Opinie o Telewizja Republika S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Telewizja Republika S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Telewizja Republika S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Nadawanie programów telewizyjnych i radiofonicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Telewizja Republika S.A. w Warszawa

Zawiedziona

Telewizja Republika to tuba propagandowa, która naszym rodakom mąci w głowie, mowa nienawiści jaką posługują się goście jak i prowadzący powoduje że my Polacy jeszcze bardziej będziemy podzieleni, ludzie nie rozumieją że Polska jest bardzo blisko działań wojennych i tylko w sojuszach jesteśmy w stanie bronić się, (usunięte przez administratora) może doprowadzić do sytuacji że w razie rzeczywistego zagrożenia zostaniemy sami na arenie politycznej i do tego przykłada się telewizja Republika. Oceniam bardzo negatywnie Republikę

Bar

Powinni zamknąć szczujnie

Tadeusz

Czytam opinie tu zamieszczone....i odnosze wrazenie, ze jestem w jakims innym swiecie! Kto pisze te opinie? Czy sa one wynikiem pracy jednej, lub dwoch osob? Ile w nich jadu i agresji. Nie brakuje nawet atakow ad hoc. Czy to wazne, ze jakis pracownik sie jaka, czy ma wrodzone trudnosci w wypowiadaniu sie, skoro mowi madrze, rzetelnie? Czy ci sami ludzie w tak oblesny sposob wypowiadaja sie o Michniku?

andrzej dolnoslaskie
@Tadeusz

tadeusz w twojej dupie

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Telewizja Republika S.A. na Operator? 12 maja ogłoszenie na Pracuj.pl.

Urszula
@Wyzyskiwany

Bardzo słabo to wygląda, wiesz skąd te nieregularności? Jak firma to tłumaczy? Pracownicy godza się na takie warunki, czy raczej z czasem ludzie odchodzą?

Darek

Witam i serdecznie, pozdrawiam jedyne okienko na swiat po zamachu pałkownia sienkiewicza na wolne media, pewno na jakis czas bede wiernym widzem. pozdrawiam Dariusz z Wrocławia

@Darek

Tv republika jest super ja juz nie ogladam tvn ani tvp teraz

Poland Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Problem tego kraju polega na tym....I nie tylko tego kraju że ludzie idą do polityki dla pieniędzy....są wyjątki...Bo bracia uważam że byli w polityce z powodów ideologiczynch i nie szukali apanzy finansowych....Jarek jest uzależniony od polityki ale dla niego dobra materiane nie mają znaczenia....Armia, historia wiara i pamięć narodowa...I nikt mu tego nie zarzuci..Tak samo i Lech....Rudy też jest uzależniony od polityki tylko w inny sposób....On kocha czerwone dywany i kocha poklaski w Europie...Tylko tak naprawdę rudy w europie jest nikim co najwyżej dupolizusem Merkel bo gdyby ona go nie wylansowała to byłby (usunięte przez administratora) nie znanym rudym wrednym antypolskim politykiem....Armia nie potrzebna....Mur nie potrzebny....migranci potrzebni...Taka była retortka rudego.....a co jest teraz?.....nagle wszystko potrzebne!to były (usunięte przez administratora) pomysły i działania...ale ciężko się przyznać do błędów...a jeszcze ciężej pochwalić co było dobre...Cała ta ekipa z (usunięte przez administratora) z Holownia PSL em i lewica na (usunięte przez administratora) się nadaje....koryto najważniejsze....dorwali się do władzy,tylko nie przewidzieli jednej sprawy....ze (usunięte przez administratora) Rudy ich (usunięte przez administratora) bo jest wredny i to że tak się różnią że będzie rozwód....Bo nie da rady żeby facet biegł do kościoła z PSL a zona kurwila się z koleżanką z pracy z Lewicy????????????????

JuT.NMuT. Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.

Dziękuję tak jak wielu Polaków i wiele Polek za Tv Republika Czy można uruchomić Radio Republika !? Bardzo potrzebne dla Polaków i dla Polek. Niech Żyje i Trwa Wielka Wolna Niepodległa Narodowa Polska na wieki wieków wieczne. ???????????????? Nie ma okienka : "osoba prywatna" to zaznaczam okienko Kandydat. !

Natanael

Chciałbym poinformować iż zapowiedzianej emisji filmu wyrok na niewinnych winnych w niedzielny wieczór o 20 nie został wyświetlony a wzamian tego zostały emitowane wasze 3 inne audycjie Widać chyba ktoś coś kogoś zagłusza blokuje lub nie ma jakieś licencji na emisjie filmu

olek Nowy wpis
@Natanael

też tak miałem w internecie bo nie mam TVR w telewizji , pisałem w tej sprawie do TVR ale nie mam żadnej odpowiedzi ani informacji

Ada Nowy wpis

Skoro kandydaci na grafika sami decydują o tym, na ile chcą się zaangażować, to znaczy chyba, że rekrutacja jest co najmniej dla kilku osób? Jeśli tak, to świetnie. Ale jak pracodawca planuje rozliczać się w ramach umowy o dzieło? Ma jakiś cennik za baner - tyle, za scenografię - tyle? Jakie to są stawki w ogóle?

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Telewizja Republika S.A. na stanowisko Specjalista ds. Rozliczeń? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Ricardo

Witam. Mieszkam w Warszawie i jestem odbiorcą (oglądającym) TV Republika. Korzystam z telewizji naziemnej. Zauważyłem, że od pewnego czasu jak są ciekawe programy w waszej telewizji (np. "Jedziemy" redaktora Rachonia), a niewygodne dla dzisiejszej władzy to sygnał się psuje. A czasami wręcz zanika. Dobrze, że mam internet i przechodzę na oglądanie Was przez YouTube. Lecz co z innymi np. starszymi ludźmi, którzy nie mają internetu. Mam pytanie. Czy to przypadek, że jak są ciekawe programy ważne dla naszej Polski to sygnał psuje się. Czy jest to jakieś siły zewnętrzne maczają w tym palce. Jeśli jest to możliwe to proszę ty się zająć. Pozdrawiam Fan TV Republika

Sylwia
@Ricardo

To nie strona dla fanów tylko pracowników....byłych, obecnych i poszukujących pracy. Ale za to widać że sporo tu fanów takich telewizji właśnie bo czytanie ze zrozumieniem słabo przychodzi

Zawiedziona

Alina
@Zawiedziona

Coś się Pani Zawiedzonej pomerdało w głowie. Republika podaje fakty i prawdę bez cenzury. Natomiast TVN szczuje, (usunięte przez administratora) Dziennikarze w Republic rzetelni, mający ogromną wiedzę i najwazniejsze kochający Polskę i dbający o nasz kraj. Polacy obudźcie się. Oglądajcie polskie i wolne media.

Pawel82
@Alina

Bezstronne media powinny prezentować wypowiedzi obu stron. Jednak TV Republika to nic innego jak stara TVPiS, która robi wszystko, aby pokazać tylko 'prawdę' od strony (usunięte przez administratora) Tym powinna zająć się prokuratura, a za ukazywanie tylko wypowiedzi jednej strony i propagandę należy odebrać koncesje nadawcze.

@Pracodawca
@Zawiedziona

"Republika" jest medium, które przekazuje prawdę bez manipulacji. Oznacza to, że mogą pojawiać się tu głosy merytoryczne i emocjonalne, które ujawniają się wprost - bez tendencyjnej "obróbki" dziennikarzy, decydentów. To przekaz, który adresowany jest do inteligentnego widza, który sam oceni dziennikarzy, komentatorów i ma taką możliwość (a tego luksusu brak w innych mediach). Stąd nie ma tu żadnego "dzielenia Polaków". Prawda boli, ale się broni. Nikt tu "nie mąci". Jeżeli ktoś - widz jest sceptyczny wobec przekazu "Republiki" - zawsze może to konfrontować z głosem TVN - u, czy innych (i tu bez emocjonalnego wartościowania, choć to trudne!) medialnych przekazów, (które - co warto podkreślić - są większościowym głosem opozycyjnym wobec niezależnej "Republiki"!). Odbiór widza jest także wypadkową naszych biografii, naszej aksjologii i wrażliwości. Pozwólmy na WOLNOŚĆ MEDIÓW! Cieszę się, że mogę brać jeszcze udział w takiej wymianie zdań dzięki istnieniu telewizji "Republika"! Ludzie muszą dorastać do mądrości słuchając różnych głosów. Jeżeli ktoś kocha Polskę, to instynktownie nie da się "dzielić", odróżni ludzi kierujących się dobrem państwa polskiego od topornych propagandzistów. Pozdrawiam!

sylwek72
@Zawiedziona

Telewizja Republika to nie TVN 24 i nie TVP TO Telewizja prawdo mowiaca nie zalezna od POsrancow ani zadnych innych politykow a zalezna od widzow kturzy placa datki na ta telewizje ktura sie bardzo dobrze ozwija z coraz to nowymi programami.Tam jest wolnosc slowa i tak trzymac.

Kolo
@Zawiedziona

A jaka TV nie jest tubą ?gadają jak kto im płaci ,najlepiej nie oglądać żadnej tv to nie jest wiarygodne żródło informacji.

Bar

Powinni zamknąć szczujnie

antybolszewik
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

Proszę o odpowiedź na rakdom@wp.eu dlaczego zaniechano w dniu 14.04.2024 r. emisji po godz. 20:00 rozreklamowanej emisji filmu Wyrok Na Niewinnych, nadając tylko zakończenie z nazwiskami występujących osób w filmie?

Jaca
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

Dzisiaj oglądałem "Politykę na deser" i tam Dorota Łosiewicz dyskutowała ze Stanisławem Janeckim m.in. na temat jak ja to nazywam ostatnio modnych "potworków językowych". Mam tu na myśli "ministra, inżynierka,magistra,psychiatrka..." Bardzo to wszystko zabawne ale i smutne jak traktują niektórzy teraz język polski. Ja mam propozycję dla prowadzących program "Polityka na deser" żeby przeanalizowali jak brzmi feministyczna odmiana słowa "szofer". Po mojemu jest to "szoferka", tyle tylko że szoferka to kabina samochodu, a w niej siedzi szofer...

hato

Dziękuję za program "Wstajemy". Wreszcie rano witają nas szczerze uśmiechnięte, życzliwe, naturalne i znajome twarze, jak było w prawdziwej tv polskiej, a nie sztuczne, niezgrane ze sobą osoby pościągane z tvn. Brawo za pomysł, a kolejnym świetnym jest "Piach w tryby". Brakowało dystansu i humoru, tęskniliśmy za "W tyle wizji". Taka dawka satyry w mistrzowskim wykonaniu pomoże nam przetrwać te barbarzyńskie rządy!

jaa

(usunięte przez administratora)manipulacyjna telewizja. Wstyd ogladać. A Kleczek agresywny (usunięte przez administratora)człowiek bo przecież nie dziennikarz. Republika przekręca rzeczywistość szczuje, brak słów.

Szukają grafika do zespołu, to prawda ze sam będę mógł wybrać zmianę, tzn. pracować na ranki lub tylko popołudnia. Wole się upewnić, bo opcja wyboru brzmi dobrze:) Podobno wynagrodzenie jest dobre, ścieżka kariery ustalona na starcie. Mogę was prosić o zweryfikowanie?:D

Kosa

Pani prowadząca program w Punkt o godz. 20 przeraza mnie. Najpierw zaprasza gości aby dyskutowac a poźniej swoimi długimy monologami nie pozwala sie im wypowiedzieć bo: cały czas przerywa rozmówcą, wygłasza swoje poglądy, które są tak długie, ze goście własciwie nie mogą się wypowiedzieć, Prowadząca jest gospodarzem programu która ma ukierunkowac tylko wypowiedzi gości, a odnosze wrażenie że jest to program tylko dla tej Pani( jakby był autorski w/w) . "Dobry gospodarz szanuje swoich gości"Prowadząca musi zmienić swoj sposób prowadzenia programu bo nie da się tego dalej ogłądać i bedziemy musieli zrezygnować z waszego programu. Proszę rozważyc naszą opinie. Z poważaniem

Lucyna

Dzisiejszy odcinek W punkt p. Gójskiej porażka. Rozmowa większość czasu z rzecznikiem lewicy bezowocna. Przerywanie pozostałym rozmówcom i ciągła dyskusja z rzecznikiem, który przyszedł wygłosić tylko swoją tezę napisaną pewnie na kartce. Proszę dać innym się wypowiedzieć, a nie wchodzić w polemikę z osobą nastawioną tylko na krytykę.

Jurek

Wy dziady. Co wy porównuję ie kilkanaście sekund w porównaniu do rakiety która doleciała do Bydgoszczy i nie została zauważona. A ten prowadzący to dziad i (usunięte przez administratora) Syn. Dziada bym sam zajeb...ten uśmiech bym mu zgasił dziadowii. Fryzurke bym mu rozpiera....

Hanryk

Miałem nadzieje że chociaż Republika u oknie głupiej mody i nie będzie nadawać programów o ŻARCIU. Tyle się mówi o otyłości narodu a w każdym programie jak się tuczyć. Myślałem że chociaż wy tego uniknięcie.

Widz

Pani red. Holecka za często wchodzi w słowo zaproszonym gościom, nie daje im się wypowiedzieć. Jako częsty widz chciałabym usłyszeć co mają zaproszeni goście do powiedzenia. Proszę o ograniczenie, bo po co zadawać pytanie skoro redaktor odpowiada. Pozdrawiam

Uwaga, realizatorowi wizji na "elastycznej formie zatrudnienia" R proponuje coś takiego, jak nieusankcjonowane obowiązki: praca na dodatkowych stanowiskach w razie braku obsady i praca na dwie reżyserki w tym samym czasie. Ciekawią mnie zarobki na takich dwóch etatach na raz. Jak dajecie radę robić przy takim niedoborze ludzi?

Myślący

(usunięte przez administratora)do kwadratu. Muszą być tam mega zarobki , żeby się tak sprzedać i dalej siać mowę nienawiści. Powinni dawno wytoczyć Wam sprawy o pomówienia i zniesławienia każdego kto myśli normalnie.

????

Nie mam nic do telewizji Republika bo to oglądam i dużo rzeczy jest podana uczciwie ale redaktor który ostatnio się wypowiadał trochę mógłby się zastanowić co mówi bo niektóre zwroty są zniechęcające co za (usunięte przez administratora)określenie policjant użył pałkę służbową A jaką miał użyć prywatną nie smakuje to nie znaczy że jestem za P0

realista
Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Czemu w waszej telewizji są tak duże przerwy w nadawaniu - lub ich przerywanie , zamazywany obraz ? - Wpłacam różne kwoty na wasz rachunek i chcę oglądać ten program .

Zostaw merytoryczną opinię o Telewizja Republika S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Telewizja Republika S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Telewizja Republika S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Telewizja Republika S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 11 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Telewizja Republika S.A.
1.7/5 Na podstawie 30 ocen.
  • Pawia 55
    01-030 Warszawa