Opinie o interkadra.pl - Interkadra Sp. z o.o. w Kraków

Jedna z dziesięciu największych agencji pracy i doradztwa personalnego w Polsce z 100% rodzimego kapitału. Świadczy profesjonalne rozwiązania z zakresu rekrutacji i selekcji, leasingu pracowniczego, pracy tymczasowej, outsourcingu oraz payrollu. Poprzez 17 centrów rekrutacyjnych w całym kraju, zatrudnia ponad 20 tysięcy pełnoetatowych pracowników.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InterKadra Sp. z o. o w Kraków

Gosik

Poza tym współpracując z InterKadrą niedawna nie mogę narzekać na organizację w innych sprawach: wynagrodzenie było zawsze zgodne z wcześniejszymi ustaleniami. Co do najważniejszego, czyli klientów to są oni zawsze losem na loterii. I tu nie wierzę w dobrych czy złych pośredników, bo wzajemne dopasowanie się rodziny podopiecznych, samych podopiecznych i opiekunki to zbyt złożona sprawa. Niemniej w firmie InterKadra uśmiechnęło się do mnie szczęście i poznałam naprawdę bardzo porządną rodzinę. Co jednak ważne, InterKadra przysyłała zawsze dobre zmienniczki: niezawodne i ciekawe dziewczyny,

Gosik

Firma InterKadra jest solidnym pośrednikiem: opłaca obecnie składki ZUS od prognozowanej średniej krajowej, a więc znacznie więcej niż wiele innych firm, a umożliwia to zebranie sobie lepszego kapitału na późniejszą emeryturę. Polecam firme InterKadra

Gosik

Praca w InterKadra daje mi poczucie bezpieczeństwa, wiem, że to jest praca legalna, że każdy wyjazd jest sprawdzony. Wynagrodzenie zawsze jest wypłacane w terminie. Wyjazdy i przyjazdy do pracy i domu zawsze dobrze zorganizowane. Otrzymujemy kontrakty z ustalonymi warunkami i zawsze mogę zadzwonić do pracowników InterKadry. Zawsze uzyskuję u nich pomoc, poradę.

Gosik

Wsparcie to było dla mnie ważne szczególnie gdy byłam pierwszy raz w danym domu. firma potrafiła docenić mój rozwój tj.: nowo zdobyte doświadczenie w opiece, referencje od rodzin niemieckich, jak również coraz wyższy poziom mojego języka niemieckiego. Z całego serca polecam firmę InterKadra, szczególnie Paniom, które planują na stałe pracować w opiece.

Kierowca

Kierowca kat C Masttich Venray Holandia!!!! Przestrzegam przed podjęciem pracy na stanowisku kierowcy kat. C!!! Wozisz art spożywcze,piwa napoje i beczki z piwem. Ciężkie jak (usunięte przez administratora) Wszystko musisz ręcznie rozładować. Do jakiś piwnic nie piwnic po schodach a to ciężary jak (usunięte przez administratora) Podjazdy ciasne męczysz się z tymi wózkami nie ma jsk wjechać. Robota na miesiąc do wypłaty i nara!!! To tak jak w Polsce w hurtowni napojów. Skrzyny ciężkie i przerzucaj na górę. Najgorsze(usunięte przez administratora) jakim byłem.nigdy więcej. Te baby z biura tylko siedzą (usunięte przez administratora).....(usunięte przez administratora)żeby cie tylko złapać do tej roboty.a sama idz a nie siedzisz cały dzień w biurze i pierdzisz w stołek a ktoś będzie sobie zdrowie niszczyć.(usunięte przez administratora).

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

UwagaUwaga

Ja tylko wpadłam uprzedzić przed sezonem, że lepiej iść do chłopa truskawki zrywać niż do nich iść na mercha mobilnego. Ojezdzicie się jak konie na Morskie Oko, a na końcu nawet nikt nie podziękuje, tylko będą patrzeć za co i ile uciąć. Praca tylko na zlecenie i prowizję. Stawka marna, wymagania przeogromne

Harnas

A może zamiast czytać jaka zła jest Interkadra wypadałoby napisać coś o pokoleniu podobno „dorosłych” już ludzi w wieku 20-25 lat. To ludzie wychowani przez rodziców bezstresowo, uważający, ze wszystko im się należy za nic. Jeśli ktoś przychodzi do pracy z podejściem żeby się nie narobić i dostać za to minimu 4 tysiące co chyba coś wam się pomyliło. Zwolnienia lekarskie na ból głowy to norma. Co dwa dni nowa choroba albo złe samopoczucie.Ludzie to nie podstawówka, gdzie mama napisze wam usprawiedliwienie… A potem żale na forum jaki to zły pracodawca bo nie zapłaci wam za dzień wolny… nie macie nawet podstawowej wiedzy o kodeksie pracy czy umowie zlecenie, a udajecie niewiadomo kogo. Interkadra to dobry pracodawca. Jestem tu już kilka dobrych lat na stanowisku mercha mobilnego i da się żyć tylko trzeba pracować, a nie ściemniać. A do was młodsi koledzy i koleżanki - paluszek i główka to szkolna wymówka :)

Dariusz
@Harnas

Widać właśnie że Ty masz pojęcie . Kilka lat dajesz się wykorzystać . Ty chłopie rozumu nie masz chyba.

Harnas
@Dariusz

Wypłata w okolicach 4 tys za czas pracy nie przekraczający 8 h dziennie plus wolne wekendy to dawanie się wykorzystac ? Ile masz na swojej 3 zmianowej produkcji Dariusz?

Kapitan
@Harnas

4 tysiące za dwa miesiące to prawda .

No nie, poprost no .... no ni
@Harnas

Po 1. Idź wychyl się do ludzi zombiaku skoro twierdzisz, że 20-25 beztroskie wychowanie, niejeden 24 latek robi na dwie prace, bo Po 2. Takie (usunięte przez administratora) firmy jak ta wykorzystuje ich zapal do pracy oraz chęć zdobycia doświadczenia, ale Po 3. Nie każdy jednak ma szansę zdobyć te (usunięte przez administratora) doświadczenie bo Po 4. Takie stare parchy jak Ty blokują miejsce, bo przecież na nic innego nie zasługujesz jak umowa zlecenie, no cóż Po 5. Wieczne robione rekrutacje na stanowisko merchandising lub tym podobne chyba coś świadczy Po 6. Jakie 4tys zarabiasz? Stary obudź się bo się posrałeś przez sen. Ta firma jak będzie chciała to nawet odbije Tobie z wypłaty bo na przykład sklep był zamknięty. Zawsze znajdą coś byś dostał jak najmniej Po 7. No naucz się zegarka drogi kolego, bo nikt z tej firmy o czasie nie wyszedl A po 8. Nadgodziny nie są płatne, cóż umowa zlecenie ma zalety ale nie w tym wypadku dla zleceniobiorcy.

Paulinaklekajidopana
@Harnas

O Paulina sobie walczy o premię, ale bola ja już usta I próbuje inaczej

Pracujesz w firmie InterKadra Sp. z o. o? Jaką masz umowę?

Tyt

Umowa śmieciowa i bardzo dużo ale, które spowodują, że realnie za cały dzień (usunięte przez administratora) i kolka 300km w koło domu dostaniesz masz 2.8. Jak paulinki nie wkurrr

Sylwia
@Gosik

Ale co miesiąc nie płaci składek ZUS jeślia Pani dwumiesięczny okres rozliczeniowy to składki są odprowadzane co drugi miesiąc a jeśli 3 miesięczny to co 3 miesiąc nigdy nie odprowadzają składek co miesiąc. Proszę zapytac w ZUSie lepiej żeby Pani wiedziala ze do emerytury bedzie Pani musiala dłużej pracowac.

Stodoła?
@Gosik

Zadowolenie nie zna granic aż musiała Pani serię komentarzy napisać. To co Pani napisała nie jest niczym niezwykłym to obowiązek w tych okolicznościach, to norma.

Stodoła?
@Sylwia

Firma ma obowiązek opłacić składki do 15 kolejnego miesiąca, jeśli się spóźnia to i tak musi nadrobić. I nie ma innej opcji . Sylwia napisz jaśniej - proszę :)

Sylwiw
@Stodoła?

Firma wypłat nie wypłaca co miesiąc tylko co drugi miesiąc np.do 10 kwietnia opiekunka dostaje 80 pr.wynagrodzenia to nazywa się zaliczka kosztowa i jest za miesiąc marzec ,na koniec kwietnia opiekunka dostaje 20 procent z marca i 100 procent za kwiecień i wtedy jest opłacana składka ZUS. W maju wyplaty juz nie dostaje żadnej dopiero czerwiec do 10 80 procent za maj i na koniec miesiąca za czerwiec i te 20 pr.W miesiącu maju składki nie ma opłacanej do ZUS. To się nazywa dwumiesięczny okres rozliczeniowy .Czyli logicznie w ciągu roku jest opłaconych tylko 6 składek wiem bo pracuje tak mam płacone i tak opłacane składki .Tez nie wiedziałam o tym do póki nie popatrzyłam na egovpl.na stronę ZUS .zadzwoniłam wtedy do firmy I Pani mi wytłumaczyła ze przecież oni mają dwumiesięczny okres rozliczeniowy i jest jeszcze trzymiesięczny okres rozliczeniowy i wtedy wyplata plus składki są co 3 miesiace.Jako opiekunka nie ma normalnego systemu wynagrodzenia czyli co miesiąc cala wyplata plus dodatki jak ktoś ma.Jesli ktoś pracuje jako opiekunka proszę pytać kal kesy ze składkami bo zadko która sprawdza jak są opłacane składki a panie w firmie o tym nie informują.

Sylwia 01
@Stodoła?

Wypłaty są co miesiąc terminowo. Na umowie zleceniu przy wykładaniu towaru można najwyżej dorobić.Przy podpisaniu umowy należny się dobrze zastanowić do kiedy chcę się pracować. Towaru na półki jest mało do wyłożenia, tylko 1/3 działu, niektórzy mają więcej, niektórzy mniej. Raportowanie pracy na aplikacji a nie na karty pracy. Brak hasła do WiFi w miejscu pracy. Liczba godzin pracy do 60h na dziale.

Pytanie. Ile wam wychodziło kasy za 1 h pracy w DE +/- średnia?

Gosik

Jak na moją znajomość języka i określone warunki wykonywania zlecenia, dobrano mi bardzo dobrze podopieczną, a wynagrodzenie uważam za adekwatne do tego co robię i jak porozumiewam się z podopiecznym. Kontakt z firmą – bezproblemowy. Niemiecka koordynatorka także kontaktuje się często i wypytuje jak jest na zleceniu. Składki ZUS płacone od średniej krajowej. Jedna klarowna umowa. Nie ma żadnych spóźnień w wypłatach wynagrodzenia.

Niestetek
@Gosik

Człowieku co tydzień puszczasz serię komentarzy. Już przestań się kompromitować tymi seriami komentarzy. Pomyśl że ktoś może ustawić sobie powiadomienia i posiada minimum logicznego myślenia by to zrozumieć.

Gosik

Dlaczego warto pracować w Interkadrze” Na naszym rynku istnieje wiele firm, zajmujących się zatrudnieniem osób w charakterze opiekuna/opiekunki osób starszych. Ja osobiście wybrałam firmę Interkadra. Nasza współpraca trwa nie dlugo. Interkadra jest firmą godną polecenia. To firma, która gwarantuje legalne zatrudnienie, bezpieczny wyjazd jak również pomoc koordynatorów.

Niestetek
@Gosik

Zbyt dobrze dobrane słowe, zaplanowane każde zdanie, wyszukane wyrazy sprawia że Twoje opinie wskazują na pracownika który ma zachęcić do współpracy. Zawiodłam się na was ale kij ma dwa końce.

Gosik

Bardzo dużą zaletą tej firmy jest jej elastyczność, czyli dobór miejsca pracy do predyspozycji opiekunki. Dodatkową zaletą jest duże wsparcie pań koordynatorek .Jestem bardzo zadowolona z Interkadra

Miller

Pracuję jako opiekunka w Niemczech. Miałam problem z dogadaniem się z niemieckim pośrednikiem, bo wielokrotny kontakt i prośby spełzły na niczym. Niestety firma InterKadra też się nie popisała. Wysłała kilka maili do niemieckiej strony i na tym się kończy pomoc. Mój problem dalej nie rozwiązany, a polska agencja umie powiedzieć "proszę się jakoś spróbować dogadać". Ciekawy sposób dbania o pracownika.

Cebula

Czy ktos pracowal z Interkadra na cebulkach w Courtennon we Francji, kilo Dijon i moglby sie wypowiedziec? Umowa Francuska, zatrudnienie niby bezposrednio u francuskiego pracodawcy

Cebulka
@Cebula

Też się chętnie dowiem

Gosik

Dlaczego warto pracować w Interkadrze” Na naszym rynku istnieje wiele firm, zajmujących się zatrudnieniem osób w charakterze opiekuna/opiekunki osób starszych. Ja osobiście wybrałam firmę Interkadra. Nasza współpraca trwa nie dlugo . Interkadra jest firmą godną polecenia. To firma, która gwarantuje legalne zatrudnienie, bezpieczny wyjazd jak również pomoc koordynatorów.

Gosik

Z firmą InterKadra współpracuję od niedawna. Bardzo dużą zaletą tej firmy jest jej elastyczność, czyli dobór miejsca pracy do predyspozycji opiekunki. Dodatkową zaletą jest duże wsparcie pań koordynatorek, bardzo dobrze układała mi się z nimi współpraca, zarówno w Polsce, jak i w Niemczech. Wsparcie to było dla mnie ważne szczególnie gdy byłam pierwszy raz w danym domu Z całego serca polecam firmę InterKadra, szczególnie Paniom, które planują na stałe pracować w opiece.

Gosik

Szczerze polecam Firmę InterKadra w której pracuję od niedawna. Stosunek pracowników Firmy cechuje duża empatia i elastyczność, wszelkie uwagi i wnioski są wysłuchane i rozwiązywane.

smutnomi

Jeżeli chcesz pracować na warunkach na poziomie (usunięte przez administratora) dobrze trafiłeś! :) Twój dzień pracy będzie wyglądał mniej więcej tak, niezadowolenie z życia przełożonych będzie przekładane na ciebie, ciągła krytyka, zmiany obowiązków i motywowanie marną premią, którą i tak będzie nierealna to norma. Narzucanie przeogromnej ilości obowiązków, przy tym oczywiście brak szkoleń i podnoszenie twoich kompetencji. Brak jakiegokolwiek wsparcia, rotacja pracowników to mniej więcej 1 osoba na miesiąc, no nie ma się co dziwić, wytrzymać się tam nie da. Jeżeli lubisz mobbing to kolejny argument, żeby się tu zatrudnić. Zgłaszane problemy w związku z organizacja pracy, do przełożonych zostaną totalnie olane, doceniony zostaniesz może wtedy gdy będziesz pracował 12 h dziennie + soboty i to za darmo. Jak idziesz na przerwę obiadową to już patrzą na ciebie z pod byka, bo najlepiej żebyś nie jadł i nie odchodził od komputera przez cały dzień. Sprzęt do pracy dostaniesz na poziomie ,,rozwalam się i mam z 15 lat''. Podsumowując nie polecam szarpać sobie nerwów.

Maria

Odradzam współpracy z tą firmą. Zostałam (usunięte przez administratora) przez nich, wyjazd miał być do jednej osoby a po przyjeździe okazało się, że do opieki jest też dziadek,ktory zgodnie z opisem miał być osoba samodzielna i mobilna na miejscu okazał się osoba z jednostronnym niedowładem na wózku. Gdy zadzwoniwszy do firmy poinformowałam, że mnie oszukano i chce wrócić do Polski zostałam straszona karami pieniężnymi za bezpodstawne rozwiązanie umowy i zerwanie kontraktu z firmą. Koordynator Pani Elzbieta jest osobą niekompetentną i nie powinna w tej firmie pracować. W dzień wyjazdu mój bus został odwołany i dzięki uprzejmości jednej osoby z tej firmy mogłam wrócić do domu po długim okresie ciężkiej pracy. Dodam jeszcze, że koordynatorka przestaje odpowiadać na wiadomości i odbierać telefony kiedy opiekunka ma jakiś problem na zleceniu bądź próbuje wyjaśnić niejasności, które mają miejsce na zleceniu, o których w opisie nie było mowy. Naprawdę proszę się zastanowić bo to co tutaj napisałem jest szczera prawda. Teraz szukam normalnej firmy lecz boję się podjąć współpracę z jakąkolwiek inna firma gdyz nie wiem czy nie zostanę ponownie (usunięte przez administratora) w tak perfidny sposób. Pozdrawiam wszystkie panie opiekunki i zycze samych dobrych sztell i życzliwych firm.

Bożena
@Maria

Popieram Pani słowa w 100%. Miałam nieprzyjemności z tą niby firma i wiem do czego są zdolni gdy próbują postawić na swoim. Szacunek i kontakt z opiekunka tylko przed podpisaniem umowy. Później radź sobie sama. Odradzam współpracę z InterKadra, bardzo odradzam!!

Zostaw merytoryczną opinię o InterKadra Sp. z o. o - Kraków

• Jak się pracuje w InterKadra Sp. z o. o?

Zobacz opinie na temat firmy InterKadra Sp. z o. o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 194.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InterKadra Sp. z o. o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 120, z czego 35 to opinie pozytywne, 63 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy InterKadra Sp. z o. o?

Kandydaci do pracy w InterKadra Sp. z o. o napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

InterKadra Sp. z o. o