Opinie o Telewizja Republika S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Telewizja Republika S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Telewizja Republika S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Nadawanie programów telewizyjnych i radiofonicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Telewizja Republika S.A. w Warszawa

NADAJNIK

JAKO WIERNY I STAŁY SŁUCHACZ TELEWIZJI REPUBLIKA JESTEM ZNIESMACZONY TYM, ŻE PANI DANUTA HOLECKA - PREZENTER TELEWIZYJNY Z WIELOLETNIM STAŻEM - WCIĄŻ Z UPOREM GODNYM LEPSZEJ SPRAWY MÓWI O "PODDAWANIU" W WĄTPLIWOŚĆ - CHOĆ OGÓLNIE WIADOMO, ŻE JEST TO SZKOLNY BŁĄD, NA KTÓRY ŻADEN PREZENTER TELEWIZYJNY NIE POWINIEN SOBIE POZWALAĆ! JEST TO BŁĄD, KTÓRY KAŻE PODAĆ W WĄTPLIWOŚĆ POZIOM I JAKOŚĆ WYKSZTAŁCENIA PANI HOLECKIEJ I JEJ KOMPETENCJE JAKO OSOBY, KTÓRA Z RACJI SPRAWOWANEJ FUNKCJI MA WPŁYW NA KSZTAŁTOWANIE NAWYKÓW JĘZYKOWYCH DUŻEJ RZESZY POLAKÓW - ZWŁASZCZA TYCH, W KTÓRYCH UPATRUJEMY DOBRĄ PRZYSZŁOŚĆ POLSKI! APELUJĘ WIĘC DO PANI HOLECKIEJ O SKORYGOWANIE TEGO BŁĘDU W NAJBLIŻSZYM CZASIE! BĘDĘ BARDZO ZOBOWIĄZANY, JEŚLI BĘDĘ MÓGŁ DZIĘKI TEMU WYTRWAĆ W SWOJEJ DOBREJ OPINII O WASZYCH PROGRAMACH! Z GÓRY DZIĘKUJE I PRZESYŁAM SERDECZNE POZDROWIENIA DLA CAŁEJ REDAKCJI! _____Michał Nagiel, Nowy Jork - USA____

ziutek

Dlaczego Pani red. Gójska ciągle przerywa swoimm gościom i wchodzi im w słowo ? Jest to denerwujące, bo chcę usłyszeć wypowiedź zaproszonego polityka na dany temat i niewiele słyszę, bo red. Gójska ciągle tej osobie przerywa. Dlatego zaczynam unikać oglądania programów które prowadzi Pani red. Gójska. Mam nadzieję że Pani redaktor pozbędzie się tej denerwującej maniery.

danuta

Mam prosbe do p.Gojskiej zeby pozwalala gosciom swojego programu wypowiedziec sie.p.Gojska mowi wiecej anizeli Jej goscie.Jest to denerwujace

Darek

Witam i serdecznie, pozdrawiam jedyne okienko na swiat po zamachu pałkownia sienkiewicza na wolne media, pewno na jakis czas bede wiernym widzem. pozdrawiam Dariusz z Wrocławia

@Darek

Tv republika jest super ja juz nie ogladam tvn ani tvp teraz

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Telewizja Republika S.A. na stanowisko Specjalista ds. Rozliczeń? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
husarz styrna.kazik1488@gmai

Podzielam opinię komentatorów, że na antenie REPUBLIKI odbywa się saat czarownic z mową nienawiści w tle. husarz

@graficzka

Witam. Piszę w celu poprawienia czytelności z ekranu w programie "TERAZ". Tekst wypowiagany jest pokazywany w napisach - parę sekund za szybko znika z ekranu i w odwrotnym kierunku, czyli od końca, zamiast od początku. Myślę, że to jest ważne na obecnym etapie rozbudowy (mam nadzieję) strony dźwiękowej. Do tego, ponieważ te teksty szybko znikają, to czytelniejsza jest czcionka nie zwężona, czyli taka, jak w pasku bieżącym na dole ekranu no i na białym tle. A trzymając się opinii graficznej, to coraz piękniejsi jesteście, jest to bardzo wyraźnie zauważalne. Gratuluję! Dziękuję, że jesteście!

Danuta

Jesteście najlepszą telewizja na ten czas, ale dlaczego pozwalacie by p.michal Gorczewski który relacjonuje protesty rolnikow, katowal nas swoim niechlujnym językiem polskim/ om,om,om/ zwróćcie na to uwagę ,proszę.

Znalazłam ofertę pracy na stanowisko researchera. Jednym z wymagań firmy jest bardzo dobra znajomość języka polskiego (interpunkcja, stylistyka, ortografia). Czy te umiejętności są sprawdzane w jakiś sposób? Firma oferuje elastyczną formę zatrudnienia. Czyli nie jest to tylko umowa o dzieło, o której napisano powyżej?

Polecam

Wszystkim tym, którzy chcą zobaczyć jak można manipulować informacją, zmieniać tym samym sposób odbioru rzeczywistości, interpretować fakty by zawsze działały na korzyść, jak wygląda tzw „bańka informacyjna” polecam oglądanie Republiki TV - to jest majstersztyk. Można się wiele nauczyć jak to działa ????

Ewelina
@Polecam

To prawda, nie wiem, jak można tak kłamać i manipulować. Jestem w szoku jak wszystko jest jest naciągane, wyrwane z kontekstu i ci pseudo dziennikarze, mowa nienawiści, porażka

Alf60

Na platformie delta media player zablokowali waszą telewizję od dwóch godzin lecą reklamy , nie dajcie się , pozdrawiam

Firma poszukuje pracownika na stanowisko specjalistki ds. rozliczeń. Widzę, że oczekiwana jest tutaj dyspozycyjność. Kiedy? W jakich dniach i w jakich godzinach? Ktoś jest w stanie to wyjaśnić? :) Jeśli chodzi o atrakcyjne warunki finansowe, to składają się one z podstawy i premii? Czy w grę wchodzi sama goła pensja? Można prosić o podanie widełek?

Waldi740@interia.pl

Niech się wypowiedzą studenci 1 roku prawa potem 2 roku potem 3 i 4 Miklaszewska i sołtys z wonchocka wszyscy tacy mądrzy takie źle nie zgodne z prawem czas gadania się skończył bo nie ma z kim, żaden z tych mądrali prawnych o paragrafach ustawach trybunałach konstytucjach może gadać godzinami ale po mordzie dostaje zwykły Polak na barykady Ty, My pójdziemy nie paragrafu artykuły to my będziemy krwawić a nie prawnicy

Stanisław i Bożena z Jaworzna

Witamy serdecznie .Oglądamy TV Republika .Dzięki Wam możemy dowiedzieć się co się dzieje w Polsce. Boimy się że ekipa Tuska może zrobić wszystko aby wyłączyć TV Republikę . Te niby roboty drogowe to tylko przykrywka do dalszych działań ! Mogą swingować awarię i pozbawić Was zasilania .Proponował bym zakup agregatów prądotwórczych aby zabezpieczyć się przed tym .Wzmocnić ochronę kluczowych strategicznych punktów stacji .Ci ludzie są do takich działań wyszkoleni i zdolni . Chcemy abyście wiedzieli że jesteśmy z Wami i bardzo dziękujemy Wam za Waszą pracę dla Polski i dla prawdziwych Polaków .Wspieramy Państwa i Pozdrawiamy wszystkich pracowników TV Republika .

Telewizja republika S.A. - War

Dziś Pan Stankowski podał nie prawdę odnośnie transmisji konferencji Prezydentów na Litwie , Proszę tego nie róbcie bo stracicie wiarygodność , ponieważ transmitowała to zdarzenie również TVPinfo , a nie tylko TV republika , jak to podał w wiadomości redaktor . Wspieram was duchowo i finansowo , ale starajcie być wiarygodni .

A 4y

Swietne

Julka

Specjalistka ds. rozliczeń w ogłoszeniu ma obiecane atrakcyjne warunki finansowe, ale już żadnych szczegółów nie podali, jak płacą. Ktoś tu jest zorientowany w tej kwestii i zechciałby mi powiedzieć, żebym mogła sobie ocenić, czy mi pasuje stawka, zanim się zaangażuję w cały proces rekrutacyjny?

Pg

Nowe wiadomości TVP są takie które nie mają informować Polaków o rzeczach ważnych i tutaj wspomnieć trzeba zero info o pakcie migracyjnym przyjętym przez Unię europejską właśnie o to teraz chodzi!!!

Gniewosz

Dlaczego protestujący nie śpiewają jednej zwrotki POLSKIEGO HYMNU : " NIEMIEC MOSKAL NIE OSIĘDZIE JĄŁWSZY PAŁASZA HASŁEM WSZYSTKICH ZGODA BĘDZIE I OJCZYZNA NASZA. Proszę taką propozycję Hymnu przekazać protestującym w drugiej zwrotce. Już czas by to zrobić. Gratuluję redakcji TV Republika za to, co robicie, wielkiej odwagi i trwajcie w tym, bo jesteście jedynym źródłem prawdziwej informacji.

Orientujecie się, jak często poszukują tutaj dziennikarzy? Znalazłam ogłoszenie sprzed pół roku... Od dwóch lat mam tytuł mgr dziennikarstwa i komunikacji społecznej, lecz nie mogę znaleźć pracy w zawodzie. :( Czy doświadczenie zebrane z praktyk i stażu wystarczą do tego, aby zostać zatrudnionym? W starej ofercie pisano o rocznym doświadczeniu w pracy w mediach, myślicie, że będzie można to do tego jakoś podciągnąć? ... Dodatkowo firma wymaga od kandydata dyspozycyjności. W jakich godzinach? I w które dni tygodnia? Myślę poważnie, aby złożyć tutaj CV :P

Lok

No i nie spadła a za (usunięte przez administratora) spadła

Zostaw merytoryczną opinię o Telewizja Republika S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Telewizja Republika S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Telewizja Republika S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Telewizja Republika S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 9 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Telewizja Republika S.A.
1.7/5 Na podstawie 30 ocen.
  • Pawia 55
    01-030 Warszawa