Opinie o interkadra.pl - Interkadra Sp. z o.o. w Kraków

Jedna z dziesięciu największych agencji pracy i doradztwa personalnego w Polsce z 100% rodzimego kapitału. Świadczy profesjonalne rozwiązania z zakresu rekrutacji i selekcji, leasingu pracowniczego, pracy tymczasowej, outsourcingu oraz payrollu. Poprzez 17 centrów rekrutacyjnych w całym kraju, zatrudnia ponad 20 tysięcy pełnoetatowych pracowników.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InterKadra Sp. z o. o w Kraków

Andzia

Koordynatorki w nocnych godzinach nie osiągalne.Wszyscy ważą 60 kg i mają 82 lata.(usunięte przez administratora)dostępne w całym kraju,ukrywają dopytywać i żądać na umowie stanu zdrowia!!!

Od czego są zależne zarobki pracą transportu wewnętrznego? Nie widzę by pisano w ostatnim czasie o takiej pracy a właśnie na ekranie pojawiła mi się taka oferta jakiś czas temu dodana. Widełki wynoszą od 26 do 28 zł, dlatego pytam, bo fajnie byłoby moc mieć ten górny próg zapewniony. Czy na samym starcie to możliwe?

Family biznes

Rodzinna firma?ale traktowanie opiekunek już nie.Nie odbierają telefonów jak się coś stanie

magda
@Family biznes

w jakich godzinach się Pani/Pan kontaktował/a? może dzwoniono na centrale a nie do koordynatora?

magda

Bardzo polecam! kontakt dobry, można się dodzwonić ale w godzinach pracy biura, tj 8-16, dzwoniąc na centrale tj na sekretariat, zawsze zostanie sie przekierowanym do odpowiedniego działu. ludzie bardzo mili ????

Kierowca

Kierowca kat C Masttich Venray Holandia!!!! Przestrzegam przed podjęciem pracy na stanowisku kierowcy kat. C!!! Wozisz art spożywcze,piwa napoje i beczki z piwem. Ciężkie jak (usunięte przez administratora) Wszystko musisz ręcznie rozładować. Do jakiś piwnic nie piwnic po schodach a to ciężary jak (usunięte przez administratora) Podjazdy ciasne męczysz się z tymi wózkami nie ma jsk wjechać. Robota na miesiąc do wypłaty i nara!!! To tak jak w Polsce w hurtowni napojów. Skrzyny ciężkie i przerzucaj na górę. Najgorsze(usunięte przez administratora) jakim byłem.nigdy więcej. Te baby z biura tylko siedzą (usunięte przez administratora).....(usunięte przez administratora)żeby cie tylko złapać do tej roboty.a sama idz a nie siedzisz cały dzień w biurze i pierdzisz w stołek a ktoś będzie sobie zdrowie niszczyć.(usunięte przez administratora).

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood

Przeczytałem ostatnio ten wątek o tym, że chyba jedna Pani Opiekunka pisała cos na temat gorszego traktowania pracowników z firmy, czy to się zgadza? wiadomo czy w tym zakresie będą miały zajść jakieś zmiany? Chce iść na montaż i obróbkę, jest taka oferta teraz na takiej stronie, nie wiem tylko jak atmosfera tutaj może się odbić na późniejszej współpracy? ktoś ma już jakieś spostrzeżenia czy raczej to się jednak nie łączy? Chce mieć czysta atmosferę

Oficer K

Witam,pracował ktoś na myjni we Francji?widziałem ofertę z tej agencji, jakie macie opinie na temat tej pracy?

Pracowałam ok 2 lat w tej firmie jako specjalista ds rekrutacji i kadr. Po ok 6 miesiącach pracy zaczęłam już się rozglądać za czymś innym jak zobaczyłam co tam się dzieje. Obowiązki przekraczające podany zakres a pieniądze jak na takie obowiązki mega skłabe szukają jelenia który będzie robił za 2 .dodatkowo zero szkoleń zero pomocy nikt nic nie wie tylko jak coś źle zrobisz to już cala firma się interesuje nagany za byle co aby zastraszyć pracownika straszenie zabraniem marnej premii za błędy umowa zleceniem omijają składki do zusu

opiekunka

współpracuje z ta firma już kilka dobrych lat . Miałam szczęście zawsze do super koordynatorek - profesjonalistek , przyjaznych dla opiekunki . niestety jak widzę , firma pozbywa się takich ludzi . Szkoda :( Chyba czas pomyśleć o zmianie firmy , bo taka która nie szanuje swoich dobrych pracowników , nie uszanuje też opiekunki .

aaaa

Chciałbym rozpocząć pracę jako mobliny merchandiser. Jak wygląda praca na dzień dzisiejszy ? Poprawa standardów?

Bbb
@aaaa

W życiu, ciągły stres i wieczne kary za praktycznie wszystko i tylko czekasz na ten telefon aż przełożony zadzwoni z tekstem ze znowu coś źle wykonałeś i jeb kara, żenada, trzeba uciekać stamtąd

Mimi
@aaaa

Nie polecam masakra praca za 2800

@Bbb

Zdradzicie przy tym co tam takiego można źle wykonać, że takie konsekwencje by się pojawiały, które opisujecie? Myślałem o miejscu do przerobienia przynajmniej na 3 miesiące, potem już by się zobaczyło. Jakie macie podejście do pracy krótkookresowej? I czy ewentualnie jest gdzieś dobra oferta gdzie można ruszyć na dłużej?

Gal

Czy ktoś jest, był w Belgii na Alstomie w pracy z tej firmy może? Jakie są kwatery, praca itp?

DaBi
@Gal

Hej Pojechałeś tam? Wiesz już coś więcej?

dzideksz@wp.pl

Firma Interkadra to zbiór (usunięte przez administratora) którzy działają tylko na korzyść firmy a zupełnie nie szanują ludzi wykonujących dla nich najgorsze i żle przygotowane pracę. U nich liczy się tylko zysk dla firmy a pracownika traktuje jak najgorszego śmiecia i bezwolny przedmiot. Wielokrotne żądania o wynagrodzenie za pracę na żla przygotowane stanowisko olewją w sposób arogancki i podły. Oyrzymałem do podpisania 24 stronną umowę, że stekiem wymyślonych życzeniowo wymagań. Sprawę zgłosiłem do Państwowej Inspekcji Pracy w Krakowie do której polecałbym zgłaszać się w przypadku oszukiwania i niewypłacaniu wynagrodzenia. Nigdy więcej do czynienia z tą oszukańczą instytucją.

Harnaś Piwo Po Zbóju albo po h

Pracowałem przez pewien okres w Interkadrze więc mogę opisać parę sytuacji. Z plusów to napewno wypłata na czas, świeże auto max 2letnie i to chyba koniec. Z minusów to napewno trasy po 300km dziennie po 3/4h spędzone w aucie dodatkowo 30wizyt do zrobienia wiec wyrobić się w 8h graniczy z cudem bądź mamy po 10min na wizytę a w tym czasie to norma żeby coś przeoczyć i odebrać po chwili telefon bądź SMS z uwagami do wizyty. Za czas spędzony w aucie po 3/4h dziennie, za min godzinę w tygodniu na szkolenia i powtarzanie po 10razy to samo(za brak obecności na szkoleniu grożą karami finansowymi) za latanie żeby porobić kserówki sugesti zamówień, za siedzenie na warsztacie nieraz po 3h czy 8h żeby zrobić wymianę oleju czy tarcz itp nie dostaniecie za to wszystko ani grosza nawet złamanego za to możecie często liczyć na kary, mnie taka spotkała parę razy.. Musisz być w sumie 24/7 pod telefonem bo niektórzy potrafią pisać SMSy nawet w sobota bądź niedzielę w godzinach wieczornych xd Auta nie możesz ruszyć do celów prywatnych no chyba że zajedziesz sobie na powrocie z trasy do sklepu po drodze zrobić zakupy(za wzięcie auta beż pytania też są kary). Na umowę o pracę w sumie nie ma co liczyć nawet jak zatańczysz kankana przed koordynatorem. Telefony to jakieś stare samsungi które się zacinają chyba częściej niż działają... Kontakt z koordynatorami jest taki pół na pół zazwyczaj za 2 bądź 3 razem ktoś odbierze, na niewygodne meile bądź SMS po prostu nie dostaniesz odp i należy się z tym liczyć.. Potrafią ci wmówić że coś zrobiłeś źle ale gdy przedstawisz zdjęcie że swojej galerii że wszystko było wporzadku nie usłyszysz nawet słowa "PRZEPRASZAM" to słowo wśród koordynatorów chyba nie istnieje.. Koordynatorzy nieraz sami nie wiedzą co mówią i zaprzeczają sobie dzwonisz do Pani X która nie odbiera więc dzwonisz do Pana Y który ma zupełnie inna odpowiedź na Twoje pytanie.. Sytuacji i meili mam mnóstwo ale nie będę opisywał ich dokładnie bo po co.. A co do Pani która szykuje trasówki polecam uważać bo potrafi tak nakręcić żeby zwalić winę na innych, że w głowie to się nie mieści. Na koniec napisze tylko jedno mimo wszystko ta praca nauczyła mnie kilku fajnych umiejętności takich jak umiejętność szybkiego myślenia i reagowania, pyskowania aby nie dać sobie wejść na głowę i rozwiazyania trudnych sytuacji. Nabawiłem się przez nią też paru kontuzji tak jakich jak np nerwica i porozwalane stawy w nadgarstkach od przerzucania ok tony butelek i puszek dziennie tak dobrze widziecie tony..

Ktoś
@Harnaś Piwo Po Zbóju albo po h

@Harnaś Piwo Po Zbuju Zgadzam się z Tobą w 100 % szukam obecnie już innej pracy, bo tu to wytrzymać nie idzie, ciągle kary, Pani od trasy potrafi napisać SMS w sobotę po 19 nawet ????przełożony tak jak mówisz zaprzecza sam sobie, on nie wie co mówił parę tyg temu, wyklica się że on tak nie powiedział, sytuacja gdzie wysyła zdjęcie jakiejś lodówki po czym ja jeżdżąc do tego miejsca okazuje się że to w ogóle nie ta lodówka, ludzie, paranoja, i kary;(

Adi12345

Witam, czy jest ktoś kto może się wypowiedzieć na temat oferty pracy Interkadra - praca w sklepie ? Wykładanie towaru, obsługa kas ? Jak jest, jacy ludzie , jak z wypłatami , jakie zakwaterowanie ?

@Adi12345

Jacy ludzie? Zastanawiam się czy to nie będzie już bardziej zależne od lokalizacji? Nie wiem o która konkretnie Ci chodzi, możesz ja przybliżyć? Co do kwatery także zastanawiam się czy od niej samej nie zależy? I czy gdy ewentualnie dołożysz cos więcej ze swojej kieszeni to znaleźliby cos lepszego?

Przemek

Hej Dostałem telefon z ofertą pracy w Belgii przy produkcji wagonów. Jest może ktoś pracujący tam? Na co mam uważać i jak się przygotować do wyjazdu? Z góry dziękuję

@Przemek

Siemka Ja też jestem na etapie rekrutacji pewnie tam gdzie ty wydaje ci się że będzie w porządku?

Stanowski
@Przemek

I jak panowie w tej Belgi ? Udalo sie wam ? Jak to wyglada cos wiecej mozecie powiedziec ?

ttttt
@Przemek

daj sobie spokoj.(usunięte przez administratora),a zarobki na miekjscu nizsze zadne 2500 tys tylko 1800 i uzeraj sie jeszcze z (usunięte przez administratora) na zakladzie i na zakwaterowaniu z pijakami

@Przemek

Czy mozesz opisać jak wyglada praca i czy polecasz ?

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do InterKadra Sp. z o. o? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Wykładanie towaru?

Alicja

Przygotuj się na najniższą krajową na zleceniu i coraz większe wymagania przy zmniejszającym się szacunku. I ani jednego dnia L4 - dostaniesz wypowiedzenie.

@Alicja

Z czego wynika takie podejście co do L4? I skoro o tym piszesz to w ogóle jest jakkolwiek uwzględniane podczas omawiania wstępnych warunków współpracy? w którym momencie dostaniesz o tym informacje, chyba ze samemu trzeba spytać na rozmowie?

Qulson

Pracował ktoś jako malarz przemysłowy - Belgia Brugia i może się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery oraz współpracy z samą agencją pracy.

Zoja

Czy to nie paradoks, że agencja podaje widełki na stanowiska pracy tymczasowej, aby zachęcić przyszłych podopiecznych, a w przypadku Managera HR, nie? Ale może ktoś ma tę wiedzę i się tutaj podzieli :)) Ciekawi mnie także, jak agencja podchodzi do kandydatów, którzy może nie legitymują się biegłym angielskim, ale za to francuskim (a przecież chodzi tu o kontakty z centralą).

Krystyna

Witam, współpracuję z firmą Interkadra od 2 lat jako opiekunka osób starszych w Niemczech. Jestem zadowolona, wynagrodzenie dobre i można negocjować podwyżkę, składki ZUS odprowadzane, w sytuacji jakichkolwiek problemów w rodzinie jest pomoc ze strony agencji.

perełka

a można wiedzieć przy czym pracowałeś?dostał ktoś nowe umowy do wyjazdu na te maliny?podobno od 20 lipca się zaczynają

Clyde

A umowę dobrze się przeczytało? Albo co dwa albo co trzy miesiące jest pensja wypłacana, a w między czasie zaliczki. W dzisiejszych czasach ludzie zamiast przeczytać dobrze umowę ze zrozumieniem to podpisują jak leci a później pretensje i wielkie zdziwienie...

Perełka
@perełka

Nikt nie jedzie na te maliny teraz??

toni
@Clyde

powodzenia z urzędem skarbowym w Polsce i w Niemczech

On83
@Krystyna

Potwierdzam też byłem na Szteli jako opiekun i jestem zadowolony obsługa koordynatorów bez zarzutu jak się należy jedyny mały minus że mogliby trochę większą stawkę minimalna zaoferować czasem ????ogólnie dla mnie w porządku jest firma polecam zwłaszcza dla osób początkujących w opiece i kiepskim językiem niemieckim ????????

barylka37
@Krystyna

Kłamstwo. Żadnej pomocy że strony koordynatorów nie ma. Umywają ręce. Nie odbierają telefonu. Idę mnie nie odebrały wiedząc, że jestem w DE, natomiast poprosiłam koleżankę żeby zadzwoniła w moim imieniu z Polski i odebrały od razu. Jeżeli jesteś opiekunką to wcześniej czy później trafisz na minę. Chyba, że jesteś podstawiona.

Sarna
@Krystyna

Składki ZUS nie są co miesiąc odkładane,jeśli jest Pani na dwumiesięcznym okresie rozliczeniowym ma Pani co drugi miesiąc opłacane składki a jeśli ma Pani trzy miesięczny okres co trzeci miesiąc.Czyli na emeryturę pracuje się 100 lat .

@Krystyna

nie odbierają telefonów, zero kontaktu z kordynatorem, nie wiedzą gdzie ludzi wysyłają

Luci
@Krystyna

Poniewaz dodzwonic sie do nich to rowna się z cudem.W Interkadrze telefon dziala tylko w jedną stronę czyli tylko wtedy jak oni czegos potrzebują od ciebie.Szczerze nie polecam.

Wstyd normalnie z nimi pracowa
@Krystyna

Wczoraj weszłam na stronę ZUS. Są składki interkadry ponoć że średniej krajowej. W wysokości 385 zł. Za 6 tygodniowy zlecenie. Idę do ZUS zapytać czy skoro firma deklaruje składkę ok. 6000 tyś. Zaniza wypłatę o te składkę. W ZUS na gov. Pue. Jasno na białym składka 385 zł. Nie dość że w gowna wpuszczają. To oklamuje ile sie da. Zapytam osobiście w ZUS czy to dopuszczalne. Jeżeli nìe idę do prokuratury. .

Łucja
@Wstyd normalnie z nimi pracowa

Drugi raz to piszesz, a ja nic nie rozumiem. Raz piszesz, że deklaruje 6 tys a raz, że 385 zł. A to nie jest kwota składki ZUS od kwoty 6 tys. brutto? Może ochłoń i napisz jeszcze raz?

Nika
@Krystyna

Najgorsza firma. Oferty pracy za najniższe wynagrodzenie. Generalnie oferuja 3/4 tego co inne firmy.

Sylwia

Oferta na stanowisko młodszy specjalista ds. rekrutacji wygląda ciekawie i zdaje się, że ktoś otrzaskany w So-Me, jak ja, dałby sobie świetnie radę? Pytanie, czy ponowne ogłoszenia do Krk tego rodzaju będą w tym roku? Czy z młodszego można z czasem awansować? Jakie są wówczas zmiany uposażenia?

Predator

Smieszni ludzie. Aplikowalem na oferty w PL w obszarze działania i teoretycznie jesli stanowiłem idealnego kandydata pod profil to zadna princeska nie raczyła sie nawet skontaktować (tel, email) Na południu PL widze ze są dwie ekipy mocnego (usunięte przez administratora) interprinceski i tagrety prosrety. 10/10 zenady

Joanna

Tez mnie interesuje czy ktoś tam pracuje,jakie warunki,place i współpraca z agencją.

Zostaw merytoryczną opinię o InterKadra Sp. z o. o - Kraków

• Jak się pracuje w InterKadra Sp. z o. o?

Zobacz opinie na temat firmy InterKadra Sp. z o. o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 194.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InterKadra Sp. z o. o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 120, z czego 35 to opinie pozytywne, 63 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy InterKadra Sp. z o. o?

Kandydaci do pracy w InterKadra Sp. z o. o napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

InterKadra Sp. z o. o