Deichmann-Obuwie Sp. z o.o.
2 75 116 5 1
.... Nowy wpis

Witam Nie polecam tej firmy proces rekrutacyjny wola o pomsce do nieba skladasz formulasz a jak ciebie nie przyjma to uwaga......napisza tobie ze nie zostałas przyjeta jezeli nie no coz nie ta praca to inna ale skoro juz odpowiadaja to moze by uzasadnili swoja opinie uwazam ze jak na dzien dobry tak traktuja ludzi to juz widze jak sie tam pracuje a moze osoba rekrutujaca nie jest zbyt wykwalifikowana osoba jak na takie stanowisko albo w ogole ma brak kompetencji

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 25 dni.
 Pytanie

Na jakie benefity można liczyć w Deichmann-Obuwie Sp. z o.o.?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Monika Nowy wpis

@anna tutaj jest forum pracownicze, uwagi co do produktów powinny być kierowane do sklepu.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Gandzia Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.
Nazwa działu: Finanse
 Pytanie

Witam proszę napiszcie ile zarabia kierownik. Złożyłam CV i czy warto tam pracować? Z góry dziękuję.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Ranking
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259
Zuzanna

Firma Deichmann-Obuwie Sp. z o.o. poszukuje aktualnie pracowników min. na stanowisko Sprzedawca: https://pracodawcy.pracuj.pl/deichmann-obuwie-sp-z-o-o,12188/oferty-pracy Czy polecacie pracę w tej firmie? Na jakie zarobki można liczyć?

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Zuzia

To jest forum pracownicze więc nie tu powinny być kierowane uwagi !

Pomocna?
Tak2Nie1
Zgłoś
Anna
@Zuzia

To niby gdzie mają być kierowane uwagi? tylko na takich forach może w końcu ktoś zrobi porządek z tym dziadostwem......

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś1
Ech
Nazwa działu: Handlowy
@Anna

Osobne forum stworzyć np?...

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Zbulwersowana była klientka

Wstrętne i niemiłe babska w Deichmann w Trzy Korony Nowy Sącz, aż odechciewa się tam robić zakupów, na pewno nigdy już tam nie wstąpie.Jak można zatrudniać tak aroganckie i bezszczelne babska.Mają czelność siedzieć przy lądzie i obgadywać każdego,nawet dzieciom zwracać uwagę i swoje pożal się żałosne wywody.Dzieci to traktują jak podludzi i wyrzucają ze sklepu,pierwszy raz się z czymś takim spotykam,tak się traktuje klienta?To jest niedopomyślenia!Jak się potrzebuje pomocy w poszukaniu odpowiedniego numeru to udają że ich nie ma,ale podpierać ladę i pouczać obce dzieci to wiedzą jak.Pierwszy raz spotykam się z taką nienawiścią do dzieci,jak są te panie niezrównoważone to po co pracują wśród ludzi??widocznie pomyliły miejsce pracy!

Pomocna?
Tak2Nie1
Zgłoś
nigdy więcej

Dziadostwo po nie całym miesiącu używania butów w jednym z nich zaczęły wychodzić nitki dałem do reklamacji po 2 dniach odpowiedzieli "Odrzucamy żądanie zwrotu zwrotu ceny reklamowanego towaru, ponieważ wada jest nieistotna." to pytanie mam dalej w nich chodzić, aż pół buta się rozpadnie i dopiero reklamować czy już będzie za późno i ocena towaru jako "niewłaściwe" użytkowanie butów ?! Dodam, że buty sportowe za 299zł Adidas żenada ...

Pomocna?
Tak3Nie1
Zgłoś
Anna
@nigdy więcej

witamy w klubie "zadowolonych", ja niestety także zakupiłam buty sportowe marki FILA w tym pożal się boże sklepie, po 3 miesiącach na piętach wydarły się ogromne dziury. Uważam, że na tak krótki okres użytkowania nie powinno to się wydarzyć. Po zgłoszonej reklamacji otrzymałam odmowę uznania roszczenia również za " niewłaściwe użytkowanie obuwia", nasuwa się pytanie czy w butach zakupionych w DAICHMANIE należy tylko siedzieć na kanapie , tak żeby było " właściwie" użytkowane? Wszelkie reklamacje zakupionego obuwia rozpatruje " specjalista" na zapleczu sklepu. Wg mnie są po prostu wytyczne aby nie uznawać żadnych reklamacyjnych historii bo to koszt dla firmy. Ja już całkowicie wyleczyłam się z tego sklepu. NIE POLECAM NAWET WROGOWI ZAKUPÓW W TYM PRZYBYTKU!!!!!!!!!

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
goya
@nigdy więcej

Identyczna sytuacja, totalne olewanie klienta, nigdy w życiu już nie kupię nic w tym sklepie

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Aga

na dobry but trzeba trafić. Z reklamacja nie ma problemów.

Pomocna?
TakNie4
Zgłoś
Darek
@Aga

Kupiłem dwie pary butów Daichmann w Galerii w Tomaszowie Maz w grudniu po 4 miesiącach spody przetarte za pare butów zapłaciłem 170zł niestety wyrzuciłem dowód zakupu .Nigdy więcej nie kupie butów tej firmy

Pomocna?
Tak2Nie4
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Anna
@Aga

nie ma problemów w każdym innym sklepie tylko nie w DAICHMANIE

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Prawda

W centrali pracownicy są mobingowani przez kierowników. Stosują przemoc psychiczną i co najśmieszniejsze rozpatrują mobing w sklepach, a sami go stosują. Żałosne. Osoby, które tego doświadczają, warto udowodnić winę pracodawcy (nagrania) i wygrać potem sprawę w sądzie. Widać, że firma podupada, strona internetowa wygląda jak sprzed 10 lat.

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
Tajemniczy

Najgorsze (usunięte przez administratora) jakie może być we Włocławku na ul. Komunalnej 2 Cała firma jest do (usunięte przez administratora) Kupiliśmy tam orginalne buty . Musiały być wadliwe po tygodniu użytkowania cała podeszwa się odkleiła . Oddaliśmy je na gwarancję po czym oni tego nie uznają . A gdy prosilismy o czytelny podpis rzeczoznawcy dali nam parawke . Jestem osobą która dba o buty . I też to nie jest z mojej winy gdyż jestem osobą która ma pracę jeżdżąca. Więc od jazdy nie mogły by się (usunięte przez administratora). Nie polecam tam kupować obuwia :)

Pomocna?
Tak6Nie8
Zgłoś3
Waldi
@Tajemniczy

Najgorszy sklep produkcja tandety

Pomocna?
Tak3Nie1
Zgłoś
Justyna

Kołchoz jak w każdej handlówce, a do tego atmosfera jakby ktoś umarł. Kierownictwo im wyżej, tym większa odległość od rzeczywistości. Pracowałam z musu prawie rok, nikomu nie życzę tam trafić.

Pomocna?
Tak6Nie2
Zgłoś1
Kazimierz
@Justyna

Rozumiem Twoje zdanie o firmie, ale atmosfera w pracy zależy też od pracowników i ich wzajemnych relacji. Czy według Ciebie można było w jakiś sposób je poprawić i w ten sposób zmienić otoczenie na bardziej przyjazne? Nikt nie napisał jeszcze, czy firma oferuje pracownikom zniżkę lub rabat na asortyment sklepu. Znalazłem kilka ofert rekrutacyjnych do sklepów na stanowisko sprzedawca w różnych lokalizacjach. Czy ktoś jest zainteresowany?

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Kasiek

Nigdy w życiu nie kupujcie butów w sklepie deichmann. Nadają się do leżenia a nie noszenia. Jeszcze problemy z reklamacją.... brak słów.

Pomocna?
Tak4Nie5
Zgłoś1
anonim

(usunięte przez administratora)

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Xyz

Nie warto, mobbing, brak szacunku, brak benefitow i tylko zysk się liczy. Nieogar osób które powinny pilnować np. dokumentów, winny jest zawsze pracownik.

Pomocna?
Tak10Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
12345

Moje sugestie dla Deichmann-Obuwie Sp. z o.o.: Negatywne podejście do klienta gdy kupujesz ok do reklamacji twoja wina Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zatrudnił kompetentne osoby

Pomocna?
TakNie2
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Justyna

Jaką macie atmosferę w pracy? Jaka jest zasada wynagrodzenia?Warto aplikować?

Pomocna?
Tak34Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
mloda
@Justyna

nie warto. zarobki marne, jesteś od wszystkiego, bez żadnych dodatkowych benefitów. Nie ma umów na pełny etat, są dopełnienia godzin...... osoby które weryfikują mobing, same go stosują, nie ma sensu tam pracować, szkoda czasu.

Pomocna?
Tak8Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ja
@Justyna

Praca wymagająca . Wszystko da się jakoś ogarnąć ale kierownictwo dramat. Mobbing psychiczny na 1 miejscu. Traktują pracownika z pogardą,szykanowanie,kombinacje. Wydaje im się że stanowisko kierownicze pozwala im na to wszystko. Coś się odezwiesz masz pojechane po grafiku albo obniżą godziny albo zapieprzasz cały miesiąc na po południe. Wszystko koledzy począwszy od regionalnych kierowników. Nikt nic z tym nie zrobi.

Pomocna?
Tak9Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Edyta

@Xyz, dziękuję za Twoją szczegółową opinię. Piszesz o dodatkach do wynagrodzenia. Czy pakiet socjalny obejmował prywatną opiekę zdrowotną lub dofinansowanie do wypoczynku letniego? Jak dużą masz zniżkę na kolekcję? Czy uważasz, że mając odpowiednie wykształcenie, doświadczenie i staż pracy możesz liczyć na awans lub podwyżkę? Rozumiem, że praca z klientami nie jest łatwa, trzeba mieć dużo cierpliwości i zdolności interpersonalnych, ale czy poleciłabyś tego pracodawcę innym osobom szukającym pracy?

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Xyz
@Edyta

Za prywatna opiekę trzeba było już płacić, tak samo za powiększony zakres ubezpieczenia np dla rodziny. 25% i 10% zniżki. 25 raz na miesiąc natomiast 10 nie miało ograniczeń. Wykształcenie napewno nie wpływało na podwyżkę czy awans. Większe znaczenie miał staż pracy i doświadczenie oraz to cz kierownik poleca swojego pracownika. Miałam szanse przejść do innego salonu i być zastępca, tak zdecydował nasz okręgowy ale kierowniczka zrobiła wszystko żebym tej posady nie objęła.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Edyta

@Pati, pracujesz jako sprzedawca? Czy praca jest zmianowa, a grafik elastyczny? Możesz ustawiać go według własnych potrzeb? Czy atmosfera w pracy i relacje z klientami są według Ciebie dobre? Jako pracownik masz zniżkę na asortyment sklepu? Podziel się swoim doświadczeniem. pomożesz innym osobom poszukującym pracy.

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Xyz
@Edyta

Tak, praca jest zmianowa. Zależy od kierownika, byłam w różnych Deichmann ze względu na brak pracowników i jeździłam pomagać przez co widziałam jak wyglada praca w innych sklepach. Grafiki ustalają kierownicy i to oni decydują jakie zmiany robią. Niektórzy się dostosują niektórzy nie to zależy z jakim człowiekiem pracujesz. Masz zawsze prośby grafikowe które wypisujesz i oni STARAJĄ się to zrobić. Jako pracownik masz zniżkę na asortyment. To jakie masz relacje z klientem zależy od Ciebie. Często bywali bardzo trudni klienci i to Twoje zadanie żeby wyszli uśmiechnięci...

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Edyta

@Xyz, rozumiem, że praca była ciężka i wymagająca. Czy pracodawca dodawał do wynagrodzenia bonusy takie jak premie, szkolenia lub pakiet socjalny? Jakiego rodzaju umowy były podpisywane z przełożonym? Zlecenie, czy na czas określony? Często długoterminowa umowa rekompensuje inne braki przy zatrudnieniu.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Pati
@Edyta

Praca na sklepie wykańczająca. Ciągle rozpakowywanie dostaw, układanie na półkach, potem za 2 tygodnie znowu przenoszenie w inne miejsce. Klienci ciągle coś chcą, trzeba być miłym i uprzejmym, a oni nie zawsze sa tacy.

Pomocna?
Tak3Nie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Xyz
@Edyta

Szkolenie w ciągu 2 lat miałam tylko i wyłącznie jedno. Na szkolenia ciagle wysyłani byli kierownicy i zastępcy natomiast sprzedawcy nie co było ogromnym minusem bo często przy reklamacjach czy papierach się gubiliśmy bo nikt nam nie mówił jak coś zrobić. Na początku zlecenie pitem umowa o prace na czas określony. Były dodatki na święta ale tylko jeżeli ktoś przepracował dłużej niż jakiś okres czasu

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Chuj a nie deichmann

Deichman to (usunięte przez administratora) jak skurwesyn nie winie ludzi co sprzedawają ale osoby na wyższym stanowisku u nich nie ma takiego czegoś reklamacji i dla tego nienawidze tego (usunięte przez administratora) sklepu dno dno dno i współczuje ludziom pracujących tam.

Pomocna?
Tak11Nie2
Zgłoś1
Bogna

Szukam pracy i mam pytanie czy Deichmann ma jakieś oferty? Odpowiada mi praca w sklepie i słyszałam o firmie dobre opinie stąd moja decyzja o składaniu cv. Jakie zarobki są na tym stanowisku? Czy są jakieś dodatki, może socjalne? Rekrutacja jest trudna?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Gość
@Bogna

Poszukaj w internecie. Wpisz praca daichman. Na pracuj.pl często też są ogłoszenia

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Xyz
@Bogna

Rekrutacja nie jsst trudna, idziesz na rozmowę dzwonią albo nie. Szczerze po kilku latach tam przepracowanych nie polecam zostawać dłużej. Wiem jak to wyglada od środka, poznałam wszystkich od wielu kierowników po oks i rks, naprawdę to jest (usunięte przez administratora) Straszny zapieprz bo w Niemczech otworzyli CCC i teraz Deichmann zwiększył obroty żeby jak najwiecej zarobić. Miałam tysięcy reklamacji, tajemniczy klienci oceniają. Nigdy nie byłam szczęśliwsza jak w ostatnim dniu pracy tam...

Pomocna?
Tak7Nie
Zgłoś
Kas

Jak chcecie zobaczyć prawdziwy meksyk to zapraszam do pracy w ccc.

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonymous

Czy ktoś przeszedł do drugiego etapu rozmowy rekrutacyjnej ?Jak to wygląda?

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Artam
@anonymous

Do drugiego etapu? Hm kiedy ja byłam zatrudniana nie było żadnych etapów tylko rozmowa, dawali znać co i jak i tyle

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
artam

Pracuje w Deichmann w Poznaniu od prawie 2 lat, naprawdę nie polecam... Żałuje ze tak długo tu zostałam. Klientom wydaje się ze w tym sklepie się stoi i pachnie, a to nie prawda, mamy często duże dostawy które rozpakowujemy same w pojedynkę. Potem trzeba to wszystko wywieźć i wpakować w regały. Dużo pracy fizycznej, codziennie trzeba ten towar w regałach przesuwać. Co tydzień są postanowienia, trzeba się ich ścisle trzymać, oczywiście odwiedzają nas okręgowi i regionalni którzy oceniają nasza prace i zawsze widza mnóstwo błędów + tajemniczy klienci. Wynagrodzenia co prawda ostatnio lepsze, zależy ile ma się godzin co tez potrafi być minusem bo jednego miesiąca ma się 90 godzin a kolejnego nagle 140, to męczące. Same popołudniówki bo oczywiście ranki zarezerwowane dla kierowników. Ogromny nacisk na sprzedawanie artykułów dodatkowych czyli środków do pielęgnacji obuwia i zakładanie kart stałego klienta. Atmosfera coraz gorsza, słyszę ze z wielu sklepów w Poznaniu ludzie się zwalniają łącznie z kierownikami.... Zero dobrego słowa czy pochwały za dobrze eykonana prace.

Pomocna?
Tak32Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
wkużony

Omijać z daleka to badziewie. Jako pracownik a jeszcze bardziej jako klient. Jak chcesz stracić zdrowie i pieniądze idź do Deichmann.

Pomocna?
Tak10Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
O.n.a

Pracuje tu ogólnie może być porabane są czasem te postanowienia dopiero buty w regały już na moduły już znowu w regały ale jakiś (usunięte przez administratora) lubi rządzić i co mu zrobić, raz luz raz zapierdziel jak wszędzie tyle że kasa to śmiech na sali, obsługa klienta kasa dostawy sprzątanie za takie śmieszne gr, i tylko dla kierowników statystyki się liczą i cyferki a nie interesują ich cyferki na paskach pracowników bo nic nie mogą poradzić tylko ciekawe ile taki kier, zarobi?top Secret.

Pomocna?
Tak11Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
pomorzanka 27.04.18 r.

Nie firma tylko podłe polskie kołtuny, które tam pracują wprowadzają dyskryminację i podział. Nie wierzę żeby Niemiec właściciel Firmy wprowadzał tak podłe zasady - potrafią to robić tylko podłe kołtuny polskie, lubiące na wszystkim żerować!!!

Pomocna?
Tak20Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Pracownica1

Pracuje w deichmanie, jest na serio dobrze. Kierownik jest spoko, jest dla nas jak dobry znajomy, jak potrzeba wolne to je daje nie ma z tym problemu. Ekipę mamy zgraną i chyba to też dużo daje. Co do kasy zależy jaki miesiąc im więcej godzin tym lepszy wyplat, wiadomo bony na święta więc nie ma co narzekać. Myślę że na każdym sklepie jest inaczej po prostu trzeba dobrze trafić. Także nie wrzucajmy wszystkich pracowników i kierowników do jednego worka.

Pomocna?
Tak8Nie1
Zgłoś
eloss

Daichmann Wrocław Arkady Wrocławskie - Pracownice biegają po sklepie robiąc za ochronę, sprzątaczki i kasjerki. Gdy któraś idzie za wolno (!?) po sklepie, to dostaje ochrzan, gdy na chwilę się zatrzyma - to samo. Zatrudniony ochroniarz siedzi 12h w pracy, a gdy na chwilę przystanie, to teksty kierowniczek w stylu "wyobraź sobie on sobie stanął i się oparł" Do tego podpisują umowy na 1/4 etatu, aby oszczędzić, podczas gdy pracownice tyrają więcej. ogólnie gnojenie pracownika, ale o tym się nie mówi bo to nie jest skupisko pracowników a wiele mniejszych komórek. ogólnie praca jak w obozie. Po pracy trzeba myć podłogi w sklepie !? oczywiście bezpłatnie bo nie można w godzinach otwarcia sklepu. I co tutaj coś z tym ktoś robi ?

Pomocna?
Tak19Nie
Zgłoś
sylwia
@eloss

Zgadzam Się w 100% Pracowalam w Deichmannie poł roku to wiem jak jest.Praca bardzo cięzka ,jak dla kobiet,mobing w pracy (bielany wroclawskie)niska pensja bo moj etat wynosil 1/2 wiec szalu nie ma a roboty mnostwo i jeszcze pretensje o wszystko ,oboz niemiecki w pl ,ja milam bardzo nerwowa tam kierowniczke,pewnie to z tej pracy.

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Karolina

Firma Deichmann-Obuwie Sp. z o.o. najgorszą kara byłaby praca tam. Kierownicy, którzy się na zarządzaniu nie znają i tylko czekają żeby pracownika nazwijmy to "pouczyć". Byle dla siebie najwięcej mieć. Skąd ta firma tych Kierowników bierze to ja nie wiem, bez podejścia do klienta i pracownika. Sytuacja w sklepie Deichmann w Mrągowie - Kierownik, chyba Pan Adam delikatnie mówiąc "pouczał" pracownicę, która źle ustawiła kartowy z butami na którymś z regałów..... zero kultury człowiek tak przy klientach na dziewczynę krzyczeć. Mobbing i jeszcze raz mobbing. Umowy na 1/4 etatu nie da rady połączyć prace z innym etatem bo jak nie pasuje Ci grafik to już najgorszym pracownikiem jesteś .. do zwolnienia. Ja miejscu tej dziewczyny na którą wrzeszczał ten kierownik w Mrągowie wyszłabym z pracy i już nie wróciła a na odchodne powiedziałabym że jest debilem.

Pomocna?
Tak10Nie
Zgłoś
Helena
@Karolina

Jak są świadkowie to zawsze a wręcz najlepiej sprawę załatwić poprzez sąd doliczyłabym sobie jeszcze publicznych przeprosin za straty moralne.Dziwię się tylko Wam ,że pozwalacie się tak gnoić. Miałam podobna sytuację z menagerem ale poprosiłam klientów aby zostali świadkami w sprawie jaką temu panu wytoczyłam.Został zwolniony ale to firma poniosła straty bo takiego frajera zatrudniła.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw opinię o Deichmann-Obuwie Sp. z o.o. - Warszawa

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Deichmann-Obuwie Sp. z o.o.