Opinie o Deichmann-Obuwie Sp. z o.o. w Warszawa Powstańców Śląskich 126

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Deichmann-Obuwie Sp. z o.o., i Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Deichmann-Obuwie Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Deichmann-Obuwie Sp. z o.o. w Warszawa Powstańców Śląskich 126

....

Witam Nie polecam tej firmy proces rekrutacyjny wola o pomsce do nieba skladasz formulasz a jak ciebie nie przyjma to uwaga......napisza tobie ze nie zostałas przyjeta jezeli nie no coz nie ta praca to inna ale skoro juz odpowiadaja to moze by uzasadnili swoja opinie uwazam ze jak na dzien dobry tak traktuja ludzi to juz widze jak sie tam pracuje a moze osoba rekrutujaca nie jest zbyt wykwalifikowana osoba jak na takie stanowisko albo w ogole ma brak kompetencji

Dziękujemy ! Twoja opinia została dodana. Pracownik Nowy wpis22.02.2020 22:01 Praca ciężka, bardzo... Trzeba liczyć się z tym że po pewnym czasie noszenia ciężkich pudeł z butami problemy z kręgosłupem będą napewno... atmosfera? Cóż, jak to w korporacji, nie jest za fanie. Gdybym miała to opisać w dwóch słowach powiedziałabym, taki mały (usunięte przez administratora) a kasa? Hmm nie najgorzej, ale za tak ciężka pracę to dużo za mało. Sprzedawca ma 18 zł brutto za godzinę. Dodam jeszcze że zatrudniają Max na 1/2 etatu reszta to nadgodziny które nie są dodatkowo płatne. W miesiącu pracuje się średnio Max 120H czyli wychodzi coś około 1550 netto także za takie pieniadze lub dużo większe można znaleźć pracę dużo lżejszą i bardziej ambitną niż dźwignie pudeł na akord

Rozgoryczona Nowy wpis

Chciałam aplikować na stanowisko sprzedawcy. Ale niestety się nie dostałam, mimo tego że przepracowałam w tej firmie prawie 15 lat, z czego 8 na stanowisko drugiego zastępcy. Zwolniłam się tylko dlatego że się przeprowadziłam do innego miasta i w tymże mieście chciałam się zatrudnić w swojej byłej firmie. Ale chyba "nie spełniam warunków"

Adam
@Pracownik

Praca na pół etatu nie dla każdego jest zadowalająca. Czy nie ma możliwości przejścia na cały etat, żeby pensja była wyższa?. Wspominasz, że za nadgodziny pracodawca nie płaci. Ciekawi mnie, czy można za nie odebrać dzień wolny w dogodnym terminie ustalonym wcześniej w przełożonym.

Gosia
@Adam

Nie ma możliwości odebrania dnia wolnego. Niestety

Gosia
@Adam

I nie ma możliwości zatrudnienia na więcej niż 1/2 etatu, można ewentualnie na mniej, np 1/4. Całe etaty zarezerwowane są wyłącznie dla kierowników i OKS

@Pracownik

Bzdura ,że nie płaci .Za każdą przerobioną godzinę dostaje sie pieniądze. Niestety ,a pewnie dla niektórych i stety pracownicy mają często po 170 do nawet 180 godzin ,czyli zastępcy mają mniej godzin ,bo pracują na cały etat.To chyba nie tak powinno być.Do tego mają co miesiąc 1 zł dodatku. Firma powinna się tym zainteresować. Przecież to jest bardzo łatwe do sprawdzenia.

@Pracownik

Piszesz bzdury ,Umowa jest na pół etatu,ale pracownik wyrabia dużo więcej godzin i za każdą przepracowaną godzinę ma zapłacone. W niektórych sklepach często mają więcej godzin niz osoby pracujące na cały etat. Praca jest bardzo ciezka,często jedna osoba będąc sama na zmianie musi dodatkowo przyjąć dostawę

Krdvjl Nowy wpis
@Pracownik

Coś bredzisz, na jaki akord? Wiesz co to jest akord? Jest całkiem fajnie w momencie gdy pozbędzie się z miejsca pracy wszystkie osoby narzekające i nie chcące pracować. Najgorsze są takie młode zaraz po szkole, zero kwalifikacji i ambicji a aspiracje po byku... Pozdrawiam wszystkich niezadowolonych z pracy w Deichmanie.

Magdaa Nowy wpis

Praca bardzo wymagajaca, etaty 1/4 i 1/2 dla sprzedawacy ,wiec co za tym idzie kasa nie jest duża .Płacone jest od ilosci godzi na mc 1500 1600 gora mozna zarobic na takim etacie . Po czym pracują w tej firmie ponad 3 lata nawet nie mialam zasilku .Admosfera byla okropna ale to glownie z powodu kierowniczki mlodej nie doswiadczonej .ktora nigdy nie pracowala jako kierownik i nie umiala sie dogadac z zespolem, i na kazdym kroku powtarzala ze ma przyzwolnie od oks zeby wymienic caly zespol. Firma sama w sobie nie jest zla bo maja donry socjal na swieta dodatkowa kasa 13 pensja ale coz za pol etatu w tych czas nikt sie nie utrzyma taka prawada wiec to nie jest praca na lata. A wszystko zalezy od zespolu w jakim sie pracuje a najwaznijesze w tym kto i jakim kierownikem jest na danym sklepie. Tez praca gdzie nie brakuje stersu i ciagle przestawanie butow na polkach dostawy przebudowy gdzie trzeba sie nadziwagac.

Pytanie Nowy wpis

Czy Deichmann-Obuwie Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Deichmann-Obuwie Sp. z o.o.?

Nagrody??
@Pytanie

Nie wiem czy to o to chodzi pytając o nagrody, ale jest prowizja od sprzedaży. Jeżeli sklep robi duże obroty to całkiem spora.

Gosia 22336

Praca jest ciężka, ale firma potrafi to docenić, są bony na święta, 13 pensja i inne benefity. Naprawde nie jest zle, jeżeli ktoś chce pracować a nie tak jak niektórzy liczy na to że za nic nie robienie będzie mu płacone to będzie zadowolony.

PRACOWNIK

PRACA BARDZO CIĘŻKA, ZAROBKI SŁABE, ALE TO NIC W PORÓWNANIU Z ZACHOWANIEM GÓRY KTÓRA TYLKO DRŻY O SWOJE STOŁKI .PANI EWA C,PANI MAGDA G WPADAJĄ NA KONTROLĘ ABY TYLKO WYSZUKAĆ JAKIEŚ MAŁO ISTOTNE BŁĘDY ,POKAZAĆ KTO TU RZĄDZI I TYLE .CZY KTÓRAŚ Z NICH ZAINTERESOWAŁA SIĘ SYTUACJĄ W SKLEPIE ,PROBLEMEM PRACOWNIKÓW BRAKAMI KADROWYMI I PRACĄ PONAD SIŁY. NIE, MAJĄ TO W (usunięte przez administratora) A PANI EWA JESZCZE WYKAZUJE CAŁKOWITY BRAK KULTURY.(MYŚLĘ ŻE POWINNA ZMIENIĆ PRACĘ LUB IŚĆ NA BEZPŁATNY URLOP.)

@PRACOWNIK

tak chociażby sklep za słabo wyrównany deseczką ŻAŁOSNE

inka

W Niemczech bony na święta wynoszą 100 procent pensji dla wszystkich nie tylko dla kierowników a co z dodatkami covidowymi które w niektórych krajach zostały wprowadzone

....

Nu.
Klient
@....

A co mają napisać, bo nie rozumiem? Mogłas być dobra kandydatką i spełniać wszystkie wymogi, ale znajdzie się zawsze osoba z większym doświadczeniem, większą dyspozycyjnością itd, itp Mogłas też być świetna kandydatką jak i 40innych osób, a miejsce pracy jedno. Wtedy to już loteria. Wszystkich przecież nie przyjmą. Moim zdaniem czepianie się o pierdoly. Niestety nie została Pani przyjęta, dziękujemy za udział w rekrutacji i to wszystko. Mają Ci litanię napisać?

Anna

Zakupiłam buty Firmowe w Łodzi w Sukcesij gdy materiał się przetarł po 4 miesiącach gwarancji mi nie uwzględniono ????buty kosztowały 180zl. ODRADZAM KUPOWANIE W SKLEPIE DEJHMAN W SUKCESIJ????

Monika

@anna tutaj jest forum pracownicze, uwagi co do produktów powinny być kierowane do sklepu.

Gandzia

Witam proszę napiszcie ile zarabia kierownik. Złożyłam CV i czy warto tam pracować? Z góry dziękuję.

Zuzanna

Firma Deichmann-Obuwie Sp. z o.o. poszukuje aktualnie pracowników min. na stanowisko Sprzedawca: https://pracodawcy.pracuj.pl/deichmann-obuwie-sp-z-o-o,12188/oferty-pracy Czy polecacie pracę w tej firmie? Na jakie zarobki można liczyć?

Zuzia

To jest forum pracownicze więc nie tu powinny być kierowane uwagi !

@Zuzia

To niby gdzie mają być kierowane uwagi? tylko na takich forach może w końcu ktoś zrobi porządek z tym dziadostwem......

Ech
@Anna

Osobne forum stworzyć np?...

Zbulwersowana była klientka

Wstrętne i niemiłe babska w Deichmann w Trzy Korony Nowy Sącz, aż odechciewa się tam robić zakupów, na pewno nigdy już tam nie wstąpie.Jak można zatrudniać tak aroganckie i bezszczelne babska.Mają czelność siedzieć przy lądzie i obgadywać każdego,nawet dzieciom zwracać uwagę i swoje pożal się żałosne wywody.Dzieci to traktują jak podludzi i wyrzucają ze sklepu,pierwszy raz się z czymś takim spotykam,tak się traktuje klienta?To jest niedopomyślenia!Jak się potrzebuje pomocy w poszukaniu odpowiedniego numeru to udają że ich nie ma,ale podpierać ladę i pouczać obce dzieci to wiedzą jak.Pierwszy raz spotykam się z taką nienawiścią do dzieci,jak są te panie niezrównoważone to po co pracują wśród ludzi??widocznie pomyliły miejsce pracy!

nigdy więcej

Dziadostwo po nie całym miesiącu używania butów w jednym z nich zaczęły wychodzić nitki dałem do reklamacji po 2 dniach odpowiedzieli "Odrzucamy żądanie zwrotu zwrotu ceny reklamowanego towaru, ponieważ wada jest nieistotna." to pytanie mam dalej w nich chodzić, aż pół buta się rozpadnie i dopiero reklamować czy już będzie za późno i ocena towaru jako "niewłaściwe" użytkowanie butów ?! Dodam, że buty sportowe za 299zł Adidas żenada ...

@nigdy więcej

witamy w klubie "zadowolonych", ja niestety także zakupiłam buty sportowe marki FILA w tym pożal się boże sklepie, po 3 miesiącach na piętach wydarły się ogromne dziury. Uważam, że na tak krótki okres użytkowania nie powinno to się wydarzyć. Po zgłoszonej reklamacji otrzymałam odmowę uznania roszczenia również za " niewłaściwe użytkowanie obuwia", nasuwa się pytanie czy w butach zakupionych w DAICHMANIE należy tylko siedzieć na kanapie , tak żeby było " właściwie" użytkowane? Wszelkie reklamacje zakupionego obuwia rozpatruje " specjalista" na zapleczu sklepu. Wg mnie są po prostu wytyczne aby nie uznawać żadnych reklamacyjnych historii bo to koszt dla firmy. Ja już całkowicie wyleczyłam się z tego sklepu. NIE POLECAM NAWET WROGOWI ZAKUPÓW W TYM PRZYBYTKU!!!!!!!!!

goya
@nigdy więcej

Identyczna sytuacja, totalne olewanie klienta, nigdy w życiu już nie kupię nic w tym sklepie

Aga

na dobry but trzeba trafić. Z reklamacja nie ma problemów.

Darek
@Aga

Kupiłem dwie pary butów Daichmann w Galerii w Tomaszowie Maz w grudniu po 4 miesiącach spody przetarte za pare butów zapłaciłem 170zł niestety wyrzuciłem dowód zakupu .Nigdy więcej nie kupie butów tej firmy

@Aga

nie ma problemów w każdym innym sklepie tylko nie w DAICHMANIE

Prawda

W centrali pracownicy są mobingowani przez kierowników. Stosują przemoc psychiczną i co najśmieszniejsze rozpatrują mobing w sklepach, a sami go stosują. Żałosne. Osoby, które tego doświadczają, warto udowodnić winę pracodawcy (nagrania) i wygrać potem sprawę w sądzie. Widać, że firma podupada, strona internetowa wygląda jak sprzed 10 lat.

Tajemniczy

Najgorsze (usunięte przez administratora) jakie może być we Włocławku na ul. Komunalnej 2 Cała firma jest do (usunięte przez administratora) Kupiliśmy tam orginalne buty . Musiały być wadliwe po tygodniu użytkowania cała podeszwa się odkleiła . Oddaliśmy je na gwarancję po czym oni tego nie uznają . A gdy prosilismy o czytelny podpis rzeczoznawcy dali nam parawke . Jestem osobą która dba o buty . I też to nie jest z mojej winy gdyż jestem osobą która ma pracę jeżdżąca. Więc od jazdy nie mogły by się (usunięte przez administratora). Nie polecam tam kupować obuwia :)

Waldi
@Tajemniczy

Najgorszy sklep produkcja tandety

Justyna

Kołchoz jak w każdej handlówce, a do tego atmosfera jakby ktoś umarł. Kierownictwo im wyżej, tym większa odległość od rzeczywistości. Pracowałam z musu prawie rok, nikomu nie życzę tam trafić.

Kazimierz
@Justyna

Rozumiem Twoje zdanie o firmie, ale atmosfera w pracy zależy też od pracowników i ich wzajemnych relacji. Czy według Ciebie można było w jakiś sposób je poprawić i w ten sposób zmienić otoczenie na bardziej przyjazne? Nikt nie napisał jeszcze, czy firma oferuje pracownikom zniżkę lub rabat na asortyment sklepu. Znalazłem kilka ofert rekrutacyjnych do sklepów na stanowisko sprzedawca w różnych lokalizacjach. Czy ktoś jest zainteresowany?

Zostaw merytoryczną opinię o Deichmann-Obuwie Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Deichmann-Obuwie Sp. z o.o.