej biznesowo podchodził do takich spotkań i innym radzę to samo. Jest rynek pracownika i im często bardziej zależy niż nam na odbyciu rozmowy. Jak nic nie będą chcieli dać, to spotkanie może być w siedzibie potencjalnego faktycznego pracodawcy (i to też po wcześniejszym uzgodnieniu pewnych kwestii oraz w sposób niekolidujący z moją pracą), a do tego czasu możemy sobie porozmawiać przez telefon, jeśli akurat będzie mi pasowało.

bartosz

Pieniążki na czas, całkiem niezłe. Można szybko awansować, a szefostwo do dogadania się.

ona

Wysłałam mnóstwo CV i nagminną praktyką różnych agencji był brak feedbacku po wstępnej rozmowie. Tutaj odpowiedź zwrotna w krótkim czasie, no i pozytywna. Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.

Zbyszek

Pracodawca wporządku, atmosfera również. Plus za to że dodatkowo organizowane są szkolenia dla pracowników. Można zdobyć bardzo dużo doświadczenia pracując tutaj.

butterfly

Aplikowałam do agencji na stanowisko rekrutera. Po wysłaniu CV dosyć szybko się ze mną skontaktowali, przez telefon w skrócie przedstawili mi warunki zatrudnienia, więc nie jechałam na rozmowę w ciemno. Dostałam się, na kasę ani atmosferę nie narzekam. Nie ma takiego przysłowiowego wyścigu szczurów.

Zostaw merytoryczną opinię o CPL Jobs Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w CPL Jobs Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CPL Jobs Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CPL Jobs Sp. z o.o.?

CPL Jobs Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 75 ocen.
  • Aleje Jerozolimskie 81
    02-001 Warszawa