Opinie o interkadra.pl - Interkadra Sp. z o.o. w Kraków

Jedna z dziesięciu największych agencji pracy i doradztwa personalnego w Polsce z 100% rodzimego kapitału. Świadczy profesjonalne rozwiązania z zakresu rekrutacji i selekcji, leasingu pracowniczego, pracy tymczasowej, outsourcingu oraz payrollu. Poprzez 17 centrów rekrutacyjnych w całym kraju, zatrudnia ponad 20 tysięcy pełnoetatowych pracowników.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InterKadra Sp. z o. o w Kraków

Mika

Kary i (usunięte przez administratora)w pracy

@Mika

To mocne oskarżenia, masz na to jakieś dowody?

Nowy32

Ile czekaliście na odpowiedź od Inter kadra w sprawie pracy?

@Nowy32

Nie czekaliśmy, oni czekali na nas ????

Jolanta
@Joł

Jak to? Nie rozumiem.

@Jolanta

Nie czekaliśmy na rozpoczęcie pracy, firma czekała aż my będziemy dostępni do pracy - bez wnikania w szczegóły, bo to są sprawy osobiste. Można powiedzieć że praca od razu, kwestia spakowania walizek i do jechania do celu.

@Joł

Rozumiem. Wiesz może czy nadal można aplikować i równie szybko zacząć pracę? Zależy mi na tym.

@Iwona

Hej. Zadzwoń i zapytaj, myślę że jak masz auto będzie Ci łatwiej. Dzwoń i pytaj - powodzenia.

Olo
@Nowy32

Nie czekamy. Firma dla desperatów. Szkoda czasu.

Hehmynt
@Olo

I jak chyba dobrze robicie-zaczynamy doświadczać na własnej skórze jak z nimi jest. Na chwile obecną jeśli chodzi o agencje pracy to jestem rozczarowany i to jest mało powiedziane, jeszcze dajemy sobie trochę czasu i czekamy na dalszy rozwój współpracy bo pomyłki się zdarzają, a praca jak praca odbębnić swoje i do domu bez emocji.

Xxx
@Nowy32

Nie warto niestety czekać, ja po wypełnieniu wstępnych dokumentów dot. pracy w Belgii, umówionej rozmowy online( z przedstawicielem firmy, miał być to ostatni etap rekrutacji), na którą czekałam tydzień, dowiedziałam się W DZIEŃ, W KTÓRY MIAŁA ODBYĆ SIĘ ROZMOWA, że nagle nie są szukają ludzi do pracy..

Kamil

Nie polecam. Pojechałem do Belgii. Stawka ponad 13€ brutto wydawała się Ok. Opłata za mieszkanie 350€ już mniej. Okazało się że zarobki wychodzą między 1200-1500€ na rękę po odciągnięciu za mieszkanie. Mieszkanie prawie w centrum Gent nawet w miarę Ok. Niestety do firmy dojazd dość kiepski i ponad 20 km. Parkingi w najbliższej okolicy(pół godziny na piechotę od domu????)płatne i to sporo. A i brak pralki. Także za te pieniądze to raczej się nie opłaca tam siedzieć.

Hejkalos
@Kamil

O jak podobnie to brzmi - u nas tylko 40 km w jedną stronę heh wrrrr i to samo było z parkingami - cyrk na kółkach.

Ilona
@Kamil

A to nie ma możliwości zapewnienia jakiegoś transportu lub zabierania się z innymi osobami?

Krystian
@Kamil

Witam , jaka to była praca?

NABIJANIE LUDZI W BUTELKĘ ! ! Odradzam wyjazdy za granicę przez te agencję, rekruterki świadomie wprowadzają kandydatów w błąd ! Miałem okazję brać udział w rekrutacji na dane ogłoszenie tej firmy: - OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - NIE WYMAGAMY UPRAWNIEŃ! Popraw swoją sytuację życiową - zarabiaj w EURO! Ofertę pracy kierujemy dla kobiet i mężczyzn. OFERTA DLA CIEBIE: Atrakcyjne wynagrodzenie: od pon-pt: 14,91 € brutto/H sb: 20,80 € brutto/H nd: 27,74 € brutto/H zarabki w EURO, brak stawek wiekowych, zorganizowane zakwaterowanie z dofinansowaniem 11,67 € dziennie do mieszkania przez pierwsze 3 miesiące, po 3 m-cach to: 10 € dziennie, ubezpieczenie zdrowotne dla ciebie i twojej rodziny, zatrudnienie długoterminowe, praca w międzynarodowym zespole, profesjonalne wdrożenie w obowiązki, szansa rozwoju zawodowego oraz awansu, szlifowanie i podszkolenie komunikacji w języku angielskim, legalne zatrudnienie na terenie Belgii, podatek od 1 dnia pracy odprowdzany od belgijskiego urzędu skarbowego, agencja oferuje również pomoc w rozliczeniu i odzyskaniu znacznej części podatku dochodowego, rekrutacja 100% online lub możliwość w biurze rekrutacyjnym w każdym większym mieście w Polsce, stała pomoc polskojęzycznego koordyntora, który jest na miejscu w Gent, możlwość uzyskania premii rocznej po przepracowaniu z Nami minimum 2 miesiące! Po pozytywnej rozmowie z rekruterką dostałem dokumenty z których wynika, że stawki na sobotę i niedzielę są napisane tylko dla otoczki ponieważ brak jakichkolwiek nadgodzin w tym zakładzie, tak samo jak owe dofinansowanie do mieszkania którego w ogóle nie ma i 350e kosztów zakwaterowania ponosi w całości pracownik. Dodatkowym atutem okazała się również odległość od rzekomego "DARMOWEGO ZAKWATEROWANIA" do miejsca pracy która może wynosić do 45km i leży po stronie pracownika. WSZYSTKO NA POLSKIEJ UMOWIE TYMCZASOWEJ WIĘC ZDECYDOWANIE ODRADZAM ! ! Aby uchronić potencjalnych zaineresowanych wklejam link do ogłoszenia: https://www.poloniusz.pl/o1-2amebj/

Kierowca

Kierowca kat C Masttich Venray Holandia!!!! Przestrzegam przed podjęciem pracy na stanowisku kierowcy kat. C!!! Wozisz art spożywcze,piwa napoje i beczki z piwem. Ciężkie jak (usunięte przez administratora) Wszystko musisz ręcznie rozładować. Do jakiś piwnic nie piwnic po schodach a to ciężary jak (usunięte przez administratora) Podjazdy ciasne męczysz się z tymi wózkami nie ma jsk wjechać. Robota na miesiąc do wypłaty i nara!!! To tak jak w Polsce w hurtowni napojów. Skrzyny ciężkie i przerzucaj na górę. Najgorsze(usunięte przez administratora) jakim byłem.nigdy więcej. Te baby z biura tylko siedzą (usunięte przez administratora).....(usunięte przez administratora)żeby cie tylko złapać do tej roboty.a sama idz a nie siedzisz cały dzień w biurze i pierdzisz w stołek a ktoś będzie sobie zdrowie niszczyć.(usunięte przez administratora).

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
Guesswhat

Interkadra faktycznie nie liczy do wypłaty pierwszego dnia pracy? W umówię jest napisane, że to tzw. szkolenie bezpłatne od 5 do 12h.

@Guesswhat

Ja tego w umowie nie mam. Praca w DE.

Hanna
@Guesswhat

czy to dotyczy wlasnie pracy w polsce czy za granica ?

marek
@Guesswhat

Tak. Za pierwszy dzień nie płacą

Krzysztof
@marek

za to płacą za ostatni, jak wyjeżdżasz rano - to masz płacone.

Do szefostwa InterKadry

Do kogo mam się zgłosić by moje wynagrodzenie wpływało do mnie w walucie Euro, pracuje w DE przez waszą agencje i mam możliwości i chce jak w poprzednich agencjach wynagrodzenie w Euro a nie w PLN. Prosiłam lecz moja kordynatorka twierdzi że nie ma takiej możliwości. Proszę o odpowiedź zwłaszcza osobę z firmy Interkadra. Dziękuję

Sylwuś
@Do szefostwa InterKadry

Koordynatorka klamie,musi Pani napisać maila do kadr i podać nr konta eu I napisać że chce Pani na to konto dostawać wynagrodzenie .Tak robila moja koleżanka.

Do szef......
@Sylwuś

Dzięki za info. Będę na urlopie to wejdę do siedziby i postaram się to załatwić.

Ilona
@Do szef......

Jak tam? Udało się wszystko załatwić?

Do szef......
@Ilona

Nie,.... Niestety. Do biura zaglądnę w sierpniu na urlopie, jeśli się nie uda, skontaktuje się z prezesem jednym albo drugim albo innymi z zarządu mam pełna listę osób z biura. Kordynatorka twierdzi że nie ma opcji otrzymywać pensji w euro, nie wiem skąd ta rozbieżność. Trudno,jak nic nie zdziałam to długo nie pociągnę w tej firmie. Paliwo, jedzenie kupuje w euro i to zupełny bezsens jak oni otrzymują wynagrodzenie za moją prace w Euro, potem przerabiają na zł, po to bym ją znów przerabiała je na euro - straty na które chwilą moment już nie będę mogła sobie na to pozwolić. Mam nadzieję że jednak uda mi się to załatwić po kontakcie z biurem, górą :)

Wynagrodzenie

Mam pytanie do pracujących w DE. Czy ktoś z was otrzymuje wypłatę w Euro?

@Wynagrodzenie

masz życzenie dostawać wynagrodzenie w złotówkach - dostajesz , chcesz w Euro - też bez problemu . oczywiście przelewem na konto i będzie w Euro jak masz także konto w Euro / praktycznie wszystkie banki w Polsce maja to w ofercie /

Wynagrodzenie
@Ania

Dziękuje za odpowiedź. No właśnie, chcemy w euro ale oni twierdzą że nie można, pomimo że mamy konto euro. Czy ma ktoś numer do osób z biura, osób które mogą zadziałać, niestety nasza kordynatorka nas okłamuje. Będę wdzięczny za jakąkolwiek pomoc w w tej sprawie.

Ollp

Dostałam taka ofertę czy ktoś tam pracuje albo pracował i sie wypowie? „ Dzień dobry, mogę zaproponować pracę na stanowisku magazyniera w Belgii-Gent. Stawka: 14,25-14,91 € brutto/H. Praca dla par i większych grup ????”

Zenek
@Ollp

Też jestem ciekaw, czy ktoś pracował w Gent?

Rozczarowani
@Ollp

Zacznę od tego ,ze sam proces rekrutacji pomimo zapewnień Pań z Interkadry nie trwał tydzień/dwa tylko prawie miesiąc. Z każdym telefonem stawki godzinowe malały a odległość miejsca zamieszkania od miejsca pracy wzrastała, początkowo miało to być 15 km, po tygodniu odległość wydłużyła sie o kolejne 15 km po czym na końcu usłyszeliśmy ze będzie to prawdopodobnie 48 km.Interkadra zapewnia ze jest to praca dla par i będzie możliwość pracy na tych zmianach aczkolwiek na rozmowie z przedstawicielem belgijskiej firmy Katoen Natie dowiedzieliśmy się ze nie są w stanie zagwarantować tych samych zmian. Firma wysyła na badania lekarskie, zapewniając ze placówki z listy w których można wykonać badanie są darmowe, po czym na miejscu okazuje się ze trzeba zapłacić i wziąć fakturę na firme, po trzykrotnym zapytaniu o zwrot środków nadal ich nie otrzymaliśmy.

@Rozczarowani

Lol, bycie rozczarowanym po czymś takim to mało powiedziane. Widać albo zakłócenia w wymianie informacji albo robili to celowo. Jak dużo tych środków mają zwrócić? Ale koniec końców popracowaliście tam trochę?

Nurlop
@Ewa

U mnie również wzrasta rozczarowanie, w kilometrach i innych sprawach organizacyjnych. Czekamy do wypłaty a potem się zobaczy jak nie będzie się zgadzać to wiadomo . Obarczają człowieka dodatkowymi obowiązkami i zostawiają samemu sobie w chwili gdy powinni być i pomóc na odległość. W eekendy nie uświadczysz pomocy. Nie ma nikogonikogo, pierwszy raz taką firmę widzę.

Łukasz Ciesielski
@Rozczarowani

Witam. Również czuje się rozczarowany praca w interkadrze w katoen ntie. Mimo, że byle tam jeden dzień za który całe szczęście zapłacili to polska umowa zlecenie i zaproponowane 15c km które nie starcza na paliwo oraz pełen samochod ludzi których musisz prywatnie wozić so pracy zniechęca od razu to brak jakiej kolwiek informacji że wjaz do antwerpi jest premiowany 150e mandatu za nie wykupienie karnetu niskiej emisji kosztującego bagatela 30e za dzień lub 1700e za rok jest karygodny. Firma zapytana czemu nie udziała informacji na ten temat umywa ręce że to nie jej sprawa co kto mandaty dostaje. Oprócz pewnie wiele osób jest poszkodowanych. Piszę jako przestrogę aby się tam nie pchać do pracy, nie jest to warte nerwów.

Grymasienko

Witam. Powiedzcie proszę jak jest z okresem rozliczeniowym....czy się coś zmieniło? Czy składki są odprowadzane co miesiąc (tak jak w Polsce na normalnej umowie o pracę)... Czy wyjazd jest legalny bez żadnych "min"?! Czy oprócz opieki mają także inne formy zatrudnienia? Pozdrawiam

Rrr

Drugi wyjazd z Interkadrą,składki zus odprowadzają,szybka organizacja wyjazdu.Czyli chyba dobrze.No i dostałem więcej niż w poprzedniej firmie.

@Rrr

A podasz mniej więcej widełki?

mask

Firma InterKadra jest solidnym pośrednikiem: opłaca obecnie składki ZUS od prognozowanej średniej krajowej, a więc znacznie więcej niż wiele innych firm, a umożliwia to zebranie sobie lepszego kapitału na późniejszą emeryturę.

Gosik

Dlaczego warto pracować w Interkadrze” Na naszym rynku istnieje wiele firm, zajmujących się zatrudnieniem osób w charakterze opiekuna/opiekunki osób starszych. Ja osobiście wybrałam firmę Interkadra. Nasza współpraca trwa nie dlugo. Interkadra jest firmą godną polecenia. To firma, która gwarantuje legalne zatrudnienie, bezpieczny wyjazd jak również pomoc koordynatorów.

masl

Witam, współpracuję z firmą Interkadra od nie dawna jako opiekunka osób starszych w Niemczech. Jestem zadowolona, wynagrodzenie dobre i można negocjować podwyżkę, składki ZUS odprowadzane, w sytuacji jakichkolwiek problemów w rodzinie jest pomoc ze strony agencji. Polecam

Goska

Znowu Ty i seria
@Goska

Znowu seria pozytywnych komentarzy, tym razem 11 komentarzy w przeciągi około 30 minut. Opłacalne to nie zlecenie?

Agnieszka
@Goska

Niedługo tzn. ile już tam pracujesz? I na jakiej umowie? Powiedz więcej, dzięki

norki
@Goska

ile płacą za pisanie kłamstw , czytać ze zrozumieniem opinie i omijać z daleka, Najgorsza agencja na rynku. Nawet składek nie płacą

Była pracownica
@norki

Jak już chcesz być taka dokładna to pisz dokładnie - składki płacą w zależności od tego jaki masz okres rozliczeniowy co 2 lub 3 mc, na co zgodziłaś się podpisując umowę.

@Była pracownica

Jak to możliwe, przecież składki są opłacane, tak naprawdę z mojego comiesięcznego zarobku brutto.

Goska

norki
@Goska

składka jedna na kilka miesięcy i to ma być uczciwe ,poczytaj sobie kodeks karny i powodzenia z urzędami z zagranicy

Gosik

Witam, współpracuję z firmą Interkadra od niedawna jako opiekunka osób starszych w Niemczech. Jestem zadowolona, wynagrodzenie dobre , składki ZUS odprowadzane, w sytuacji jakichkolwiek problemów w rodzinie jest pomoc ze strony agencji. Polecam

Gosik

Gwarantowali mi, bez względu na to czy jestem w Niemczech czy w Polsce ubezpieczenie zdrowotne. Dodatkowo oczywiście jestem przez nich ubezpieczona w Ergo Hestii / ubezpieczenie NNW, ubezpieczenie kosztów leczenia za granicą – pakiet rozszerzony /. Jak na moją znajomość języka i określone warunki wykonywania zlecenia, dobrano mi bardzo dobrze podopieczną, a wynagrodzenie uważam za adekwatne do tego co robię i jak porozumiewam się z podopiecznym. Składki ZUS płacone od średniej krajowej. Jedna klarowna umowa. Nie ma żadnych spóźnień w wypłatach wynagrodzenia. dobry kontakt z koordynatorem Polecam

Gosik

Ja osobiście wybrałam firmę Interkadra. Nasza współpraca trwa od niedawna . Interkadra jest firmą godną polecenia. To firma, która gwarantuje legalne zatrudnienie, bezpieczny wyjazd jak również pomoc koordynatorów. Z Interkadrą mamy pewność, że nasze składki na ZUS są regularnie opłacane a wynagrodzenie terminowo wpływa na moje konto.. Ważnym atutem Interkadry jest również kompetentny i miły personel, który służy radą i pomocą. Wszystkich, niektórzy chcą spróbować swoich sił jako opiekun/ka osób starszych zachęcam do zapoznania się z ofertą Interkadry.

Gosik

Szczerze polecam Firmę InterKadra w której pracuję od niedawna Stosunek pracowników Firmy cechuje duża empatia i elastyczność, wszelkie uwagi i wnioski są wysłuchane i rozwiązywane. Płatności są regulowane terminowo i rzetelnie. Nie mam żadnych zastrzeżeń do Firmy InterKadra, wręcz przeciwnie, stawiam Jej najwyższą ocenę i uczciwie polecam.

Gosik

Poza tym współpracując z InterKadrą niedawna nie mogę narzekać na organizację w innych sprawach: wynagrodzenie było zawsze zgodne z wcześniejszymi ustaleniami. Co do najważniejszego, czyli klientów to są oni zawsze losem na loterii. I tu nie wierzę w dobrych czy złych pośredników, bo wzajemne dopasowanie się rodziny podopiecznych, samych podopiecznych i opiekunki to zbyt złożona sprawa. Niemniej w firmie InterKadra uśmiechnęło się do mnie szczęście i poznałam naprawdę bardzo porządną rodzinę. Co jednak ważne, InterKadra przysyłała zawsze dobre zmienniczki: niezawodne i ciekawe dziewczyny,

Zostaw merytoryczną opinię o InterKadra Sp. z o. o - Kraków

• Jak się pracuje w InterKadra Sp. z o. o?

Zobacz opinie na temat firmy InterKadra Sp. z o. o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 194.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InterKadra Sp. z o. o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 120, z czego 35 to opinie pozytywne, 63 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy InterKadra Sp. z o. o?

Kandydaci do pracy w InterKadra Sp. z o. o napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

InterKadra Sp. z o. o