Opinie o interkadra.pl - Interkadra Sp. z o.o. w Kraków

Jedna z dziesięciu największych agencji pracy i doradztwa personalnego w Polsce z 100% rodzimego kapitału. Świadczy profesjonalne rozwiązania z zakresu rekrutacji i selekcji, leasingu pracowniczego, pracy tymczasowej, outsourcingu oraz payrollu. Poprzez 17 centrów rekrutacyjnych w całym kraju, zatrudnia ponad 20 tysięcy pełnoetatowych pracowników.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InterKadra Sp. z o. o w Kraków

Qulson

Pracował ktoś jako Pokojowa/ Pokojowy w Samoens we Francji i mógłby się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery oraz współpracy z agencją.

Kopokopo

Mnie zastanawia jedno. Wielkie panie koordynatorki mowia o wielkich projektach nie znając rodzimego języka. Juz nie wspomne, ze w korespondecji sluzbowej sa bledy ortograficzne, albo zwroty typu ,,na sklepie". Pani szkoleniowiec, co drugie słowo ,,memla" i ma problem z wypowiadaniem się. Po roku wspolpracy zdecydowanie odradzam, praca niewspolmierna do wynagrodzenia, a traktowanie czlowieka gorsze niz psa przy budzie.

Justyna
@Kopokopo

Polski język trudna rzecz :D Nie każdy przywiązuje do tego wagę, one widocznie nie muszą. A napisz mi coś więcej o warunkach pracy i zarobkach? Chciałam aplikować ale mam wątpliwości...

Kopokopo
@Justyna

Firma nie płaci za czas spędzony za kółkiem, tylko od realizacji punktów targetowych. Jeśli chcesz zdobyć 1 punkt, czyli szalona kwotę 12 zł brutto, czeka Cię noszenie i układanie piwa w Biedronce przez 15 minut. Praca na ok 10h dziennie, z czego 4h za kółkiem za free. Umowa oczywiście zlecenie. Ik obciąża za błędne wykonywanie audytów. Więc niestety docelowo może wyjść tak, Że pracujesz 200h w miesiącu za 2.8k :(. Trasy ok 300km dziennie

Wdowiec
@Kopokopo

Dokładnie zgadzam się w 100%, ale ile tu jest ludzi, którzy doświadczyli tego samego co ja ;(

Gaksj
@Wdowiec

Proszę do mnie napisać na meila gaska1234567890@interia.pl Chetnie opowiem.

Halszka

Składki od średniej krajowej ale za wyjazd nie za miesiąc. Zlecenia nie zgadzają się z opisem. W weekend koordynatorki balują, alarmowy nie działa. Umowa zlecenie pełna kar. Stawki mizerne. Radzę się zastanowić i poczytać na ich temat. Pochlebne recenzje piszą ludzie za prezenty, gadżety. Przestrzegam

Jolanta
@Halszka

Jak to zlecenia nie zgadzają się z opisem? To czym one się różnią? I przez to jest je ciężej zrealizować, czy jak to wygląda?

Halszka
@Jolanta

U nich wszyscy ważą 75 kg i ukrywają stan zdrowia bo np. jak ktoś ma chorobę psychiczną to zatają a osoba psychicznie chora powinna być w innym miejscu

Jxz
@Halszka

Z tymi karami to fakt, już za wszystko zabierają kasę

zainteresowana
@Halszka

Byłaś z nimi na zleceniu? Możesz powiedzieć coś więcej, jakieś konkrety? Podobne rzeczy piszą o firmie w której teraz pracuję a tam jest ok i uczciwie tylko stawki dość niskie.

@zainteresowana

Nie daj się zwieść miłym głosom rekruterek. Resztę wiesz

75kg
@zainteresowana

Znajdź inną agencję. Są lepsze

Edyta
@75kg

Pod jakim względem lepsze? No i o co chodzi z tymi karami, podacie przykłady jakie kwestie na umowie są poruszane odnośnie tych kar bo dalej nie bardzo rozumiem o co chodzi?

zainteresowana
@75kg

O wszystkich tak piszą :P o każdej piszą coś źle ludzie nie lubią pisać dobrze o firmach, w których pracują. Potem idzie si e do pracy i okazuje się że jest ok a w internecie jeden hejt. Polacy :(

JA :D

Hej, zaproponowano mi wykładanie towaru za 10h 240 złoty. Macie dobre wspomnienia ?polecacie? jesli nie to czemu?

Kierowca

Kierowca kat C Masttich Venray Holandia!!!! Przestrzegam przed podjęciem pracy na stanowisku kierowcy kat. C!!! Wozisz art spożywcze,piwa napoje i beczki z piwem. Ciężkie jak (usunięte przez administratora) Wszystko musisz ręcznie rozładować. Do jakiś piwnic nie piwnic po schodach a to ciężary jak (usunięte przez administratora) Podjazdy ciasne męczysz się z tymi wózkami nie ma jsk wjechać. Robota na miesiąc do wypłaty i nara!!! To tak jak w Polsce w hurtowni napojów. Skrzyny ciężkie i przerzucaj na górę. Najgorsze(usunięte przez administratora) jakim byłem.nigdy więcej. Te baby z biura tylko siedzą (usunięte przez administratora).....(usunięte przez administratora)żeby cie tylko złapać do tej roboty.a sama idz a nie siedzisz cały dzień w biurze i pierdzisz w stołek a ktoś będzie sobie zdrowie niszczyć.(usunięte przez administratora).

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
Szczera

Tak całkiem szczerze, to sama robota może nie jest jakaś tragiczna, ale organizacja jej i osoby w kierownictwie, to jakiś dramat. Począwszy od szkoleń, które prowadzą osoby mające problem z poprawną polszczyzną na zastraszaniu kończąc.... Na pracowniku spoczywa dużo większa odpowiedzialność w tym materialna niż na samej firmie. Na poczet pracy otrzymujecie samochód za który odpowiadacie na wyłączność oczywiście również materialnie. Praca tylko i wyłącznie na umowie zlecenie, więc szanse na urlop zerowe - chyba, że łaskawa królowa P się zlituje i da w ciężkich bolączkach, ale NIE ZA DARMO. Wynagrodzenie składa się TYLKO i wyłącznie z prowizji, 1 punkt to 12 zł brutto - na 1 punkt składa się czasami 2 lub 3 sklepy, pod warunkiem, że audyty są prawidłowo wykonane, jeśli nie waga spada do 0,2 pkt. Co do samych audytów, poza Biedronkami, w których trzeba się odzwigac, personel i kierownictwo sklepu przewaznie nie sa poinformowani o badaniach tam wykonywanych, lub IK nie ma w ogole prawa takich wykonywać, co wiążę się się z brakiem zapłaty za wizytę. Bywa tak, że cały dzień pracy, czasami i 10h człowiek otrzymuje niespełna 100 zł. Reasumując firma bardzo mało daje, a żąda bardzo dużo. Odradzam.

@Szczera

Potwierdzam. Jeśli chcesz zarobić to nie tutaj. Firma ma zarobic na tobie nie ty. Samochod odbierasz i zdajesz na wlasny koszt szkolenia nie są platne a w końcu to twoj czas prywatny

Łucja
@Szczera

W jakim sensie urlop dostaniesz ale nie za darmo? Chodzi Ci o to, że przed i po urlopie musisz zrobić te punkty na zapas, bo inaczej urlop jest niepłatny? :0

@Łucja

Zawsze urlop jest bezpłatny, bo nie dostaniesz więcej niż umowy zlecenie. Jak punktów nie nadrobisz, to później słuchasz zastraszania od pani Pe

Szczera
@Merch

Firma krzak. Nikt mi nie powie, że jest inaczej. Teraz mam normalnego pracodawcę, umowa o pracę na pełen etat, szkolenie płatne od 1 dnia i posiłek w trakcie. Trzymajcie się tam w kadrach, kiedyś będziecie sami lecieć w teren, bo nikt się nie zgodzi na takie (usunięte przez administratora) warunki

@Merch

Potwierdzam, wiecznie coś się nie podoba, stosują kary za wszystko. Urlop jest za darmo i lepiej wypracować sobie do czasu urlopu kwotę powyżej 2 koła , bo później można się zdziwić. Coś zrobisz - nie pochwalą, jedynie to tylko potrafią się doczepiać o wszystko...

Przemysław

Czy nadal do wyrobienia minimalnej trzeba odwiedzać kilkaset punktów dziennie, jak to było w 2020? Czy poprawiło się coś nieco?

Neutralny
@Przemysław

240 na najniższa krajowa...

Iwona
@Neutralny

240 punktów w jeden dzień? To w ogóle realne?

@Iwona

240/mies tylko ze niektore licza sie za 0.5 albo 0.75.

Ojjoj

Pytanie. O czym Wy mówicie? Pozdrawiam

@Ojjoj

Punkt=Sklep

Rybak
@Iwona

Proszę o meila do mnie gaska1234567890@interia.pl

abc

jesli chcecie jezdzic po 12-14 godzin za 1800 zl miesiecznie lub odbierac jakies glupie telefony od pani paulinki czemu tylko tyle wizyt dzis lub np dzwonią do ciebie lub pisza na telefon prywatny i to w niedziele to idzcie do nich na mercha mobilnego

Blaaaa@
@abc

Oj skąd ja to znam, można jakoś prywatnie się z Panią / Panem skontaktować?

OpiekunkaOd10lat

Te żale niektorych z was sa smiszne - sama jezdze od 10 lat na opieke, zdarzajo sie różne cuda na miejscu - a to dziadek złośliwy a czasem rodzina dowala ale zawsze moge sie z moimi kordynatorkami dogadac, jak mi cos nie pasuje. Jak nie odbierajo telefonu, co sie zdarza, to wysylam im smsy i oddzwanaiaja. Bylam w innych firmach i akurat interkadra płaci mi wysoką składke- nawet co 2 miesiace, wiec moze nie zarabiam tyle, co kiedys na czarno, ale za kilka lat nie bede wgryzać zębów w ściane, jak przyjdzie doemerytury. Te co jeżdza przeez inne agencyjki - sprawdzccie sobie, jakie macie składki. Nawet te co miesiac - od ilu? od 50 ojro to ile będzie szło na emeryture? 10 zł ? 20 ? Ja tam jestem zadowolona. Dzis macie 100 ojro wiecej do reki, za kilka lat nie bedziecie mialy nic i same jako babcie bedziecie jezdizc do dziadków.

@OpiekunkaOd10lat

mam dokładnie te same doświadczenia z Interkadrą . Solidni , jak jakieś nieścisłości w opisie szteli to niestety wina rodziny ale najczęściej koleżanek opiekunek , które nie informują firmy o wszystkim . Nie zdazyło mi się abym nie miała kontaktu z koordynatorką - jak nie odbiera to pisze maila lub sms-a i zawsze się odzywa . Jak ktoś jest nastawiony na "pobyt na wczasach " a tutaj trzeba popracować - jasne , że żale wyleje tutaj .

Abcd

Witam. Właśnie po raz kolejny zostałam umiejętnie wprowadzona w błąd przez przemiłe panie z Interkadry. Miałam pojechać na zastępstwo. Warunkiem było opłacenie ubezpieczenia emerytalno rętowego w Zusie i dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego. Tak się nie stało. Pod koniec pobytu na zleceniu w Niemczech przemiła pani z Interkadry poinformowała mnie, że nie wpłynęły żadne dokumenty z mojej strony. I nic dziwnego. Mail, z wypełnionymi przeze mnie i podpisanymi dokumentami, był bezzwrotny. Pojechałam za śmieszną kwotę, gdyż miały być świadczenia. Nie dajcie się nabrać szanowne panie. Kantują jak większość. Jola

Ela
@Abcd

Bo jest prawdziwa

Opiekunka
@Abcd

Nagłaśniać. Opisywać wszystko. Podawać nazwiska i do prasy. Dziennikarze już zaczynają temat opieki powoli ruszać. Tylko nagłaśniać

Niunia

W święta to przytną na tobie najwięcej. Np. Karfreitag czyli w wielki piątek nie dostaniesz żadnej premii a oni owszem 100 procent extra a dlaczego bo w niemczech to jest święto ale już w Polsce nie. No oczywiście siedzą cicho bo po co ci to wiedzieć

Alicja68

Pracuje od kilku miesięcy z interkadrą, jestem zadowolona. Mam stałą sztele i znów wracam na zlecenie od października. Bonusy wypłacone na czas.

@Alicja68

Czyli umowa jest przez agencje, tak? Jaki to rodzaj?

Mama

Czy ktoś nie dostał wynagrodzenia mercha od interkadry ?

Przemysław

Czekaj, mówisz o jakichś karach. Ile one wynoszą? To duże kwoty?

roni

Interkadra jest gorsza od Promedici ma 100 %. Nawet opiekunów pozywają do sądu , łamią prawo od wielu lat. Kontakt mojeprawo1@o2.pl

Rafał Winnicki

Uwaga ! Do wszystkich opiekunów i opiekunek interkadra z Krakowa (usunięte przez administratora) przestrzegam przed tą agencja pracy oszukańczej . Płacą 1400 euro i z tego jeszcze kradną za dni świąteczne i na czym się da tłumacząc potem że bank najniższym kursem policzył tę kwotę ! (usunięte przez administratora) i zakłamują zeczywistą sytuację na szteli potem się okazuje że opiekun trafił na (usunięte przez administratora) nieplaca pieniędzy tłumacząc że klient był niezadowolony nieodbieraja telefonów jak się dzieje coś źle na szteli popieprzona umowa o pracę wypłata dopiero po 2 miesiącach pracy taki myk żeby opiekun niedpierdolil przed czasem do domu Niemcy płacą 3 tys zł za każdy miesiąc a oni kasują 1600 euro i jeszcze te folksdojcze bo to nie są polski traktują Polaka jak śmiecia i lekceważą na każdym kroku ! Niesamowite (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) ludzie omijajcie z daleka te agencje z Krakowa mnie okradli na 10 tys zł te pieprzona żydowska agencja pracy największe (usunięte przez administratora) w Polsce a tylko dlatego mi niewyplaci wypłaty bo powiedzieli że klient niebył zadowolony i ma prawo niewyplaci a my biedne polski niemamy żadnych praw i nawet umowa o pracę jest tak skonstruowana że opiekun niema żadnych praw jedno prawo to żeby być wyjebanym i tak większość agencji pracy działa ,tam gdzie Polak tam się dzieje źle i jest wyzysk i okradanie !

@Rafał Winnicki

Zgadzam się z tą opinią- na temat tej agencji są tylko negatywne opinie i dużo osób ma na to dowody. Proszę o kontakt mojeprawo1@o2.pl

Uwaga (usunięte przez administratora) !!!! (usunięte przez administratora) opiekunów z wypłaty obiecują 1400 euro śmieszne pieniądze i a przy wypłacie okazuje się że ukradli 300 euro najwięksi (usunięte przez administratora) w Polsce (usunięte przez administratora)na czym się da nieplaca wakacyjnego strasznie kłamią że super sztela super pacjent a na miejscu się okazuje że piekło ! Ludzie uważajcie na nich i jeszcze płacą dopiero po zakończeniu zlecenia tj. dopiero po 2 miesiącach tak żeby nikt nie uciekał z piekła w razie jakiś problemów nawet nieodbieraja telefonów koordynatorka Kinga Kopeć to (usunięte przez administratora) jakich mało traktuje opiekunki jak (usunięte przez administratora) i lekceważy w razie jakiś problemów interkadra to największe (usunięte przez administratora) jakie istnieje w Polsce (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) dbają tylko o Niemców ! A opiekun jest dla nich (usunięte przez administratora) !

@Monika

Potwierdzam -najgorsza agencja w Polsce. Całkowite bezprawie w tej firmie panuje. Proszę o kontakt mojeprawo1@o2.pl

Źle potraktowany pracownik

Serdecznie z całego serca NIE polecam tej firmy. Szukajcie dalej bo tutaj napewno będziecie rozczarowani. Nie dość że dostaniecie najniższa krajową na umowę zlecenie to jeszcze was z dnia na dzień wypier*olą.

Mojt

Czy pracował ktoś przy pociągach w Brugii przez tą agencję? Jakie warunki mieszkaniowe oraz pracy? Jak wychodzicie na tym finansowo? Dziękuję za informacje.

Przeszedłem ostatni proces rekrutacji ale oferta pracy w Belgii od początku trąciła rybą. Praca na wózki widłowe w firmie Katoen Natie. Ta agencja to oszuści. Na umowach delegacyjnych to WY macie pokrywać koszty zakwaterowania!!! Zrezygnowałem i pracuję na umowie belgijskiej. Nie dajcie się nabrać. To cwaniaczki które zarabiają na mieszkaniach i kasują nielegalnie za co się da. Do tego na polskiej umowie nie dostaniecie ani 13 pensji, ani wakacyjnego. Praktyki tej agencji to rok 2004. Ktoś się za to powinien wziąć na ostro.

paweł
@Marcin

Trzynastki może nie wypłacają ale pracowałem z nimi w zeszłym roku przez ok 6 miesięcy i na koniec roku dostałem dodatkowe 700 euro. Nie jest tak źle :P

Agnieszka
@Marcin

No ale to wcześniej ci powiedzieli inaczej czy z jakiego powodu się denerwujesz? Skoro było na umowie… A ile odciągają w sumie?

paweł

Nie kumam po co tyle jadu. Pracowałem i było ok. Trochę duże te różnice jak na jeden rynek a wskazanie tu innej firmy trąci kryptoreklamą.

pozwany

Nie polecam Interkadry! Proszę o udostępnienie postu na wszystkich forach publicznych oraz na swojej stronie FB. Szukam osób delegowanych , które pracowały za granicą za pośrednictwem polskich agencji zatrudnienia i zostały niegodnie potraktowane oraz pozwane przez nieuczciwe agencje do sądu w Polsce za rzekome naruszenie ich dóbr osobistych lub niewykonanie umowy zlecenia wg ich oceny. Żaden sąd nie może zakazać słusznej krytyki. Za mówienie prawdy jest kara- w tym kraju nie ma się żadnych praw. Proszę o kontakt wszystkie osoby poszkodowane i pokrzywdzone zwłaszcza opiekunki pod adresem mojeprawo1@o2.pl

Aaaaaaaa

Pracowałam jakiś czas temu w tej firmie. W środku, nie jako OP czy inny fizyczny pracownik. Warunki - średnie, siedziałyśmy na kupie w 1 pokoju, kierownictwo - a zwłaszcza zastępca - nadęte jak burak. Jak Ty potrzebowałaś/eś wolnego to kręcenie nosem, albo jak trzeba było z przyczyn losowych wyjść wcześniej - olaaaboga, codzienne pytania kiedy się to odrobi. Mając dziecko często mi się zdarzało wychodzić tą godzinkę wcześniej, lub później przychodzić, ale! zawsze po podliczeniu godzin kiedy mnie nie było wypisywałam odpowiednią ilość dni urlopowych ... a i tak musiałam odrabiać te godziny .... ale uwaga, zastępca kierownika też miała dziecko i co? I mogła przychodzić później, wychodzić wcześniej bez żadnego "odrabiania". Dostałam wypowiedzenie po powrocie z L4 bez żadnego wyjaśnienia. Układy, układziki, im bliżej kogoś wyżej tym masz lepiej.

Zostaw merytoryczną opinię o InterKadra Sp. z o. o - Kraków

• Jak się pracuje w InterKadra Sp. z o. o?

Zobacz opinie na temat firmy InterKadra Sp. z o. o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 194.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InterKadra Sp. z o. o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 120, z czego 35 to opinie pozytywne, 63 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy InterKadra Sp. z o. o?

Kandydaci do pracy w InterKadra Sp. z o. o napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

InterKadra Sp. z o. o